Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 356 Ft USD 313.58 Ft CHF 385.95 Ft GBP 412.71 Ft

Fórum

MTZ traktor szerelési kérdések – Mindörökké Belarus!

Létrehozta: , 2008-12-14 20:41:19

Kedvencekhez Segítség
96450 hozzászólás
Nincs profilkép
#600 Jani X
2009-02-15 17:51:32

Válasz #599. hozzászólásra

4 hengeres turbós szmd-ken.

#599 Farkas István
2009-02-15 17:50:27

Válasz #597. hozzászólásra

Ezt a megoldást nem ismerem .Hol van ilyen?

#598 Farkas István
2009-02-15 17:48:21

Válasz #596. hozzászólásra

Értem. A 90 lovast nem lehet összehasonlítani a 80-assal.Ha talajra kell a gép egyértelműen 90 -est kell venni. sőt a 1025-öst is ajánlanám,de az enyémmel annyi baj volt h. azt csak szerelő vegye

Nincs profilkép
#597 Jani X
2009-02-15 17:46:32

Válasz #592. hozzászólásra

Csak, mert van olyan turbós motor, amelyiknél 2 porlasztó résolaja a szívócsőbe van vezetve,a szelepek miatt.
De ez a kipufogószelepeknek nem ér semmit.

#596 trakkis
2009-02-15 17:43:34

Válasz #595. hozzászólásra

félre értettük egymást.
itt akarnának valami hasonlót venni egyik szomszédom és tanácsért jött át hozzám, de Én nem értek ezekhez. tehát még nincs traki, csak elméletek.

#595 Farkas István
2009-02-15 17:42:06

Válasz #593. hozzászólásra

Az előbb azt mondtad h.egy 80-ast akarsz feltúrbózni.arról nem volt szó h. kicseréled egy 90 lovasra

#594 trakkis
2009-02-15 17:42:00

akkor mára részemről ennyi.

#593 trakkis
2009-02-15 17:30:10

Válasz #591. hozzászólásra

ebből nem sok mindent értek. akkor turbozzák fel az újat, vagy inkább eleve egy turbósat vegyenek?
persze a fogyasztást is figyelem előtt hagyva.

#592 Farkas István
2009-02-15 17:26:35

Válasz #590. hozzászólásra

két szívó és egy kipufogóval

#591 Farkas István
2009-02-15 17:24:40

Válasz #588. hozzászólásra

a 80-as és a 90-es között olyan nagy az erőkülönbség h. ha annak csak harmadával lesz erősebb a 80-as akkor sem fog ráismerni a gazdája .Ha már rászánta azt a kis pénzt + nem fog elolvadni a motor,akkor biztosan megéri.És ne felejtsük el azt sem h. a túrbó ellensúlyozza a kopásokból adódó kompresszió csökkenést is,ezért valószínüleg a turbó az adagoló ráállítása nélkül is már hoz a motoron egy kicsit

Nincs profilkép
#590 Jani X
2009-02-15 17:17:35

Válasz #589. hozzászólásra

Melyik szelepekkel volt gondod?

#589 Farkas István
2009-02-15 17:15:29

Válasz #587. hozzászólásra

ez valóban igaz,de ettől hirtelen nem volt jobb ötletem.annál is inkább ,mivel ez előtt meguntam h. mindíg felcsúszik a szimmering a szel. száron,és zsírtalanítás után 1 csepp ragasztóval nyomtam rá a szim.-et a vezetőre.Prímául rajta is maradt mind ....vesztére

#588 trakkis
2009-02-15 17:10:08

Válasz #584. hozzászólásra

nem nekem kell. csak tanácsot kértek tőlem.
gondoltam itt megkérdezem és továbbadom.

Nincs profilkép
#587 Jani X
2009-02-15 17:08:41

Válasz #586. hozzászólásra

Gondolod, hogy kap? Mind két oldalon túlnyomás felé kell szivárognia az olajnak.

#586 Farkas István
2009-02-15 17:05:58

Válasz #585. hozzászólásra

Valami kis kenést kapna a szár,és nem nyalná meg a vezetőt

Nincs profilkép
#585 Jani X
2009-02-15 17:03:49

Válasz #581. hozzászólásra

Miért gondolod, hogy szel.szimering nélkül jobb lenne?

Nincs profilkép
#584 Jani X
2009-02-15 17:02:54

Válasz #583. hozzászólásra

Ha újat vennél akkor, azért már inkább a gyári turbóst, már csak a garancia miatt is.

#583 trakkis
2009-02-15 17:01:32

Válasz #582. hozzászólásra

akkor nincs tipped a két gép közti árkülönbözetről ?

Nincs profilkép
#582 Jani X
2009-02-15 17:00:28

Válasz #581. hozzászólásra

Simán bírnia kell!
Valószínűleg selejt minőségű alkatrészekkel voltak összerakva!

#581 Farkas István
2009-02-15 16:57:50

Válasz #570. hozzászólásra

én nem hiszem hogy 95 le-t tartósan le tudna adni egy 80-as motor. az én 1025-ösömben (amiben állítólag keményebb alkatrészek vannak) 1200 ü.ó.-nál 3 szelepre felkenődött a vezető anyaga ,és megette azt.kicseréltem a vezetőket,a szelepeket és ledobáltam az összesről a szelepszár szimmeringet,talán így bírni fogja

#580 trakkis
2009-02-15 16:57:10

Válasz #578. hozzászólásra

még nincs meg semmi, csak gondolkodnak egy hasonló esetre.

#579 trakkis
2009-02-15 16:56:28

Válasz #574. hozzászólásra

ezek az adatok még érvényesek amik ezen a honlapon vannak ?

Nincs profilkép
#578 Jani X
2009-02-15 16:55:42

Válasz #576. hozzászólásra

Ha már meg van a 80as, akkor nem hiszem.
Az mtz turbósítás nincs relatíve sokba.

Nincs profilkép
#577 Jani X
2009-02-15 16:54:12

Válasz #575. hozzászólásra

Hát az más, mert a krisztál turbó nagyobb teljesítményű motorra való.
Nem is érhet sokat mtz-n!

#576 trakkis
2009-02-15 16:53:22

Válasz #573. hozzászólásra

az alakítgatás lehet, hogy többe van !

amúgy mennyi lehet egy ilyen két traki darabja ?

#575 1025
2009-02-15 16:52:34

Válasz #570. hozzászólásra

Szerintem ez csak mese!
Nálunk is van egy csoda szerelö akinek van egy 892 -ese és rakott rá egy krisztus turbot és öszerinte 110-lovas lett.És amikor kombiztunk egymás melett csodálkozott mikor elmentem melette a 1025-tel.

#574 trakkis
2009-02-15 16:52:33

Válasz #571. hozzászólásra

igaz ! Én keveredtem össze !


http://www.bicsak.hu/mtz.htm

Nincs profilkép
#573 Jani X
2009-02-15 16:51:27

Válasz #570. hozzászólásra

Amelyikre pénz van.

#572 trakkis
2009-02-15 16:51:04

Válasz #571. hozzászólásra

akkor egy pillanat, valamit keresek !

#571 Farkas István
2009-02-15 16:49:37

Válasz #567. hozzászólásra

Ne felejtsük el h. a 90 le úgy van meg h. + kaja és - minusz fordulat. a 80-asnak 2200 a fordulata,ha odaadod neki a 90-es kajáját,az sokkal több lesz mint 90le

#570 trakkis
2009-02-15 16:48:25

820-at alakítgatni, vagy 892-est venni ??????

amúgy már hallottam, hogy valaki a 820-ra dobot egy turbót és let 95 lovas a gép.

Nincs profilkép
#569 Jani X
2009-02-15 16:46:21

Válasz #567. hozzászólásra

90 lovat simán és tartósan!

#568 Farkas István
2009-02-15 16:40:12

Válasz #565. hozzászólásra

Ezek miatt én nem hiszem h.tartós használat reményében nagy teljesítménynövelésre lehetne kényszeríteni a motort,de ha csak egy kicsi kaját adz neki(a 80-as és a 90-es közötti mennyiség max 25-30 % -át) akkor biztosan sokat fog dobni a gépen,és lehet h. bírni is fogja.

#567 trakkis
2009-02-15 16:39:19

Válasz #566. hozzászólásra

hogy 90 lovas legyen, vagy több. olyan mint a 892

Nincs profilkép
#566 Jani X
2009-02-15 16:37:35

Válasz #565. hozzászólásra

Mire, megoldás-e?

#565 trakkis
2009-02-15 16:31:03

Válasz #564. hozzászólásra

és ha a 820-t feltúrbózza az emberke ? az megoldás ?

#564 Farkas István
2009-02-15 16:29:03

Válasz #562. hozzászólásra

Nem a 90 le-nek nagyobb az olajszivattyúja,és a könyve azt írja h. a szelepeket és egyéb mérethelyes alkatrészt se cseréljünk ki a 80-aséra mert anyagában nem egyezik meg

#563 Farkas István
2009-02-15 16:25:34

Válasz #561. hozzászólásra
Igen csak bosszantja az embert,h. mindent átnézett,atmért és nem jön rá h. mi a baj

#562 trakkis
2009-02-15 16:24:11

a 820-as és a 892-es mtz között csak a turbó a különbség ?

Nincs profilkép
#561 vili
2009-02-15 16:06:05

Válasz #553. hozzászólásra

új motor egyszerűbb

#560 Farkas István
2009-02-15 16:03:12

Válasz #557. hozzászólásra
A második főtengelycsapágy sérülésnél már én is azt mondtam h. vagy a blokk van félre fúrva,v. az olajzással van gond,de a nagyobb baj az h.az orosz adagoló feltétele után nem szünt meg az erőtlenség,+még bejött egy füstölés ami nem akar megszünni.Amúgy valakinek volt már ilyen erőtlenségi gondja a cseh adagolóval,és hogy oldotta meg ,v. tudja-e hogy mi a gond vele?

#559 Kisszemán
2009-02-15 15:58:03

Egy 80 mtz váltó alatrészei menyibe kerülhetnek maximum???????ujonan.?

#558 Bárány
2009-02-15 15:49:46

Válasz #556. hozzászólásra

Olyan 100 körül jöttem ki. Új blokköntvény, hüvelyek, dugók, csapágyak, szimeringek.

#557 Balka Zoltán
2009-02-15 15:45:45

esetleg ha nincs neked messze akkor tudok 1 mtz-s boltot györben ahol lehet nem kérni számlát és igy olcsobb

#556 Balka Zoltán
2009-02-15 15:36:08

figyu nem akarok rosszat ! sztem mire felujitjátok ezt a blokkot arra rámegy 1 vagyon . sztem olcsobban kijössz ha veszel 1 blokkot meg (fötengelyt) igaz az már van. dugo hüvely gyürük hengerfejtömítés csapágycsészék hajtokarok .ennyi kb 200 000 ft + a szerelés és nem kell azon baszkolodni h mi is a baja! mi is ezt tettük azota fasza minden! ( a vezértengely meg a többi mást átraktuk a régi blokkbol-rol ) annak menni kell. mire ezt a régit kiköszörülik az maga 100 000 sztem

Nincs profilkép
#555 Jani X
2009-02-14 11:26:20

Válasz #554. hozzászólásra

Szinte biztos vok benne, hogy itta baj!

Nincs profilkép
#554 Jani X
2009-02-14 11:25:12

Válasz #553. hozzászólásra

Hallod feladtad a leckét! :)
Szerintem szét kéne szedni a motort és mindenek előtt vonalba fúrni a főtengelyt!

Nincs profilkép
#553 Ismeretlen
2009-02-14 11:11:57

Tegnap voltam egy autószerelő műhelyben.Egy 820.2 MTZ állt bent,a motort szedték szét.A gép eltörte a főtengelyt.Kicserélték de nem volt benne erő.Lecserélték a cseh adagolót oroszra, ekkor elkezdett kéken füstölni,hebeg a motor ,nincs benne erő.Megfordult a főtengely állócsapágya.Még egy főtengely csere.Új hengerfej,új szelepek,kompresszió ,hajtókar méret és alak ellenőrzés,minden jó.Egy működő gépről áttették az adagolót de semmi változás:kék füst,egyenetlen járás,erő nuku,és mostmár nagyon nehezen indul.Szívó csonk le,kipufogó csonk le: anégyes henger füstöl.Még elfelejtettem mondani,h.magasnyomású cső es porlasztó többszöri csere már az elejétől és gyújtásállítás többször különböző módszerekkel.Tegnap kihúzták a vezértengelyt,de ott sem találtunk semmit.Most itt tart az ügy,de már erre senki nem tud mit mondani.Ez egy 5 éves gép 3000 üz.órával.

Nincs profilkép
#552 Jani X
2009-02-13 20:53:27

Válasz #551. hozzászólásra

Mert nagyobb az áteresztőképessége.
Meg az olajtükrös levegősz.-ből hajlamos a turbó ki szívni olajat.

Nincs profilkép
#551 norbi
2009-02-13 19:42:41

Válasz #550. hozzászólásra

Mint a műanyag burkolatú új mtzken van? És úgy miért jobb?

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


1919-től napjainkig: így építi a gazdák tudása az RAGT-t
1919-től napjainkig: így építi a gazdák tudása az RAGT-t
A RAGT Vetőmag Kft. története a gazdák által alapított francia anyavállalattal...
Hirdetés
Talajvizsgálat fontossága a hatékony tápanyag-gazdálkodásban
Talajvizsgálat fontossága a hatékony tápanyag-gazdálkodásban
Magyarországon a legtöbb esetben a mozaikos talajeloszlás miatt eltérő...
Tiszakécskén mezőgazdasági terület eladó
Tiszakécskén mezőgazdasági terület eladó

4.500.000 Ft

Hesston silózó
Hesston silózó

520.000 Ft

Valtra N111 névre hallgat, 124 lóerős vontató
Valtra N111 névre hallgat, 124 lóerős...

14.900.000 Ft

Lucerna eladó
Lucerna eladó

25.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]