Fórum
- Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része) új
- Milyen pótkocsit vegyek? új
- Cirok termesztése új
- Búza termény felvásárlási árak új
- Őszi árpa felvásárlási ár új
- Segítség villanypásztor vételhez új
- Kinek milyen a repce, illetve a búza? új
- Vizet a tájba új
- Agrárjog új
- Mikor jön az ESŐ?! Agrármeteorológia, időjárás új
Cikkajánló

Átalakítja a gombapiacot a fogyasztói szokások változása
Nőtt a gombatermelés Franciaországban, és a kereslet is erős maradt. Az ágazat...

1 hozzászólás
A GITR Zrt. szolnoki vetőmag üzemének történetére lennék kíváncsi. Csak magánemberként, semmi hivatalos dolog! Írjon az aki ott dolgozott vagy ismer olyan embert aki ott dolgozott, és van kedve érdekességeket megosztani az üzemről, esetleg fotót, videót feltölteni.