"a halálbüntetés, hiszen Japánban és USA több államában is van."
Mindez ok,de csak akkor ha tévedés ki van zárva,mert ha utólag kiderül hogy mégse volt bűnös akkor mi van? Bocsi tévedtünk?
"a demokrácia a legrosszabb találmány a föld legbutább állatának az embernek kitaláltak."
Itt a lehetőség-bontakozz ki és tegyél egy működő képes javaslatot,hátha a te messiásod meghallgatja.
"Nagyon sokat lehetne meríteni az iszlám törvénykezésből"
Pár napja a szerb oldalon találtak 2 (?) arab hullát (ezt nem fogjátok a médiában olvasni),a kezük le volt vágva,szóval ott akkor működött a "törvény". Vagy csak a migri piacot osztották újra.
Válasz mtz1221 #135217. hozzászólásáraNem hiszek a “lex talionis” elvében. Gondolkodjon csak élete végéig, az a legnagyobb büntetés (ritka az a fekete holló, aki 20 évet meg tud élni börtönkörülmények között, és inkább az öngyilok megakadályozására megy el rengeteg energia a felügyelet részéről). Szerintem ennek is van a legnagyobb visszatartó ereje… píz, ékszer nem számít, kerül, amibe kerül.
Válasz t.romsics #135216. hozzászólásáraAzokat ne, de azért a gyilkosokat ki kellene. Meg itt 20 eve a "tyúk tolvajokat" azért bevitték a rendőrök és reggelig verték őket .
Válasz Ohaza63 #135214. hozzászólásáraHa a barátod valóban parancsnok volt akármelyik intézetben, akkor 1. azt mondta, amit hallani szerettél volna; 2. nem mondott ilyet.
Nincs semmi visszatartó hatása azokra az egyénekre vetítve, mert azok notórius visszaesők. A társadalomra nézve, viszont igen, mert a fogvatartotti arány elenyésző. Ne idegesítsd fel magad azon, amit most írok: egyáltalán nem vagyunk bűnöző nemzet (legalábbis nagyon kevés embernek van róla “papírja”). Azok a rendszeres visszaesők pedig soha a büdös életbe nem lesznek hasznos tagjai a társadalomnak, ebben igazad van. De most akkor irtsunk ki minden tyúktolvajt?
Válasz Ohaza63 #135213. hozzászólásáraAzt tudom, nekem is hallnak a barátaim. De hogy AI videóval eladni egy nem tudom milyen csodagyógyszert, ez sem semmi.
Az egyik ilyen 5 csillagos hotelnek volt a vezetője az egyik ismerősöm, mesélt érdekes dolgokat.
Nem nagy visszatartó hatása van, csak sima mezei továbbképzés az amatőröknek.
Persze mint a keleti népeknél, hogy a 20 év mellé kap pl. 2000 korbácsütést is, amit szépen beosztva megkap, mihelyt begyógyul az előző verés miatt kisebesedett háta, újráznak, na ott biztosan nem vágyik vissza Ali és Mohamed
Sajnos az eredeti videó valós és volt egy, azóta már törölt oldal, amin több ilyen is összegyűjtöttek.
Ja azokat nem az AI csinálta, hanem az élet volt a rendező.
TV bemondók , műsorvezetők pont így dőltek el és haltak meg élő adásban.
A COVID-os csodaszereknek köszönhetően.
Az igazság soha nem fog kiderülni, mert ez is hatalmas üzlet, mint a mobilok, mikró-átjátszók, 5G, wifik sugárzásának nagyon negatív hatása az emberi szervezetre.
Válasz Ohaza63 #135211. hozzászólásáraNem lenne. A megélhetési bűnöző, megélhetési bűnöző, benne van a nevében. Bent lehet kiskirály, kint semmi. Mindegy milyenek a körülmények, visszajön. Majd egyszer juss be egy böri nem dolgozó körletébe, jurassic park, mindenféle egymásra vadászó dinóval. Wellness börtön? Lehet van olyan is, de ott nem jellemző a visszaesés. Szabadult, többet nem látja rendszer. A pszichiátriai esetek megint más téma, rengeteg van belőlük.
Azért az sem piskóta.
Kb. 18.000 ember pihenget és wellnesezik a magyar büntetés végrehajtás 3-4-5 csillagos üdülőiben.
A büntetési szinteknek megfelelően, fogház, börtön, fegyház rabonként napi ellátása 30-50 ezer Ft között van, az napi kb 500 milla meg az apró.
Ha egy párat a fél nyolcas híradóban a Kossuth téren élőben fellógattak volna pl 1990 ben, akkor talán nem nulla állami vagyonunk lenne.
Meg nem vezették volna be a megélhetési bűnözést, meg a 80 éves mamákat megerőszakoló majd megölő kokerók simogatását és drasztikusabb élményekkel látta volna el az állam ezeket, talán volna visszatartó hatása.
Válasz t.romsics #135208. hozzászólásáraEz így van. Meg kell azért említeni, hogy hiába riasztó a büntetés, ha alacsony a lebukás valószínűsége, akkor alacsony lesz az elrettentő ereje a potenciális elkövetők körében. Tehát a büntetés csak hatékony bűnüldöző szervek mellett lesz visszatartó erejű.
Válasz Ohaza63 #135206. hozzászólásáraA büntetésnek nem csak az a célja, hogy megbüntesse a bűnöst, hanem az is, hogy elriasszon mindenki mást is, hasonló cselekedetek elkövetésétől. Ez a lényege a büntetésnek, megró és feltételezhetően megóv. Ne a bűnösre fordított összeget sajnáld, a “turórudi” ára, nem oszt, nem szoroz…
Válasz Ohaza63 #135206. hozzászólásáraBarátom Ohaza!
Nem ijesztett meg csak gyakorlatilag nincs annak eséje , hogy ilyen büntetést kiszabjanak. Többségi társadalomban élünk.
Ameddig a pokol elnemszabadul és érintetté nemválik az ember addig cuki minden.
Mikor valaki elveszti családtagját, barátját akkor átértékeli a létjogosultságát az ilyen büntetéstnek.
A vagyon elleni büntettek büntetési tételei a finggal egy szint. Elrettentő ereje nincs.
A fehérgalléros bűnözés nem bűn hanem dicsőség! Ilyen világban élünk.
Sokáig nemtudtam hovárakni a szomszédot, mostmár tudom hovátartozik.
Zavarja ha valaki szabadszájú, és ha másként gondolkodik mint Ő! Engem is zavar.
Az Ő baja, különösöbben nemhat meg.
A kézlevágásnak és felnégyelésnek volna visszatartó ereje. A jelenlegi törvènyeknek nincs.
Látom máris lemondtál a fontos funkcióról, mert csak a máris szomszéd gazdatárs rád ijesztett.
Nagyon is járható út a halálbüntetés, hiszen Japánban és USA több államában is van.
Aki meg ellene van, az meg áldozzon erre, fizessen külön adót ezért.
Ha majd az emberek érzik a saját zsebükön , vagy az életükben a döntésük súlyát, akkor talán lehet majd arról értekezni, hogy tanuljuk a demokráciát.
Amíg így anonim módon szavazunk, addig csak az egész a játék a szavakkal, meg egy paraszt vakítás.
Talán máris kollégának is megnyúlna az arca, ha kapna egy levelet határozattal és csekkekkel, miszerint, ha ekkora emberbarát, így az állam kirója rá pl. a Magda Marinkó fogvatartásának költségeit kb. napi 50.000 Ft-ot az élete végéig, miközben már 20 éve felakaszthatták volna a többi ember ellenes cselekményt elkövetővel együtt.
Valójában hány milliárd Ft ba kerül egy ilyen "halálra" ítélt embert nekünk az életfogytig végéig.
A Európai jogrend és büntetőtörvények a közröhej tárgyát képezik.
Olyan büntetések vannak, amit az egyenlőbbnél egyenlőbbek röhögve kijátszanak.
Nagyon sokat lehetne meríteni az iszlám törvénykezésből, vagy csak a régi magyar jogrendből.
Ezért is mondom a demokrácia a legrosszabb találmány a föld legbutább állatának az embernek kitaláltak.
Ahol ezekkel próbálkoztak a történelem folyamán, ott mindenhol káosz és birodalmak szétesése lett, amiből csak a kőkemény diktatúrák találták meg a kiutat.
Ott a görög, római birodalom, vagy a francia példa.
Válasz Gyula, #135158. hozzászólásáraA 2 millió 284 ezerhez még add hozzá a 420 ezer nemmel szavazó tiszást is,így pontos.Aki meg nem szavaz,az nem számít.Ennyi.
Válasz máris szomszéd #135186. hozzászólásáraSzerintem érdekli. A politikusok úgy tudom a demokráciákban szavazásokon keresztül jutnak be. Így valamelyest érdemes szavazatokat gyűjteni.
Ahogy pétert is érdekli, nem véletlen Prájd héten húz el nyaralni.
Remélem jól érzi magát és ott is marad, vagy megjön az esze és nem uszítva folytatja tovább a kampányt. Egyikre sem látok sok esélyt...
Milyen felnégyelés? Nem hallottam még ilyet. A pedofilok kémiai kasztrálását szorgalmazzák, és a bérrabtartást, mindkettővel egyet értek. A bérrabtartás orosz vagy afrikai országokban eléggé elrettentő lenne a visszaesők számára.
Válasz rtamas1976 #135192. hozzászólásáraA Mi Hazánk budapesti elnöke most lépett ki a pártból, mert Toroczkai arcátlanul szembeköpte a magyarokat és Vékony Csongor szerint a párt cserbenhagyta az elszakított területeken élő magyarokat. Toroczkai egy románimádó köpönyegforgató. Ásotthalmon is a józan emberek mind gerinctelennek tartják a messiásodat.
Válasz rtamas1976 #135192. hozzászólásáraSorban.
Nem mind hülye de a jobb oldalon vannak a szélsőgesek.
Nem vagyok csalódott,és tisza párti se. Elmondtam ,hogy majd kire fogok szavazni és miért.
Nem veszek én be semilyen karóba húzást,de nem véletlenül mondja aki mondja-jelez valamit.
Legyen T.L. szavahihető,attól még nem fog választást nyerni,örülni fog mint majom a farkának 5 %-nak. Azzal meg mire megyünk-semmire.
Szavazzatok az MHM-re hisz a pártkatonáknak az a dolga,én meg akkor szavazok rá ha van is értelme.
Válasz Gyula, #135197. hozzászólásáraAutoriter elmebaj... az nem autoriter elmebaj, hogy valami negatívot írsz a neten a bevándorlókról, és börtönbe zárnak a briteknél? Vagy a németeknél, hogy valami negatívat mondasz a kancellárról, és eljárást indítanak ellened? Vagy amit tuskó művel a lengyeleknél... Ennyit az úgynevezett "demokráciákról". Pont ugyanúgy autoriterek, csak rosszabbak, mert durvábban sérti a szabadságjogokat. De ezt elnézitek, mert a progresszív szárny műveli, nem az álkonzervatív.
A jenki hegemónia megszüntetése eldöntött dolog az elit részéről, és a BRICS ennek a folyamatnak a része.
Válasz Praetor #135193. hozzászólásáraCsak az atommal nem számolnak és az autoriter elmebajjal.
Kína sikeresen meglovagolja ezt a hullàmot csak a nyugati szolgálatok sem bírják feltörni őket a külsőségek miatt.
És a kiskiràlyok a levegőt is megszürik a szemétdombjukon. És létrehozhatnak egy ellentàbort olyan Brics-et
Válasz Gyula, #135191. hozzászólásáraAzért mert az elit háborút akar látni, és közben európa gazdaságát (főként a nyugati államokat) visszaküldeni a start mezőre. Ez szükséges az eurázsiai unió létrehozásához, mert a nagy gazdasági különbségekkel nem lehet kiépíteni a jóléti államok ellenállása miatt. Pedig Merkellel és Scholzal is elmondatták, hogy gazdasági unióra kell lépni Oroszországgal... Ez bekövetkezik így is, úgy is. Csak idő kérdése.
Kína segítése meg nem csak kölcsönös gazdasági érdek, hanem az elit törekvéseinek segítése, hogy az USA-val egyenértékű birodalom legyenek a húzottszeműek. Ehhez gazdaságilag, technológiailag és katonailag is fel kell fejlődnie.
A globális elit fő céljait mind a két szárny (álkonzervatív és progresszív) aktívan támogatja. Csak az olyan pártoknak engednek ezekkel szemben tartósan politizálni, amit nem akarnak kormányhoz engedni.
Válasz máris szomszéd #135186. hozzászólásáraDrága aranyos szomszéd!
Csak kibújik a szög a zsákból!
A jobb oldal mind hülye.
Mi szélsőségesek vagyunk.
Tehát te egy tipikus tisza szavazó, csalódott baloldali ember vagy.
Ezzel nincs baj.
Tisztellek, becsüllek.
Jössz itt a középen állásoddal.
Azért nemgondoltamvolna,hogy 2025ben valaki itt európában ilyen hülyeséget bevesz mint a felnégyelés, karóbahúzatás stb.
Az igaz, hogy lenne visszatartó ereje!
De most ezt te beveszed?
Egyenlőre szavahihető ember (TL)a magyar politikában csak ő van.(szerintem)
De ő sem jó neked.
Akkor ki?
Válasz Praetor #135188. hozzászólásáraHa az orosz az ellenség (megszavazta a szankciókat) Mért a sajàt tàboràt gyengíti nyugaton.. Ha f.eg.ver eladás a cél csak akkor is.
És làbonlövi magát Kínàval szemben Trumppal, pénzkeresést ez nem tàmogatja mert az a játszma lényege nem?
Többi is két esélyes,de legyen úgy
Válasz Gyula, #135185. hozzászólásáraDemokratikus rendszerek ellen...
Jó. Ez azért van, mert nem vagy tisztában a demokrácia fogalmával, és a gyökér progresszív mantrát nyomod.
Intézkedések? Pl neoliberális gazdaságpolitika (globális nagyvállalatok előtt utat építeni, közpénzből kitömni a zsebüket),
durva adminisztrációs terhek bevezetése, kiterjesztése szinte minden ágazatra és szakterületre,
az állampolgár teljes pénzügyi (de nem csak) átláthatósága (ez pont az ellentetje Sólyom László szándékának) nem csak a bevételek terén, hanem a költések terén, digitális állampolgárság,
covid oltáskényszer és propaganda,
megszavazta az összes EU szankciót az oroszokkal szemben, kivéve a legutóbbit...stb. de lehetne ezeket még sorolni.
Ezek részben az ország gazdasági kiszolgáltatottságát növelték meg drámai mértékben, másrészről a lakosság magánszféráját döntötték romba, és alkotmányos alapjogokat sértenek, vettek semmibe. Eközben a kormányzat nem lett átláthatóbb, és a hatalmi, gazdasági centralizációt fokozták.
Ez mind-mind a globális elit céljai! Ez alapvetően minden EU tagállam kormányának elsődleges feladata. Fokozni a gazdasági kiszolgáltatottságot kollektív-, és az állampolgár egyéni szintjén is, és főként elvonni a szabadságjogokat.
Ezeknek hosszútávon sokkal, de sokkal nagyobb jelentősége van, mint akármilyen pénzügyi jellegű kérdésnek. Ezek mellett épeszű ember le se sz*rja, hogy OV mennyit lop.
OV már ez első kormányzati ciklusa alatt is következetes volt ebben. Nyomta az EU-tagság propagandát, és le is tárgyalta, ami a legkedvezőtlenebb csatlakozási feltétel volt talán az összes tagállam közül. Medgyessy csak aláírta a csatlakozási szerződést.
Válasz Gyula, #135180. hozzászólásáraA temus messiásotokat meg kizárólag a politikai elit mozgatja, az ánuszrózsáján felnyúlva mozgatják.
Ezért hazuttolja meg önmagát, mert mást gondol és mást mondatnak vele!
Ez egy ördögi kör amibe belekerült, ebből ő már nemszabadul.
Nálatok pedig petya a párttag, a vezető, a kèpviselő, a miniszterelnök jelölt.
A többiről elmondta a véleményét.
És sajnos igaza van, egy nagy 0 a körülötte lévő slepp.
És finoman fogalmaztam!
Válasz MTZ1221.3 #135183. hozzászólásáraNe aggódj van elég nem normális jobboldali-sőt inkább több mint normális.Szerinted az normális aki felnégyeléssel meg egyébb ilyen nyalánkságokkal oldaná meg a problémát? Mert ilyenekből van elég az MHM-esek közt is (szerintem %-osan a legtöbb) és az ilyet inkább radikálisnak nevezném.
Megaztán köpönyegforgató politikusból van elég,ezért T.L. ki se fog tűnni közülük (M.P.-se meg az összes többi).
Sőt szerinted érdekli ki szavaz rá?
Az látszik hogy a hívők még mindig hisznek a mesékben,legyen az bármely párt vagy vallás.
Trump, Meloni, Simion vonathoz dörzsölőzés csak a sajàt harc a demokratikus rendszerek ellen.
Ide tartozik az összes autoriter àllam a világon.
Azerbajdzsàntól, Kínàn àt, Izrelig...
Válasz Gyula, #135180. hozzászólásáraElég naív lélek vagy. OV is kőműves, mint a kuszaszemű Mari. De ha nem is lenne, akkor sem kerülhetett volna abba székbe, ha az elit nem hagyja jóvá, és nem maradna ott egy percig sem, ha nem az elit érdekeit szolgálja. Fejtegethetnénk ezt tovább, de ha tényleg azt hiszed, hogy a lényeg az a Lölő neveztű strómanja, aki neki harácsol, akkor nincs is miről beszélni, mert nem érted a politika lényegét. Nem is csodálom, hogy tiszás vagy.
OV-t egyébként a progresszív globális elit (nem a progresszív politikai szárny) is a helyén akarja tartani. Ezek a semmiből hozták fel Trumpot is, mert a céljaiknak most jobban megfelel egy ilyen őrült elnök.
Válasz Gyula, #135180. hozzászólásáraAzok a cegek amiket eladnak azok altalaban a jol meno cegek, a kiralycsinalok. En azt hittem, hogy a tutit senki nem adja el.
Mas az persze, ha kenyszeritik, de akkor ott nem lesz mas elovasarlo.
Válasz Praetor #135179. hozzászólásáraAzt gondoltam kihozni, hogy OV.-t nem a politikai elit mozgatja, hanem sajàt gazdagodàsa. És redeleteivel minden vállalatot amit mi kiràlycsinàlónak gondoltunk be tud olvasztani sajàtjànak. Mert ő maga az àllam egy személyben
Ebből következik a kiútkeresés.. és elkaszàlni OV.t mig még lehet.
Egyébként a legfontosabb tulajdonosai a közel 70%-os részt tulajdonolják, nem a 30% külföldi részt. Ráadásul valószínű, hogy azt is pont ugyanúgy lehetne részletezni, mint a többi részt, csak akkor nem tűnne a "legfontosabbnak".
A népek suttyósága és 35 év agymosása és elbutítása után milyen lehetősége van a MHM nek.
Én szeretném ha 5/5 nyerne és mutassa meg, amit következetes képvisel már 20 éve.
Persze a bibsi/libsi világ folyamatosan fojtogatná, de azért egy próbát megérne, hátha jobb volna, mint a libsi/komcsi és kereszténymázas ultralibsi, amit eddig kaptunk.
Csak képzeld magad a helyébe.
Két lehetőség közül választhatsz, van egy jól karbantartott 50+ os nő, vagy van egy gyönyörű, bombázónak kinéző valami, akinek 40 cm es farka van és a gyomorszájadig kikormolna mindennap.
Vajon Te melyiket választanád?
Mellékelek egy videót, hogy a Budapesti fiatalok erkölcsi lezüllesztése már megtörtén és ezek a jövő zálogai, tragédia.
Válasz rtamas1976 #135172. hozzászólására"V.Iktornak már televan."
Max a töke van tele,mert fenyegetve érzi magát hogy kiesik a hatalomból és ezzel együtt a nagy pénz lenyúlásból.
A pénzből és a hatalomból sose elég ami van hanem exponenciálisan növekszik a vágy utánna. Most tartunk ott,hogy a görbe elkezd a függőleges rész felé menni,na pont ezért nem volna szabad csak max két ciklus egy embernek. Mert egyértelmű,hogy mindenki igyekszik megtömni a zsebét ha odakerül,és ebből nem kivétel még Toroczkai sem. Csak az nem mindegy,hogy a görbe melyik részén kell befejezni a lopást.
Mert ugye én is csak azért nem vagyok korrupt,mert senki nem akar megkenni egy kis lóvéval.
Válasz vitezkaroly1 #135166. hozzászólásáraVagy másfél éve ugyanezt mondta egyik rokonom,nem hittem neki így letettünk egy-egy istván királyt tétnek annyira biztos voltam az én igazamban. De most úgy érzem nem az enyém lesz a végén.
Ásotthalmiak is akik ismerik személyesen azok is azt mondják,hogy simán a fidesz mellé áll ha azon múlik.
Mindez csak akkor fog kiderülni ha tényleg a mérleg nyelve lesz,ha mégse lesz "szükség" rá a 2/3-ban akkor meg majd azt mond ami éppen jól jön neki-pont mint most.
Válasz Ohaza63 #135170. hozzászólásáraVoks2025 kezdődött válaszlevéllel majd màr elektronikusan én füstjellel akartam, de ilyen nagy aszàlyba letettem róla. Lényeg rà lehet lépni a pirosszőnyegre.
Válasz vitezkaroly1 #135166. hozzászólásáraSzarhelyzetbe lessz!
Akármelyik oldalhoz csapódik köpködnifogják.
Vagy egyikhez sem!
A zsebmegtömést majd meglátjuk.
A zsebmegtömés a temus messiásotoknak már régóta nagyonmegy, benne nemfogok csalódni!
V.Iktornak már televan.
135220 hozzászólás
Válasz Ohaza63 #135206. hozzászólásáraOlyan ijesztő lennék?
"a halálbüntetés, hiszen Japánban és USA több államában is van."
Mindez ok,de csak akkor ha tévedés ki van zárva,mert ha utólag kiderül hogy mégse volt bűnös akkor mi van? Bocsi tévedtünk?
"a demokrácia a legrosszabb találmány a föld legbutább állatának az embernek kitaláltak."
Itt a lehetőség-bontakozz ki és tegyél egy működő képes javaslatot,hátha a te messiásod meghallgatja.
"Nagyon sokat lehetne meríteni az iszlám törvénykezésből"
Pár napja a szerb oldalon találtak 2 (?) arab hullát (ezt nem fogjátok a médiában olvasni),a kezük le volt vágva,szóval ott akkor működött a "törvény". Vagy csak a migri piacot osztották újra.
Válasz mtz1221 #135217. hozzászólásáraNem hiszek a “lex talionis” elvében. Gondolkodjon csak élete végéig, az a legnagyobb büntetés (ritka az a fekete holló, aki 20 évet meg tud élni börtönkörülmények között, és inkább az öngyilok megakadályozására megy el rengeteg energia a felügyelet részéről). Szerintem ennek is van a legnagyobb visszatartó ereje… píz, ékszer nem számít, kerül, amibe kerül.
Válasz MTZ1221.3 #135202. hozzászólásáraAz nem érdekli egy politikust se,hogy ki szavaz rá csak írja oda a neve mellé az X-et. Mi ebben a nem érthető?
Felnégyelés,én nem azt mondtam hogy az MHM párt négyelne-hanem pár vakhitű követőjük akik elég érdekesen képzelik el mi lenne a jó.
A kasztrálás,és a bérbörtön az jöhet-persze arra ügyelve,hogy 100%-os legyen a bizonyítottság.
Válasz t.romsics #135216. hozzászólásáraAzokat ne, de azért a gyilkosokat ki kellene. Meg itt 20 eve a "tyúk tolvajokat" azért bevitték a rendőrök és reggelig verték őket .
Válasz Ohaza63 #135214. hozzászólásáraHa a barátod valóban parancsnok volt akármelyik intézetben, akkor 1. azt mondta, amit hallani szerettél volna; 2. nem mondott ilyet.
Azok a rendszeres visszaesők pedig soha a büdös életbe nem lesznek hasznos tagjai a társadalomnak, ebben igazad van. De most akkor irtsunk ki minden tyúktolvajt?
Nincs semmi visszatartó hatása azokra az egyénekre vetítve, mert azok notórius visszaesők. A társadalomra nézve, viszont igen, mert a fogvatartotti arány elenyésző. Ne idegesítsd fel magad azon, amit most írok: egyáltalán nem vagyunk bűnöző nemzet (legalábbis nagyon kevés embernek van róla “papírja”).
Válasz Ohaza63 #135213. hozzászólásáraAzt tudom, nekem is hallnak a barátaim. De hogy AI videóval eladni egy nem tudom milyen csodagyógyszert, ez sem semmi.


Válasz t.romsics #135212. hozzászólásáraÜdv!
Az egyik ilyen 5 csillagos hotelnek volt a vezetője az egyik ismerősöm, mesélt érdekes dolgokat.
Nem nagy visszatartó hatása van, csak sima mezei továbbképzés az amatőröknek.
Persze mint a keleti népeknél, hogy a 20 év mellé kap pl. 2000 korbácsütést is, amit szépen beosztva megkap, mihelyt begyógyul az előző verés miatt kisebesedett háta, újráznak, na ott biztosan nem vágyik vissza Ali és Mohamed
Válasz mtz1221 #135209. hozzászólásáraÜdv Barátom!
Sajnos az eredeti videó valós és volt egy, azóta már törölt oldal, amin több ilyen is összegyűjtöttek.
Ja azokat nem az AI csinálta, hanem az élet volt a rendező.
TV bemondók , műsorvezetők pont így dőltek el és haltak meg élő adásban.
A COVID-os csodaszereknek köszönhetően.
Az igazság soha nem fog kiderülni, mert ez is hatalmas üzlet, mint a mobilok, mikró-átjátszók, 5G, wifik sugárzásának nagyon negatív hatása az emberi szervezetre.
Válasz Ohaza63 #135211. hozzászólásáraNem lenne. A megélhetési bűnöző, megélhetési bűnöző, benne van a nevében. Bent lehet kiskirály, kint semmi. Mindegy milyenek a körülmények, visszajön. Majd egyszer juss be egy böri nem dolgozó körletébe, jurassic park, mindenféle egymásra vadászó dinóval. Wellness börtön? Lehet van olyan is, de ott nem jellemző a visszaesés. Szabadult, többet nem látja rendszer. A pszichiátriai esetek megint más téma, rengeteg van belőlük.
Válasz t.romsics #135208. hozzászólásáraÜdv!
Azért az sem piskóta.
Kb. 18.000 ember pihenget és wellnesezik a magyar büntetés végrehajtás 3-4-5 csillagos üdülőiben.
A büntetési szinteknek megfelelően, fogház, börtön, fegyház rabonként napi ellátása 30-50 ezer Ft között van, az napi kb 500 milla meg az apró.
Ha egy párat a fél nyolcas híradóban a Kossuth téren élőben fellógattak volna pl 1990 ben, akkor talán nem nulla állami vagyonunk lenne.
Meg nem vezették volna be a megélhetési bűnözést, meg a 80 éves mamákat megerőszakoló majd megölő kokerók simogatását és drasztikusabb élményekkel látta volna el az állam ezeket, talán volna visszatartó hatása.
Válasz t.romsics #135208. hozzászólásáraEz így van. Meg kell azért említeni, hogy hiába riasztó a büntetés, ha alacsony a lebukás valószínűsége, akkor alacsony lesz az elrettentő ereje a potenciális elkövetők körében. Tehát a büntetés csak hatékony bűnüldöző szervek mellett lesz visszatartó erejű.
Ez igen, hajrá emberiség.

https://www.facebook.com/share/19dz7ycLHf/
Válasz Ohaza63 #135206. hozzászólásáraA büntetésnek nem csak az a célja, hogy megbüntesse a bűnöst, hanem az is, hogy elriasszon mindenki mást is, hasonló cselekedetek elkövetésétől. Ez a lényege a büntetésnek, megró és feltételezhetően megóv. Ne a bűnösre fordított összeget sajnáld, a “turórudi” ára, nem oszt, nem szoroz…
Válasz Ohaza63 #135206. hozzászólásáraBarátom Ohaza!
Nem ijesztett meg csak gyakorlatilag nincs annak eséje , hogy ilyen büntetést kiszabjanak. Többségi társadalomban élünk.
Ameddig a pokol elnemszabadul és érintetté nemválik az ember addig cuki minden.
Mikor valaki elveszti családtagját, barátját akkor átértékeli a létjogosultságát az ilyen büntetéstnek.
A vagyon elleni büntettek büntetési tételei a finggal egy szint. Elrettentő ereje nincs.
A fehérgalléros bűnözés nem bűn hanem dicsőség! Ilyen világban élünk.
Sokáig nemtudtam hovárakni a szomszédot, mostmár tudom hovátartozik.
Zavarja ha valaki szabadszájú, és ha másként gondolkodik mint Ő! Engem is zavar.
Az Ő baja, különösöbben nemhat meg.
A kézlevágásnak és felnégyelésnek volna visszatartó ereje. A jelenlegi törvènyeknek nincs.
Válasz rtamas1976 #135192. hozzászólásáraÜdv Tamás!

Látom máris lemondtál a fontos funkcióról, mert csak a máris szomszéd gazdatárs rád ijesztett.
Nagyon is járható út a halálbüntetés, hiszen Japánban és USA több államában is van.
Aki meg ellene van, az meg áldozzon erre, fizessen külön adót ezért.
Ha majd az emberek érzik a saját zsebükön , vagy az életükben a döntésük súlyát, akkor talán lehet majd arról értekezni, hogy tanuljuk a demokráciát.
Amíg így anonim módon szavazunk, addig csak az egész a játék a szavakkal, meg egy paraszt vakítás.
Talán máris kollégának is megnyúlna az arca, ha kapna egy levelet határozattal és csekkekkel, miszerint, ha ekkora emberbarát, így az állam kirója rá pl. a Magda Marinkó fogvatartásának költségeit kb. napi 50.000 Ft-ot az élete végéig, miközben már 20 éve felakaszthatták volna a többi ember ellenes cselekményt elkövetővel együtt.
Valójában hány milliárd Ft ba kerül egy ilyen "halálra" ítélt embert nekünk az életfogytig végéig.
A Európai jogrend és büntetőtörvények a közröhej tárgyát képezik.
Olyan büntetések vannak, amit az egyenlőbbnél egyenlőbbek röhögve kijátszanak.
Nagyon sokat lehetne meríteni az iszlám törvénykezésből, vagy csak a régi magyar jogrendből.
Ezért is mondom a demokrácia a legrosszabb találmány a föld legbutább állatának az embernek kitaláltak.
Ahol ezekkel próbálkoztak a történelem folyamán, ott mindenhol káosz és birodalmak szétesése lett, amiből csak a kőkemény diktatúrák találták meg a kiutat.
Ott a görög, római birodalom, vagy a francia példa.
Válasz SzocsA #135201. hozzászólásáraSOS
Válasz Igazi Földönfutó #135203. hozzászólásáraÜdv!
Az a 420 ezer Tiszás jó ha van 100 ezer, mert a sok kamuoldal is szavazott, akár kétszer háromszor is.
Szóval csínján az ekkora számokkal!!!
Válasz Gyula, #135158. hozzászólásáraA 2 millió 284 ezerhez még add hozzá a 420 ezer nemmel szavazó tiszást is,így pontos.Aki meg nem szavaz,az nem számít.Ennyi.
Válasz máris szomszéd #135186. hozzászólásáraSzerintem érdekli. A politikusok úgy tudom a demokráciákban szavazásokon keresztül jutnak be. Így valamelyest érdemes szavazatokat gyűjteni.
Ahogy pétert is érdekli, nem véletlen Prájd héten húz el nyaralni.
Remélem jól érzi magát és ott is marad, vagy megjön az esze és nem uszítva folytatja tovább a kampányt. Egyikre sem látok sok esélyt...
Milyen felnégyelés? Nem hallottam még ilyet. A pedofilok kémiai kasztrálását szorgalmazzák, és a bérrabtartást, mindkettővel egyet értek. A bérrabtartás orosz vagy afrikai országokban eléggé elrettentő lenne a visszaesők számára.
Helló. Melyik témába lehetne kérdezni csemete ültető gép ügyében? Nem találtam neki ilyen topikot
Válasz rtamas1976 #135192. hozzászólásáraA Mi Hazánk budapesti elnöke most lépett ki a pártból, mert Toroczkai arcátlanul szembeköpte a magyarokat és Vékony Csongor szerint a párt cserbenhagyta az elszakított területeken élő magyarokat. Toroczkai egy románimádó köpönyegforgató. Ásotthalmon is a józan emberek mind gerinctelennek tartják a messiásodat.
Válasz rtamas1976 #135192. hozzászólásáraSorban.
Nem mind hülye de a jobb oldalon vannak a szélsőgesek.
Nem vagyok csalódott,és tisza párti se. Elmondtam ,hogy majd kire fogok szavazni és miért.
Nem veszek én be semilyen karóba húzást,de nem véletlenül mondja aki mondja-jelez valamit.
Legyen T.L. szavahihető,attól még nem fog választást nyerni,örülni fog mint majom a farkának 5 %-nak. Azzal meg mire megyünk-semmire.
Szavazzatok az MHM-re hisz a pártkatonáknak az a dolga,én meg akkor szavazok rá ha van is értelme.
Válasz Gyula, #135197. hozzászólásáraAutoriter elmebaj...
az nem autoriter elmebaj, hogy valami negatívot írsz a neten a bevándorlókról, és börtönbe zárnak a briteknél? Vagy a németeknél, hogy valami negatívat mondasz a kancellárról, és eljárást indítanak ellened? Vagy amit tuskó művel a lengyeleknél... Ennyit az úgynevezett "demokráciákról". Pont ugyanúgy autoriterek, csak rosszabbak, mert durvábban sérti a szabadságjogokat. De ezt elnézitek, mert a progresszív szárny műveli, nem az álkonzervatív. 
A jenki hegemónia megszüntetése eldöntött dolog az elit részéről, és a BRICS ennek a folyamatnak a része.
Válasz Praetor #135193. hozzászólásáraCsak az atommal nem számolnak és az autoriter elmebajjal.
Kína sikeresen meglovagolja ezt a hullàmot csak a nyugati szolgálatok sem bírják feltörni őket a külsőségek miatt.
És a kiskiràlyok a levegőt is megszürik a szemétdombjukon. És létrehozhatnak egy ellentàbort olyan Brics-et
Válasz medikus #135195. hozzászólásáraMeg azért az eredeti szöveget is érdemes lehet megnézni. A firkászok tudnak kreatívok lenni.
Válasz Koczka József #135194. hozzászólásáraElolvastad végig?Itt nem csak a békekötésről van szó, egyetlen aláírással!Hogy is írta volna alá!
Na akkor ki is akar háborút?
https://24.hu/kulfold/2025/06/26/europai-tanacs-eu-ukrajna-nyilatkozat-bekekotes-harmadik-alkalom-orban/
Válasz Gyula, #135191. hozzászólásáraAzért mert az elit háborút akar látni, és közben európa gazdaságát (főként a nyugati államokat) visszaküldeni a start mezőre. Ez szükséges az eurázsiai unió létrehozásához, mert a nagy gazdasági különbségekkel nem lehet kiépíteni a jóléti államok ellenállása miatt. Pedig Merkellel és Scholzal is elmondatták, hogy gazdasági unióra kell lépni Oroszországgal... Ez bekövetkezik így is, úgy is. Csak idő kérdése.
Kína segítése meg nem csak kölcsönös gazdasági érdek, hanem az elit törekvéseinek segítése, hogy az USA-val egyenértékű birodalom legyenek a húzottszeműek. Ehhez gazdaságilag, technológiailag és katonailag is fel kell fejlődnie.
A globális elit fő céljait mind a két szárny (álkonzervatív és progresszív) aktívan támogatja. Csak az olyan pártoknak engednek ezekkel szemben tartósan politizálni, amit nem akarnak kormányhoz engedni.
Válasz máris szomszéd #135186. hozzászólásáraDrága aranyos szomszéd!
Csak kibújik a szög a zsákból!
A jobb oldal mind hülye.
Mi szélsőségesek vagyunk.
Tehát te egy tipikus tisza szavazó, csalódott baloldali ember vagy.
Ezzel nincs baj.
Tisztellek, becsüllek.
Jössz itt a középen állásoddal.
Azért nemgondoltamvolna,hogy 2025ben valaki itt európában ilyen hülyeséget bevesz mint a felnégyelés, karóbahúzatás stb.
Az igaz, hogy lenne visszatartó ereje!
De most ezt te beveszed?
Egyenlőre szavahihető ember (TL)a magyar politikában csak ő van.(szerintem)
De ő sem jó neked.
Akkor ki?
Válasz Praetor #135188. hozzászólásáraHa az orosz az ellenség (megszavazta a szankciókat) Mért a sajàt tàboràt gyengíti nyugaton.. Ha f.eg.ver eladás a cél csak akkor is.
És làbonlövi magát Kínàval szemben Trumppal, pénzkeresést ez nem tàmogatja mert az a játszma lényege nem?
Többi is két esélyes,de legyen úgy
Válasz Gyula, #135189. hozzászólásáraEzért nemfogok egyikükre sem szavazni!
Válasz rtamas1976 #135187. hozzászólásáraAkkor hány elit is van?


Egy van OV.-nak
És van egy Petinek is?
És ànuszrózsànàl tàmadnak
Válasz Gyula, #135185. hozzászólásáraDemokratikus rendszerek ellen...

Jó. Ez azért van, mert nem vagy tisztában a demokrácia fogalmával, és a gyökér progresszív mantrát nyomod.
Intézkedések? Pl neoliberális gazdaságpolitika (globális nagyvállalatok előtt utat építeni, közpénzből kitömni a zsebüket),
durva adminisztrációs terhek bevezetése, kiterjesztése szinte minden ágazatra és szakterületre,
az állampolgár teljes pénzügyi (de nem csak) átláthatósága (ez pont az ellentetje Sólyom László szándékának) nem csak a bevételek terén, hanem a költések terén, digitális állampolgárság,
covid oltáskényszer és propaganda,
megszavazta az összes EU szankciót az oroszokkal szemben, kivéve a legutóbbit...stb. de lehetne ezeket még sorolni.
Ezek részben az ország gazdasági kiszolgáltatottságát növelték meg drámai mértékben, másrészről a lakosság magánszféráját döntötték romba, és alkotmányos alapjogokat sértenek, vettek semmibe. Eközben a kormányzat nem lett átláthatóbb, és a hatalmi, gazdasági centralizációt fokozták.
Ez mind-mind a globális elit céljai! Ez alapvetően minden EU tagállam kormányának elsődleges feladata. Fokozni a gazdasági kiszolgáltatottságot kollektív-, és az állampolgár egyéni szintjén is, és főként elvonni a szabadságjogokat.
Ezeknek hosszútávon sokkal, de sokkal nagyobb jelentősége van, mint akármilyen pénzügyi jellegű kérdésnek. Ezek mellett épeszű ember le se sz*rja, hogy OV mennyit lop.
OV már ez első kormányzati ciklusa alatt is következetes volt ebben. Nyomta az EU-tagság propagandát, és le is tárgyalta, ami a legkedvezőtlenebb csatlakozási feltétel volt talán az összes tagállam közül. Medgyessy csak aláírta a csatlakozási szerződést.
Válasz Gyula, #135180. hozzászólásáraA temus messiásotokat meg kizárólag a politikai elit mozgatja, az ánuszrózsáján felnyúlva mozgatják.
Ezért hazuttolja meg önmagát, mert mást gondol és mást mondatnak vele!
Ez egy ördögi kör amibe belekerült, ebből ő már nemszabadul.
Nálatok pedig petya a párttag, a vezető, a kèpviselő, a miniszterelnök jelölt.
A többiről elmondta a véleményét.
És sajnos igaza van, egy nagy 0 a körülötte lévő slepp.
És finoman fogalmaztam!
Válasz MTZ1221.3 #135183. hozzászólásáraNe aggódj van elég nem normális jobboldali-sőt inkább több mint normális.Szerinted az normális aki felnégyeléssel meg egyébb ilyen nyalánkságokkal oldaná meg a problémát? Mert ilyenekből van elég az MHM-esek közt is (szerintem %-osan a legtöbb) és az ilyet inkább radikálisnak nevezném.
Megaztán köpönyegforgató politikusból van elég,ezért T.L. ki se fog tűnni közülük (M.P.-se meg az összes többi).
Sőt szerinted érdekli ki szavaz rá?
Az látszik hogy a hívők még mindig hisznek a mesékben,legyen az bármely párt vagy vallás.
Válasz Praetor #135184. hozzászólásáraÉs milyen intézkedését tudnál mondani amit az elitet szolgàlja és nem maga miatt hozott meg hatàron belül?
Trump, Meloni, Simion vonathoz dörzsölőzés csak a sajàt harc a demokratikus rendszerek ellen.
Ide tartozik az összes autoriter àllam a világon.
Azerbajdzsàntól, Kínàn àt, Izrelig...
Válasz Gyula, #135180. hozzászólásáraElég naív lélek vagy. OV is kőműves, mint a kuszaszemű Mari. De ha nem is lenne, akkor sem kerülhetett volna abba székbe, ha az elit nem hagyja jóvá, és nem maradna ott egy percig sem, ha nem az elit érdekeit szolgálja. Fejtegethetnénk ezt tovább, de ha tényleg azt hiszed, hogy a lényeg az a Lölő neveztű strómanja, aki neki harácsol, akkor nincs is miről beszélni, mert nem érted a politika lényegét. Nem is csodálom, hogy tiszás vagy.
OV-t egyébként a progresszív globális elit (nem a progresszív politikai szárny) is a helyén akarja tartani. Ezek a semmiből hozták fel Trumpot is, mert a céljaiknak most jobban megfelel egy ilyen őrült elnök.
Válasz máris szomszéd #135175. hozzászólásáraToro ha a globalistak melle allna akkor kopne szemen magat. Soha tobbet egy normalis jobboldali ra nem szavazna.
Válasz Gyula, #135180. hozzászólásáraAzok a cegek amiket eladnak azok altalaban a jol meno cegek, a kiralycsinalok. En azt hittem, hogy a tutit senki nem adja el.
Mas az persze, ha kenyszeritik, de akkor ott nem lesz mas elovasarlo.
Válasz Praetor #135179. hozzászólásáraAzt gondoltam kihozni, hogy OV.-t nem a politikai elit mozgatja, hanem sajàt gazdagodàsa. És redeleteivel minden vállalatot amit mi kiràlycsinàlónak gondoltunk be tud olvasztani sajàtjànak. Mert ő maga az àllam egy személyben
Ebből következik a kiútkeresés.. és elkaszàlni OV.t mig még lehet.
Válasz Gyula, #135174. hozzászólásáraÉs ezzel mit is akartál mondani?
Egyébként a legfontosabb tulajdonosai a közel 70%-os részt tulajdonolják, nem a 30% külföldi részt. Ráadásul valószínű, hogy azt is pont ugyanúgy lehetne részletezni, mint a többi részt, csak akkor nem tűnne a "legfontosabbnak".
Válasz Ohaza63 #135177. hozzászólására
Erőpróba, ezen veszit valaki politikailag...Hogy ki? Lehet megtenni a tippeket kommentbe itt és indokolni
Válasz máris szomszéd #135175. hozzászólásáraKedves szomszéd!











A népek suttyósága és 35 év agymosása és elbutítása után milyen lehetősége van a MHM nek.
Én szeretném ha 5/5 nyerne és mutassa meg, amit következetes képvisel már 20 éve.
Persze a bibsi/libsi világ folyamatosan fojtogatná, de azért egy próbát megérne, hátha jobb volna, mint a libsi/komcsi és kereszténymázas ultralibsi, amit eddig kaptunk.
Csak képzeld magad a helyébe.
Két lehetőség közül választhatsz, van egy jól karbantartott 50+ os nő, vagy van egy gyönyörű, bombázónak kinéző valami, akinek 40 cm es farka van és a gyomorszájadig kikormolna mindennap.
Vajon Te melyiket választanád?
Mellékelek egy videót, hogy a Budapesti fiatalok erkölcsi lezüllesztése már megtörtén és ezek a jövő zálogai, tragédia.
Válasz rtamas1976 #135172. hozzászólására"V.Iktornak már televan."
Max a töke van tele,mert fenyegetve érzi magát hogy kiesik a hatalomból és ezzel együtt a nagy pénz lenyúlásból.
A pénzből és a hatalomból sose elég ami van hanem exponenciálisan növekszik a vágy utánna. Most tartunk ott,hogy a görbe elkezd a függőleges rész felé menni,na pont ezért nem volna szabad csak max két ciklus egy embernek. Mert egyértelmű,hogy mindenki igyekszik megtömni a zsebét ha odakerül,és ebből nem kivétel még Toroczkai sem. Csak az nem mindegy,hogy a görbe melyik részén kell befejezni a lopást.
Mert ugye én is csak azért nem vagyok korrupt,mert senki nem akar megkenni egy kis lóvéval.
Válasz vitezkaroly1 #135166. hozzászólásáraVagy másfél éve ugyanezt mondta egyik rokonom,nem hittem neki így letettünk egy-egy istván királyt tétnek annyira biztos voltam az én igazamban. De most úgy érzem nem az enyém lesz a végén.
Ásotthalmiak is akik ismerik személyesen azok is azt mondják,hogy simán a fidesz mellé áll ha azon múlik.
Mindez csak akkor fog kiderülni ha tényleg a mérleg nyelve lesz,ha mégse lesz "szükség" rá a 2/3-ban akkor meg majd azt mond ami éppen jól jön neki-pont mint most.
Válasz Praetor #135169. hozzászólásáraAkkor figyeld a varàzslatot ami az àllamé az OV.lölő-é is (reptér, Vodafon)


Válasz Ohaza63 #135170. hozzászólásáraVoks2025 kezdődött válaszlevéllel majd màr elektronikusan én füstjellel akartam, de ilyen nagy aszàlyba letettem róla. Lényeg rà lehet lépni a pirosszőnyegre.
Válasz vitezkaroly1 #135166. hozzászólásáraSzarhelyzetbe lessz!
Akármelyik oldalhoz csapódik köpködnifogják.
Vagy egyikhez sem!
A zsebmegtömést majd meglátjuk.
A zsebmegtömés a temus messiásotoknak már régóta nagyonmegy, benne nemfogok csalódni!
V.Iktornak már televan.
Rettenetes baj az, hogy Magyarországon nincs ilyen élelmiszer feldolgozó.
Pedig az "alapanyag" itt áll rendelkezésre.