Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 356 Ft USD 313.58 Ft CHF 385.95 Ft GBP 412.71 Ft

Fórum

T-25/A kistraktor

Létrehozta: Vendég , 2008-01-03 15:15:08

Kedvencekhez Segítség
25351 hozzászólás
#11351 Pakesz
2012-10-14 22:05:53

Válasz #11354. hozzászólásra

Azt írtam hogy cserélném mind a 2-őt.
A régit kidobva.

#11350 stefi69
2012-10-14 22:02:15

Válasz #11350. hozzászólásra

1500-2000-ft hozzá motor garnitura tömítés
azt kell venni.A mai klingelitek nagyon gagyik
nem sokáig fogja bírni.és ha szétszeded mind a kettőt
cseréld.Milyen munka az hogy vissza rakod a régi
tömítésre?!!!!!!!!smile karateka

#11349 Pakesz
2012-10-14 22:00:42

Válasz #11351. hozzászólásra

Dobj egy email címet!
Az enyém nyilvános.

Nincs profilkép
#11348 Bongyi
2012-10-14 21:59:48

Válasz #11349. hozzászólásra

Hali!
Éppen úgy próbáltam, ahogy és amivel írtad. A progi válasz az volt, hogy Az archivum ismeretlen vagy sérült

Nincs profilkép
#11347 Bongyi
2012-10-14 21:56:29

Köszi a segítséget! Majd próbálkozom még ezzel a lánccal!

#11346 Pakesz
2012-10-14 21:54:35

A hengernél úgy látom kormos a kipufogó tömítés a fülke felőli hengeren.
Sima klingelit lappal lehet tömíteni?
Ha igen akkor kicserélném mind a 2 hengeren.

#11345 stefi69
2012-10-14 21:54:31

Válasz #11346. hozzászólásra
Amikor letöltötted a fájlt,akkor kaptál olyan fájlokat ami több színű,és ha jól megnézed több könyv van egymáson és 1 szíjjal át van kötve.Ha erre a fájlra bal egér gombbal 2x rákattintasz és áthelyez egy másik programba amit winrar versionak neveznek,itt rákattintasz a t-25 feliratra/kijelölöd/ utána rákattintasz a kibontás ide,majd megjelenik egy ablak és ott kijelölöd,hogy hová tegye. Ha ott megvan a 3színü könyv/fájl/ akkor megint kibontod és kész. Bár szerintem ebböl nem fogsz érteni semmit.

#11344 Pakesz
2012-10-14 21:50:45

Azért tettem fel a képet, mert nekünk sem ide volt kötve a lánc belső fele.
szaggata is 2x.
Most hogy át tettem minden rendben.

#11343 stefi69
2012-10-14 21:42:39

Válasz #11345. hozzászólásra
Azt nem tudom ,hogy az ekédhez mi a jó beállítás.
De a hidraulika kart is lehet másik furatba rakni,probáld meg úgy ,hátha jó lessz.

Nincs profilkép
#11342 Bongyi
2012-10-14 21:30:46

Válasz #11342. hozzászólásra

Stefi!

Hiába próbálom a fájlt kibontani nem sikerül! Neked mivel ment a dolog?

Nincs profilkép
#11341 Bongyi
2012-10-14 21:26:02

Válasz #11343. hozzászólásra

Igen, igazad van. Nekem a belső vége fix helyen van, mégpedig a nagyöntvényre van rögzítve. Ha megcsinálom úgy, mint a képen, akkor viszont nem tudom majd beállítani a megfelelő fogásszélességet az első ekefejnél. Vagy rosszul gondolom?

Nincs profilkép
#11340 Gáborász
2012-10-14 20:56:10

Sziasztok!

A múltkor sajnos nem jött össze az ismételt feltöltés, de holnap mégegyszer megtudom csinálni. Sajnos viszont csak az a 10 alkalmas jöhet szóba.3 hónapnál régebben regisztrált tagoknak kiadok majd felhasználónevet és jelszót, érkezési sorrendben. Egy email fiókban lesznek a linkek.

Bongyi!
Stefinek lehet igaza egyébként a láncokkal kapcsolatban..ha az vigasztal én is züldfülü vagyok a szakmában, életem első traktorja, első szezonom, családból soha senki nem traktorozott, senkinek semmi tapasztalata, se gépész végzettség és ráadásul mindezt 20as éveim eleje-közepefele, régi "öreg róka" kollegák és ismerősök nélkül, akik segíteni tudnának. Mondjuk a lánccal nekem se volt semmi bajom, az első pillanattól kezdve betöltötte a funkcióját. Szerintem is valahogy rossz helyen lehet rögzítve. Egy fénykép sokat segítene.

#11339 stefi69
2012-10-14 20:37:34

Válasz #11336. hozzászólásra

Az lehet ,hogy keresztbe vannak a láncok ,de a belső
vége szerintem nem a hidraulika karra van szerelve.
Hanem a fix részre ,és amikor mozgatod a hidraulikát
valamilyen irányba,olyan szöget hoz létre ,hogy a
láncnak nyúlnia kellene de nem bír ezért szakad el.smile cursing
Úgy csináld meg ahogyan az előző képen van és jó
lessz!!!!!!!!!!smile thumbup

#11338 stefi69
2012-10-14 20:29:35

Válasz #11338. hozzászólásra
Hali. Biztos ,hogy nem a feltöltéssel van a baj,mert
mielőtt megosztottam a linket én is letöltöttem és
működik 100%-ra. Ez egy tömörített fájl,mert csak így lehet feltölteni.És nem tudjátok kicsomagolni ,rendesen.
Kérjetek meg egy hozzá értőt, "mielőtt másban
keresitek a hibát" mert jól működik.

#11337 Pakesz
2012-10-14 19:58:17

Mi csak kocsizunk, de így van a lánc.

#11336 Ezermester
2012-10-14 19:57:27

Válasz #11330. hozzászólásra

Hát sajnos valami okból lehet az, hogy mindig 50%-nál szakad meg... smile blink Pedig nem szokott ilyet csinálni, de most csinált először, sajnos, de ez van. Sőt 3-4 szer próbáltam előre kezdeni, de pont ugyanott szakad meg a kapcsolat.. De nem baj, mert más forumozó feltöltötte már. smile rolleyes

#11335 Koppány Vezér
2012-10-14 19:48:32

Válasz #11336. hozzászólásra
Keresztben van,és elszakad?
Hm ez érdekes...pedig nem szabadna.

Nincs profilkép
#11334 BolliKat
2012-10-14 19:30:34

Válasz #11337. hozzászólásra
Helló Nekem se működik, lehet a tömörítéssel vagy a feltöltéssel van gond.

Nincs profilkép
#11333 Bongyi
2012-10-14 19:18:39

Válasz #11334. hozzászólásra

Hali!

Nekem nem működik a letöltött fájl. Nálam lehet a hiba?

Nincs profilkép
#11332 Bongyi
2012-10-14 19:14:52

Válasz #11335. hozzászólásra

Most is keresztben vannak a láncok. Nem hiszem, hogy a te fogalmazásoddal lenne a gond, hanem inkább az én képességeimmel. Teljesen zöldfülűként vagyok itt jelen.

#11331 Koppány Vezér
2012-10-14 18:26:46

Válasz #11333. hozzászólásra
Hali.

Nem tudom jól megfogalmazni...bocsi.smile cursing
A Másik megoldás,hogy kösd kereszbe a láncokat,a két vonószár között.
Nekem is így volt megoldva.


#11330 stefi69
2012-10-14 15:49:45

ITT a letölthető GÉPKÖNYV!!!!!!!!

Ingyenesen letölthető!!!!!!!
Már jó ideje megvan,de a könyvet nem pótolja! http://data.hu/get/5681163/Dokumentumok.zipsmile sneaky

Nincs profilkép
#11329 Bongyi
2012-10-14 14:06:32

Válasz #11332. hozzászólásra

Szia Koppány Vezér!

Köszi a gyors választ, de nem pontosan értem mire gondolsz. Kérhetném szájba rágósabban?

#11328 Koppány Vezér
2012-10-14 13:42:01

Válasz #11331. hozzászólásra
Rossz helyen van rögzítve a lánc.
1 síkban kell lennie a vonószárat traktorhoz rögzítő csappal.

Nincs profilkép
#11327 Bongyi
2012-10-14 13:05:28

Sziasztok!

Az szerintetek mitől van, hogy ha beállítom a gúzsláncokkal az ekét, akkor emeléskor hirtelen túl feszesek lesznek a láncok és valami elszakad? Vagy a lánc vagy a gúzsláncot a függesztő karra fogó kengyel.

Köszönettel, Bongyi

Nincs profilkép
#11326 Bongyi
2012-10-14 11:01:57

Válasz #11286. hozzászólásra

Szia Ezermester!

Szeretném kérdezni, hogy sikerült-e a feltöltés?

#11325 Pakesz
2012-10-13 20:52:17

Válasz #11328. hozzászólásra

ha belefogok előtta kereslek :)

#11324 Alex
2012-10-13 19:57:41

Válasz #11326. hozzászólásra

Ha csak a sonkánál lévő folyást akarod megszüntetni akkor egy bő délután elég mind a két oldal tömítéséhez. Kerék le, féltengelynél zégergyűrűt le majd utána jöhet le a sonka. Tömítés után pedig vissza az egész. A sonkát nem is kell feltétlenül teljesen leszedni, elég ha oda tudod kenni a tömítőpasztát.

#11323 Alex
2012-10-13 19:45:55

Válasz #11323. hozzászólásra

Azt a lyukacsos papírtömítést vékonyan kend meg szilikonpasztával és utána rakd fel a sonkát a helyére. Meg ha bárhol megbontod érdemes összerakáskor mindenhova kenni belőle, ha csak nem sikerült teljesen sértetlenül szétszedni a tömítést.

#11322 Pakesz
2012-10-13 19:44:01

Válasz #11323. hozzászólásra

Azt megvárom :) szétszedni biztos nem engedik most.

Pályázatra vettük, a hivatalnak nem került semmibe!
Nem értem mit gondoltak, tudták mit néztünk ki, tudták a korát, meg hogy 10 évet állt.
Na most ugye a tömítések sorban felmondják a szolgálatot, ami érthető.

#11321 Alex
2012-10-13 19:41:35

Válasz #11320. hozzászólásra

A javításhoz elég a sonkát leszedni(napkerékházat). A féltengelyházat amiben a fék is benne van nem kell leszedni csak ha nagyon kopott a szalag vagy nagyon olajos a belseje.

Nincs profilkép
#11319 sanyi74
2012-10-13 19:39:46

Válasz #11322. hozzászólásra
Nekem is úgy folyik.Na majd szét szedem és és rakok fel képet.

#11318 Alex
2012-10-13 19:36:16

Válasz #11318. hozzászólásra

Erre a tömítésre gondolok. Nem tudom mennyiben különbözik a T-25-ös öntvénye de itt lehet a probléma forrása. A szimering mint látszik beljebb van szóval biztos nem azért folyik az olaj.

#11316 Pakesz
2012-10-13 19:31:17

Válasz #11318. hozzászólásra

Alex!

Úgy látom csak a kerék felől folyik!
Akkor is le kell szedni a sonkát?
Amiben a fék van (sonka) azt nem venném le.
Úgy megoldható?

#11315 Pakesz
2012-10-13 19:28:41

Válasz #11317. hozzászólásra

Hát szerettem volna lecserélni a motorolajat, az a biztos mert az van benne amivel vettük.
Azt mondták ha van akkor lehet. Azért kérdeztem hogy jó e bele a 15w-40 mert az van 8L. /nehogy már pénzbe kerüljön/ Hej ha az enyém lehetne, darabokra szedném, ami gyanús kicserélném, és csak karbantartás előírás szerint. Semmi gondja nem lenne a Vlagyinak.

#11314 Alex
2012-10-13 19:26:06

Válasz #11308. hozzászólásra

Ha ott folyik ahol a kép alapján gondolom akkor nem szimering probléma. Ha s szimering lenne a gond akkor a fék olajos lenne. Szedd le a sonkát és a tömítésnél nyomd körbe szilikonpasztával. Utána nem fog folyni.

Nincs profilkép
#11313 sanyi74
2012-10-13 19:15:26

Válasz #11316. hozzászólásra
Amikor kéred a pénzt az olajra arra gondoltam.

Nincs profilkép
#11312 sanyi74
2012-10-13 19:13:48

Válasz #11313. hozzászólásra
Ja és persze sírjál mellé.smile biggrin

Nincs profilkép
#11311 sanyi74
2012-10-13 19:12:50

Válasz #11313. hozzászólásra
Nézd mindig az olaj szintet.

Nincs profilkép
#11310 sanyi74
2012-10-13 19:11:00

Válasz #11312. hozzászólásra
Hát ez is igaz.De ha szét fog menni a kerék csapágy meg más az anyagi része több lesz.

#11309 Pakesz
2012-10-13 19:07:58

Válasz #11311. hozzászólásra

Most biztos nem engedik a szimering cserét :(
Ha kibírja a telet marad így (téli erdő irtás, fa beszállítása, ha kell hó tolólapozás.)

#11308 Pakesz
2012-10-13 19:05:53

100% igazad van!
De egy 2 betűsnek ezt nem lehet megmagyarázni!

Nincs profilkép
#11307 sanyi74
2012-10-13 19:05:47

Válasz #11308. hozzászólásra
Cseréld ki a szimeringet.

Nincs profilkép
#11306 sanyi74
2012-10-13 19:03:54

Válasz #11307. hozzászólásra
A karbantartást a gép viszonozza.Sokan úgy vannak hogy gép van az emberért ez igaz de ez vissza is igaz.Szerintem a gépnek lelke van, ha vasból is van.

#11305 Pakesz
2012-10-13 19:01:16

Az első képen a szűrő teteje. A réseknek mekkorának kell lenni? vagy mindegy?



Nem kidörzsölte a szűrő. Még jó hogy levettem, tettem mellé gumilapot.

#11304 Pakesz
2012-10-13 18:56:07

Ez nagyon bántja a szemem!

#11303 Pakesz
2012-10-13 18:53:00

Válasz #11302. hozzászólásra

Kell a pontos cím Sanyi!
Az árban megegyyezünk :)

#11302 Pakesz
2012-10-13 18:52:04

Nekem a leírásoknál, könyveknél többet érnek ezek a képek :)
Köszönöm!

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


1919-től napjainkig: így építi a gazdák tudása az RAGT-t
1919-től napjainkig: így építi a gazdák tudása az RAGT-t
A RAGT Vetőmag Kft. története a gazdák által alapított francia anyavállalattal...
Hirdetés
Talajvizsgálat fontossága a hatékony tápanyag-gazdálkodásban
Talajvizsgálat fontossága a hatékony tápanyag-gazdálkodásban
Magyarországon a legtöbb esetben a mozaikos talajeloszlás miatt eltérő...
Tiszakécskén mezőgazdasági terület eladó
Tiszakécskén mezőgazdasági terület eladó

4.500.000 Ft

Hesston silózó
Hesston silózó

520.000 Ft

Valtra N111 névre hallgat, 124 lóerős vontató
Valtra N111 névre hallgat, 124 lóerős...

14.900.000 Ft

Lucerna eladó
Lucerna eladó

25.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]