sok kereskedő nagy g.ci.
napos itatókat 700 ért vettem 10% engedménnyel egyiknek az alján rajta maradt egy cimke a gyártó nevével. felhívom 300Ft darabja
30 darabnál már tétetel
Üdv!
Először is részvét!
Ha mész ki az ismerőssel akkor csinálj képeket többet is közelit a gyomokról, távolabbit , és ha ide feltöltöd akkor tudunk segíteni, mert így látatlanba nemtudunk.
Ő Duo systemes már levan szórva ahhoz meglett véve televotl 2ha fehércirokkal ez a duo system külön álló 2Ha-n van több 5-6 ban DKC van és onnan valahogy lemaradt, Többi amit írtál nekem kínai:))
Ha a duo systemesre szórod netán a focust, le ne szórd a dkc-t, mert kiviszi !!!!!! Ha meg össze vissza van keverve akkor meg ne is foglalkozz fokusal, menj rá jumboval vagy principal plus gold meg ezekhez hasonló nehéz fegyverzetekkel, ne kockáztass !!!!!!!!
Küldj egy elérhetőséget telon és rendberakunk mindent...de biztos mások is segítenek.Különben részvétem és ez az amit nem szeretnék megélni amit te már igen
Válasz #3937. hozzászólásra
Mindenképpen keresned kellene egy növényvédős mérnököt,(Cegléden biztos hogy van) az tud segíteni abban is hogy mit csinálj, és ír neked vényt a gyomírtóhoz amivel meg tudod venni a vegyszert engedély nélkül is.
Máshogy nem nagyon megy
Össze tett dolog ez.Látni kellene a kuki fejletségét,a gyom összetételét,nagyságát,stb.Szerintem is keress egy helyi növényvédőst,vagy gazdaboltost,az tud segíteni mindenbe.
Apám halála nagyon váratlanúl ért minket , én informatikával fogalkoztam, ehhez sajnos nagyon nem értek bár elmult napokban rengeteget olvastam, de az kevés. veszni nem szeretném hagyni, nem nagy terület de szeretném tovább csinálni, minden eszköz adott, csak tudás nem:(
9028 hozzászólás
Válasz #3976. hozzászólásra
Szia,tedd fel.
Nem ment fel a kép:O
Hali hát nem tudom felmerjem e tenni a képet, Magyar föld meg gyalázása:S
Ez egyébként paerlagon volt idén van elösször művelve...
Válasz #3973. hozzászólásra
lista vagy már a Te kedvezményeddel?
Válasz #3972. hozzászólásra

Válasz #3967. hozzászólásra
64000 nettó,ikr.
Válasz #3971. hozzászólásra
megnéztem pontosan,én se kaptam drágábban ,listaár minusz 15%, csak először a listaár jött le,az a 73, abbol a kedvezmény,az már jó
Válasz #3969. hozzászólásra
most megnéztem pontosan 84897
ne hagyd magad átbafni öreg!
Válasz #3969. hozzászólásra


sok kereskedő nagy g.ci.
napos itatókat 700 ért vettem 10% engedménnyel egyiknek az alján rajta maradt egy cimke a gyártó nevével. felhívom 300Ft darabja
30 darabnál már tétetel
Válasz #3968. hozzászólásra



Ha 5 hektárra kaptok annyiért ,és nettóban akkor oké
Válasz #3967. hozzászólásra
85 bruttóban
Válasz #3966. hozzászólásra
miért te mennyiért vetted,ez nem lopott, hanem bolti
Válasz #3963. hozzászólásra
Hol vetted ilyen drágán?
Válasz #3964. hozzászólásra
Melyik szer(ek)re gondolsz?
mester packot nem ajánlom, nincs semmi tartamhatása !!!!!!!!ebben az árban van ezerszer jobb szer is
Válasz #3962. hozzászólásra
netto 73000ft az 5 hektáros csomag
Válasz #3960. hozzászólásra
Mennyibe kerülne 5HA ra való bár nem hinném erre most lenne pénzem olvastam hogy jó de lehet most én zsebemnek drága, azárt írj egy árat...
Köszi
Mester Pack-nak mennyi a HA költsége?
Acat-al, tarack-al mit csinál?
Köszi
Válasz #3939. hozzászólásra



kolléga nekem maradt 8 heki jumbó turbó,mindent visz mint a red seven
Válasz #3958. hozzászólásra

Akkor ezért legközelebb repülőt hozunk ide, ha korábban kell rámenni, mert a vetés után(az sem volt egyszerű) jött rá pár mili
Válasz #3954. hozzászólásra

A gyomok még kisebb korában való fújásra gondol a "Mester"
Válasz #3956. hozzászólásra

Szólhattál volna , beindítjuk a cicát és az vitte volna a permetezőt árkon-bokron..
Válasz #3955. hozzászólásra

Örültem, hogy nem kellett a sárgáért haza menni..........
Válasz #3954. hozzászólásra

Azt látom hogy nem most , de így is késő volt kissé...
Válasz #3953. hozzászólásra



Nem most fújtam !!!!
Ez már a hatás, no meg így is érdekes nyomokat hagytam..........
Válasz #3941. hozzászólásra


Ezt mán' egy kicsit hamarabb kellett volna fújni haverom...
Válasz #3948. hozzászólásra
...na megkeverjük kicsit a fickót?


A niclt az a kinai
Válasz #3950. hozzászólásra




Hagyd a faxba azt a faxbukot !!!!
Válasz #3949. hozzászólásra
Köszönöm,
mindenképpen teszek fel fotót, és előre is köszönöm a segítséget, nem gondoltam volna hogy jobb ez a fórum, mint facebook:))
Válasz #3948. hozzászólásra
Üdv!
Először is részvét!
Ha mész ki az ismerőssel akkor csinálj képeket többet is közelit a gyomokról, távolabbit , és ha ide feltöltöd akkor tudunk segíteni, mert így látatlanba nemtudunk.
Válasz #3947. hozzászólásra
Ő Duo systemes már levan szórva ahhoz meglett véve televotl 2ha fehércirokkal ez a duo system külön álló 2Ha-n van több 5-6 ban DKC van és onnan valahogy lemaradt, Többi amit írtál nekem kínai:))
Válasz #3944. hozzászólásra
Köszönöm..
Válasz #3933. hozzászólásra
Ha a duo systemesre szórod netán a focust, le ne szórd a dkc-t, mert kiviszi !!!!!! Ha meg össze vissza van keverve akkor meg ne is foglalkozz fokusal, menj rá jumboval vagy principal plus gold meg ezekhez hasonló nehéz fegyverzetekkel, ne kockáztass !!!!!!!!
Válasz #3942. hozzászólásra
Nem lene azsem rosz de nevedből indulva gondolom Baranya, lehet kiszálást sem tudnám kifizetn, nem hogy a munkát:S
Youtubon néztem pár videót Szuper Csapat nagyon tetszik ahogy nyomják...
http://www.youtube.com/watch?v=3ZLp_3pP7xI
Kimondottan még videójuk is jó:)) van több..
Válasz #3935. hozzászólásra
Részvétem édesapád miatt. Az enyém is hamar távozott...
Válasz #3940. hozzászólásra
Nagyon köszönöm ugye hogy tudtatok segíteni:) már beszéltem is vele holnap kiviszem és megnézi! Volt osztálytárs Agrármérnök:)
mégegyszer köszi!!!
Válasz #3939. hozzászólásra
...de biztos mások is segítenek.Különben részvétem és ez az amit nem szeretnék megélni amit te már igen
Küldj egy elérhetőséget telon és rendberakunk mindent
2 év vízállás és Principal Plus Gold:



Moderálta: Szabi. (11018) 2012-05-30 20:52:45
Válasz #3937. hozzászólásra
Mindenképpen keresned kellene egy növényvédős mérnököt,(Cegléden biztos hogy van) az tud segíteni abban is hogy mit csinálj, és ír neked vényt a gyomírtóhoz amivel meg tudod venni a vegyszert engedély nélkül is.
Máshogy nem nagyon megy
Mindegy azért kösz mindent, valahogy majd megoldom..
Válasz #3936. hozzászólásra
Apám volt a helyi vállalkozó...
Zeagran 340 se esetleg Ordax Super vagy hasonló lennne jó, azért nem tudok vásárolni hivatalosan mert nincsen engedélyem:S
Válasz #3935. hozzászólásra
Össze tett dolog ez.Látni kellene a kuki fejletségét,a gyom összetételét,nagyságát,stb.Szerintem is keress egy helyi növényvédőst,vagy gazdaboltost,az tud segíteni mindenbe.
Apám halála nagyon váratlanúl ért minket , én informatikával fogalkoztam, ehhez sajnos nagyon nem értek bár elmult napokban rengeteget olvastam, de az kevés. veszni nem szeretném hagyni, nem nagy terület de szeretném tovább csinálni, minden eszköz adott, csak tudás nem:(
Válasz #3931. hozzászólásra
Helyileg Pestmegye Cegléd
Válasz #3930. hozzászólásra
Van Permetezőnk meg mindenünk... csak permet nincsen:S vagy s hazodok mert 2 HA Duo system eshez még kaptam de kellene még 5Ha DKC 4995 hez:..
Válasz #3929. hozzászólásra
Ő sajnos mivel örököltem, nem is igazán értek hozzá és engedélyem sincsen:(( ha valakinek marad ki átvenném..
Válasz #3927. hozzászólásra
Helyileg merre?Dunántúl??
Válasz #3927. hozzászólásra
keress vmi vállalkozót aki lefújná
Válasz #3927. hozzászólásra
Agroyalt próbáltad Hajóson? Ők tudtommal postáznak is.