Fórum
innoLignum Sopron Erdészeti és Faipari Szakvásár
Létrehozta: Gribek Dani , 2012-09-10 12:23:37
Kedvencekhez
Segítség
- Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része) új
- Búza termény felvásárlási árak új
- S.O.S. új
- Aratás új
- Minden ami a kútfúrással kapcsolatos! új
- Kukorica és napraforgó vetése új
- Kukorica várhatóan........! új
- Vadászat, vadgazdálkodás, vadászati jog – minden ami vadászat....... új
- Cirok termesztése új
- Fortschritt E-514 kombájn új
Cikkajánló

Fókuszban az őszi mák: nő a vetésterület, de sok a kockázat
A mák érzékenysége miatt a termesztés sikerét alapvetően az időjárás határozza...

4 hozzászólás
Egy kis pásztakészitőgép gyökérvágó betéttel
Moderálási elveink miatt törölve.
Bakayd (3932)
2014-08-25 14:43:01
Idén is ott lesztek?
Elég érdekesnek ígérkezik. :) Lesz stihl bemutató is.
STIHL Timbersports bemutató és gyermekprogramok is lesznek az innoLignum Sopron erdészeti kiállításon
Az Agroinform ott volt a 2012-es innoLignum Sopron Erdészeti és Faipari Szakvásáron. A beszámoló rengeteg képpel itt található:

http://www.agroinform.com/aktualis/Gephirek-Traktorok-erdeszeti-kontosben-Az-innoLignum-Sopron-kiallitason-jartunk-+Kepek/20120910-19957/