Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.86 Ft USD 312.6 Ft CHF 384.91 Ft GBP 411.86 Ft

Fórum

Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része)

Létrehozta: Bárány , 2008-11-03 18:52:10

Kedvencekhez Segítség
174267 hozzászólás
Nincs profilkép
#143167 hashtag
2025-11-07 21:28:33

Válasz medikus #143165. hozzászólásáraLehet a találkozón át akar nyújtani neki egy putyin által régen várt dokumentumot. Benyúl a belső zsebébe, punyinnak összefut a nyál a szájában, majd előhúz egy feltartott középső ujjat.
Ezt még azért meg lehetne tenni.

#143165 medikus
2025-11-07 21:21:27

Zselé váratlanul találkozni akar Putyinnal!Sürgős lett hogy beindultak az Oroszok!smile sweatdrop

#143164 medikus
2025-11-07 21:20:18

Válasz hashtag #143162. hozzászólásáraMégis a Britekről derült ki,hogy meggátolták az aláírást 22-ben!smile sweatdrop

#143163 Ohaza63
2025-11-07 21:19:25

Válasz hashtag #143155. hozzászólásáraÜdv!

Ha van egy nép, aki 5000 éve hazára vágyik és mindenkit elárul és hátba szúr azért, hogy megkapja vágyott szentföldet.
Megkapták és mégsem jó, mert települnek minden felé, csak nem haza, mert ugye ők világpolgárok.
Miért él több az USA ban, mint az őshazában.
Miért költöznek ide Budapestre százezrével?
Most már Debrecent is kinézték maguknak, már oda is költöznek.
A pesti magyarok meg költöznek vidékre , menekülnek előlük.
Orbán még a nyugatiaknak is felajánlotta, hogy költözzenek ide a muszlim terror elől.

Miért, hiszen van hazájuk?

Ha kurdok lennének még megérteném őket, hiszen a törökök tűzzel vassal irtják őket, mert nekik nincs hazájuk, pedig ők is 20 milliónál is többen vannak.

Azt tudtad, hogy a németekből rúgták ki a legtöbbet a világon a II VH után.
Majd 15 millió németet üldöztek el a csehek, lengyelek és magyarok.
A Csaucseszku meg DM ért adta el az NSZK nak a szászokat, svábokat.
Nekik nem fizetnek 3-4. generációs tábori túlélői támogatást, mint másoknak.


Nincs profilkép
#143162 hashtag
2025-11-07 21:11:54

Válasz medikus #143153. hozzászólásáraTrumpnak az az igazi aranyeső, ha fegyvert adhat el, és most tökéletesen jól fut a fegyveripar, szóval ő lesz az utolsó akinek érdeke hogy gyorsan vége legyen az ukrán háborúnak, meg is látszik mit tett érte az elmúlt kilenc hónapban. Kiküldött nekik vagy számtalan kamion mennyiségű fegyvert.

#143161 Sanyiii70
2025-11-07 21:11:39

Válasz hashtag #143159. hozzászólásáraNem a végóráiban volt.
2006-ban mondta az alkesz bolsi milliárdos.
Országrombolása csúcsán.

#143160 Sanyiii70
2025-11-07 21:09:15

Válasz hashtag #143158. hozzászólásáraTrendforduló van.
Tudod, mint a németeknél a balos anarchia után.

Nincs profilkép
#143159 hashtag
2025-11-07 21:07:06

Válasz Sanyiii70 #143157. hozzászólásáraA gyurcsány rendszer végóráiban volt ez a duma, hogy akkor el lehet innen menni.
Jó jel.

Nincs profilkép
#143158 hashtag
2025-11-07 21:05:11

Válasz Sanyiii70 #143156. hozzászólásáraHajrá! A kettő együtt már 17 millió, veletek együtt majdnem 20!

#143157 Sanyiii70
2025-11-07 21:04:41

Válasz hashtag #143155. hozzászólásáraNektek annyira szar itt.
De ahelyett, hogy eltolnátok a biciklit, még szarabbá akrjátok tenni ezt az országot nyugati mintára.

Tudod miért van sok hegedű a zsidó zenében?
Mert zongorával nehéz nemekülni.smile lol

#143156 Sanyiii70
2025-11-07 21:01:10

Válasz hashtag #143150. hozzászólásáraRossz hírem van.
A muszlim, nigger bevándorlókon és a degenerált libsiken kívül a kicsit is értelmes többség egyre jobban érti miről is beszél Orbán. Lásd Meloni pártja vagy az AFD népszerűségét!

Nincs profilkép
#143155 hashtag
2025-11-07 21:01:00

Válasz Ohaza63 #143147. hozzászólásáraJaja, a történelemben az akaratukon kívüli lakosság áttelepítések mindig tök jól sültek el, igaz?

#143154 medikus
2025-11-07 21:00:23

Válasz Gyula., #143138. hozzászólásáraÚgy jár mint Karácsony! Meg mondta Tramp!smile lol

#143153 medikus
2025-11-07 20:59:20

Válasz hashtag #143139. hozzászólásáraVan ellenszél,vannak uszítók!Vannak akiknek ez üzlet! Pl a Britek!Majd ha pénzért sem kap az UNIO fegyvert Tramptól,akkor hamarabb vége lehet a háborúnak!smile sweatdrop

Nincs profilkép
#143150 hashtag
2025-11-07 20:56:38

Válasz d-032a #143148. hozzászólásáraAz tuti, a rajtunk kívüli maradèk 440 millió európai választópolgár meg szimplán csak egyetérteni tud majd smile sweatdrop

Nincs profilkép
#143149 Gyula.,
2025-11-07 20:55:37

Válasz Demény Csaba #143145. hozzászólásáraNem az urológusod érdekel minket, kifogtad!smile lol

Nincs profilkép
#143148 d-032a
2025-11-07 20:53:04

Válasz Ohaza63 #143140. hozzászólásáraKomoly dolgokkal, ne hülyéskedjünk!smile lol

A történelemből tudjuk, hogy az úgy szok' lenni, hogy a nagyobb Birodalmak, helytartót, kormányzót tesznek a provinciák, gyarmatok élére, vezetőnek.
És ha, TrumPali, Putyin, és Hszi csi-ping is megegyeznek
ebben egymással, akkor Orbántot teszik meg, a mindhárom nagyhatalom által lecsicskított Prüsszeli Provincia Vezetőjévé.smile lol

A Libsik, biztos lehidalnak, ha eztet a Pávatáncos, kiHintapolitikázta magának a Nagy Békemisszó nevű, elszigetelt titkos ekssönnel.
smile lol

#143147 Ohaza63
2025-11-07 20:47:12

Válasz hashtag #143139. hozzászólásáraÜdv !

Velem tárgyalhatsz a békéről!smile smile

Legfontosabb feltételem, hogy Zelenszkíj fogja az összes metélt, fitymáltalan haverját és alijázzon ki Izraelbe, de útközben vegye szárnyai alá az itt Budapesten élő 7-800.000 fajtársát is és örök béke honol Ukrajnára és Európára is.smile smilesmile laughsmile winksmile crying

Neked mi a feltételed???smile confused

Nincs profilkép
#143146 Demény Csaba
2025-11-07 20:46:16

Válasz Sanyiii70 #143133. hozzászólásáraA ratyit ne felejtsd ki.....
Tudod bandikának ez érzékeny pontja. El nem tudom képzelni, miért.

Nincs profilkép
#143145 Demény Csaba
2025-11-07 20:44:22

Válasz Gyula., #143138. hozzászólásáraMajd akkor legyetek ennyire boldogok, ha muszlim patkányt láttok, mikor a hátatokon dugja meg a feleségeteket, vagy a lányotokat, de degenerált, súlíyosan hülye libernyák......

#143144 Ohaza63
2025-11-07 20:40:26

Válasz Gyula., #143138. hozzászólására
Ne terelj Gyulám, nem áll jó!!!

Mindenki tudja, hogy a keleti és nyugati parton a bibsik vannak hatalmon a nagyvárosokban, azért van ez az őskáosz. Beérett a gyümölcse a felforgatóknak, pont mint az európai nagyvárosokban.

A jóravaló amcsik messze élnek az óceánoktól.
Mint a vidéki németek, olaszok, angolok, franciák még nem mocskolták össze magukat a liberalizmussal.

Nincs profilkép
#143143 Gyula.,
2025-11-07 20:39:36

Válasz Sanyiii70 #143141. hozzászólásáraÉs utàlja a zs.d.kat is, hàt mi van ottsmile lol

#143141 Sanyiii70
2025-11-07 20:36:33

Válasz Gyula., #143138. hozzászólásáraElég baj az nekik.smile lol
A libbant nagyvárosok ilyenek. Lásd Budapest!

#143140 Ohaza63
2025-11-07 20:35:35

Válasz hashtag #143136. hozzászólásáraEgyütt voltunk az Attilával az Anunakiknál bulizni, ott mondták.smile smilesmile lol

Helyesen a megszólítása: EVF, azaz Európa Vezérlő Fejedelmesmile smilesmile laughsmile biggrin


Nincs profilkép
#143139 hashtag
2025-11-07 20:33:22

Válasz medikus #143092. hozzászólásáraTrump és viktor tárgyalnak a békéről? smile laugh
Ennyi erővel most te meg én is tárgyalhatunk róla.
Trump a saját szájával mondta azt 9 hónappal ezelőtt, hogy megválasztása esetèn 24 órán belül véget vet a háborúnak. Kivancsi vagy, hogy mi történt azóta?
SEMMI

#143137 Ohaza63
2025-11-07 20:30:26

Válasz Sanyiii70 #143132. hozzászólásáraÜdv!

Ne bántsuk, mert megharagszik és akkor leül a topic.

Akkor csak ilyen írások lesznek itt:

Igaz Sanyikám!
vagy
Tényleg medikus, milyen igazad van!!!
vagy
Most megint beletrafáltál d-032a
stb....
smile smilesmile laughsmile biggrinsmile lol

Nincs profilkép
#143136 hashtag
2025-11-07 20:29:02

Válasz Ohaza63 #143128. hozzászólásáraAzt hittem, hogy az ufók által is inkább visszahozott patakiattila után szabadon: Európa Vezetője
smile lol

Nincs profilkép
#143135 hashtag
2025-11-07 20:27:08

Válasz Sanyiii70 #143133. hozzászólásáraNem tudtam, hogy ekkora szakértő vagy ebben is

Nincs profilkép
#143134 hashtag
2025-11-07 20:26:12

Válasz Sanyiii70 #143132. hozzászólásáraEzért kár volt előjönni smile laugh

#143133 Sanyiii70
2025-11-07 20:25:53

Válasz hashtag #143130. hozzászólásáraMeleg a frissen sült túróslepény vagy az anyai szeretet. Akikről te beszélsz azok buzeránsok.
Nem kell ilyen f@szságokat terjeszteni. Van rájuk rendes szókincsünk. Buzi, homokos, stb. de nem meleg.

#143132 Sanyiii70
2025-11-07 20:22:01

Válasz Ohaza63 #143126. hozzászólásáraAgyatlan hogy kaphat agyvérzést???

#143131 medikus
2025-11-07 20:17:36

Nincs profilkép
#143130 hashtag
2025-11-07 20:17:34

Válasz d-032a #143117. hozzászólásáraVégre te is elmondasz valami személyeset, hogy zavar az, hogy nem lehet a meleg a szót kultúráltan hasznàlni a hétköznapokban. Amúgy senkit nem érdekelne ez az egész téma, ha nem hozta volna elő pàr éve a fidesz szándékosan, hogy megossza a lakosságot. Emlékszel, a “gyermekvédelmi törvény”, amiben egy eldugott félmondattal egyenlőségjelet tett a melegek és a pedofilok közé, és gyakorlatilag ez volt az egésznek a lényege. Ez volt a csapda. Mert normàlis ember ezt nem fogadja el, még akkor sem ha leszarja a melegeket, mert egyszerűen ez nem igaz. De lehetett utàna mondani, hogy aki nem írja alà a törvényt, az nem támogatja a gyemekvédelem ügyét. Nemcsoda hogy nagy vita lett belőle végül. Aztàn azóta is négyzetre emelve esik vissza a fejükre ez a képmutatás, amikor kiderül hogy kegyelmet adnak pedofil segítőknek, nem itélnek el othonokban tevékenykedő striciket, és még sorolhatnám hány csontváz burult ki a szekrényből az elmúlt időkben.

Nincs profilkép
#143129 Gyula.,
2025-11-07 20:17:23


#143128 Ohaza63
2025-11-07 20:16:33

Válasz hashtag #143125. hozzászólásáraÜdv!

Ha jól láttam ez volt Vitya előtt!smile smile

God is a man=Isten embersmile smilesmile laughsmile biggrin

#143127 medikus
2025-11-07 20:12:55

Válasz hashtag #143125. hozzászólásáraMi volt ki írva?Csak az igazat!!!

#143126 Ohaza63
2025-11-07 20:12:47

Válasz hashtag #143115. hozzászólására
Üdv hashtag barátom!

Jobban jársz, ha csuhát veszel magadra és elbújdokolsz remetének, mert még egy ilyen , akkor agyvérzést kapsz!smile smilesmile laughsmile biggrinsmile lol
Csupán felebaráti szeretetből javaslom ezt neked!!!smile smile


Nincs profilkép
#143125 hashtag
2025-11-07 20:09:56

Válasz medikus #143122. hozzászólásáraVityànak mi volt ki írva, ha nem a neve?

Nincs profilkép
#143124 d-032a
2025-11-07 20:09:33

#143123 Ohaza63
2025-11-07 20:09:32

Válasz medikus #143119. hozzászólásáraÜdv!

Ez azért volt, mert Trump is NER-es és ő lopta a fél Magyarországot, a másik felet meg Lölő!smile lol
Innen van a Trump torony is, a Tiszások szerint!smile laughsmile lol
Ő az amcsi Lölő, Orbán beépített NER-ese az USA-ban. smile smilesmile laughsmile biggrinsmile lol

Meg Tóni a zsebében tartja!!!smile lol

#143122 medikus
2025-11-07 20:06:42

smile lolsmile lolsmile lol

#143121 medikus
2025-11-07 20:02:38

Válasz hashtag #143115. hozzászólásáraÚgy hogy tagadtok mindent!smile sweatdropMikor ismertél be valamit,ha tévedtél?smile sweatdrop

#143119 medikus
2025-11-07 19:56:40

Válasz hashtag #143118. hozzászólásáraA tudósítók írják! Tramp megvédte hazánkat,és helyre tette az UNIO-t!Kezdheted a süveged keresni! Van még egy órád?smile lol

Nincs profilkép
#143118 hashtag
2025-11-07 19:53:34

Válasz medikus #143111. hozzászólásáraJa persze! Mindig tudtok olyat kamuzni, amire a kutya nem számít! Ez már művészet.
Európàban egy kazal olyan ország van, akinek nincs tengepartja, mégis csak a mi fejünk van teljesen beragadva putyin seggébe. És ezt trump sem fogja szó nélkül hagyni. Bár ha a vityáék lyukat tudnak beszélni az amerikai adminisztráció hasába is a szar szövegükkel, akkor nyugodt lehetsz, hogy ezt a teljesítményt el fogom itt ismerni, valóban a befolyásolás és az átverés magasiskolája lesz, és bár nem elismerendő dolog, mégis meg kell süvegelni, mert valóban nem kis teljesítmény, még ha negatív értelemben is.

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Figyelem! Jelentős szigorítás lesz a boltokban ezzel az élelmiszerrel kapcsolatban!
Figyelem! Jelentős szigorítás lesz a boltokban ezzel az élelmiszerrel kapcsolatban!
Új, szigorúbb előírások lépnek életbe erre az élelmiszerre vonatkozóan....
Megszűnik az agrártermékek szállításának útdíjmentessége? Utánanéztünk, mi a helyzet
Megszűnik az agrártermékek szállításának útdíjmentessége? Utánanéztünk, mi a helyzet
A gazdák számára fontos kedvezmény szűnik meg – mi vezetett az útdíjmentesség...
Hűtőprés, hordóprés
Hűtőprés, hordóprés

4.500.000 Ft

New Holland 8560
New Holland 8560

7.000.000 Ft

Mercedes-Benz Arocs 3658 | 8x4 | Retarder | Euro 6 / 2015 / Lízing 20%-tól
Mercedes-Benz Arocs 3658 | 8x4 |...

47.900 EUR

Qad
Qad

520.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]