Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.11 Ft USD 310.85 Ft CHF 383.88 Ft GBP 410.17 Ft

Fórum

Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része)

Létrehozta: Bárány , 2008-11-03 18:52:10

Kedvencekhez Segítség
174429 hozzászólás
#167779 medikus
2026-04-18 15:57:44

Válasz enro #167764. hozzászólásáraTeljesen jól vagyok! Nem járok szavazni,ha véletlen te még nem tudnád!smile lolsmile lol

#167778 Sanyiii70
2026-04-18 15:53:51

Válasz eperország #167769. hozzászólásáraSzeretném ha nemásolnád azt a hozzászólásomat amiben azt írtam, hogy most kellene menni az orosz ellen.

#167777 Sanyiii70
2026-04-18 15:50:54

Válasz enro #167764. hozzászólásáraElőbb jó volna ha ti válaszolnátok azokra a kérdésekre amit azzal kapcsolatban tettem föl, hogy hogyan tovább.
Nem az, hogy mit szeretnétek, hanem hogyan?
De csak tiszás mellébeszélés...

Nincs profilkép
#167776 pettendimiklos73
2026-04-18 15:09:01

Válasz Praetor #167746. hozzászólásáraMert eddig, nélküle nem volt nafta. smile lol

Nincs profilkép
#167775 kisspeter591
2026-04-18 14:38:10

Válasz d-032a #167768. hozzászólásáraA magyar nép azt bánhatja, hogy mikor volt a székház ügy és a vételár a magánzsebekbe került. Az alapító tagság kb. 40 százaléka kilépett a Fideszből.
93-ban mikor a Balatonszárszón számkérték hebegett habogott, akkor kellet volna úgy két lábbal seggbe rúgni, hogy életre megtanulta volna, hogy elkezekkel a közvagyontól.


Csak úgy mellékesen jegyzem meg. A fidesz képviselők minden hónapban kaptak 10 milla költségtérítést, amit lekellet adni a frakciónak a frakció meg átutalta a Fidesz számlájára. Ez évi kb. 120 milliárd forint, ezt meg kellene szorozni 16-tal és egy brutális szám jön ki. Igy fejték meg a magyar költségvetést, persze ez csak a jéghegy csúcsa.

https://www.youtube.com/watch?v=8NS7JC4Ykis

Nincs profilkép
#167774 d-032a
2026-04-18 13:54:25

Válasz Watson #167770. hozzászólásáraMegértem, hogy "frusztrált" vagy.
A kormányt elküldték a rákba, de a józan észt, az igazságot, és az értelmet, azt nem sikerült.

Folytassátok csak nyugodtan a "szutyok hangulatkeltést", és a további agymosást, mert, az közel 2,5 millió választó számára eddig is hatástalan volt,
ráadásul a ti 3,3 millió szavazóitok közül is, jónéhányan fognak majd felébredni.

Lehetnétek nyugodtak is, és örülhetnétek a győzelemnek, de úgy látszik, hogy nem tehetitek le a lantot.

Nincs profilkép
#167773 Gyula.,
2026-04-18 13:49:23

Válasz eperország #167772. hozzászólására
smile thumbupsmile thumbupcool

Kapu Tibor mondanà, ezt a Holdról is lehet làtnismile laugh

Nincs profilkép
#167772 eperország
2026-04-18 13:35:40

141 parlamenti mandátum a Tiszának!!!

Árad a Tisza és már a fővárosban a Dunánál is!

Nincs profilkép
#167771 Watson
2026-04-18 13:35:00

Válasz eperország #167769. hozzászólásáraTrump is azt mondta, egy nap alatt véget vet a háborúnak. Aztán kirobbantott még párat amellé smile lol

Nincs profilkép
#167770 Watson
2026-04-18 13:32:23

Válasz d-032a #167768. hozzászólásáraTükörbe néztèl? Pont ezt csinálod. Soha ennyi magyar nem küldte el a rákba még az aktuális kormányt, mint most, aztàn folyatatjàtok itt ezt a szutyok hangulatkeltést, pont azt, amire azt mondták a magyarok:
Elég!

Nincs profilkép
#167769 eperország
2026-04-18 13:30:48

Válasz Sanyiii70 #167752. hozzászólására2030? Azt mondták már a választás másnapján megyünk, akkor tényleg csak kampányhazugság volt. Köszönöm, hogy szóltál! Most nagyon mérges vagyok.
Apám is jött volna mert tüzér volt Tatán. Számunkra az is tisztázatlan volt hogy az oroszok vagy az ukránok oldalán fogunk-e harcolni mert a propagandában erről nem volt szó.

Nincs profilkép
#167768 d-032a
2026-04-18 13:25:13

Válasz Watson #167766. hozzászólásáraLátom, hiába nyertetek válsztást, még mindig dolgotok van.

A választások után sem csökken a tiszából áradó rosszindulat, gyűlölet, arrogancia, és bosszúvágy.
A központból az van kiadva, hogy nem csökkenhet, vagy pláne, nem állhat le.
Mert, a gazdik nem hülyék.
Ők pontosan tudják, hogy csak egy csatát nyertek, de a háborút még messze nem nyerték meg, ebben a 21.századi tudat háborújában, az értelem ellen.


Nincs profilkép
#167766 Watson
2026-04-18 13:11:50

Válasz d-032a #167765. hozzászólásáraFelébredni, nem akarsz.

Nincs profilkép
#167765 d-032a
2026-04-18 13:09:08

Válasz Watson #167748. hozzászólásáraSzabadságodban, és jogodban áll, annyit látni amennyit akarsz.
Mindig is, csak azt, és annyit láttál, ami érdekedben állt.

12-e óta, elfelejtetted a naptárat átlapozni?
Természetes, hogy az energetikai infrastruktúra már nincsen veszélyben, mivel a baráti ukrajna már nem fegyegeti sem a magyar energiaellátást, sem a leendő, baráti magyar kormányt és leendő vezetőjét, vagy tagjait.

Számtalanszor ellehet ismételni a hazugságot, hogy " viktor szándékosan elmérgesítette a magyar ukrán viszonyt, ..." , de ettől még bárki visszakeresheti, hogy az ukránok mérgesítették el '22-től, sőt már 2017-től.

Az sem baj, hogy már nem hallasz a háborúról.
Ettől még, az európai országok tömik pénzzel, és fegyverrel ukrajnát, ami európára nézve egyre veszélyesebb szakaszba érkezett.

Az oroszok, már egyre határozottabban rossz szemmel nézik, hogy európa, ukrajna tényleges hátországaként működik.
Ami a gyakorlatban azt jelenti, hogy európai országokban gyártják, vagy részben, vagy egészben ott szerelik össze az ukránok drónjait, és rakétáit amivel az orosz hátországot támadják.
Az oroszok nemrég jelezték, hogy ezzel kezdeni fognak valamit.

És nem, amit az eu művel, az nem, "segítség a megtámadott országnak", hanem konkrét, tényleges hátországként való részvétel.

Vagyis, az eu a tudtod nélkül, és a "tiszás tudat" nélkül sodródik a háború felé.
Ne féljetek!

Nincs profilkép
#167764 enro
2026-04-18 13:07:17

Válasz medikus #167753. hozzászólásáraNyilatkoznál arról, hogy érintett a választási vereség?
Komolyan kérdezem, tekintve, hogy te voltál itt az egyik leginkább véres szájú fideszes?
Hogyan éled ezt meg? Mi a véleményed?
Téged kérdezlek, mert földönfutó eltűnt, korrektbarmot hiába kérdezem, úgyhogy szinte csak te maradtál.

Nincs profilkép
#167763 leszleszlesz
2026-04-18 13:00:56

Válasz Sanyiii70 #167758. hozzászólásáraA kolléga nem tudom mennyire gondolta komolyan, de én mar elkezdtem otthon lőgyakorlatozni, de a szomszédság nem értékelte. Beszari mind, rámhívták a rendőrt is. Fosnak és a magyar huszárokat küldenék idegen háborúba mint te. Olyan vagy mint a Fidesz aki meg Csádba küldte volna a magyar fiúkat. Háborúpárti Fideszesek.


#167762 Sanyiii70
2026-04-18 12:58:41

Válasz leszleszlesz #167757. hozzászólásáraNeked üdülés lesz.
Már jelentkezhetsz is önkéntesnek.smile lol
A kétharmad lehetővé teszi, hogy eltöröljétek azokat a szabályokat amik tiltják, hogy magyar hadköteles harcolhasson idegen érdekekért.

#167761 Sanyiii70
2026-04-18 12:56:03

Válasz Watson #167756. hozzászólásáraKérdezz meg egy ott élő magyart (ne magyarul beszélő zsidót) milyen LYÓ ott nekik!

Nincs profilkép
#167759 leszleszlesz
2026-04-18 12:55:04

Válasz medikus #167753. hozzászólásáraTe is kaptál már behívót? A magyar katona minden háborúban helyt áll. Nem féltelek, rajtad a golyó sem fog.

#167758 Sanyiii70
2026-04-18 12:53:36

Válasz eperország #167751. hozzászólására"Az ukrajnai háborúnak 2030-ig véget kell érnie, ami időt ad Európának arra, hogy felkészüljön az Orosz Föderáció esetleges agressziójára – nyilatkozta Frederik Vansina tábornok, a belga vezérkar főnöke a Soir című lapnak adott interjúban.
2030-ra, ha a jelenlegi pályán haladunk tovább, lényegesen erősebbek leszünk, mint ma."

Amúgy ha gondolod támogatom az utazásotokat. (A fiadét csak akkor, ha olyan idióta mint az apja.) Egy feltételem van. Ha ott is maradtok végleg a festői ukrajnában.smile lol

Nincs profilkép
#167757 leszleszlesz
2026-04-18 12:53:34

Válasz Sanyiii70 #167752. hozzászólásáraIzgulok is mert ez lesz az első háború amibe megyek. Te már biztos sok háborút megjártál. Komolyan kell venni? Mire számítsak?

Nincs profilkép
#167756 Watson
2026-04-18 12:52:56

Válasz Sanyiii70 #167754. hozzászólásáraMivel fenyegette Magyarországot? Kárpátaljai magyarok meg ugyanúgy elvannak, mint az ukrajnàban élő többi kisebbség, senki nem pampog többet mint a másik. Elvannak, már amennyire egy háborúban élő országban el lehet lenni. Igazából leghangosabban csak a fidesz fújta ezt a kárpátaljai témát, még az ott élők se. Viktor ha annyira agódott volna értük, akkor nem 2010-ben járt volna ott utoljára.

#167755 Sanyiii70
2026-04-18 12:48:36

Válasz Watson #167750. hozzászólásáraCsak rögzítettem a tényeket.
Tudod. Azok makacs dolgok.

Fidesz propagandában mikor olvastál tóráról meg zsidókról?
A gazdád is dörgölözik már hozzájuk.

#167754 Sanyiii70
2026-04-18 12:43:12

Válasz Watson #167748. hozzászólásáraNem Orbán fenyegetőzött, hanem a zongorista.

Ha nem basztatták volna a kárpátaljai magyarokat és nem lopták volna meg a rajtuk áthaladó gázt és olajat, akkor semmi konfliktus nem lett volna.
A szláv-zsidó korcs barátaitok ilyenek. Nem is lehet tőlük mást elvárni.

Mi a cicapárt hivatalos álláspontja az újabb oláh szemétkedéssel kapcsolatban?
Nem hallottam, mint ahogy a fideszét se.
"Egy brancs maguk..."

#167752 Sanyiii70
2026-04-18 12:38:42

Válasz eperország #167751. hozzászólására2030-ra tervezik. De akkor terepszínűben kell majd mennetek.
És nem ti döntitek el, hogy hová.
Ha addigra az ukrajna nevű tetűfészek meg nem szűnik.

Én már régen obsitos vagyok, úgyhogy kihagyom.smile thumbup

Nincs profilkép
#167751 eperország
2026-04-18 12:31:44

Mikor megyünk?

Sziasztok! Én nagyon szeretek utazni, ezért is szavaztam a Tiszára, mondták hogy majd kivisznek Ukrajnába. Egyelőre viszont semmilyen infot nem kaptam, mikor indulunk, honnan, busszal, vonattal? Valaki tud erről valamit?

Nagyon remélem hogy nem ilyen kampányhazugság volt, már be is vagyok pakolva és a fiammal közösen terveztem az ukrajnai kirándulást, amolyan apa-fia túrát.

Amennyiben Magyar Péter nem tartja be ezt az ígéretét, akkor mondjon le!


Nincs profilkép
#167750 Watson
2026-04-18 12:22:31

Válasz Sanyiii70 #167742. hozzászólásáraNagy tisztelettel kérdezem, hogy mi szülség volt rá ideokádni ezt a posztot? Olyan dolgokat írsz egy mondatban, mintha egy standard fidesz propagandával kitömött agyú valaki lennél. Az vagy?

Nincs profilkép
#167749 Watson
2026-04-18 12:18:08

Válasz Praetor #167746. hozzászólásáraAz, hogy nem valódi dolgokról volt szó, hanem “polotikai gesztusról”, azaz propagandáról. Pont, mint a megkapott pénzügyi mentöőv, amiről elég hamar kiderült, hogy szimpla hazugság.

Nincs profilkép
#167748 Watson
2026-04-18 11:58:15

Válasz d-032a #167697. hozzászólásáraÉn csak annyit látok, hogy viktor szándékosan elmérgesítette a magyar ukrán viszonyt, a belpolitikai érdekei miatt. Ugyanis ők voltak az aktuális ellenségkép. A választás óta valahogy nem hallottam a háború szót napi 50x a rádióban. Meg az energetikai infrastruktúra sincs már veszélyben, mert hazaküldték a katonákat a védelmükről.
Ébredj màr fel!

Nincs profilkép
#167747 Praetor
2026-04-18 11:50:34

Válasz Sanyiii70 #167742. hozzászólásáraEz viszont tényleg vicces! smile laugh

#167744 mtz1221
2026-04-18 10:24:34

Na bassátok meg, alakul ez lassan. Majd szeretettel gondolok rátok ga nem lesz naftánk.smile hammersmile hammersmile hammerhttps://www.vg.hu/nemzetkozi-gazdasag/2026/04/nis-mol-valasztas-magyar-orban

#167742 Sanyiii70
2026-04-18 10:19:45

Üzent a försztlédi:



Csaxólok. Magyarország 1000 éve (vagy még több) kulturálisan is Európában van.
És remélhetőleg lesz is.
Az hogy most a magyarországi kormányt egy olyan politikai erő fogja alkotni aki társul a klasszikus európai értékeket eláruló DS ügynök unijós vezetéshez, semmit nem változtat a normális emberek és az ország státuszán.
A buzerancia, a wok, a kommunizmus, az iszlám és a tóra nem európai érték.
Akármit is delirál ez a szerencsétlen.

#167741 Sanyiii70
2026-04-18 10:03:08

Hová süllyedünk még??
Önkéntes személyi kultusz a 21. században.. ????
/Kékesi Körnél írása/
Komolyan mondom, néha azt hiszem, egy rossz paródiában élek. Napok óta figyelem a közösségi médiát, és egyszerűen fáj nézni azt a szellemi mélyrepülést, amit „tájékozott állampolgár” címszó alatt művelnek egyesek.
1. Kartonpapír, mint szent ereklye
A legújabb nemzeti hobbi: a Tisza párt választási plakátjainak gyűjtögetése. Felnőtt emberek képesek úgy vadászni egy darab politikai hirdetésre, mintha az a megváltás kulcsa lenne. Mit kezdenek vele? Kirakják a hálószobába? Vagy ez már a politikai fétis kategóriája?
2. Dunaújvárosi „sorban állás”
Aztán jött a kép, ami végleg feltette az i-re a pontot: Dunaújvárosban kígyózó sorok állnak a pártiroda előtt. De ne gondoljátok, hogy értelmes párbeszédért vagy megoldásokért várakoznak. Nem, ők egy darab plakátért ácsorognak ott alázatosan. Hihetetlen, hogy egyeseknek ennyire nincs tartalom az életükben, hogy egy politikus arcképétől érzik magukat többnek.
3. A „Vinted-hiénák” és a politikai biznisz
Hogy a szánalmas mellé a visszataszító is bejöjjön a képbe: nézzetek szét a Vinteden. Az „üzletemberek” már ott is árulják az ingyen kapott matricákat és plakátokat. Aki pedig képes pénzt adni egy darab politikai propagandáért egy használtruha-alkalmazáson, arról végképp lemondtam.
A végállomás: Önkéntes személyi kultusz
Döbbenetes, hogy míg a szocializmusban parancsra kellett imádni a vezért, ma a magyar társadalom dalolva, sorban állva építi fel a saját személyi kultuszát. 40 évig küzdöttünk a szabadságért, hogy most önként süllyedjünk vissza a birka üzemmódba.
Ez nem politika, ez kollektív szellemi öngyilkosság ????

Lányok! Nektek van már a nappali falán ilyen?
(Aztán majd később égetitek, mint az mszmp tagok a párttagkönyvet 90-ben.)smile lol

Azért a cicapárt biztosan sok pénzt tud spórolni. Nem kell a Kongresszusi Központot kibérelni. Péter Magyar garázsában is meg lehet tartani a közgyűlést.smile lol

#167740 Sanyiii70
2026-04-18 09:24:34

Válasz Sanyiii70 #167738. hozzászólásáraStejner "Krisztina"

Nem nagyon tudom megjegyezni ezeknek az aberráltaknak a nevét.smile lol

Nincs profilkép
#167739 csontii
2026-04-18 09:18:09

Válasz Sanyiii70 #167727. hozzászólásáraEz most nem prioritás. Legyen por a tányéron és legyen kivel buzulni. Jut eszembe ki tárgyalt a napokban a románokkal?

#167738 Sanyiii70
2026-04-18 09:17:54

Válasz eperország #167731. hozzászólásáraKognitív disszonancia.
Így hívják amit csinálsz.
A balos lipsik cicapárti szavazók lettek.
Azok is akik a fideszre és azok is akik az álbaloldali ellenzékre szavaztak eddig.
A választási eredményből tisztán látszik.
Ez az egyetlen magyarázat van az eredményre.
De ez csak a következmény, nem az ok.

Német Krisztina és a többi buzeráns csomagol már Palesztinában?
Ezért vagytok ilyen boldogok, mert jönnek haza?smile lol

Nincs profilkép
#167737 eperország
2026-04-18 09:12:06



Véget kell vetni az esztelen pénzszórásnak. Visszavágják a képviselők "egyéb költségeit" amik évi kb 20 milliárd terhet jelentenek.

#167736 Sanyiii70
2026-04-18 09:06:01

Válasz eperország #167733. hozzászólásárasmile thumbup

A nap kommentje.smile thumbupcool

Csak a poénok topikban.

Mohács óta csak a két szabadságharcunk idején voltunk függetlenek.
Erősek meg sajnos akkor se.

Remélem az ápolóid hamar rájönnek, hogy már megint kiszöktél és hülyeségeket írogatsz az orvosi szoba számítógépén és visszavisznek a gumiszobába!smile lol

Nincs profilkép
#167735 eperország
2026-04-18 09:05:46

Válasz Sanyiii70 #167732. hozzászólásáraEzt a mindenszarizmust tóljátok reggel, délben, este és ebből lett elege a magyar embereknek. A messisásotokat Gyurcsányt meg a vérbíró bolgár unokát a Dobrevet is elküldték a magyar választók a fenébe és most telesírjátok az internetet.

#167734 Sanyiii70
2026-04-18 09:00:37

Válasz eperország #167729. hozzászólására"Wáberer György eufórikus állapotban"

Kapott Péter Magyartól egy kis kokót?smile thumbup

Majd elmúlik...

Nincs profilkép
#167733 eperország
2026-04-18 08:59:54

Válasz Sanyiii70 #167730. hozzászólásáraTi balos mindenszaristák jól egymásra találtatok, de egyszer ti is megtanuljátok hogy Magyarország egy erős szuverén ország, nem kell lenézni.

#167732 Sanyiii70
2026-04-18 08:58:03

Válasz eperország #167729. hozzászólására"mivel próbál segíteni azoknak, akik most dokumentumok megsemmisítését kaphatják feladatnak"

Gyufával és benzinnel?smile lol

"Nagy segítség ez a magyar családoknak..."

smile lolsmile lolsmile lol

Nincs profilkép
#167731 eperország
2026-04-18 08:56:50

Válasz Ares 826 #167725. hozzászólásáraTi balos lipsi mindenszaristák évek óta ezt hajtogatjátok. smile tongue

#167730 Sanyiii70
2026-04-18 08:55:30

Válasz Ares 826 #167726. hozzászólásáraHa úgy lesz, mint amitől tartok, akkor a kisember megint szopni fog.
De annyi a különbség, hogy igazán azok fognak szopni akik tehetség, szorgalom és ész híján a választásoktól várják a sorsuk jobbra fordulást. Azok akik sokan vannak és mindig eldöntik a szavazásokat.
Nekünk arra kell törekednünk, hogy minimalizáljuk a várható veszteségeinket amennyire csak lesz rá lehetőségünk. A többi meg úgyse rajtunk múlik.
Én értékes dolgokra elköltöttem az összes álammpapírban tartott pénzemet. (A tiszások szerint az állampapír egyébként is ördögtől való, mert azt elvehetik vagy elinflálhatják) Olyan dolgokat vásároltam amivel pénzt lehet keresni, illetve megkönnyíti a munkámat, meg amivel elindítottam a tanulással végzett legidősebb lányom új vállalkozását.

Megírtam itt pár hónapja valamelyik okosnak, hogy akár győznek akár veszítenek, nem lennék a helyükben.

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Az európai almapiacon fokozatosan kifutnak a tárolt készletek. A piaci helyzet...
Hirdetés
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
A Nemzeti KAP-hálózat Zöld Támogató Egysége és a Gazda Kontroll...
Eladó 25-30 kg-os malacok
Eladó 25-30 kg-os malacok

90.000 Ft

Piros ribizli eladó őstermelőtől
Piros ribizli eladó őstermelőtől

400 Ft

Széna eladó
Széna eladó

13.000 Ft

Eladó Limuzin borjak
Eladó Limuzin borjak

590.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]