Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 355.75 Ft USD 308.55 Ft CHF 386.7 Ft GBP 411.52 Ft

Fórum

Becenév: takiati05
Csatlakozott: 2010-04-13 15:20:39
Utolsó belépés: 2012-09-19 11:58:53
Fórum hozzászólás: 1

Fórumhozzászólásai

sziasztok!
a gombazsák készítésére lennék kíváncsi, hogy milyen keveréket használtok táptalajként. Olvasgattam, hogy csirke, -lótrágya és szalma keverékéből készül, ezt a zsákozás előtt össze kell érlelni? és mienek legyenek az arányok? remélem nem "hadititkokra" kérdeztem rá és tudtok segíteni.
Előre is köszi!
Attila

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Kapásnövények: elfelejthetjük a régi sortávokat?
Kapásnövények: elfelejthetjük a régi sortávokat?
2020 után egy sor olyan kutatás látott napvilágot, amelyek azt sugallják, más...
Spórolnak a vízügyesek: lesz ez még rosszabb is
Spórolnak a vízügyesek: lesz ez még rosszabb is
A szakemberek jelenleg nem a mának, hanem a kritikus késő nyári időszaknak...
TZ4K 14 B kistraktor
TZ4K 14 B kistraktor

1.350.000 Ft

Törpe nyuszik eladók
Törpe nyuszik eladók

5.000 Ft

Toyota LWE 180 elektromos targonca
Toyota LWE 180 elektromos targonca

400.000 Ft

Toyota LPE 200 elektromos targonca
Toyota LPE 200 elektromos targonca

400.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]