Faaprító

Meddig kell valójában száradnia a tűzifának? Nem legenda, hogy fél év is elég lehet
Optimális tárolás mellett a tűzifa akár 5–9 hónap alatt is „kályhakésszé” szárad – de rossz körülmények között ez akár 2–3 évig is eltarthat.

Egy különös gép a hét hirdetése
A kertészeti, parkfenntartási és erdészeti munkák egyik legmodernebb eszköze.

Házi tűzifahasítók: a profitól az életveszélyesig
Ötletes megoldások azoknak, akik nem akarnak megszakadni.
Az erdészet legújabb gépei Bolognából
Az EIMA kiállításon erdészeti-faipari fejlesztéseket is díjaztak.
2015 a Kubota éve lesz Európában: bemutatkoznak az M7-es szériás traktorok! (x)
Nagyszabású szántóföldi bemutatón debütált a Kubota új, M7-es szériája Párizsban.
Piactér
A HKO 180 Vario univerzális kultivátor fő alkotóeleme a mélylazító, melyet kívánság szerint műtrágya-adagolóval lehet ellátni. Ez a kiegészítőegység egyaránt...
Fórum hozzászólások
CENTERLINE 220 sorvezető »
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=a6sNanAzSO8#! 1:25-től milyen munkaeszköz van a géphez csatolva?
Japán kistraktorok »
Igéretemhez híven töltöttem fel képeket a gépről és a munkaeszközökről. yanmar f14d néven található a felhasználói galériák között. http://www.agroinform.com/felhasznalo.php?uid=56925&gid=520
Japán kistraktorok »
http://aprod.hu/hirdetes/2-es-eke-elado-IDQfGT.html#93d41f4842;r:;s:Emberek nem tugyák mit kérjenek egyes munkaeszközökért.
Homlokrakodók, targoncás, törzscsuklós rakodók »
Válasz #429 hozzászólásra Pakoltam már raklapos téglát, BB zsákot raklapon, hát ég és föld a párhuzamvezetéssel. De pl. kanállal vagy trágyavillával is sokkal jobb, már csak a nagyobb munkaeszköz billentési szög miatt is. Szerintem párhuzamvezetés nélkül csak akkor szabad venni, ha csak bálát meg BB-es műtrágyát akar valaki rakni. De minden egyéb esetben jó a párhuzamvezető. Nézd meg ITT a 2 variáció munkaeszköz billentési szögeit.
Cikkajánló
Galériák
Ferro-Flex szakmai nap - Lengyeltóti
Május 13-án a lengyeltóti székhelyű Ferro-Flex Gép- és Szerkezetgyártó Kft. szakmai napot tartott, amelyre a cég üzleti partnerei, a dolgozók és családjuk voltak hivatalosak. A szakmai napon az Agroinform is jelen volt.










T-16M traktor »
Válasz #1521 hozzászólásra Hát igen a k-701-es tényleg bepöffenti a 20 litert de 90-110cm közt más ilyen nagyságú gép else huzza a rába már felis borulna meg többet is eszik a sofőr szerint.Hát ja a képen lévő gép biztos hogy gyárból kigördülve egyböl szántót.Szerintem tudnia kéne annyit müvelni mint egy t-25-ösnek.Szerintem még jobban is fonak ezen a hátsó kerekek mert far nehéz.Sajna nekem nincsennek orsúlyaim pedig oda adnám körbe érdeklödtem a faluba is hátha találok neked de sajna az én t-16m mem van a faluba de a szomszéd falukban is vannak.Itt van amugy egy volt tsz telephely ami tele van régi gépekkel ott lehet hogy vannak orsúlyok mert ez a gép is annak idején onnan lett megvéve és nagyapám állitása szerint még volt ezen a gépen kivül 2 azokhoz az összes munkaeszköz megvolt csak azokat egyböl elvitték ahogy megszünt a tsz.Amugy tudtátok hogy ugyan ilyen formában még mindig gyártják ezeket a ruszki szörnyeket?CSak nem t-16m hanem cw-2540 néven fut a piacon.Ezen az oldalon vannak a tipusai hogy milyen formában lehet megvenni.EZ AZ OLDAL!!