Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 356 Ft USD 313.38 Ft CHF 386.1 Ft GBP 413.22 Ft

Fórum

Segítsetek ha tudtok Hardi permetezővel kapcsolatban

Létrehozta: norbika2 , 2009-12-24 17:57:04

Kedvencekhez Segítség
456 hozzászólás
#106 Claas mániás
2010-03-30 21:36:03

Válasz #105. hozzászólásra

Erre vannak a gyors és gépkocsi rakódóksmile thumbupsmile thumbup

#105 Heccmaster
2010-03-30 21:31:44

Válasz #97. hozzászólásra

Amúgymeg itt a tanyán a menő parasztok úgy lapátoltatják bele ebbe a 2tartályos ócskafajtába.
Itt nem spórolunk az amígókon.
Ahova kevés a zseton, vagy xart sikerült venni........... oda jön a mucsácsoo.
Fizikálisan izomból megoldjuk a problémát.
noo problémoo
yes mucsácsoosmile thumbupsmile thumbupsmile thumbup

#104 Heccmaster
2010-03-30 21:25:39

Válasz #102. hozzászólásra

Nem kapával.
Apával, papával,dédnagypapával.....
Esetleg aranyárúval, trnak látszóval és kevés miliméterről pottyantóval........{:smile tonguesmile tonguesmile aikidosmile aikidosmile aikidosmile thumbupsmile thumbupsmile thumbupsmile pimptongue:}

#103 Heccmaster
2010-03-30 21:23:02

Válasz #97. hozzászólásra

Amúgy ezek sztem. átakarnak baxni.
Gondolják nem fox tökölni, ha már 1x hazavitted azt is veszed meg.
Hát 1 nagy louuuuu............!!!!!!smile hammersmile hammersmile hammersmile hammersmile hammersmile hammersmile hammer

#102 Claas mániás
2010-03-30 21:21:50

Válasz #100. hozzászólásra
és te mivel vetsz hagyományosan kapával ? smile thumbupsmile thumbup

#101 Heccmaster
2010-03-30 21:20:54

Válasz #99. hozzászólásra

A kalo-csajnak add oda.
Betemeti itet pottyantógépestül mindenestül. heheeeheheheheesmile devilsmile devilsmile devilsmile lolsmile lolsmile lolsmile thumbupsmile thumbupsmile thumbup

#100 Heccmaster
2010-03-30 21:19:34

Ha mindenki húz akkor mámase lesz pletyka........smile hammersmile hammersmile hammersmile hammersmile hammer

#99 Claas mániás
2010-03-30 21:19:10

Válasz #97. hozzászólásra

Kölcsönadom az átrakókocsit(400mm-es csga)smile thumbupsmile thumbup

#98 Heccmaster
2010-03-30 21:18:16

Válasz #91. hozzászólásra

Amúgy van erre megoldás.
1 kis tákolás
Összeköll hozni a két tartály aztán amerika.
Mútkor láttam ilyen tákolmányt........smile pimp

Nincs profilkép
#97 Konrád
2010-03-30 21:17:38

Válasz #93. hozzászólásra

jó ötlet a csigás pót , de már nincs idő megvalósítani
marad a 2x-i szórás , utána meg vetés , eddig se vetettünk soha műganyéval , és mégis élünk, úgyhogy ..léptem én is ...smile cool

#96 Heccmaster
2010-03-30 21:15:42

Válasz #95. hozzászólásra

Jóvanakkor
Mindenki nem siet ám haza fó-rumozni.....smile aikidosmile aikidosmile aikido

Nincs profilkép
#95 Sza-bi
2010-03-30 21:14:05

Válasz #93. hozzászólásra

A csigás pót meg 10 LOOOUUUUFFFFAAAAXXXXXXXX !!!!!!!!!!!!!!smile thumbdownsmile thumbdownsmile thumbdownsmile thumbdownsmile thumbdownsmile thumbdown

Köszönöm nekem már tankoltak rapidot is meg maximát is csigásból....vödörrel hamarább volt....smile blinksmile blinksmile blinksmile blink

Nincs profilkép
#94 Sza-bi
2010-03-30 21:12:38

Ennyi volt.


#93 Heccmaster
2010-03-30 21:12:23

Válasz #91. hozzászólásra

pont erre a lala kontre gondótamsmile scaredsmile scaredsmile scaredsmile thumbup
baszki desokx 1re gondólunk
szerezz be 1 csigás pótót
ez a bigbegezés 1 nagy louuufaxxxxxxxxxxxsmile wackosmile wackosmile wacko

Nincs profilkép
#92 Sza-bi
2010-03-30 21:12:01

Válasz #91. hozzászólásra

10 mp nálam 2 db tonnás big 1x-re.......smile sweatdropsmile sweatdropsmile sweatdropsmile sweatdropsmile sweatdrop


(.....de ez csak azért, mert át kell ugranom a másik oldalára a gépnek.....)smile biggrin

Nincs profilkép
#91 Konrád
2010-03-30 21:09:40

Válasz #86. hozzászólásra

2x 280 liter
5-qás bigbagböl sem lehet megtölteni

van a Lala féle konténeres megoldás , de azzal is tökölődés van ......

én már akkor is sík ideg vok ha az ember nem vág akkora lyukat a bigbagre ,h 10 mp. alatt kifollyon belöle a 7q

Nincs profilkép
#90 Sza-bi
2010-03-30 21:09:21

Válasz #88. hozzászólásra

Teleszkópossal szoktam tankolni de beleuntam,


smile sweatdrop(kell egy kis tanulópénz, hogy megszeressem....)smile sweatdrop

Nincs profilkép
#89 Sza-bi
2010-03-30 21:07:59

Válasz #87. hozzászólásra

Vetőkocsinként 1 zsák értelmes vetőmag.....volt 1X 1 ilyen akció is......

#88 Claas mániás
2010-03-30 21:07:09

Válasz #82. hozzászólásra

2 perc a tankolás megfelelő aparátussal(10 brazil)smile thumbupsmile thumbupsmile thumbup

Nincs profilkép
#87 Konrád
2010-03-30 21:06:30

Válasz #80. hozzászólásra

250 ha körül vetek, 2 napja szórom a ganyét mint az állat

a plussz fuvarköltségért majd kárpótoljuk valamivel smile cursingsmile cursingsmile cursing

#86 Heccmaster
2010-03-30 21:05:32

Válasz #81. hozzászólásra

Hány kilósak azok a kis xarok?
Mennyi ha-ra elég ?????

#85 Claas mániás
2010-03-30 21:05:15

Válasz #81. hozzászólásra

én inkább a pétit szórom, a komplexet meg vetőgéppel

Nincs profilkép
#84 Sza-bi
2010-03-30 21:04:20

Válasz #81. hozzászólásra

Legyen nálad a demó és akkor már van egy "adud"......smile oops

#83 Heccmaster
2010-03-30 21:03:12

Válasz #76. hozzászólásra

1 biztos
ha rendől vlm.t az ember már 3456 hónappal hamarabbra!!!!!!!
olyan nincsssssssssss h. ami áprilisra köll az ápr.ra itt is van, nincsssssssmile hammersmile hammersmile hammersmile hammersmile hammersmile hammersmile hammer

Nincs profilkép
#82 Sza-bi
2010-03-30 21:03:06

Válasz #79. hozzászólásra

Az idén eltökéltem magam, hogy nem tökörészek velesmile tonguep

Nincs profilkép
#81 Konrád
2010-03-30 21:02:18

Válasz #75. hozzászólásra

az lessz azzal fogom elvetni az egész területet , de ha megérkezik az enyém vigyem vissza a demót hozzam a másikat ,,
nem is ez a gond , hanem az , hogy a komplex ganyét amit vetőgéppel szórtam volna azt elkell szórni vetés előtt , keverni nem lehet a pétisóval , úgyhogy 2 x kell végigrohangálni a földeket smile cursingsmile cursing

Nincs profilkép
#80 Sza-bi
2010-03-30 21:02:07

Válasz #78. hozzászólásra

Azért az övék kopik "ingyért" ezt sem kell szemelől téveszteni !


Mennyit vetnél vele Konrád ??? 3-400 ha ???

Nincs profilkép
#77 Sza-bi
2010-03-30 20:59:06

Válasz #76. hozzászólásra

Szórd ki, dolgozd be...........ha még nem késő.......így csinálom az idén, mert a tök.m tele van hekinként tankolni.smile sweatdropsmile sweatdropsmile sweatdropsmile sweatdrop

Nincs profilkép
#76 Konrád
2010-03-30 20:57:10

Válasz #73. hozzászólásra

kurvára ... hozd el .. vidd vissza stb.stb. + bónusz, h. amit adnak az kisganyétartályossmile cursingsmile cursing azt meg nem lehet etetni bigbagböl

Nincs profilkép
#75 Szabi.
2010-03-30 20:56:04

Válasz #72. hozzászólásra

Akkor alkud ki, hogy vess el mindent a demóval majd jövőre is lesz egy új géped oszt baxák meg legyen náluk szeptemberig és onnét indul a garancia, vagy hozzák el, ne csomagoljátok ki ne legyen üzembe helyezve csak jövőre és onnét induljon a garancia.
Amúgy jó kibaxás ez így, erről nem dicsekedett Zs. !!!!
Majd holnap lebaxomsmile scaredsmile sweatdrop

#74 Heccmaster
2010-03-30 20:54:45

Válasz #72. hozzászólásra

(hogy szíjjanak le.... ez is tanyasi mondás ezért nem írom be csak gondolom)
Van még idő.
smile aikido

Nincs profilkép
#72 Konrád
2010-03-30 20:52:43

Válasz #70. hozzászólásra

nem jött meg a kúnom
felajánlottak egy demógépet amíg megérkezik

Nincs profilkép
#70 Szabi.
2010-03-30 20:48:26

Válasz #69. hozzászólásra

Mondtam, hogy kontaktspray....smile sweatdrop

Nincs profilkép
#69 .Szabi.
2010-03-30 20:47:47

Válasz #68. hozzászólásra

köszi!megjavult!smile thumbupcool
kontakt hiba volt csak.smile oops

#68 lala1
2010-03-30 20:00:07

Válasz #52. hozzászólásra
Szasz Szabi!
Ma érdeklődtem,a hekit se mérte,mikor nem látta,hogy "folyik" a víz a csőben!

#67 Heccmaster
2010-03-29 23:08:39

Válasz #66. hozzászólásra

helyes
decsak lazán lalámsmile thumbupcool

#66 lala1
2010-03-29 23:06:51

Válasz #63. hozzászólásra
Kis cég vagyunk,mindent meg kell oldani a drága szakszervíz nélkül(hacsak lehet).

#65 lala1
2010-03-29 23:05:22

Válasz #64. hozzászólásra
Köszönöm,a segítségedet.Ma bújtam a kezelésit,de ezt nem láttam benne. Meg fogom csinálni,mert így biztosan tökéletesen fog működni az eszköz.Ami a növényvédelemben igen fontos dolog!

#64 .Feco.
2010-03-29 23:00:18

Válasz #61. hozzászólásra

azt a speciális céleszközt úgy hívják, hogy 2 literes mérőkancsó...

adnak hozzá gyárilag is, de a növényvédős cégek is előszeretettel adják repianyagnak...

de kb. 500 ft ellenében beszerezhető háztartási boltokban is...

de 2-2,5 liter legyen meg, még úgy is közepes nyomással és átfolyással tudod jól mérni...

#63 Heccmaster
2010-03-29 22:57:46

Válasz #62. hozzászólásra

Csaknem megbántottalak Lajoo?
A HECC mondanivalója, h. ilyen figuráért mint Te ölnének itt a tanyán.
Ilyen Hardibelezést és miegymást itt nemigen lehet rábízni senkire.......smile wackosmile wackosmile wackosmile nononosmile nononosmile nonono


#62 lala1
2010-03-29 22:52:45

Válasz #60. hozzászólásra
Most mé mondod ezt??????
Magam szopatom,ha befűzöm az új kábelt.........
Egyébként azt szokták mondani:a dolog lényege,a gépnek menni kell!!!! Oldd meg ahogy akarod!

#61 lala1
2010-03-29 22:50:25

Válasz #59. hozzászólásra
No,nekünk ilyen edény nincs!smile scared
Ezért a tartályos marad.smile cryingsmile crying
Pedig az tuti pontos,amit te mondasz!A szenzor vezetékén a szenzortól kb 20 centire volt egy csatlakozó.Ez lett ráépítve a régi vezetékre,az új megmaradt.

#60 Heccmaster
2010-03-29 22:45:43

Válasz #57. hozzászólásra

Hallod Te vlm. Mindentmegtok csinálni igenis főnökúr!!! típusú szakifigura vagy.smile pimp
Az ilyenekből nagy a hiány itt a tanyán.
Nem szoktál sokat morogni meg visszapofázni?smile biggrin
Azt mondjuk kifejezetten nem csípjük a tanyán.smile thumbupsmile tongue

#59 .Feco.
2010-03-29 22:44:54

Válasz #49. hozzászólásra

nem, a fúvókás módszert... bekapcsolod a keretet, és a kalibráló-edényt 60 másodpercig aláteszed, és megnzed, hogy mennyi víz megy bele. Ezt megcsinálod minden keretszakaszon, és utána átlagolod, majd megadod a pontos értéket a szabályzónak. Ennyi. (ez azért is jó, mert látod, ha valamelyik keretszakasz többet vagy kevesebbet ad ki, mint a többi...)

a szenzort a vezetékkel együtt kapod, de csatlakozó nélkül...

#58 lala1
2010-03-29 22:44:16

Válasz #55. hozzászólásra
Egyébkét az idő előrehaladtával egyre kevesebbet mért,tavaly már csak 2600 liternek mérte a 2800-at.

#57 lala1
2010-03-29 22:41:42

Válasz #55. hozzászólásra
Az lehet!smile sweatdropsmile sweatdrop
Az új szenzor csatlakozós volt,a régit levágtam,csatlakozó rá,a régi kábel bennmaradt.

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Akár 80 fokig is hevülhet a bálák belseje – veszélyes lehet a figyelmetlenség
Akár 80 fokig is hevülhet a bálák belseje – veszélyes lehet a figyelmetlenség
Nem csak a hőség, hanem a bálázás és tárolás hibái is okozhatnak bajt.
Új segítség érkezhet az aszály és a szőlőkabóca okozta károk enyhítésére
Új segítség érkezhet az aszály és a szőlőkabóca okozta károk enyhítésére
Két jogszabálytervezetet tett közzé társadalmi egyeztetésre az agrártárca. Az...
Befőttes üveg
Befőttes üveg

10 Ft

Eladó Panagra vetőgép
Eladó Panagra vetőgép

1.500.000 Ft

Borsó szenázs bála eladó
Borsó szenázs bála eladó

19.000 Ft

Eladó permetező
Eladó permetező

380.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]