Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 356 Ft USD 313.38 Ft CHF 386.1 Ft GBP 413.22 Ft

Fórum

John Deere traktorok, kombájn minden mennyiségben

Létrehozta: korzo , 2009-01-10 20:09:16

Kedvencekhez Segítség
25437 hozzászólás
#5537 korzo
2010-02-04 21:16:49

Válasz #5530. hozzászólásra

világos: 8345R
sötét: 8530

értékek sorban: TLT névleges-max. - Vontatás névl.-max-átlag (változó terhelés)

#5536 hodolits
2010-02-04 21:15:59

Válasz #5537. hozzászólásra
Szabi te miben "sántikálsz"?
smile huh

Nincs profilkép
#5535 Szabi.
2010-02-04 21:14:05

Válasz #5535. hozzászólásra

Mekkorát vettek ???

#5534 hodolits
2010-02-04 21:11:18

Válasz #5534. hozzászólásra
Igen tudom hogy nagyon drága a készlet hozzá.De javítani is elég tré.

#5533 2266
2010-02-04 21:10:28

Válasz #5530. hozzászólásra

Szabi ma hallotam a számodra kedvezö infót!! Az általad kiszemelt sárgákrol.. Az egyik cég nem rég vett belölük és valami hietetlen jó a fogyasztása!! Nagyon hamar a cég kedvenc gépei lettek!! A traktorosok között nem kis feszültséget gerjesztve.. Mert ahova csak lehet azokat küldik Már csak a takarékoság miadt is..smile confusedsmile scaredsmile lol

#5532 lala1
2010-02-04 21:09:06

Válasz #5529. hozzászólásra
Hát elég nehéz kigórni onnan.(120 ezer körül volt:ülőlap,görgőkészlet meg egy "könyöklő")

#5531 hodolits
2010-02-04 21:08:25

Válasz #5530. hozzászólásra
Szerintem ez nagyon kezelőfüggő.Nem tudom megmondani.

#5530 lala1
2010-02-04 21:07:15

Válasz #5525. hozzászólásra
Bizakodunk! Isteni jó masina! most kipufogódob csere következik,mert befüstöl a levegőszűrőbe.Még nem nyomoztam ki,de a 22 ezer órások mondták,hogy az a baja,nekik is kb ennyit bírt.

#5529 2266
2010-02-04 21:06:59

Válasz #5529. hozzászólásra

Másnak is hidd el!! Föleg anyagilag..smile tonguepsmile lol

Nincs profilkép
#5528 Szabi.
2010-02-04 21:06:53

Válasz #5528. hozzászólásra

És az autopwr-nál ugyan akkora számozásnál ???????

#5527 hodolits
2010-02-04 21:05:35

Válasz #5527. hozzászólásra
csak ülést ne kelljen javítanom mert az valami katasztrófa/nekem/!

#5526 hodolits
2010-02-04 21:04:35

De a 30 as és az R es közt már nincs akkora!!!Átlag kb 2 liter.

#5525 lala1
2010-02-04 21:04:29

Válasz #5520. hozzászólásra
Ez null-szériás. 3 ezer óra alatt egy vízkeverőt cseréltünk,meg egy sebesség jeladót,meg akksit.(meg mikor hozzánk került kapott az ülés egy full felújítást)

#5524 hodolits
2010-02-04 21:03:44

Válasz #5524. hozzászólásra
Abba is van egy két lityi!!!

#5523 hodolits
2010-02-04 21:03:10

Válasz #5522. hozzászólásra
Akkor az előző gazda ia megadott mindent amit kell.Csak igy tovább!És sok örömetek legyen még benne.
smile thumbupcool

#5522 2266
2010-02-04 21:02:41

Válasz #5521. hozzászólásra

Én meg nemrég a 00- és a 20 között hallotam tetemes külöbséget!!

#5521 hodolits
2010-02-04 21:02:07

Válasz #5521. hozzászólásra
Szabi az azért egy sokkal korszerűbb motor
smile thumbupcoolRengeteg változtatás van benne.Akkor még nem számított az USA ban sem hogy mennyit nyel be a masinasmile lol

#5520 lala1
2010-02-04 21:00:56

Válasz #5519. hozzászólásra
Hát,az első 15 ezer nem a mi érdemünk!!!!!Csak a többi! De a segge is ki volt nyalva! Ami a könyvben le van írva,ott minden úgy történt)

Nincs profilkép
#5519 Szabi.
2010-02-04 21:00:32

A 8220 és a 8230 között igen mérhető fogyasztásbeli különbség van a 8230 javára.smile blushing

#5518 hodolits
2010-02-04 21:00:04

Válasz #5518. hozzászólásra
10 es 20 as 30 as mind1 mert mind jó szerintem
smile thumbupcool

#5517 hodolits
2010-02-04 20:59:04

Válasz #5517. hozzászólásra
Akkor ti igazán jól bántok a géppel ha ennyi bele ment gond nélkül!!!
smile thumbupcool

#5516 lala1
2010-02-04 20:58:53

Válasz #5515. hozzászólásra
Vagy a 30-asokra gondolsz???? (bocs,első szériásnak olvastamsmile blushing)

#5515 lala1
2010-02-04 20:57:50

Válasz #5515. hozzászólásra
18 ezer üzemóránál járunk,megy mint a golyó!

#5514 2266
2010-02-04 20:54:25

Válasz #5515. hozzászólásra

Igaz!! Söt azok arrol hiresek..smile thumbupcoolsmile thumbupcool

#5513 hodolits
2010-02-04 20:53:31

Már az előző szériás 8000 ekkel sem volt sok gond.

#5512 2266
2010-02-04 20:52:47

Hát igen a mesterséges inteligencia..smile thumbdownsmile thumbdownsmile thumbdown

Nincs profilkép
#5511 Szabi.
2010-02-04 20:50:36

Válasz #5510. hozzászólásra

Akkor ez egy kibaxott nagy mendemonda lesz illetve lett a dologból inkább.....smile blinksmile blink

#5510 hodolits
2010-02-04 20:50:13

Abból a 26 megadott alvázszámból sem mind állt le szerintem.

#5509 lala1
2010-02-04 20:50:11

Válasz #5510. hozzászólásra
Biztos jól kalibráltatok!smile thumbup

#5508 korzo
2010-02-04 20:48:36

Válasz #5505. hozzászólásra

A miénk még nem állt meg egyik sem.
Pedig egyet még októberben eladtunk, és az majd' 24 órába szántott végig novemberben.

#5506 hodolits
2010-02-04 20:44:29

Válasz #5505. hozzászólásra
A 100 órás olajcserénél van egy beállitás/kalibrálás/amit meg kell csinálni.Ha ez elmarad akkor van egy pár ami leállhat.De alvázszám szerint nagyon kevésnél fordul elő.

#5505 lala1
2010-02-04 20:42:47

Válasz #5504. hozzászólásra
Az igaz,hogy az első 100 órában olyan olaj van a motorban,ami fokozott koptató hatású,hogy összesimuljon a "berva"?

#5504 korzo
2010-02-04 20:41:29

Válasz #5501. hozzászólásra

Miért ne cserélnénk? Pláne annak fényében, hogy elég sokféle géppel össze van közben kapcsolva.

Nincs profilkép
#5503 Szabi.
2010-02-04 20:41:24

Válasz #5499. hozzászólásra

Elektronikai gondokról halottam, hogy magától leállnak egy bizonyos üzemóránál.

#5502 hodolits
2010-02-04 20:39:38

Válasz #5503. hozzászólásra
Csak ugy felmerült a kérdés
smile biggrin

#5501 lala1
2010-02-04 20:38:38

Válasz #5501. hozzászólásra
Hát igen!!!! Az első szervíz periódus!smile thumbup

#5500 lala1
2010-02-04 20:37:15

Válasz #5500. hozzászólásra
Valahogy így hangzott:
közérdekű közlemény,befogtunk néhány 8000r-t demózni,a mellékhatásokról kérdezzék a területileg illetékes dealereket.smile lol

#5499 hodolits
2010-02-04 20:37:06

Válasz #5500. hozzászólásra
Azt hittem nekem irtál akkor.Valamit lehet félreolvastam.100 nál nem cseréltek motorolajat???

#5498 korzo
2010-02-04 20:35:13

Válasz #5498. hozzászólásra

Nem neked, csak úgy ide be, hogy ki akarja megnézni/kipróbálni.

#5497 korzo
2010-02-04 20:32:32

Válasz #5496. hozzászólásra

Annyiban, hogy akkor szoktuk leállítani a demót, megcsináljuk a kötelező szervizt, átvizsgálást, kitakarítjuk, és úgy adjuk el (demósként természetesen).
Ha van rá igény, akkor ezután beállítunk egy másik gépet. Jelen pillanatban három demós 8R-ünk fut az országban (8245R, 8295R, 8345R). Akarom mondani, jelen pillanatban állnak, mert nincs mit csinálni.

Már ha erre gondoltál.

#5496 hodolits
2010-02-04 20:29:14

Válasz #5495. hozzászólásra
Nem emléxem rá.Nekem irtál akkor valamit?

#5495 hodolits
2010-02-04 20:28:26

Válasz #5494. hozzászólásra
Jaaa Arra gondolsz!!Nincsen leharcolva.Most már műszakilag minden ok!Csak ki kell takarítani meg lemosni mert összekentük kicsit.Na meg sáros is mert nyomtam pár kört a váltókalibrálás miatt.Jó lett nagyon.Szépen megy a mocija is meg a váltó is ok!

Nincs profilkép
#5494 Szabi.
2010-02-04 20:26:34

Válasz #5495. hozzászólásra

Az mennyire állja meg, hogy 200-250 ü.ó-ra magasságban valamiért megállnak ??????

#5493 korzo
2010-02-04 20:24:30

Válasz #5492. hozzászólásra

Pedig még beszéltünk is róla, hogy kinél dolgozott, valaki még videót is tett be.

Nincs profilkép
#5492 Mészáros Csaba
2010-02-04 20:22:54

Válasz #5493. hozzászólásra
Hát azt a váltócserés 6820-ast.

#5490 hodolits
2010-02-04 20:21:28

Válasz #5490. hozzászólásra
És akkor kérdeztél valamit?Abból nem láttam egyet sem.

Nincs profilkép
#5489 Mészáros Csaba
2010-02-04 20:20:14

Válasz #5487. hozzászólásra
Én meg az a "sovány" aki délután nézegette zöld JD pulcsiban két haverral!smile lolsmile thumbup Eléggé leharcolták szegény trakit! Mi a meglátásod?

#5488 korzo
2010-02-04 20:18:52

Válasz #5488. hozzászólásra

Október végén hoztam be öt 8R-es traktort. Azokkal demóztuk végig a telet.

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Hőségriadó: Franciaországban betiltották a nappali aratást – ez várhat ránk is?
Hőségriadó: Franciaországban betiltották a nappali aratást – ez várhat ránk is?
Soha nem látott aratási tilalmak, tűzvédelmi szigorítások és rendkívüli...
Bajban az orosz aratás: hiába a sok kőolaj, kevés az üzemanyag
Bajban az orosz aratás: hiába a sok kőolaj, kevés az üzemanyag
Az orosz üzemanyagpiac súlyos kihívásokkal néz szembe, miután az olajfinomítókat...
EB 8-as pótkocsi billenő munkahenger nélkül
EB 8-as pótkocsi billenő munkahenger...

550.000 Ft

650/85R38 Ikerkerék Michelim gumival szerelve,  kapcsokkal
650/85R38 Ikerkerék Michelim gumival...

1.450.000 Ft

2000 literes üvegszálas tartály
2000 literes üvegszálas tartály

100.000 Ft

Nobili 500P 500 literes vegyszerező
Nobili 500P 500 literes vegyszerező

160.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]