Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.61 Ft USD 311.33 Ft CHF 384.62 Ft GBP 411.35 Ft

Fórum

Japán kistraktorok

Létrehozta: Józsibá , 2008-12-15 18:08:52

Kedvencekhez Segítség
35476 hozzászólás
#7126 lajo_bá
2013-01-04 21:25:20

Válasz #7118. hozzászólásra

Ez talán még jobb, ugyanannyiért:
másik bagodi eke

#7125 lajo_bá
2013-01-04 21:21:15

Válasz #7124. hozzászólásra

Bocs, ez a 7104-re lett volna válasz. Bagodi eke

#7124 lajo_bá
2013-01-04 21:19:56

Válasz #7123. hozzászólásra
Talán ez lehet:

http://www.agroinform.com/aprohirdetes/3352919/Bagodi-kettes-eke.html#

#7123 dárk
2013-01-04 21:16:23

De van még egy csomó hirdetése azon az oldalon.

#7122 hspityu
2013-01-04 21:16:01

Sziasztok

Üdv az új tagnak,persze,hogy befogadunk Kioti.

Bencsiki az a sorközművelő szerintem könnyű lesz a töltögetéshez,de ha lesúlyozod szerintem jó lesz.Egy töltögető kapa kelleni fog szerintem.
Az a yanmar 1401-es azzal a fülkével elég fura már smile rolleyes
Misi a szögben álló kettes eke oldalra rendesen kilóg ám.Egyébként ha szépen szánt nem hiszem,hogy gond lenne vele.Énnekem az egymással szembeni ekefejekkel rendelkező váltva forgató tetszik.


#7121 dárk
2013-01-04 21:14:55

Válasz #7117. hozzászólásra

Na megvan,nagyon jól lehet vele alkudozni és kell is.
http://www.agrosat.hu/szalastakarmany-gepek/58308/hamster

#7120 Kioti
2013-01-04 21:03:43

Válasz #7118. hozzászólásra
T fórumtárs itt az Agroinform honlapon az apróhirdetések rovatban a kistraktor kiegészítők almenüben.

#7119 dárk
2013-01-04 20:59:08

Válasz #7117. hozzászólásra

Belinkelem a hirdetést csak megkeresem.
Milyen találkozó?

#7118 Mahanaim
2013-01-04 20:51:28

Válasz #7104. hozzászólásra

Tisztelt uram!
Hol találom ezt a bagodi ekét? C 174 Hinomoto-hoz keresek kettes ekét ami szépen dolgozik.VZsmile cowboy

#7117 Bencsiki
2013-01-04 20:46:16

Válasz #7116. hozzászólásra

Szia!
Már küldheted is mail-ben. A mail címen az adatlapomon....

Hogy állsz a találkozós ötlettel?

#7116 dárk
2013-01-04 20:41:32

Üdv.
Látom hamster kell.
Én tavaj vettem egy 3.5t at és nagyon meg könyebbitette a dolgomat a nyáron és még maszek is lett vele.
Esküszöm többet ér mint egy kis kocka bálázó.Hogy miért?
Bálázónál,1.kimész bálázni,bejössz,kimész pótkocsival,kell minimum 3 ember egy a trakiba 1 rakja a kocsit 1 meg dobja fel a kocsira,beviszed lassan hogy le ne boruljon és be van rakva a helyére ami megint nem kis munka.

A hamsterrel kimész felszedeted egyedül,bemész nem kell óvatoskodni hogy le ne boruljon,kinyomatod és mehetsz a következő fordulóért,és addig 2 ember simán berakja kazalba,ha jön az eső felszedeted és letakarod a hamszteren mert fér ám rá bőven.
Az enyémre pl 500nöl térdig érő lucerna száraz állapotba simán fel megy.
Ja és nem jön le a levele mint a kis bálázónál akár délbe is lehet szedetni vele.
Nagyon jó kis masinák.
Ha kell egy tel szám szívesen megadom akitől vettem 130ért,németből hordja be a gyerek őket a hamszteron kívül van nála minden.Vetőgépek,rendsodrók,trágyaszórók meg minden ami csak kell,és nagyon jó állapotban.
Enyingi a srác,ha érdekel valakit.
Ja és le is szállítja a dolgokat olcsón nekem is ő hozta el 150km t.

#7115 Balu2
2013-01-04 20:31:40

Válasz #7113. hozzászólásra
Na akkor ezt a kicsivel nem kell vinnem.
Majd az RS-el.

#7114 Kioti
2013-01-04 20:30:28

Válasz #7110. hozzászólásra
Nem bálázni szoktad a szénát,szálasan gyűjtöd.

#7113 Bencsiki
2013-01-04 20:25:37

Válasz #7112. hozzászólásra

Tavaly néztem utána. 15 - 20.

#7112 Balu2
2013-01-04 20:20:33

Válasz #7110. hozzászólásra

Az nem is olyan drága.
De milyen loerő igénye van egy ilyen szerszémnak?

#7111 Bencsiki
2013-01-04 20:15:08

Válasz #7109. hozzászólásra

Nálam normál állapotban 70 cm a "belvilág".

#7110 Bencsiki
2013-01-04 20:13:53

Válasz #7107. hozzászólásra

Igen. Ausztriában eléggé sokat hirdetnek. Bár nem olcsó..

PL.

http://geppiac.agroinform.com/hasznalt,846133,Steyr-Hamster-804-04.html

Bár ez éppen ne is drága....

Vagy pl:

http://geppiac.agroinform.com/hasznalt,842866,Steyr-Hamster-Minor.html

#7109 Kioti
2013-01-04 20:10:13

Válasz #7106. hozzászólásra
Ha csak úgy nem.Az én gépem kifordított kerekei között csak 70 cm van így letaposnám a sort.Nekem ezért nem jó a 3 soros.

#7108 Bencsiki
2013-01-04 20:08:36

Válasz #7105. hozzászólásra

Erre gondolsz?

http://www.agroman.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=59&Itemid=31

#7107 Balu2
2013-01-04 20:07:58

Válasz #7100. hozzászólásra
Nézegettél már valahol,amit elbír a mi gépünk?
És mennyiér?

#7106 Bencsiki
2013-01-04 19:57:46

Válasz #7102. hozzászólásra

Ha kiforgatom a kerekeket, az belül 90 cm. 60 cm-es sortávolság esetén elmarad a kerék beseje mellet 15 cm jobbról, balról. A kerék 25 cm-et tapos, így marad a következő sorig 20 cm. Ez a terv. Szólj, ha rosszul gondolom, nem kizárt, sőt....

#7105 Tibor87
2013-01-04 19:55:19

Bencsiki.Ugy is hasznalhatod elore teszel toltogeto kapat.Vagy az agro-man -tol tudsz vasarolni lovasa toltogeto kapat.Ugy peldaul a kukoricat is megtudod toltogetni smile lol

#7104 Kioti
2013-01-04 19:49:50

Ha valakit érdekel a kistraktor kiegészítőkben van egy Bagodi 21/25 -ös szögállítós 2-es eke jó áron (65000-ért) úgy néz ki, nagyon rendben van.

#7103 Kioti
2013-01-04 19:34:55

Válasz #7101. hozzászólásra
Nem. A 2 hátsót le kell venni és az első kapa helyére kell rakni a töltögetőt.

#7102 Kioti
2013-01-04 19:31:10

Válasz #7099. hozzászólásra
Nagyjából igen, ez a kérdés.Azt viszont nem értem, hogy tudsz 2 sort befogni a traki alá, vagy eltolod a gerendelyt?

#7101 Bencsiki
2013-01-04 19:23:27

Válasz #7089. hozzászólásra

Szia!
Jól értem, ez azt jelenti, hogy ha felcserélem a két hátsó kapát, akkor töltögetni is tudok vele?

#7100 Bencsiki
2013-01-04 19:16:53

Válasz #7095. hozzászólásra

Az én következő beruházásom (sorközművelőt köbetően) is egy kisebb (8-12 m3) hamster (rendfelszedő kocsi) lesz. Ha csak ki nem erőszakol az élet egy permezőt, bár nincs túl nagy esély rá.

#7099 Bencsiki
2013-01-04 19:13:31

Válasz #7093. hozzászólásra

Szia!
Az kizárt, hogy én magam csináljam (sem eszköz, sem tapasztalat, röviden kevés vagyok hozzá).

A jelen terveim szerint 62 cm-es sortávra burgonyát lelepítenék. Maradnék a 3 fejnél.
Valójáben (ha jól értem) annyi a kérdés, hogy mennyiért lehet hozzá 3 db töltögető kapát venni.

Amikor japó trakit vettem nagyon szerettem volna Kioti-t venni. De nem fért be a keretbe...

#7098 Bencsiki
2013-01-04 19:06:27

Válasz #7092. hozzászólásra

"Na kijött a költő belőlem"

Hááát .... ki!!! smile hammersmile lol

#7097 74 Misi
2013-01-04 19:06:04

Válasz #7096. hozzászólásra


Szia Balu !

Ehhez az ekéhez mit szólsz ?

http://www.agroinform.com/aprohirdetes/1128163/kettes-valtvaforgato-eke-elado-vagy-cserelheto.html#

smile cowboy



#7096 Balu2
2013-01-04 18:58:00

Válasz #7095. hozzászólásra
Azt például szívesen megnézném,és vagy ki is próbálnám a találkozón.Én biztos viszem a trakit.

#7095 Balu2
2013-01-04 18:53:38

Válasz #7091. hozzászólásra
Szevasz Misi!
Néztem a Gerecse traktor lapját.
Nagyon tetszik az a rendfelszedő pótkocsi egyszer szeretnék egy ilyet.smile droolsmile droolsmile drool

#7094 Tibor87
2013-01-04 18:21:12

Bencsiki.Nekem is ilyen tipusu sorkozmuvelom van.Nem eppen pont ez a tipus de eleg hasonlo.Toltogetni is szepen lehet vele.Lehet hozza rendelni lovas kapat es mar megy is a toltogetes.

#7093 Kioti
2013-01-04 17:49:05

Válasz #7088. hozzászólásra
Üdv. Bencsiki. Véleményem szerint könnyen megoldható a kerék utáni kapa helyére kellene felrakni a töltögető kapát. Attól függ hány sorosban gondolkodsz, én 2 sorost csinálnék.A költsége azon múlik, hogy magad csinálod vagy veszed a kapákat.

#7092 74 Misi
2013-01-04 17:25:15


Szia Pityu !

Ezt nézd meg.
http://aprod.hu/hirdetes/janmar-kistraktor-1401-es-ID2txt.html#3586a6cbf3;r:;s:
Jöhet eső jöhet fagy a yanmar halad.smile lolsmile cowboy

Na kijött a költő belőlem.smile lolsmile lolsmile cowboy

#7091 74 Misi
2013-01-04 17:18:55


Sziasztok!

Beszéltem a gerecse traktorral mondtam neki hogy kicsibe gondolkozunk csak szűk " családi " körben tartanánk meg a találkozót. Nagyon rendes volt a tulaj azt mondta így is érdekli és nagyon szívesen el jön. Egyébként elkezdte olvasgatni a fórumot és nagyon tetszik neki a társaság hozzá állása. Telefonon beszéltem vele és kaptam tőle pár tanácsot is mire kell oda figyelni, illetve mondta ha bármi gondunk van a trakikkal hívjuk bizalommal ha tud akkor segít vagy ad valami jó tanácsot. Röviden ennyi holnap dobok fel képeket.smile cowboy

#7090 Kioti
2013-01-04 17:18:24

Válasz #7086. hozzászólásra
Köszönöm kérdésed, meg vagyok elégedve vele, bár erősen gondolkodtam, hogy megvegyem-e, mert kevés van belőle.Egy Balaton környékén lakó illetőnek volt már akkor 3éve, Ő mondta, hogy megbízható jól megépített gépek.Eddig nem csalódtam benne.Tatán a Vladimexnél vettem, így a szerviz itt van a szomszédomban, ugyanis Környe községben lakom és "gazdálkodom", persze csak nagyon amatőr szinten.

#7089 krizol
2013-01-04 17:13:45

Válasz #7088. hozzászólásra

Szerintem elég nagyok a sarabolók ahhoz, hogy kiforgatva tudjál vele töltögetni

#7088 Bencsiki
2013-01-04 16:22:11

Válasz #7087. hozzászólásra

Bocs, folyt: szerintetek meg lehetne-e oldani (és ha igen, kb mennyiből), hogy burgonya töltögetőként is használni lehessen.

#7087 Bencsiki
2013-01-04 16:17:32

Sziasztok!

Véleményt szeretnék kérni:

http://aprod.hu/hirdetes/3-soros-sorkozmuvelo-elado-vagy-elcserelheto-IDpcnm.html#a87107cd9f;r:3;s:

Ja! És Isten hozta az újonnan csatlakozókat!

#7086 AGROKID
2013-01-04 16:10:46

Válasz #7071. hozzászólásra

Üdv, milyen a Kioti?
Merre gazdálkodsz?

#7085 Szem
2013-01-04 14:16:32

Válasz #7081. hozzászólásra

Kíváncsiságból rákérdeztem hogy külön a fűnyíró mennyi lenne.
80 ezer.

#7084 bt66
2013-01-04 14:10:48

Válasz #7081. hozzászólásra

Talán még fel is borultak vele, olyan ferde az egész traki előlről nézve.smile confusedsmile thumbdown

#7083 Balu2
2013-01-04 13:41:35

Válasz #7081. hozzászólásra
Ez magasan ár fölött van !!!
Egy sima hátsókerekes,még ha összkerekes lenne akkor se nagyon érne ennyit!!!

#7082 (Claastra)
2013-01-04 13:31:20

Válasz #7081. hozzászólásra

ez még 300-at se ér lepusztult 30-35éves ....vassmile cursingsmile cursingsmile cursingsmile cursing

#7081 Tibor87
2013-01-04 13:18:09

Udv.
Ha netalan valakit erdekel van egy elado japo melyen ar alatt !!!!!!

http://aprod.hu/hirdetes/kistraktor-IDLb3j.html#46e2b199f5;r:;s:

#7080 74 Misi
2013-01-03 22:27:57

Válasz #7079. hozzászólásra

Én hétvégén csinálok képeket a lovas tanyáról és felteszem a képeket és meglátjátok ,hogy szerintetek megfelelő-e a hely , illetve a faházakról is ha valaki szeretne ott aludni.És ha gondoljátok valamelyik kereskedőt is megpróbálom kicsábítani egykét trakival is .De ti döntötök majd.smile cowboy

#7079 szamoca 1
2013-01-03 22:16:01

Válasz #7078. hozzászólásra
Hát igen a tavaszi munkák miatt jobb a nyár én szeretnék menni traktorostól és családot is vinném igaz azt kellene eldönteni hogy hol legyen mert időben meg kell szervezni a szállítást meg mennyi lenne a beugró,

#7078 74 Misi
2013-01-03 21:49:03

Válasz #7077. hozzászólásra
És ha át rakod a traki motort a Renault-ba az is pár ló plusz.smile lolsmile lolsmile cowboy

#7077 zoli82
2013-01-03 21:42:46

Szerintem is talán június lenne jó.
Misi ha megy ki úgyis megbeszéli mikor kell visszajelezni.
Onnan már lesz konkrétum és addig mindenki eldönti.



Valószínűleg én trakit nem vállalom be 160km cincálni 1,4es Renault nem egy rakéta futó+trakival.

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Bajban az orosz aratás: hiába a sok kőolaj, kevés az üzemanyag
Bajban az orosz aratás: hiába a sok kőolaj, kevés az üzemanyag
Az orosz üzemanyagpiac súlyos kihívásokkal néz szembe, miután az olajfinomítókat...
Drámai számok Agárdról: olyan folyamat indult el a Velencei-tó medrében, amire kevesen számítottak
Drámai számok Agárdról: olyan folyamat indult el a Velencei-tó medrében, amire kevesen számítottak
52 centiméterre süllyedt a vízszint, és a java még csak most jön.
RM 7 pótkocsi
RM 7 pótkocsi

520.000 Ft

Érdi meggy Eladó
Érdi meggy Eladó

1.000 Ft

Claas 106 kombájn eladó
Claas 106 kombájn eladó

2.500.000 Ft

Eladó kombinátor
Eladó kombinátor

720.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]