Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.11 Ft USD 310.85 Ft CHF 383.88 Ft GBP 410.17 Ft

Fórum

Manitou olimpia 2009

Létrehozta: Málna , 2009-06-07 13:10:01

Kedvencekhez Segítség
10 hozzászólás
Nincs profilkép
#10 ati73
2009-07-18 23:59:44

Halihó mindenkinek.Van egy 731-es manitounk de nincs hozzá használati útmutató, se alkatrész katalógus,tudna valaki eben segíteni előre is köszi!!!

#9 Málna
2009-06-08 09:11:44

Válasz #7. hozzászólásra

Ez a srác így készült a tavalyi versenyre, de nem kellett kétkerekezni.
Az idén a gyermeknapon a focipályán oda-vissza végigment csont nélkül.

#8 BNC
2009-06-07 22:38:52

Válasz #7. hozzászólásra

Nekem egy kosárlabdát kellett zsákolnom egy ilyen Manitou-val de az is elég volt. A kuplung hiányzott a legjobban!

#5 BNC
2009-06-07 20:13:20

Válasz #4. hozzászólásra

Én csak 2-ig tudtam maradni, ezt a részét - mármint a végét nem láttam. A sajtótájékoztatón hallotam, hogy Manitou Olimpia Magyarországon van egyedül. Tavaly 110 körüli jelentkező volt - idén kb. 120. Akkor vihar miatt volt megszakítva, majd folytatva a verseny. Egy ilyen versenyt lebonyolítani (időzítés, szabályok, versenybíró stb.) nem lehet egyszerű dolog. Jövőre hátha ezeket a hibákat kitudják védeni!

#4 Málna
2009-06-07 18:45:21

A verseny szervezés szerintem nem jól sikerült.
Délután már a Gáboron is látszott, hogy ideges.
A versenyzői létszám előre látható volt, így kiszámítható, hogy kb. meddig fognak tartani a selejtezők (este 7-ig).
Időeredményeket nem közöltek, az első 10 döntőst bemondták (így akár én is köztük lehettem volna).
A döntő utáni eredményhirdetésre besötétedett.
A győztest megelőzték azonos hibával, mégis megőrizte a bajnoki címét.
Úgy gondolom, ez elmegy egy vidéki falunapon, de egy ekkora cégre nézve, egy már hagyományt teremtett országos megmérettetésnek "elég gáz".

#3 BNC
2009-06-07 17:13:01

Válasz #1. hozzászólásra
Szia Málna! Én is ott voltam a Manitou olimpián. Nem sokára - holnap - lesz egy fotós összeállítás is belőle a Fotógaléria rovatban.
Bár nekem Gödöllő - Hungaroring közelebb lett volna, de szerintem a helyszín és a hangulat is jó volt.

Ez a videó bár nem ott készült, beteszem. Ki tudja - lehet, hogy jövőre lesz ilyen is.


#2 Hús Futár
2009-06-07 13:32:07

Válasz #1. hozzászólásra
Igaz én nem voltam de mi a véleményed ?

Nincs profilkép
#1 Málna
2009-06-07 13:10:01

Volt szerencsém a családdal elutazni Bajára.
Nem versenyzőként, hanem látogatóként jártam ott.
Járt-e a fórumból más is a versenyen, osszuk meg itt a véleményünket, mert nekem van véleményem.

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Vége az árstopnak: meglepő fordulatok a magyar benzinkutakon
Vége az árstopnak: meglepő fordulatok a magyar benzinkutakon
Szombattól eltörölték az üzemanyag ársapkát, így a benzinkutakon ismét piaci...
Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Az európai almapiacon fokozatosan kifutnak a tárolt készletek. A piaci helyzet...
Streu-Mix 6000l szippantó,  tartálykocsi
Streu-Mix 6000l szippantó, tartálykocsi

2.250.000 Ft

Eladó 2db bika
Eladó 2db bika

800.000 Ft

Juhállomány eladó
Juhállomány eladó

55.000 Ft

Jumz Orbitos eladó
Jumz Orbitos eladó

1.490.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]