Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 355.62 Ft USD 313.19 Ft CHF 385.8 Ft GBP 412.54 Ft

Fórum

Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része)

Létrehozta: Bárány , 2008-11-03 18:52:10

Kedvencekhez Segítség
174249 hozzászólás
Nincs profilkép
#168499 deménycsaba
2026-04-25 09:38:17

Válasz Törppapa #168497. hozzászólásáraA tiéd is matyógyerek. Mindjárt a választások után....
Hiába, ha nincs dolgod, valahol lopnod kell a napot...

#168498 Sanyiii70
2026-04-25 09:26:22

Válasz Törppapa #168497. hozzászólásáraMint ahogy a tiéd is.
Kíváncsi vagyok meddig tart ez a nagy "lojalitás" vagy inkább dörgölőzés a tiszához.

#168497 Törppapa
2026-04-25 09:09:15

Válasz Watson #168495. hozzászólásáraCsak gyorsan felszínre került a valós énje.

#168496 Törppapa
2026-04-25 09:07:07

Válasz Radocz #168464. hozzászólásáraGondolj csak bele,milyen álmatlan éjszakái vannak most azoknak a zsoltiknak akik ferde hajlamúak,mert nem tudják őróluk van-e szó.

Szerintem rövid időn belül meg fogjuk tudni,és lehet saját magát fogja lebuktatni a zsolti bácsi idegességében. Talán pont ez a cél,teljesen tönkretenni (ez már szadizmus smile devil smile devil ) az idegrendszerét az infók csepegtetésével,hogy gyorsan közeleg az időpont amikor nyilvánosságra kerül a neve. smile sneaky

Ha rács mögé kerül akkor csak vazelin kell neki,mert a börtönben a pedofilt kivétel nélkül mindenki útálja

Nincs profilkép
#168495 Watson
2026-04-25 09:04:20

Válasz Koczka József #168477. hozzászólásáraJobb lett volna ha békénhagyod, nem kéne megint radikalizálni.

#168492 Sanyiii70
2026-04-25 08:48:26

Válasz Ohaza63 #168478. hozzászólásáraA "dicsőséges 133 nap" ámokfutás után is jött a józan ész.
Keserű lesz, de ez a forradalom is "felfalja gyermekeit."

#168491 medikus
2026-04-25 08:36:01

Válasz Sanyiii70 #168480. hozzászólásáraItt is elmondhatja,ellentétben pár UNIO-s országgal!smile sweatdrop

Nincs profilkép
#168490 deménycsaba
2026-04-25 08:32:30

Régen rossz annak az országnak, ahol egy degenerált, agyhallott, randa buta kis picsa, lilike, meg egy elmebeteg, idióta, kis falunkos patkány mondja meg a miniszterelnöknek, ki lehet miniszter...

Nincs profilkép
#168488 deménycsaba
2026-04-25 08:29:02

Válasz Koczka József #168477. hozzászólásáraHét persze 4%-os józsi. Te vagy a két lábon járó gerincesség, tisztesség. Azért utálnak dorogmán, meg a környékén, mint a szart. Az önk. választáson még anyád sem szavazott rád...

Jut eszembe. 38 éve ugyan azon a településen lakom. Hiába, nyughatatlan tipus vagyok...igaz te degenerált 6 elemis...

#168487 medikus
2026-04-25 08:27:08

Válasz Radocz #168470. hozzászólásáraNem ismerek,nem is akarok!Illetve egyik barátom fiának van párja!Szerencsére kint laknak a Nemzeti Parkban! ott fűtik a homokot!smile sweatdrop

Nincs profilkép
#168485 ..,-:)
2026-04-25 08:16:21

Válasz Radocz #168479. hozzászólásáraA jó isten mentsen meg minket, minden gazdálkodót, hogy te bármilyen agrár politikához is kerülj !!!!!smile hammersmile hammersmile hammersmile hammersmile hammer

#168484 medikus
2026-04-25 08:15:54

Válasz Radocz #168471. hozzászólásáraA szülőben meg a gyerekben!Mikor a gyereket kelti az anyja,hogy menni kéne az iskolába,a gyerek meg azt mondja,ne szívass már anyu, Akkor hol a hiba?smile cursing

Nincs profilkép
#168483 jaromiv
2026-04-25 08:12:20

Válasz Radocz #168479. hozzászólásáraKerekasztal beszélgetés?
Nagypapák tea délutánja. Hagyni kellene a fiatalokat, hogy maguk rendezzék a sorsukat.
Ezt nem rosszallólag írom. Tettem egysmást az életemben, de hatvan felett már nekem kell a világot megváltanom. Ott vannak a gyerekeim, ez már az ő dolguk. Ahogy írtad, az Mhsz -nél oktattál C kategóriát. Az mhsz, 90 -ben szűnt meg, az ugye 36 év. Tehát kb 70 körüli, vagy feletti lehetsz.
Az apósom működött így. Jóval 70 felett is minden lében kanál volt, csak mi fiatalok untuk a dolgot, és röhögtünk rajta.

Még egyszer. Minden tiszteletem a tiéd, az aktivitásodért, de hagyni kell a fiatalokat érvényesülni.

#168482 Sanyiii70
2026-04-25 07:54:36

"Márki-Zay Péter amellett érvelt: jó ötletnek tartja azt az – egyébként időről időre felmerülő – felvetést, hogy a köztársasági elnököt a jövőben a választópolgárok közvetlenül válasszák meg. ???? Ennek kapcsán jelentette ki, ha felkérnék, szívesen képviselné a népet köztársasági elnökként is. "

És ezt a barmot meg is választaná az istenadtanép.

Mondjuk én nem...

#168481 Sanyiii70
2026-04-25 07:50:12

Politico: Orbán távozása után az Ukrajna EU-csatlakozását ellenzőknek nincs ki mögé bújniuk Európában
Az EU-ban nem mindenki támogatja Ukrajna csatlakozását.
Viktor Orbán távozásával a magyar miniszterelnöki posztról, miután pártja, a Fidesz vereséget szenvedett a választásokon, az Európai Unióban eltűnt az illúzió az egységes frontról Ukrajna EU-csatlakozásával kapcsolatban.
Erről ír a Politico hivatkozva forrásaira.
„Azok a vezetők, akik ellenzik Ukrajna csatlakozását, többé nem bújhatnak Orbán háta mögé” – mondta a lapnak az egyik tisztviselő.

#168480 Sanyiii70
2026-04-25 07:39:54

Válasz Watson #168475. hozzászólásáraA retek klub és a szektATV évtizedek óta nyomja a libsi hazugságokat.
Azokat nem vették meg, csak a tv2-t.
A közmédia pedig mindig is a mindenkori kormány kezében volt.

Minden hozzá értő elismeri, hogy a média a "baloldal" és nyugati gazdáik irányítása alatt állt amíg Simicska el nem kezdett fideszes médiát építeni.

De bárki elmondhatta bárhol a véleményét büntetlenül.
És nem vitték el rendőrök jogtalanul pártelnököt csak a hazudozó Péter Magyar rendezvényéről.

#168479 Radocz
2026-04-25 07:35:05

Válasz Ohaza63 #168476. hozzászólásáraHa összejön a kerekasztal beszélgetés az új agrárminiszterrel, meg láthatod az önéletrajzom.
Úgy kezdődik, mint a tied.

Csak más lesz a folytatás.

smile cowboy

#168478 Ohaza63
2026-04-25 07:22:32

Válasz Sanyiii70 #168456. hozzászólásáraÜdv Sanyi!

A Vitézy gyerek csak azért, mert gyerekkorában szerette tologatni a csíkos pléden a machboxokat, még nem lesz szakember.
Még 25 évesen is a fikáját ette, szóval van ott is nem is kis probléma.

Ő is ahhoz a zs..ó klánhoz tartozik, akik 1945 óta uralkodnak nálunk.
Ha teljesen debil volna, akkor is berakják valamilyen jó helyre, mert nekik ez JÁR itt a gyarmaton!!!!

A Tisza, hogy mit képvisel a kutya nem tudja, de az már talán látszik, hogy megint a régi komcsi uralkodó osztály 3. generációját szedte maga mellé MP.

Kíváncsian várom, hogy a sok szavazója, majd mikor döbben rá, hogy kit engedtek a nyakukba venni.
Orbán is az Újszövetség szerint próbált kormányozni - szeresd felebarátodat.., nyújtsd oda másik orcádat, megdobnak kővel ...., stb..., na itt látszik a Tisza melyik nép felfogását képviseli.

A szemet szemért, fogat fogért - tipikus zs..ó mentalitás, akár Kun Béla, vagy Rákosi.

De a nép vért kíván, ezek meg majd megadják nekik , egyenlőre úgy néz ki.
A tipikus proli irigység és dögöljön meg a szomszéd tehene mentalitás.


Nincs profilkép
#168477 Koczka József
2026-04-25 07:14:58

Válasz deménycsaba #168455. hozzászólásáraNe erőlköj te elvtelen gerinctelen vagy. Nem semmiért kell költöznöd mikor ki ismernek a településen . Most is hazudsz mert nem hívtam le a forrást mert én nem jattolok senkinek , bár nyert a projekt. De ugye az már nem hír.

#168476 Ohaza63
2026-04-25 07:02:24

Válasz Radocz #168468. hozzászólásáraÜdv Radocz barátom!

Te egy milyen egyetemes szakember vagy, hogy mindenhez is értesz!!???
Te egy polihisztor vagy!!!


Nincs profilkép
#168475 Watson
2026-04-25 06:46:03

Válasz Sanyiii70 #168442. hozzászólásáraRendben.
A karmelita kolostor környéke hosszú évek óta el van kordonozva, építkezésre hivatkozva. Azért, hogy amikor bemennek a miniszterek, ne lehessen őket megkérdezni, csak 50 méterről kiabálni nekik.

Aztàn a parlamentben màr nem mozoghatnak szabadon a riporterek, csak egy kijelölt folyosón állhatnak, és ott kérdezhetik a honatyákat. Természetesen azon a folyosón egy politikus sem szokott járni, mert van másik oldalon is ajtó.

A rádió frekvenciák kiosztásánál addig csűrték csavartàk, hogy a nagy rádiók a régi formàjukban megszűntek, az új rádiókban mindben ugyanazt a propaganda hiradót mondják be.

A miniszterelnök nem adott interjút a kormànytól független médiànak soksok éven keresztül. Ahogy a miniszterek túlnyomó többsége sem.
A kormányinfón túlnyomó többségben a lakájmédiànak adták oda a mikrofont, ők tehettek fel kényelmes kérdéseket, persze mások is, de az aràny ez volt, főleg a vége felé.
A vidéki napilapok majdnem mindegyikét felvásárolták, és a fidesz álláspontjàt terjesztő kiadványokkà alacsonyították le.
Satöbbi.

#168474 Radocz
2026-04-25 06:30:56

Válasz csontii #168276. hozzászólásáraAmennyit kértek.

Volt a megyében, aki előbb tizedes, majd huszados lett. Talán tovább is van, de nem követtem.

Most BÁSZNA gabona ügyben jött elő a neve.

smile cowboy

#168473 Radocz
2026-04-25 06:26:06

Válasz fugyi #168284. hozzászólásáraValahol nagyon régen hallottam:

Egy marék aranyat adtak, vagy adtak volna egy hízott libáért.

smile cowboy



#168472 Radocz
2026-04-25 06:20:30

Válasz Sanyiii70 #168324. hozzászólásáraNem tehenek, hanem juhok. Szerintem.

"Fel jönnek azok egyesével, és akkor mind magunkévá tesszük őket."

smile cowboy

#168471 Radocz
2026-04-25 06:10:15

Válasz medikus #168361. hozzászólásáraMivel 16 évig az volt amit ők akartak, kinél lenne a hiba? Vagy volt egyáltalán hiba?



smile cowboy

#168470 Radocz
2026-04-25 06:02:32

Válasz medikus #168389. hozzászólásáraTe minden meleget ismersz?

Ezt a nők esetén kurvának hívják? Ti minek mondjátok?

smile cowboy

#168469 Radocz
2026-04-25 06:01:08

Válasz medikus #168392. hozzászólásáraAkkor gyógyíttasd magad.

Nekem nincs rá szükségem.

smile cowboy

#168468 Radocz
2026-04-25 05:59:16

Válasz Sanyiii70 #168400. hozzászólásáraVan ilyen is.
Meg van amolyan is.

Nyolcadik után jöttek segédmotor kerékpár vezetői tanfolyamra.
Aki nehezebben olvasott mint az átlag Ő is képes volt levizsgázni.

Több akarat volt benne, mint a társában.
MHSZ-nél "C" kategóriát oktattam. Ott mindenki átment egy független vizsgabizottság előtt.

Mindegy hogy jó, vagy rossz oktatója volt.

Ilyen volt a rendszer. Tanulni kellett!

smile cowboy

#168467 Radocz
2026-04-25 05:52:28

Válasz eperország #168406. hozzászólásáraAz ember a barátját maga válassza meg. ( a testvérét meg mellé b.....k.
Arra emlékszem amikor rugdosta OV fejét.

Akinek ilyen barátai vannak, annak már nincs is szüksége ellenségre.

smile cowboy

#168466 Radocz
2026-04-25 05:45:45

Válasz Watson #168425. hozzászólásáraA hagyományos oktatáson mit értel?

A poroszost vagy a régi tanyasi kisiskolát?

Amikor én kezdtem tanítani, bevezetésre került a NAT.

Kellett is.
A középiskolai pótvizsgán szembesültem azzal, hogy a tanuló nem tud számolni.

Azt mondta erre tapasztalt kollegám, hogy ez még sömmi!

Később tapasztaltam, hogy ötödik osztályos gyerek nem tud olvasni.

Mos meg már tudjuk, hogy sokan nem értik, amit olvasnak.
És nem tudnak józan paraszt ésszel gondolkodni.
smile cowboy

#168465 Radocz
2026-04-25 05:27:10

Válasz Sanyiii70 #168453. hozzászólásáraÉs ez most miért is fontos?

Egyszerű hozzanak egy törvényt hogy kettős állampolgár nem lehet tagja Magyarországon semmilyen ......

És akkor már védve van a személyiségi joga is.
Most mindent is megtehetnek.

smile cowboy

#168464 Radocz
2026-04-25 05:22:41

Válasz Törppapa #168457. hozzászólásáraAnno egy Névtelen Senki írta, hogy Ő tudja ki a Zsolti bácsi.
Nem akarok bután meghalni, végig olvastam, de még mindig nem tudom ki a Zsolti bácsi.
Segítsetek már megtudni!

Gyártatnék a cella ajtajára egy műanyag lakatot, ami csak szabadulása esetén lenne kinyitva. Így nem rozsdásodna be.
Valamint kenyéren és vízen tartanám.

smile cowboy

#168463 Radocz
2026-04-25 05:15:09

Válasz MrPoke #168415. hozzászólásáraAzt is tudtuk, hogy Magyar Péter a Fideszhez tartozik.

És ez most baj? Tetszettek volna négy évvel ezelőtt másképp dönteni.
Ha nem jól muzsikálnak legközelebb Toroczkai fog kormányt alakítani,

Az hogy valaki jó pedagógus, jó lakatos, nem biztos, hogy jó vezető lesz.

Nem a múlttal kellene foglalkozni, hanem a jövővel.

Kerítésnek való
Ilyenből lehet majd kerítés?

smile cowboy

Nincs profilkép
#168462 Gyula.,
2026-04-25 05:06:29

Válasz Gyula., #168461. hozzászólásáraHol làtni itt iskolafelujitàst?

#168459 Sanyiii70
2026-04-24 22:23:49

Válasz Gyula., #168451. hozzászólásáraBódis Krisztián mikor számol el az egyesek szerint 1-1,5 milliárd forinttal amit eltűntetett.
Vagy neki is nagyvonalúan elengedik, mint Orbán annak a tetves Farkas Flórinak?

#168458 Sanyiii70
2026-04-24 22:19:58

Ebből halpusztulás lesz.
Túlmelegszik a tisza.smile lol

#168457 Törppapa
2026-04-24 22:02:55

Alakul ez,a kávé lefőtt.

Ki is az a Zsolti bácsi?

#168456 Sanyiii70
2026-04-24 21:50:28

Válasz MrPoke #168415. hozzászólásáraÉdesanyja a Fidesz Európai Parlamenti képviselője volt.
Nagyapja holokauszt túlélő Erdős Péter a Kadár korszak popcézára...
Shalom
✡️☮️????️‍????
Felkészül szájerjózsika és bese bácsi...

Nincs profilkép
#168455 deménycsaba
2026-04-24 21:40:57

Válasz Koczka József #168449. hozzászólásáraAmikor BNP-s földeket szeretél volna, még a gazdakör sem javasolt. De aztán a vendégházra felnyaltad a 12 millát a rohadék orbántól, igaz?

Nincs profilkép
#168454 deménycsaba
2026-04-24 21:36:50

Válasz Koczka József #168449. hozzászólásáraÉs én a Mi Hazánkra szavaztam.

De ha már ki milyen ember, kit hogyan becsülnek.

2010-been mennyien is szavaztak rád tiszabasznádon, mikor polgármester szerettél volna lenni? Ugye, olyan 5 %.

Aztán 2014-ben már lejebb adtad, csak képviselő szerettél volna lenni. Kaptál is olyan 4 % körül.

És te ugatsz, te közutálatnak örvendő fasz arról, kit mire becsülnek?

#168453 Sanyiii70
2026-04-24 21:33:09

Azért arról nagyvonalúan hallgattok kedves cicapárti kollégák, hogy mit gondoltok arról, hogy az ófidesz és az újfidesz nem szeretné a képviselők kettős állampolgárságát nyilvánosságra hozni.

#168452 Sanyiii70
2026-04-24 21:29:49

Válasz d-032a #168448. hozzászólásáraEz olyan mint a szakértői kormány.
Bolsevik trükk.

Ha ezek nem AI képek, akkor nem sok jó várható az oktatásban.

Nincs profilkép
#168450 Gyula.,
2026-04-24 21:22:35



Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Vörösnyakú árpabogár: veszély a kukoricában is?
Vörösnyakú árpabogár: veszély a kukoricában is?
A vörösnyakú árpabogár elsősorban gabonakártevő, de kukoricában is előfordulhat....
Hirdetés
Termésbiztonság fóma rezisztens repce hibridekkel
Termésbiztonság fóma rezisztens repce hibridekkel
A hazai repcetermesztés az elmúlt években masszív próbatétel elé állította a...
FORRÁS 3000-es szántóföldi permetező eladó
FORRÁS 3000-es szántóföldi permetező...

1.600.000 Ft

Caterpillar 966 C / 1978 / 15.200 üzemóra / Lízing 20%-tól
Caterpillar 966 C / 1978 / 15.200...

39.900 EUR

Caterpillar 938F / 1996 / 25693 üzemóra / Lízing 20%-tól
Caterpillar 938F / 1996 / 25693 üzemóra...

36.900 EUR

New Holland T8020 traktor eladó
New Holland T8020 traktor eladó

10.900.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]