Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 353.86 Ft USD 310.75 Ft CHF 383.88 Ft GBP 410.17 Ft

Fórum

Challenger traktorok

Létrehozta: jólaci , 2008-09-23 20:26:32

Kedvencekhez Segítség
1244 hozzászólás
#494 Claastra
2010-12-12 10:58:35

Válasz #493. hozzászólásra

a rudat figyeljétek ,a kirót emelte a fendit meg belehuzta a betonba,

Nincs profilkép
#492 jancsi &
2010-12-12 09:55:29

Válasz #490. hozzászólásra

A Kiró nyert!!!!!!!!!!!!!!

#491 2266
2010-12-12 09:52:39

Válasz #489. hozzászólásra

Ez igylehet valószinüleg... De poénak azért nem volt rosz...smile lolsmile lolsmile lolsmile lolsmile lolsmile lol

Nincs profilkép
#489 Szabi.
2010-12-12 09:48:56

Válasz #488. hozzászólásra

Valahol olvastam, hogy van köztük min. 7 t és 100 Le különbség a Fendt javára !!!!smile biggrin

#488 cimbike
2010-12-12 09:45:59

Válasz #486. hozzászólásra

hány lovas a cat?

#487 2266
2010-12-12 09:44:06

Válasz #486. hozzászólásra

Köszönöm SZABI!!smile thumbupsmile thumbupsmile thumbup

Nincs profilkép
#486 Szabi.
2010-12-12 09:41:56

Válasz #485. hozzászólásra

Ez már elég régi történet.........

#485 2266
2010-12-12 09:40:24

Találtam egy ujabb igencsak érdekes videót!! Azt szeretném kérni hogy aki tudja tegye már be ebbe a topik-ba!! A videó a you tube-n találhato! A Hajdúböszörményi traktor húzó versenyen készültsmile lolsmile lolsmile lol Ahol az eféle látványoságbol van böven!!smile thumbupsmile thumbup A Videó cime FEND 936 vs-CLAAS -CHELLENGERsmile tonguesmile tonguesmile tonguesmile tonguesmile tongue

#484 drenthe evo
2010-12-12 00:12:33

Válasz #482. hozzászólásra

Nem az idegesít. Hanem az hogy jobban tudjátok itt mi van ,mint én . Vágod ? Még mindig azt hajtsátok hogy nálatok mivan stb , nálunk meg szuper . Semmit nem tudtok a mi talajainkról , de azért mondjátok...

Ez idegesítő .

#483 drenthe evo
2010-12-12 00:07:57

Válasz #481. hozzászólásra

Majdnem volt már , többször is.

Szerintem magától kijönne bárhonnan , vagy kis segítséggel.

A Disk Ripper az átok , az miatt is akadna el.Sajna elbaszták rajta a kereket , ez is amolyan divatosan hátulról előre nyílik , és az kurvára be tudja túrni a sarat meg a muhart ha megsűlyed . És minél jobban húzod annál több földet tol össze.

#482 szanberg
2010-12-12 00:04:20

Drenthe vazzeg ne csináld már
nemlátod,hogy ki vagy nyírva???

nem veszed a szúrást koma, inkább abba is hagyom, mert Te ilyen kis szértődősz kiszgyerek vagy hahahahasmile lol


de a gép még akkor sem saras!

ezt meg Te hidd el!

meg gondolj bele abba is,hogy miért nincsen 100km-es környezetünkben itt északon ilyen gép???
nem azért mert nincsenek olyan cégek akik megvehetnék...
van aki 4000ha-t művel csuklós jd sts hegyek minden.. mégis kipróbálta idén a legújabb jd hevederesét aztán vissza is vitték...az ilyen sárban agyagban az ódalgós domboldalt csak úgy vágjakeresztbe az agyagot mint kés a vajat! közben pedig az összes anyagot gyűrik a görgők heveder kerék...ezekben persze kövek, minden van, itt ilyenek a köves nyirkos táblák...

#481 Heccmaster
2010-12-12 00:03:39

Válasz #478. hozzászólásra

hallod vlm. jó elülés nem vót még ezekkel?
mi szedné eztet ki ha elülne kabinig?

#480 drenthe evo
2010-12-12 00:03:38

Válasz #479. hozzászólásra

Semmi bajom , csak idegesít ha értetlenkednek...

#479 Heccmaster
2010-12-11 23:57:47

Válasz #478. hozzászólásra

CATet se veszek ...ennyire kinyírja az embert az a pár óra meló vele mint ahogy máma tégedet kinyírt????? smile lolsmile tongue

#478 drenthe evo
2010-12-11 23:55:09

Válasz #476. hozzászólásra

5re

De van hogy úgy hozunk lajttal a patakból és kiengedjük hogy lássunk tócsát...

#477 drenthe evo
2010-12-11 23:53:45

Válasz #472. hozzászólásra

Ennyi , elmondtad a lényeget...

A többi nem számít.

Ezek csak azt hiszik náluk és neki rossz . Mi még nem is láttunk sarat csak ha ők tesznek fel képet...smile lol

Mindegy már leszarom.

Ha valaki azért erre téved , majd saját szemével is látja , annak csak hisz.

#476 Heccmaster
2010-12-11 23:53:09

Válasz #475. hozzászólásra

hámondomén smile tongue
leásol hol a talajvíz????
2mre?????
3ra?smile lolsmile tongue

#473 Heccmaster
2010-12-11 21:54:41

Válasz #469. hozzászólásra

mikezekete?
ez csak öszzefolyás e nem?
talajvízbe nem mennél sehovasete ezzele..... smile tonguesmile tonguesmile tongue

Nincs profilkép
#472 Dinnyés Laci
2010-12-11 18:35:24

Válasz #470. hozzászólásra
Én tudom drenthe hol dolgozik,ott a közelbe sincs homok,nagyon kötött talajon dolgoznak,és tömörödésre hajlamos. Szerintem összevan nagyon ülepedveazért birnak menni így ezzel a hernyóval. Csak érdekességként írom le,hogy pár éve a 8300T 4fejjel barázda mellett ment,a 4650 is 4fejjel a barázdába égymás után mentek csak a 8300-as majd dupla sebességgel,de 5 fejjel nagy volt a slip

#471 Hartmy
2010-12-11 17:30:04

Válasz #469. hozzászólásra

Ezek mellé nekem egy kopó alkatrész szükségletet tudsz mondani? Hogy ilyen körülmények közt mennyire eszi meg a ragya azokat a csapágyakat, görgőket stb? Csak úgy puszta kíváncsacsiságból. smile rolleyes

#470 szanberg
2010-12-11 17:16:02

Válasz #469. hozzászólásra

Drenthe ez még mindig nem sár!!!!
hidd már el,hogy ott nálatok jó, mer homoksabbak a földek, nem kenődős agyag!
Múltkor a nagytraktorral olyan helyen majdnem elsülyedtem, üresen szólóban alig tudott kijönni! Elsőhíd túrta a sarat tökre felhasalt, teljesgázon és felkapcsolva 3F-igkormány folyamatos varázslsa mellett percentént egy centit haladtam előre.
Hátramár nem is akart menni.
No ez a sár!
ebbe beékeled a hevederest aztán 6rába húz majd ki.
smile lol

#469 drenthe evo
2010-12-11 07:33:17

Hát a képek mérete nem igen lesz jó és átalakítani se igen tudom...smile whistling

De talán.

#468 drenthe evo
2010-12-11 07:23:22

Képek arról , hogy átadja a hajtást sárban is (az új).

Aztán az korábbi hozzászólásról:
-Volt ez a vízszintes heveder , a régi nagyokon , nem vált be. Azért tem mert túl kicsi felületen adta át a dörzshajtást és csúszott . Manapság azért van mind két kategória nagy hátsó kerékkel. Aztán szerintem az az elmélet se igaz miszerint ez nem kapar le a keményig , mert lekapar , csak kapartatni kell , nem kell rögtön kuplungolni , megállni és majd tud fogni...

De hangsúlyozom , hogy a CLAAS-CAT közös gyártásúak szinte csak teszt alanyai voltak a mostaniaknak , ezek klasszissokkal jobbak , tökéletesek.1

Nincs profilkép
#467 Dinnyés Laci
2010-12-11 04:45:00

Válasz #422. hozzászólásra

Ezeknek a hernyóknak nemtetszik a trutyi meg a puha föld se amibe el tud süllyedni.Mikor itt a tsz-be ujj volt sokszor ott állt a rába a föld végén kombinátorozáskor mert mindig elmerült,de persze a kemény földön ahol áll a víz ott még jó lehet.Egyébként ezt a pótot egy Rába szétkapta volna mint foxi a lábtörlőtsmile rolleyes

#466 Vadmalac
2010-12-10 21:59:24

Válasz #465. hozzászólásra

Én arra gondoltam, amelyiket 2266 mondta. smile smile

Nincs profilkép
#465 John Deere 8345R
2010-12-10 21:56:26

nem ez fejérmegyébe van cecén

#464 Vadmalac
2010-12-10 21:55:50

Válasz #462. hozzászólásra

Csárdaszálláson van a főhadiszállás.

#462 Vadmalac
2010-12-10 21:55:25

Válasz #461. hozzászólásra

Konkrét nevet nem akarok írni, 2 monogramot írok csak. Sz.Z. és S.G. A cég első és utolsó betűje G.....K

Nincs profilkép
#461 John Deere 8345R
2010-12-10 21:52:00

melyik cégre gondolsz?

#460 Vadmalac
2010-12-10 21:51:05

Válasz #458. hozzászólásra

Hát igen. Nem promóciós videókban látott földminőségben szokták húzni, ha ugyanarra cégre gondolunk. Mondjuk van olyan is nekik bőven.

Nincs profilkép
#459 John Deere 8345R
2010-12-10 21:48:09

a challengeres srác most volt bent az axiál hiradó-ba a hogy 75cm re veti a repcét

#458 2266
2010-12-10 21:47:54

Válasz #457. hozzászólásra

Az már nem kevés... Habár én láttam a 480 ast is könyörögni a TD elött!!smile lolsmile lolsmile lol

#457 Vadmalac
2010-12-10 21:43:46

Válasz #456. hozzászólásra

Ha jól emlékszem 410.

#456 2266
2010-12-10 21:42:01

Válasz #455. hozzászólásra
Meg sok sok változtatás... Szoval kelet neki idö böven hogy kiforrotá váljon... Tényleg ez a 95 hány lovas valójában??
smile confused

#455 Vadmalac
2010-12-10 21:39:25

Válasz #451. hozzászólásra

Érdekes hogy a hátsó ennek még nem teli kerék volt gumi borítással, hanem fogazott vaskerék. Aztán csak áttértek a nagyoknál is a nagyobb hátsó kerékre. Talán ez a megoldás kíméletesebb a heveder belső oldalával. A legrégebbi típusoknak meg fúvott gumiabroncs volt a hátsó kereke.

#454 2266
2010-12-10 21:37:12

Válasz #452. hozzászólásra

Ne feled hogy ez lényegesen nagyobb gép!! Ezért van a külöbség is...smile scaredsmile scaredsmile scared

Nincs profilkép
#453 John Deere 8345R
2010-12-10 21:32:40

Az a class challengeres video cecén készűlt azért volt ismerős a gép!

Nincs profilkép
#452 John Deere 8345R
2010-12-10 21:29:32

ez a másik fajtárol a kép

#450 Vadmalac
2010-12-10 21:28:07

Válasz #445. hozzászólásra

Nézd meg a youtube-on, hátha valahol leírja. Ha másnem kérdezz rá a video kommentben.

Nincs profilkép
#449 John Deere 8345R
2010-12-10 21:27:47

ez a másik tipus ez nem tudom mennyivel jobb vagy mivel kűlőmbőzik a másiktol és ezt a tipust mire gyártották

#448 Vadmalac
2010-12-10 21:26:49

Válasz #446. hozzászólásra

Szerintem azért, mert akkor ha ugyanúgy csak a hátsó hajt, akkor kisebb felületen érintkezik a heveder és a meghajtó kerék. De az újabbakon mintha már valamivel nagyobb lenne az első kerék, szemre úgy látszik.

Nincs profilkép
#447 John Deere 8345R
2010-12-10 21:24:55

de ezek két féle heveder tipussal készűlnek!

#446 szanberg
2010-12-10 21:23:27

azt nem értem az első görgőt miért nem átmérőzik nagyobbra????
mármint a heveder orrában lévő kereket.
Nem volna jobb?
így ha elmerül a sárba, egyből kiékeli magát, mert egy bizonyos süllyedés után már csakis alá fog bukni még ha tudnátok is valamivel húzni.
Hátra persze más a helyzet, de nem mindig van hátra.
gyakran csak előre.

Csak előre!!!

Nincs profilkép
#445 John Deere 8345R
2010-12-10 21:21:26

ez a challenger-es video hol készűlt?

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Az európai almapiacon fokozatosan kifutnak a tárolt készletek. A piaci helyzet...
Hirdetés
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
A Nemzeti KAP-hálózat Zöld Támogató Egysége és a Gazda Kontroll...
Széna eladó
Széna eladó

13.000 Ft

Eladó Limuzin borjak
Eladó Limuzin borjak

590.000 Ft

TONUTTI RCS 12 V csillagkerekes rendsodró
TONUTTI RCS 12 V csillagkerekes...

1.350.000 Ft

Amazone Za-m mérleges műtrágyaszóró
Amazone Za-m mérleges műtrágyaszóró

2.750.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]