Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.11 Ft USD 310.85 Ft CHF 383.88 Ft GBP 410.17 Ft

Fórum

Napraforgó-termesztés

Létrehozta: Maszek , 2008-02-28 20:41:42

Kedvencekhez Segítség
10440 hozzászólás
#389 jd /4650
2009-01-27 00:18:07

Válasz #388. hozzászólásra

vigyázz!!!!!!!!!!
nehogy májhápogást kapjál
)))))))))))))))))))))

#388 Maszek
2009-01-27 00:16:50

Válasz #387. hozzászólásra

Egéséges mint a mkkk

Nincs profilkép
#387 Paldoo
2009-01-27 00:16:06

Válasz #383. hozzászólásra

Van még májad????????

#384 TFeri
2009-01-27 00:14:57

Válasz #378. hozzászólásra

Nem.Fater álltalában ott van,én is hét végén álltalában

#382 jd /4650
2009-01-27 00:14:26

Válasz #374. hozzászólásra

sejtem már!!!!!!!!!!!

#380 jd /4650
2009-01-27 00:13:30

Válasz #375. hozzászólásra

most jólesik mi???

#379 TFeri
2009-01-27 00:13:18

Válasz #372. hozzászólásra
Nekem is rémlik...pár éve,mikor fater szállított is nektek,ti meg vágtatok nekünk

#378 jd /4650
2009-01-27 00:12:49

Válasz #374. hozzászólásra

legközelebb szováton járok beugrok
nem gond???

Nincs profilkép
#376 Paldoo
2009-01-27 00:12:23

Válasz #371. hozzászólásra

Sokáig tartott rájönnöd Teeeee! :-)))))))

#375 Maszek
2009-01-27 00:12:20

Válasz #373. hozzászólásra

Nem vagy képbe mi???

#374 TFeri
2009-01-27 00:12:00

Válasz #370. hozzászólásra

jaja vágom.Az iskola mellett.Nagy barna lemezkapu

#373 jd /4650
2009-01-27 00:11:21

Válasz #372. hozzászólásra

a fakszom))
hol???????????

#372 Maszek
2009-01-27 00:10:51

Válasz #369. hozzászólásra

Amugy a telephelyeteken már álltam a konbájnal!!!!!

#371 Maszek
2009-01-27 00:09:53

Válasz #368. hozzászólásra

Akor te fasza csávó vagy!!!

#370 jd /4650
2009-01-27 00:09:41

Válasz #369. hozzászólásra

tudod a müanyagos ott lakik a makláron
de ti ott hol pontosan??

#369 TFeri
2009-01-27 00:08:42

Válasz #367. hozzászólásra

Nem.De többet is ismerek

Nincs profilkép
#368 Paldoo
2009-01-27 00:08:26

Válasz #366. hozzászólásra

Hallgatok mint a síííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííír!!!!!!!!!!!!

#367 jd /4650
2009-01-27 00:08:03

Válasz #364. hozzászólásra

szabó pista rokonod????

#364 TFeri
2009-01-27 00:06:27

Válasz #361. hozzászólásra

Asszem tőletek fogunk kuk vetőmagot venni:)

Nincs profilkép
#362 Paldoo
2009-01-27 00:06:02

Válasz #358. hozzászólásra

Én se mondhatom ki????????

#361 Maszek
2009-01-27 00:05:39

Válasz #360. hozzászólásra

OK helyben vagy !!!!!

#360 TFeri
2009-01-27 00:04:51

Válasz #356. hozzászólásra

Hát ha engem nem is,fatert biztos...de én is sejtem h ki vagy.A nagyhegyesi utcán laksz?

#359 jd /4650
2009-01-27 00:04:50

Válasz #358. hozzászólásra

DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
megilyetünk mi?????????????

#358 Maszek
2009-01-27 00:03:50

Válasz #356. hozzászólásra

A nevemet ki ne mond!!!!!!!!

#357 jd /4650
2009-01-27 00:03:49

Válasz #354. hozzászólásra

kapisgálom !!
de nem igen ismerlek
de nem gond))

#356 Maszek
2009-01-27 00:02:59

Válasz #355. hozzászólásra

Akor ism egymást!!!!

#355 TFeri
2009-01-27 00:02:16

Válasz #354. hozzászólásra

Volt,2 éve eladtuk

#354 TFeri
2009-01-27 00:01:58

Válasz #352. hozzászólásra

A Fő-térnél,a Makláry utcán az iskola mellett van a telephely

#353 Maszek
2009-01-27 00:01:27

Válasz #351. hozzászólásra

Nincs neked JUMZOD???

#352 jd /4650
2009-01-27 00:01:03

Válasz #351. hozzászólásra

aha
nem ugrasz be ,hogy ki vagy

#351 TFeri
2009-01-26 23:59:45

Válasz #350. hozzászólásra

Igen,mi is szerződünk velük már 5éve.
Hajdúszoboszló/Hajdúszovát

#350 jd /4650
2009-01-26 23:58:17

Válasz #349. hozzászólásra

te is termelsz nekik??
honnan irsz??

#349 TFeri
2009-01-26 23:55:09

4650 igazad van!
Én tavalyelőtti árat hallottam utoljára ton-osoktól

#348 jd /4650
2009-01-26 23:23:47

Válasz #346. hozzászólásra

ÁH NEM!!!!!!!!!!!!!!
ŐK PROBÁLJÁK AZ EGYSÉGET MUTATNI A GYÁRAK FELLE-3000-HA
ÉS AZ ÁRAT FELFELE TORNÁSZNI!!
RO....T GYÁRAK NEM TUDJÁK HÁNY BÖRT NYUZZANAK LE ROLUNK

Nincs profilkép
#347 vili
2009-01-26 23:20:43

Válasz #343. hozzászólásra

15kg alatt nincs sok értelme

#346 Maszek
2009-01-26 23:16:13

Válasz #345. hozzászólásra

Ma halotam !!!
A tonv generálja???

#345 jd /4650
2009-01-26 23:06:29

Válasz #344. hozzászólásra

SAJNOS!!
NE IS MOND
DE JAVULNI FOG FELFELE
EZ 1 PUHITÓ ÁR!!!

#344 Maszek
2009-01-26 23:04:43

Válasz #343. hozzászólásra

Csemege ár hogy áll ???
Igaz a 19

#343 jd /4650
2009-01-26 23:00:56

Válasz #342. hozzászólásra

4 HA LESZ AMI MONOBAN MEGY, VÉGÜL IS NEM VÉSZES
ÉN IS KB ITT GONDOLTAM
10-12 KILÓ

#342 Maszek
2009-01-26 22:58:41

Válasz #340. hozzászólásra

10-töl még töbet nem szortunk!!!

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Emberfeletti munka a földeken: 40 fokban takarítják be a makói fokhagymát
Emberfeletti munka a földeken: 40 fokban takarítják be a makói fokhagymát
Porördögök söpörnek végig a földeken, a nap pedig könyörtelenül perzseli a makói...
Bóna Szabolcs: Ez a helyzet a külföldi munkavállalókkal
Bóna Szabolcs: Ez a helyzet a külföldi munkavállalókkal
A magyar agrárium jövője a munkaerőpiaci kihívások, a technológiai fejlesztések...
Dobozos felépítmények eladók
Dobozos felépítmények eladók

700.000 Ft

IFA V-8 motorikus alkatrészek eladók
IFA V-8 motorikus alkatrészek eladók

1.000 Ft

Betonblokk
Betonblokk

43.000 Ft

Vogel&Noot TerraFlex Gruber
Vogel&Noot TerraFlex Gruber

3.250.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]