Fórum
Segítő családtag megszűnése 2012-től!
Létrehozta: Holmer , 2012-01-18 13:26:41
Kedvencekhez
Segítség
- Búza termény felvásárlási árak új
- Segítség villanypásztor vételhez új
- MTZ traktor szerelési kérdések – Mindörökké Belarus! új
- Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része) új
- Agrártámogatások kifizetése új
- Cirok termesztése új
- Őszi árpa felvásárlási ár új
- Őszi borsó új
- Lucerna telepítése, termesztése új
- Mikor jön az ESŐ?! Agrármeteorológia, időjárás új
Cikkajánló

Bajban az orosz aratás: hiába a sok kőolaj, kevés az üzemanyag
Az orosz üzemanyagpiac súlyos kihívásokkal néz szembe, miután az olajfinomítókat...

3 hozzászólás
Válasz #2. hozzászólásra

Mindig ott van melletted egy ellenőr??? Na ne má!{:cursing:)
Ez mégcsak az első lépés....hogy jogilag törlik el....mi lesz ha valóban elakarják törölni a családtagokat
Vagyis kimegyek almát szedni az anyám almásába és megb... az APEH???
Érdeklődjön mindenki a falugazdászánál,könyvelőjénél,szakavatott ismerősénél,nehogy meglepetés érje,ugyanis a segítő családtag eltörlésre került Január 1-től! Azaz járulékot kell a saját családtag után is fizetni ha segít a munkában akár egy órát is!