Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 353.86 Ft USD 310.75 Ft CHF 383.88 Ft GBP 410.17 Ft

Fórum

Japán kistraktorok

Létrehozta: Józsibá , 2008-12-15 18:08:52

Kedvencekhez Segítség
35476 hozzászólás
#18476 FIFIKE
2014-04-26 19:19:36

Válasz #18454. hozzászólásra
Szia Pityu! ha lassan vissza enged a hidraulika .mit kell állítani?

#18475 Balu2
2014-04-26 12:46:06

Válasz #18462. hozzászólásra

Rossz az aki rosszra gondol.smile thumbupsmile tongue

#18474 Balu2
2014-04-26 12:45:19

Válasz #18463. hozzászólásra
Csörgess meg léci,vagy küld el a számodat,hogy tugyunk dumálni.

#18473 psycho
2014-04-26 08:46:05

Válasz #18472. hozzászólásra

A visszajelző ellenőrző gombra a legalsó akkumulátor piktogramnak és felülről a második hűtő szintjelzőnek kell világítani, mivel gyújtáson az olajnyomás és a gyújtás alapból világít, legfelül meg az izzítás ugye egyértelmű.
A hidraulika csatlakozó a szokásos elven van bekötve, az ülés előtt van a hidraulika ejtésének átfolyás szabályozó csapja, az mellett (F20-on azt hiszem pont felette) van egy ledugózott kör. Ezen van nyomás, ha kitámasztod a hátsó függesztést. Aztán van még egy lehetőség, legalábbis az F18-on van, szerintem a 20-ason is. Az ülés alatt, jobbra mellette a hidraulika vezérlő karok fele is van egy komplett nyomó és visszatérő ág. Ehhez jól le kell bontani felülről mindent, hogy hozzá férj. Ez is le van dugózva. Ez akkor működik, ha az ülés jobb széle alatti kis szárnyas anyás csavarral rögzített kart áthúzod ellenkező irányba. Amíg nincs bekötve rá semmi, nem ajánlatos áthúzni, mert kinyírja a szivattyút. Ilyenkor viszont nem működik a hátsó függesztésed. Sajnos a két különálló kör ezen is csak a gyári csövek megbontásával valósítható meg.

#18472 zoli82
2014-04-25 22:22:29

Válasz #18470. hozzászólásra
Látom van hidraulika csatlakozod, tennél fel képet hogy hova van bekötve? És hogy működik?

#18471 zoli82
2014-04-25 22:19:10

Válasz #18470. hozzászólásra

Ha azt megnyomom nekem csak egy visszajelző világit.

#18470 psycho
2014-04-25 22:07:05

Válasz #18469. hozzászólásra

Üdv!

A világítás kapcsoló és a kormányoszlop közt van egy nyomógomb, ha erre gondolsz, az műszerfal visszajelző lámpák kontroll gombja. Ezzel tudod ellenőrizni, hogy minden világítana-e, ha kellene neki.

#18469 zoli82
2014-04-25 21:13:20

psycho

Neked van a világítás kapcsoló mellet egy kis nyomógombos kis kapcsoló?
Az milyen célt szolgál?

#18468 zoli82
2014-04-25 20:52:58

Válasz #18461. hozzászólásra

Ha jól emlékszem ,nem bikád volt?
és Öcsi?
Fejőgép.....?smile lolsmile lolsmile lol

#18467 wernerj
2014-04-25 20:10:53

Üdv mindenkinek!

Mostanában homlokrakodón gondolkodtam, és ezt találtam:http://olx.hu/hirdetes/homlokrakodo-quicke-2000-legolcsobb-a-piacon-ID26yPl.html#da30559ef4http://
Nekem nem bírná a hidraulika-szivattyú, de valakinek hátha jó lesz.
60 centis felfogatási szélességgel ez valami kisebb gépen lehetett szerintem.

#18466 76béci
2014-04-25 20:03:41

kubota itt egy kép

#18465 76béci
2014-04-25 20:02:02

http://www.jofogas.hu/baranya/Kubota_L4240HST_japan_kistraktor_15340907.htm

A jóakarók már megint hírdetnek csak vigyázzon mindenki nehogy bedugorjon valaki smile oops

#18464 wernerj
2014-04-25 17:19:58

http://www.jofogas.hu/zala/Alfa_tipusu_fejogep_elado_15110106.htm

#18463 wernerj
2014-04-25 17:18:02

Válasz #18461. hozzászólásra

Balu!
Ez nem a társkereső rovat!smile thumbup
Jófogáson írd be, olyan 50-ből tudsz összehozni egy valamire valót. Apró alkatrészekkel tudok segíteni, teheneink vannak.

#18461 Balu2
2014-04-25 11:03:30

Egy kis OFF!
Fejőgépet keresnék ha esetleg valakinek van vagy tud kérem hívjon.Előre is köszi.

#18459 zoli82
2014-04-24 20:49:11

Válasz #18458. hozzászólásra

Hát egy ilyet én is el tudnák képzelni itthonra.
Van hasonló csak kemence nélkül.

#18458 74 Misi
2014-04-24 20:24:43

Kicsit OFF de ismét szépült a kis falunk.smile biggrinsmile cowboy

#18457 zoli82
2014-04-24 19:00:02

Válasz #18454. hozzászólásra

én tudok akármilyen méretű és keménységűt

Nincs profilkép
#18456 akarmi1971
2014-04-24 13:37:11

Válasz #18454. hozzászólásra

szia ! Sima szivacs összenyomódik . Nekem a felfújhatós gumi párna jött be . kb 25*40-es 1000Ft körül tescos áron , valami masszívabb anyagból mint a régi gumimatracok .

#18455 Gyurka1988
2014-04-23 23:16:15

Válasz #18449. hozzászólásra

Köszönöm akkor már lassan menni kell neki mert már egy fél flakon csavarlazító rajta van remélem megindul lassan.. smile thumbupcool

#18454 hspityu
2014-04-23 22:18:04

Köszi mindenkinek majd megmérem,sima,mezei szivacs van itthon,az nem oké?

Nincs profilkép
#18453 Balázs1994
2014-04-23 21:57:52

Mai elfoglaltság :)fvhs

#18452 zoli82
2014-04-23 21:10:47

Válasz #18444. hozzászólásra

Írd meg mekkora méretű kell, és viszek a találkozóra.

#18451 Bencsiki
2014-04-23 21:04:00

Egy kis tanulmány. smile oops

#18450 Bencsiki
2014-04-23 21:00:18

Válasz #18444. hozzászólásra

Zárt cellás műanyagból kivágott lap.

#18449 ilokos
2014-04-23 20:05:22

Válasz #18446. hozzászólásra

Ha jól emlékszem bal menetes.A kicsit meglazítva a nagyobbal állítható.Nekem sem ment először,de egy flakon csavarlazitó és olajspré megtette a hatását. A vetőmag nagyságától függően állítom a kanál nagyságát.
A fogaskerék meghajtásnál átfordítom a meghajtó kereket a ritkább osztásra.

#18448 zoli82
2014-04-23 19:51:49

Válasz #18447. hozzászólásra
Hali!
Én ismerek egy párféle szivacsot , de hagyományost még nem halottam
smile lolsmile lolsmile lol

#18447 74 Misi
2014-04-23 19:43:55

Válasz #18444. hozzászólásra

Szia Pityu!

Nekem a micsun kb 5-6 cm szivacs volt de nem az a hagyományos, hanem valami nagyon kemény és nagyon kényelmes volt, szerintem ne hagyományos szivacsot tegyél rá.smile cowboy

#18446 Gyurka1988
2014-04-23 18:00:55

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy nem-e tudja valaki hogy a Kühne 12 soros lovas vetőgépnél ki kell-e lazítani valamit amikor a magmennyiséget állítanám azon a csavaron kívül ami az állítókeréken van, mert azt meglazítom aztán alig sem megy lehet hogy egy kicsit nagyon be van rozsdásodva....??? Már erőlködtem annyit hogy csuda de se ide se oda nem megy, és még ehhez annyi kérdés, hogy a kukoricát melyik álláson szokta vetni aki szokott vele vetni...?

#18445 hspityu
2014-04-23 17:00:40

Kicsit elfáradtam, a helyesírás sem megy rendesen...

#18444 hspityu
2014-04-23 16:58:43

Sziasztok

bt66 az a kis pótkocsi nagyon kafa lett,ég és föld amijen volt,és amivé te megcsináltad.smile thumbupcool
Kicsit már téma ma én is kaszáltam pár órát,és nagyon örültem annak amikor végre leszállhattam a traktorról.Sürgős meló volt nem várhatott,persze tegnapra kellett volna elkészülni vele.A Yani szépen dolgozott a kasza szintén.
Ti raktok e valami puha dolgot a gyári Japán ülésre mert nekem valamit ki kéne találnom,szivacsra gondoltam,elsőre egy 5cm vastag elég lenne vajon?
A Yani kicsit fapadosnak tűnt kb a 4.-óra után,a 6. óra már nem volt kellemes...

#18443 Zooleee
2014-04-23 16:53:38

Válasz #18442. hozzászólásra

Reziben vettem én is az öregtől,nekem nagyon bejöttsmile thumbup
Ennek is a második szezonja,tavaj vettem még a TZ4k-hoz.

#18442 TakacsB
2014-04-23 15:56:34

Zolee hol vetted a kaszát, Reziben? Nekem is ilyen van, idén lesz a 2. szezonja.smile thumbup

#18441 Zooleee
2014-04-23 15:34:03


itt a kép is

#18440 Zooleee
2014-04-23 15:32:16

Elkészült a hűtőm, tökéletes lettsmile thumbupcool
Ma már kaszáltam is a trakival pár órát.

#18439 74 Misi
2014-04-22 22:43:38

Válasz #18438. hozzászólásra

A váltva forgós ekét mindenképp.smile cowboy

#18438 Kismumus74
2014-04-22 22:01:40

Válasz #18437. hozzászólásra

5 felnőtt és 2 gyerek. Szállást nem kérünk, ebéd az igen, vacsi szerintem nem, de rákérdezek holnap. A trakit el tudom vinni, bár az enyém csak mezítlábas. Mi az amit vigyek vele? Burgonya vető, vegyszerező, eke, kúpos hasító?

#18437 74 Misi
2014-04-22 21:56:55

Válasz #18434. hozzászólásra

Igen. Kérdés a szokásos hány felnőt gyerek és traki? Szállást kértek-e, sátor hely 1000, fa ház 1500, tégla épület 3000, ja és mardtok-e vacsirasmile cowboy

#18436 Kismumus74
2014-04-22 21:56:44

Válasz #18435. hozzászólásra

Mégegyszer gratula! Honnan vetted? Kereskedőtől? És ha nem titok mennyi az annyi? Mint látom maradt a márkahűség!smile thumbup

#18435 zoli82
2014-04-22 21:54:27

Válasz #18434. hozzászólásra

Igen most este érkezett!!!smile biggrin
Csak gyorsba csináltam pár képet.

#18434 Kismumus74
2014-04-22 21:48:05

Jó estét mindenkinek!
Zoli nagyon jól néz ki a Yanmar! Új szerzemény? Gratula hozzá.
Misi lehet-e még feliratkozni a találkozóra?

#18433 zoli82
2014-04-22 21:01:14

Na ez az igazi!!!!!!!!!!!!!!!!!smile thumbupsmile thumbupsmile thumbupsmile thumbupsmile thumbupsmile thumbupsmile thumbupsmile thumbupsmile thumbupsmile thumbup

#18432 bt66
2014-04-22 21:00:26

Válasz #18430. hozzászólásra

"Nem akarsz nekem is eggyet csinálni?"

Amint lentebb írtam, nem vállalom, de egy ismerősömnek egy ilyen eladó kispótja van, ugyan olyan méretü mit a TZ-4K -hoz való NSN, csak ennek nem billenős hanem fixes platóval van. És 400€.

#18431 bt66
2014-04-22 20:27:41

Kösz a dícséreteket. Igen, én csináltam mindent, de nem a semmiből, hanem felújítottam egy eléggé lerobbant állapotú gyári pótot. Sokat dolgoztam rajta, más munkáimmal kicsit le is maradtam, de ezt a kispótot már mindenképp meg akartam csinálni. Most már a szőlőt meg a kertet kell rendbevágni, úgyhogy munkát nem vállalok. Ma még bekábeleztem meg fellámpáztam a "szekeret", immár lehet vele az úton is közlekedni. A nyáron talán még rendszámot is intézek rá.

Ilyen volt:


Ilyen lett smile cowboy:

Nincs profilkép
#18430 Lacus57
2014-04-22 18:21:44

Válasz #18382. hozzászólásra

Jól néz ki tényleg. Te csinálta? Nem akarsz nekem is eggyet csinálni?smile wink

#18429 Zooleee
2014-04-22 17:06:12

Válasz #18427. hozzászólásra

Köszi szépen. Körül nézek itt a környéken.

#18428 Geresz1
2014-04-22 13:38:07

Sziasztok,,na elteltek az ünnepek kijózanodhatunksmile cool
Bt66: nagyon jó és szép lett a pót!
Képzeld a golyót betettem a helyére és láss csudát már emel issmile hammer
a kézifék jó! a hosszú bowdent levettem "üzemi" fék nálam se lesz.
No némi festékhiány van az enyémen azért ,de majd ősszel...

Szamóca: jó kis gép!!! benzinessmile laugh

#18427 TakacsB
2014-04-22 12:56:40

Szia!
Egy ismerősöm csinálta haveri alapon. Amúgy olyan 3000 Ft körül lett volna.
De szerintem ahol vállalnak nyomtatást ott tudnak készíteni ilyen matricát.

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Az európai almapiacon fokozatosan kifutnak a tárolt készletek. A piaci helyzet...
Hirdetés
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
A Nemzeti KAP-hálózat Zöld Támogató Egysége és a Gazda Kontroll...
Piros ribizli eladó őstermelőtől
Piros ribizli eladó őstermelőtől

400 Ft

Széna eladó
Széna eladó

13.000 Ft

Eladó Limuzin borjak
Eladó Limuzin borjak

590.000 Ft

TONUTTI RCS 12 V csillagkerekes rendsodró
TONUTTI RCS 12 V csillagkerekes...

1.350.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]