Fórum
| Becenév: | takiati05 |
|---|---|
| Csatlakozott: | 2010-04-13 15:20:39 |
| Utolsó belépés: | 2012-09-19 11:58:53 |
| Fórum hozzászólás: | 1 |
Fórumhozzászólásai
- Co2 hegesztő vagy Dinamó-hegesztő melyik jobb mezőgazdasági gép javításához? új
- Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része) új
- Rövidtárcsák új
- S.O.S. új
- Kinek milyen a repce, illetve a búza? új
- Unirak 600 felújítás új
- Öntözés új
- Napraforgó gyomirtás új
- Napraforgó-termesztés új
- Mikor jön az ESŐ?! Agrármeteorológia, időjárás új
Cikkajánló

Kapásnövények: elfelejthetjük a régi sortávokat?
2020 után egy sor olyan kutatás látott napvilágot, amelyek azt sugallják, más...

sziasztok!
a gombazsák készítésére lennék kíváncsi, hogy milyen keveréket használtok táptalajként. Olvasgattam, hogy csirke, -lótrágya és szalma keverékéből készül, ezt a zsákozás előtt össze kell érlelni? és mienek legyenek az arányok? remélem nem "hadititkokra" kérdeztem rá és tudtok segíteni.
Előre is köszi!
Attila