Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.23 Ft USD 311.43 Ft CHF 384.62 Ft GBP 411.02 Ft

Fórum

Kukorica gyomirtása

Létrehozta: Cowboy , 2008-04-15 14:19:12

Kedvencekhez Segítség
9028 hozzászólás
Nincs profilkép
#3977 ewtoto
2012-05-31 19:42:32

Nem ment fel a kép:O

Nincs profilkép
#3976 ewtoto
2012-05-31 19:40:15

Hali hát nem tudom felmerjem e tenni a képet, Magyar föld meg gyalázása:S

Ez egyébként paerlagon volt idén van elösször művelve...

#3975 Bán Zsolt
2012-05-31 19:35:49

Válasz #3973. hozzászólásra

lista vagy már a Te kedvezményeddel?

#3973 Mf-es
2012-05-31 19:15:03

Válasz #3967. hozzászólásra

64000 nettó,ikr.

#3972 Gábor0(Claastra)
2012-05-31 17:45:52

Válasz #3971. hozzászólásra

megnéztem pontosan,én se kaptam drágábban ,listaár minusz 15%, csak először a listaár jött le,az a 73, abbol a kedvezmény,az már jó

#3971 Bán Zsolt
2012-05-31 15:41:57

Válasz #3969. hozzászólásra

most megnéztem pontosan 84897
ne hagyd magad átbafni öreg!

#3970 Bán Zsolt
2012-05-31 15:39:56

Válasz #3969. hozzászólásra

sok kereskedő nagy g.ci.
napos itatókat 700 ért vettem 10% engedménnyel egyiknek az alján rajta maradt egy cimke a gyártó nevével. felhívom 300Ft darabja smile cursing
30 darabnál már tétetel smile censored

#3969 Gábor0(Claastra)
2012-05-31 15:13:24

Válasz #3968. hozzászólásra

Ha 5 hektárra kaptok annyiért ,és nettóban akkor okésmile thumbupcoolsmile thumbupcoolsmile thumbupcool

#3967 Gábor0(Claastra)
2012-05-31 15:03:24

Válasz #3966. hozzászólásra

miért te mennyiért vetted,ez nem lopott, hanem bolti

#3966 Mf-es
2012-05-31 14:59:40

Válasz #3963. hozzászólásra

Hol vetted ilyen drágán?

#3965 KékVillám
2012-05-31 14:43:21

Válasz #3964. hozzászólásra

Melyik szer(ek)re gondolsz?

#3964 ZZ
2012-05-31 07:07:28

mester packot nem ajánlom, nincs semmi tartamhatása !!!!!!!!ebben az árban van ezerszer jobb szer is

#3963 Gábor0(Claastra)
2012-05-31 06:31:24

Válasz #3962. hozzászólásra

netto 73000ft az 5 hektáros csomag

Nincs profilkép
#3962 ewtoto
2012-05-31 03:05:50

Válasz #3960. hozzászólásra

Mennyibe kerülne 5HA ra való bár nem hinném erre most lenne pénzem olvastam hogy jó de lehet most én zsebemnek drága, azárt írj egy árat...
Köszi

#3961 KékVillám
2012-05-30 22:56:52

Mester Pack-nak mennyi a HA költsége?
Acat-al, tarack-al mit csinál?
Köszi

#3960 Gábor0(Claastra)
2012-05-30 22:48:55

Válasz #3939. hozzászólásra

kolléga nekem maradt 8 heki jumbó turbó,mindent visz mint a red sevensmile thumbupcoolsmile thumbupcoolsmile thumbupcool

Nincs profilkép
#3959 Szabi.
2012-05-30 22:13:49

Válasz #3958. hozzászólásra

Akkor ezért legközelebb repülőt hozunk ide, ha korábban kell rámenni, mert a vetés után(az sem volt egyszerű) jött rá pár milismile innocent

Nincs profilkép
#3958 Baranya Aranya
2012-05-30 22:09:44

Válasz #3954. hozzászólásra

A gyomok még kisebb korában való fújásra gondol a "Mester"smile rolleyes

#3957 drenthe evo
2012-05-30 22:09:19

Válasz #3956. hozzászólásra

Szólhattál volna , beindítjuk a cicát és az vitte volna a permetezőt árkon-bokron..smile lol

Nincs profilkép
#3956 Szabi.
2012-05-30 22:07:43

Válasz #3955. hozzászólásra

Örültem, hogy nem kellett a sárgáért haza menni..........smile biggrin

#3955 drenthe evo
2012-05-30 22:05:30

Válasz #3954. hozzászólásra

Azt látom hogy nem most , de így is késő volt kissé...smile cool

Nincs profilkép
#3954 Szabi.
2012-05-30 22:00:44

Válasz #3953. hozzászólásra

Nem most fújtam !!!!
Ez már a hatás, no meg így is érdekes nyomokat hagytam..........smile sweatdropsmile sweatdropsmile sweatdrop

#3953 drenthe evo
2012-05-30 21:59:34

Válasz #3941. hozzászólásra

Ezt mán' egy kicsit hamarabb kellett volna fújni haverom...smile whistlingsmile sweatdrop

Nincs profilkép
#3952 Baranya Aranya
2012-05-30 21:58:15

Válasz #3948. hozzászólásra

A niclt az a kinaismile blush...na megkeverjük kicsit a fickót?smile devilsmile biggrinsmile wink

Nincs profilkép
#3951 Szabi.
2012-05-30 21:17:25

Válasz #3950. hozzászólásra

Hagyd a faxba azt a faxbukot !!!!smile thumbupsmile thumbupsmile thumbupsmile thumbup

Nincs profilkép
#3950 ewtoto
2012-05-30 21:13:32

Válasz #3949. hozzászólásra

Köszönöm,

mindenképpen teszek fel fotót, és előre is köszönöm a segítséget, nem gondoltam volna hogy jobb ez a fórum, mint facebook:))

Nincs profilkép
#3949 t.peti
2012-05-30 21:08:14

Válasz #3948. hozzászólásra

Üdv!
Először is részvét!
Ha mész ki az ismerőssel akkor csinálj képeket többet is közelit a gyomokról, távolabbit , és ha ide feltöltöd akkor tudunk segíteni, mert így látatlanba nemtudunk.

Nincs profilkép
#3948 ewtoto
2012-05-30 21:02:45

Válasz #3947. hozzászólásra

Ő Duo systemes már levan szórva ahhoz meglett véve televotl 2ha fehércirokkal ez a duo system külön álló 2Ha-n van több 5-6 ban DKC van és onnan valahogy lemaradt, Többi amit írtál nekem kínai:))

Nincs profilkép
#3946 Szabi.
2012-05-30 20:59:34

Válasz #3933. hozzászólásra

Ha a duo systemesre szórod netán a focust, le ne szórd a dkc-t, mert kiviszi !!!!!! Ha meg össze vissza van keverve akkor meg ne is foglalkozz fokusal, menj rá jumboval vagy principal plus gold meg ezekhez hasonló nehéz fegyverzetekkel, ne kockáztass !!!!!!!!

Nincs profilkép
#3945 ewtoto
2012-05-30 20:58:37

Válasz #3942. hozzászólásra

Nem lene azsem rosz de nevedből indulva gondolom Baranya, lehet kiszálást sem tudnám kifizetn, nem hogy a munkát:S


Youtubon néztem pár videót Szuper Csapat nagyon tetszik ahogy nyomják...

http://www.youtube.com/watch?v=3ZLp_3pP7xI

Kimondottan még videójuk is jó:)) van több..

Nincs profilkép
#3944 _mitshubishi_pujaro
2012-05-30 20:56:46

Válasz #3935. hozzászólásra

Részvétem édesapád miatt. Az enyém is hamar távozott...

Nincs profilkép
#3943 ewtoto
2012-05-30 20:54:56

Válasz #3940. hozzászólásra

Nagyon köszönöm ugye hogy tudtatok segíteni:) már beszéltem is vele holnap kiviszem és megnézi! Volt osztálytárs Agrármérnök:)


mégegyszer köszi!!!

Nincs profilkép
#3942 Baranya Aranya
2012-05-30 20:53:53

Válasz #3939. hozzászólásra

Küldj egy elérhetőséget telon és rendberakunk mindentsmile whistling...de biztos mások is segítenek.Különben részvétem és ez az amit nem szeretnék megélni amit te már igen

Nincs profilkép
#3941 Szabi.
2012-05-30 20:52:27

2 év vízállás és Principal Plus Gold:


Moderálta: Szabi. (11018) 2012-05-30 20:52:45

#3940 Gergő1220
2012-05-30 20:43:32

Válasz #3937. hozzászólásra
Mindenképpen keresned kellene egy növényvédős mérnököt,(Cegléden biztos hogy van) az tud segíteni abban is hogy mit csinálj, és ír neked vényt a gyomírtóhoz amivel meg tudod venni a vegyszert engedély nélkül is.
Máshogy nem nagyon megysmile sad

Nincs profilkép
#3939 ewtoto
2012-05-30 20:39:54

Mindegy azért kösz mindent, valahogy majd megoldom..

Nincs profilkép
#3938 ewtoto
2012-05-30 20:39:03

Válasz #3936. hozzászólásra

Apám volt a helyi vállalkozó...

Nincs profilkép
#3937 ewtoto
2012-05-30 20:36:05

Zeagran 340 se esetleg Ordax Super vagy hasonló lennne jó, azért nem tudok vásárolni hivatalosan mert nincsen engedélyem:S

#3936 Mf-es
2012-05-30 20:30:02

Válasz #3935. hozzászólásra

Össze tett dolog ez.Látni kellene a kuki fejletségét,a gyom összetételét,nagyságát,stb.Szerintem is keress egy helyi növényvédőst,vagy gazdaboltost,az tud segíteni mindenbe.

Nincs profilkép
#3935 ewtoto
2012-05-30 20:24:55

Apám halála nagyon váratlanúl ért minket , én informatikával fogalkoztam, ehhez sajnos nagyon nem értek bár elmult napokban rengeteget olvastam, de az kevés. veszni nem szeretném hagyni, nem nagy terület de szeretném tovább csinálni, minden eszköz adott, csak tudás nem:(

Nincs profilkép
#3934 ewtoto
2012-05-30 20:20:58

Válasz #3931. hozzászólásra

Helyileg Pestmegye Cegléd

Nincs profilkép
#3933 ewtoto
2012-05-30 20:17:37

Válasz #3930. hozzászólásra

Van Permetezőnk meg mindenünk... csak permet nincsen:S vagy s hazodok mert 2 HA Duo system eshez még kaptam de kellene még 5Ha DKC 4995 hez:..

Nincs profilkép
#3932 ewtoto
2012-05-30 20:14:29

Válasz #3929. hozzászólásra

Ő sajnos mivel örököltem, nem is igazán értek hozzá és engedélyem sincsen:(( ha valakinek marad ki átvenném..

#3931 Mf-es
2012-05-30 20:07:28

Válasz #3927. hozzászólásra

Helyileg merre?Dunántúl??

#3930 Bán Zsolt
2012-05-30 19:49:32

Válasz #3927. hozzászólásra

keress vmi vállalkozót aki lefújná

Nincs profilkép
#3929 Madárka
2012-05-30 19:44:30

Válasz #3927. hozzászólásra

Agroyalt próbáltad Hajóson? Ők tudtommal postáznak is.

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Aszály, belvíz, talajállapot – egy helyen az ország talajtani tudásbázisa
Aszály, belvíz, talajállapot – egy helyen az ország talajtani tudásbázisa
A TalajNET több évtized kutatási eredményeit teszi könnyen elérhetővé a...
Ne féljetek! A génszerkesztéstől sem!
Ne féljetek! A génszerkesztéstől sem!
A közvélemény kevés támpontot kapott eddig, így nem tud mit kezdeni a...
Öntöződob szórókocsi
Öntöződob szórókocsi

100.000 Ft

Eladó bárányok
Eladó bárányok

400.000 Ft

Néma kiskacsa eladó
Néma kiskacsa eladó

700 Ft

Disces,  tárcsás kasza eladó
Disces, tárcsás kasza eladó

730.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]