Gázolaj árak 597 Ft Benzin árak 589 Ft EUR 399.2 Ft USD 338.87 Ft CHF 426.8 Ft GBP 462.75 Ft

Fórum

Becenév: Glo
Csatlakozott: 2010-03-10 14:42:22
Utolsó belépés: 2024-03-01 10:50:26
Fórum hozzászólás: 4

Fórumhozzászólásai

Köszönöm a válaszokat, és a segítséget. Még majd több helyen körülnézek, úgyis az év második felében lesz esedékes. Azért gondolkodom japánban mert keskeny a terület, és a kiszedés kivételével mindenre elég lenne, (még esetleg valahogy az is megoldható vele).

Előzmény: #1638 hozzászólása



Erre a típusúra fűnyíróra gondoltam: http://www.keletagro.hu/termekinfo/funyiro-100-cm-es-forditott-forgasiranyu-kubota-b6000-mitsubishi-d1300/737

Előzmény: #1635 hozzászólása



Igen erdészeti csemete, 1éves akác. Jobbra fordítós ekével, nem lehet vele kiszántani kb. 10-15cm mélyen vannak a földben?

Sziasztok!

Az ide évben tervezem japán kistraktor beszerzését, nagyjából 1ha körüli terület művelésére (csemetekert). Szántás, talajmarózás, csemeték kiszántása, esetleg a későbbiekben, permetező, és fűnyíró vásárlása. Most első körben a Mitsubishi MT1601D típusú gépet szemeltem ki, mert ez 4X4-es és 16Le-s, kettes ekével szeretném használni. Van valakinek tapasztalata ezzel a géppel, vagy ha nem is konkrétan ezzel a típussal, de a Mitsubishi-vel. A kelet agronál néztem a traktort. Itt néztem hozzá ekét http://www.keletagro.hu/termekinfo/eke-2-fejes-16-23le-nyirocsapos/586, érdemes ezt megvenni hozzá? Fűnyírót használ hozzá valaki, ezek a traktor után vannak vagy alatta mint a fűnyíró traktoroknál?
Köszönöm előre is a segítséget.

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Hirdetés
Megvan a megoldás a repcetermesztés kihívásaira
Megvan a megoldás a repcetermesztés kihívásaira
Az eddigieknél is jobban alkalmazkodó hibridet keres – vagy kipróbálna valami...
Új szemlélet a gazdálkodásban: jön a Regrarians képzés
Új szemlélet a gazdálkodásban: jön a Regrarians képzés
A regeneratív mezőgazdaság élvonalbeli képzése, a Regrarians ROC, most először...
Nehéz kultivátor Négy és fél méter széles félig függesztett el munkál Ó hengerel
Nehéz kultivátor Négy és fél méter...

2.200.000 Ft

Mezőgazdasági ingatlan kiadó
Mezőgazdasági ingatlan kiadó

3.500.000 Ft

Piippo Hybrid Edge Master bálaháló
Piippo Hybrid Edge Master bálaháló

40.000 Ft

Eladó 4db süldő
Eladó 4db süldő

30.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]