Gázolaj árak 570 Ft Benzin árak 553 Ft EUR 379.36 Ft USD 321.65 Ft CHF 413.74 Ft GBP 435.73 Ft

Oros találatok 1 hirdetés

Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!

Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!


Kérjük a távolság szerinti rendezéshez engedélyezze az automatikus helymeghatározást!

A kombájn hajtószíjak, ékszíjak hirdetési kategóriában a betakarítógépeken széleskörben használt alkatrésztípus egyes darabjai közül válogathatunk, hiszen egy kombájn esetében számos helyen, több munkafázis támogatására is használatban van szíjhajtásos erőátviteli rendszer. Az apróhirdetések között a jól ismert kombájngyártók (Claas, John Deere, New Holland) egyes modelljeihez találhatunk megfelelő ékszíjakat, hajtószíjakat.
A kombájnoknál alkalmazott hajtószíjak az elmúlt időszakban óriási fejlődésen mentek keresztül, amely elsősorban anyag- és gyártástechnológiai változásokat jelent. Az ilyenfajta előrelépést leginkább az innováció, illetve a vegyes kompozit anyagok alkalmazása tette lehetővé. Ennek köszönhetően egyre nagyobb erőátvitel érhető el a kombájnoknál alkalmazott hajtószíjak esetében is, a szíj minimális nyúlása mellett.
A kukoricaszedő alkatrészek hirdetési kategóriában főként csőtőrő gépek alkatrészeit találjuk. A kukoricaszedésre alkalmas csőtörő gépek önjáró és vontatott kivitelben is léteznek. Megjegyzendő, hogy a kukorica csőtörők a hagyományos gabonakombájnra szerelhető kukorica adapterekhez képest más műszaki elven működnek. Az apróhirdetésekben többfajta kukoricaszedő géptípushoz is elérhetőek alkatrészek.
Olvasson tovább
4.906 Ft +ÁFA
2025. december 25. 22:04 Kombájn hajtószíjak, ékszíjak Szabolcs-Szatmár-Bereg, Nyíregyháza
Cikkszám: Corn.zf.hajt.
A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
Alkatrész katalógusok
A NAK elnöke kimondta: így nem lehet gazdálkodni Európában
A NAK elnöke kimondta: így nem lehet gazdálkodni Európában
Nem ezt ígérte az EU – egyre hangosabb a gazdák tiltakozása.
Ónos eső a földeken: mikor véd, mikor okoz kárt?
Ónos eső a földeken: mikor véd, mikor okoz kárt?
A tél egyik legfélreértettebb jelensége a földeken.
Mit tehetnek a termelők a szőlő aranyszínű sárgaság megállításáért?
Mit tehetnek a termelők a szőlő aranyszínű sárgaság megállításáért?
A hatósági intézkedések következetes betartása hosszú távon megóvhatja a hazai...

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]