Fórum
- Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része) új
- Műtrágya árak új
- Cirok termesztése új
- Kukorica várhatóan........! új
- Aratás új
- Búza termény felvásárlási árak új
- Kukorica és napraforgó vetése új
- Vadászat, vadgazdálkodás, vadászati jog – minden ami vadászat....... új
- S.O.S. új
- Minden ami a kútfúrással kapcsolatos! új
Cikkajánló
Hirdetés

Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből II. rész
A Nemzeti KAP-hálózat Zöld Támogató Egysége és a Gazda Kontroll...

1 hozzászólás
Ha egy kaszáló tápanyagát akarnám pótolni, mert egyre gyengébb a fű hozama, akkor mivel pótoljam?
Pétisót VAGY sima nitrogénműtrágyát javasoltak a gazdaboltba.
Jó lehet ez?