Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.86 Ft USD 312.6 Ft CHF 384.91 Ft GBP 411.86 Ft

Fórum

Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része)

Létrehozta: Bárány , 2008-11-03 18:52:10

Kedvencekhez Segítség
174284 hozzászólás
Nincs profilkép
#172934 envagyok2
2026-06-11 18:05:54

Válasz Praetor #172863. hozzászólásáramgé az a szerencse, hogy a pannon tenger generalissimó generálisát, a pályán látók pályán látóját, a überelhetetlen übercsodás orbánt a magyarok kétharmada lehányta, így lekerült a pályáról (szerencséjére, mert lehet putykó elirigyelte volna a földgömbgyűjteményét, és ő maga vette volna le a pályáról),, és így putykó egyedül maradt generalissimo generalissimának, a legcsodálatosabb vezetőnek, a mindenkinél zseniálisabb zsenialitásnak.
hahahah
egy év, és meglátjuk. ha a hírek fele igaz, akkor a buziváoperáló nyugat alapjáraton lekarcolja putykót is. addig is türelem, és óvatosan fogalmazz, nehogy ebből is rosszukl öregedő mondat maradjon utánad.

Nincs profilkép
#172933 eperország
2026-06-11 17:34:36

Válasz Ohaza63 #172876. hozzászólására

Válasz a Master Good cégcsoport tulajdonosának fenyegetőzésére.

Úristen, mennyi pénzt szórtak oda ennek a cégnek! Nagyon helyesen válaszolt a miniszterelnök! Szolgáljon bennünket választókat tovább!

#172932 Sanyiii70
2026-06-11 17:16:06

A "hős" hohol zongorista már festmények ellen harcol.

Nagyon erőlködik, hogy a lassú felőrlés helyett a ruszkik odabasszanak pár nukleáris töltet...

"Az orosz hatóságok szerint egy ukrán dróntámadásban megsemmisült a szevasztopoli panorámamúzeum épülete, amely a krími háború egyik legismertebb művészeti emlékének, az „1854–1855-ös Szevasztopol védelme” című monumentális körképnek adott otthont. A műalkotás kvázi a Feszty-körkép orosz megfelelője: mindkettő egy nemzeti történelmi eseményt örökített meg hatalmas, körpanorámás formában, saját korának technológiai és művészeti csúcsteljesítményeként."

#172931 Sanyiii70
2026-06-11 17:09:35

Válasz Koczka József #172930. hozzászólásáraErre az idő választ ad.

Az a gyanúm, ha Orbán térden állva könyörgött volna a brüsszeli rablóbandának, hogy mindent megad nekik amit kérnek, akkor se hagyták volna a helyén.
Az egész történet arról szólt, hogy bukik aki ellenáll vagy keresztbe tesz a globalista nagytőke hatalmának.
Egy kis országon kellett példát statuálni, mert egy nagyobbal nem biztos, hogy sikerült volna, ha nemzeti kormánya lesz, nem progresszív zsidó bábok vezetik.

Ez a tanulsága az egésznek.

És a poloska akármilyen nagy magyarnak is próbálja beállítani magát, egyrészt tehetségtelen félkegyelmű, másrészt fogott ember és nem tudna ha akarna se ellene menni a brüsszeliták aljasságainak.

Nincs profilkép
#172930 Koczka József
2026-06-11 16:56:18

Válasz Sanyiii70 #172928. hozzászólásáraA szuverenitás fontos. De most sokkal fontosabb hogy lett volna e olyan megoldás Orbánnak hogy ne kelljen le mondani a szuverenitasról és bünti se legyen. Ezért kértem ha te tudsz olyan paktumot vagy csak részletről amit Viktor bemutatott hogy csak így lehet akkor linkeld már be. Mert én soha sehol sem láttam ilyet. De még olyat sem hogy 100 vagy1000 kell befogadni senki sem látta csak Orbán sujkolta lépten nyomon,na meg plakáton. A többi a jövővel kapcsolatban csak találgatás.

#172929 Sanyiii70
2026-06-11 16:27:03

Válasz kisspeter591 #172927. hozzászólásáraEgyelőre csak hangzatos szavak vannak és felmerülő kérdések.
Válaszok meg a fasorba se...

#172928 Sanyiii70
2026-06-11 16:24:09

Válasz Koczka József #172925. hozzászólásáraNem tudom miről beszélsz.

Mindenféle mendemondák voltak, hogy évente mennyi nyugaton legális migránssá változtatott illegálist kell majd befogadni.
De ez addig senkit nem érdekelt, amíg lehetett tudni, hogy a magyarok többsége ezt elutasítja és Orbán végre betart valamit abból amit ígért a bevándorlásról szóló nemzeti inzultáció után.
Amint jött a globalista nyugati erők által pénzelt és hatalomba segített cicapárt, onnantól lett ez fontos kérdés.
Miben állapodott meg a félkegyelmű a szőkenővel?
Mennyi kis szuverenitásról mondott le?
Ez itt a lényegi kérdés.

Mert ha akár csak 1000 új honfoglaló is jön évente az egyértelmű bizonyítéka, hogy ebben is hazudott a kampány során. És egyre több ilyen dolog lesz az idő előrehaladtával.

Úgy látom, hogy a jelenlegi ellenzéknek csak várni kell egy kicsit és a saját választói fogják meglincselni Pszichopetit.

Nincs profilkép
#172927 kisspeter591
2026-06-11 16:18:18

Vagyonadó!
Magyar Péter nyilatkozta, hogy valószínűleg a céges vagyonra is kiterjed a vagyonadó.
Na most akkor a kérdés, hogy multik is fognak-e fizetni?
Vagy mi az offshore hátterű cégekkel, ahol a tulajdonosok kilétét nehéz felderíteni?
Vagy itt vannak ezek a magántőkelapok stb...

Nincs profilkép
#172926 kisspeter591
2026-06-11 16:14:28

Válasz Ohaza63 #172880. hozzászólásáraTe nagyon sikeres vagy jók a génjeid!
Mi lenne, ha úgy járnál mint a Szegedi Csanád??smile sweatdrop

Nincs profilkép
#172925 Koczka József
2026-06-11 16:08:34

Válasz Sanyiii70 #172923. hozzászólásáraMost vagy én nem találom azt amit Orbán be mutatott vagy te nem érted vagy akarod érteni. Hol van melyik az amelyik konkrétan azt mondja hogy ez és ez vonatkozik ránk vagy ezt és ezt kell végrehajtani,ne álltalánosságokról beszélj konkrét dolgokról. Mert az hogy mindenkit picsán rugok nem fáj mindenkinek csak akit segbe rúgnak.

Nincs profilkép
#172924 Koczka József
2026-06-11 16:01:55

Egy kis szösszenet

"A miniszterelnök a rendelkezésére álló adatokra hivatkozva elmondta, hogy a Master Good csoport 2025-ben 25,5 milliárd forintos adózott eredményt és 32 milliárd forintos EBITDA-t ért el.

Magyar Péter szerint a vállalatnak a nyereségéből kellene a bérfejlesztést finanszíroznia, amivel több magyar munkavállalót tudna megtartani, vagy hazacsábítani a külföldi munkából.
Hozzátette, Kelet-Magyarországon sokan nem a munkahelyek hiányát, hanem az alacsony béreket látják problémának, és számos panasz érkezik a Master Good által kínált fizetésekkel kapcsolatban, különösen a nehéz fizikai munkakörökben."

#172922 Sanyiii70
2026-06-11 14:41:48

Válasz Praetor #172909. hozzászólásáraEz egy folyamat.
Évek óta a migránsok szétosztásától beszél a bizottság, csak nêhány ország akadályozta.
Aztán egy trükkel elfogadták a paktumot.

Nincs profilkép
#172921 Koczka József
2026-06-11 14:38:50

Válasz Sanyiii70 #172920. hozzászólásáraIgen a paktumból. Bár mit. Amire azt mondta Viktor hogy nézzék uraim, hölgyeim ez van benne.

#172920 Sanyiii70
2026-06-11 14:31:40

Válasz Koczka József #172919. hozzászólásáraMire gondolsz?
Milyen cikket?
A paktumról?

Nincs profilkép
#172919 Koczka József
2026-06-11 14:19:28

Válasz Sanyiii70 #172917. hozzászólásáraSanyi csak egy cikket ahol be mutattak bár mit.

#172917 Sanyiii70
2026-06-11 13:46:54

Válasz Koczka József #172903. hozzászólásáraA lényeg az volt, hogy példát statuáljanak hazánkkal.
Hogy senki ne merjen szembe menni velük.
A korrupciós, jogállamisági és egyéb ürügyek mind erről szóltak. Még az extraprofitról amit a nyugati cégek elbuktak.
Akinek van szeme az látja.

Nincs profilkép
#172916 Praetor
2026-06-11 13:19:20

Válasz Igazi Földönfutó #172913. hozzászólásáraA baj a svájci vagyonadóval, mint "jó" példával, hogy gyakorlatilag mindenki fizeti, csak a nincstelenek nem.

Az egész sztori így egy nagy átverés lenne, mert ugye az a felkiáltás, hogy legyen vagyonadó a lölőfélék számára (!), csak éppen mindenki fizeti, akinek van egy értékesebb háza, vagy ha földművelésből él smile oops. Ez utóbbi már csak azért is gáz, mert a svájci a legmagasabb adómentes értékhatárba sem fér bele egy itteni olyan földbirtok, amiből már valahogy el lehetne tengődni.

Nincs profilkép
#172915 Igazi Földönfutó
2026-06-11 13:18:27

Válasz Koczka József #172912. hozzászólásáraBe volt mutatva csak az ellenzék azt mondta, higy eleve nincs migráció,olyan meg végképp nincs no go zóna migránserőszak stb.Te még most is igy látod.

Nincs profilkép
#172914 Praetor
2026-06-11 13:15:04

Válasz pettendimiklos73 #172910. hozzászólásáraHogy miért jönnének ide? Ha nem telepítik ide, akkor egyelőre nem jönnének. De majd kiderül, hogy ide telepítik-e őket, vagy sem.

Nincs profilkép
#172913 Igazi Földönfutó
2026-06-11 13:13:43

Válasz Praetor #172900. hozzászólásáraValaki szóljon már neki hogy Magyarországon vagyunk.Meg a többi miniszternek is hogy az nem működik, hogy innen onnan összeollózzák a megoldásokat

Nincs profilkép
#172912 Koczka József
2026-06-11 13:11:07

Válasz Praetor #172909. hozzászólásáraEzt próbálom meg értetni ha az amit Orbán mondott igaz lenne biztos be mutatta volna hogy jobban hasson az emberekre de nem mutatott semmit. Tudod " ne azt nézzék amit mondok" igy lehetett teljhatalmon évekig hogy elhitette a hozzád hasonlókkal hogy bekel fogadni a migránsokat,de mi keményen ellenállunk.

Nincs profilkép
#172910 pettendimiklos73
2026-06-11 13:06:55

Válasz Praetor #172908. hozzászólásáraOszt miért jönnének ide? A horvátokhoz, szlovénekhez bejutottak 80-90%-a azonnal megy tovább nyugatabbra. Nem érzik itt jól magukat. Mondjuk a kormány sem érezné jól magát nálunk, ha az itt maradtaknak ugyan azt a juttatást adja mint a "nyugat", míg a magyar rászorulók 21800 ft/hó lét kapnak, vagy a közmunkások 100e ft-t. Napokon belül lázadások lennének.

Nincs profilkép
#172909 Praetor
2026-06-11 13:01:51

Válasz Koczka József #172907. hozzászólásáraLáttál te bármilyen EU-s doktrinát?

Nincs profilkép
#172908 Praetor
2026-06-11 13:00:47

Válasz pettendimiklos73 #172904. hozzászólásáraAz külön vicces lesz, hogy HA a távol-keleti vendégmunkás nem jöhet, de a kvóta, vagy megállapodás alapján a nyugatra illegálisan kerül migránsok az uniós jog miatt ide jogszerűen jöhetnek. smile whistling

Nincs profilkép
#172907 Koczka József
2026-06-11 13:00:46

Válasz Praetor #172905. hozzászólásáraÉs honnan tudod hogy eddig kellett volna? Mert Viktor azt mondta? Én nem láttam olyan EU- s doktrinát.

Nincs profilkép
#172905 Praetor
2026-06-11 12:57:19

Válasz Koczka József #172903. hozzászólására...és mi van, ha épp az ilyen jellegű felháborodó posztok miatt nem fog petike migránst befogadni? Mert petike már sok mindent mondott, és pont az ellenkezője történt. Honnan fogod tudni, hogy miért úgy, ahogy?

Nincs profilkép
#172904 pettendimiklos73
2026-06-11 12:56:51

Válasz Koczka József #172903. hozzászólására"mégse kell befogadni egy migránst sem mert ugye Magyar Péter ezt mondja"

Nem ezt mondta!
Így helyes: illegális migránst

Nincs profilkép
#172903 Koczka József
2026-06-11 12:54:08

Válasz Sanyiii70 #172897. hozzászólásáraTehát szerinted a napi egymillió euró büntetés rendben van. Mindegy hogy lett volna e olyan megoldás ami ki váltotta volna a büntetést, nem számít a lényeg hogy Viktornak legyen igaza. Bár azt sem tudjuk igaza volt e mert rajta kívül senki sem tudja mit tartalmazott a paktum. Engem csak az érdekel hogy van az a 4-5 eu ország ahol ugyan úgy nem fogad be egy migránst sem ők más paktumot kötöttek? Vagy az nekünk is fel volt ajánlva csak hát a küllők között a bot az jobb volt. Mert ahogy nézem a parlamenti közvetítést amikor a fideszes fiúk fejére olvassák hogy volt még három alternatíva hogy ne kelljen büntetést fizetni csak lapulnak mint szar a fűben. Most vagy igaz a dolog vagy a főni nekik sem mondta el az igazat,vajon melyik a szarabb. És végül ha mégse kell befogadni egy migránst sem mert ugye Magyar Péter ezt mondja akkor hányszor fogtok bocsánatot kérni álhír terjesztés miatt és töröltetitek a posztokat vagytok annyira faszagyerekek?

#172902 Ohaza63
2026-06-11 12:44:19

Válasz Koczka József #172893. hozzászólásáraÜdv Józsi!

Mellesleg megjegyezném, hogy a nyugati élelmiszergyárakban a droid munkát, magyarok, lengyelek, románok, csehek, szlovákok végzik a nyugati bér 70-80 %-ért.

Az ismerősöm kislánya Hollandiában aggatja a csirkét nettó 1700 €-ért, az osztálytársam a nejével meg Svédországban csontozik egy vágóhídon nettó 2000 €-ért.

Ha nem lennénk benne az EU ban, vagy nem lenne EU, akkor pont olyan vendégmunkás státuszú ember lenne, mint itt a vietnámi, vagy filippinó.

#172901 Sanyiii70
2026-06-11 12:42:25

Válasz Igazi Földönfutó #172896. hozzászólásáraCsak addig lesz nekik tökéletes amíg a szociális kasszák ki nem ürülnek és az összesre rá nem gyújtják a házat, mint az írek vagy a hollandok...

Nincs profilkép
#172900 Praetor
2026-06-11 12:39:45

Petike a vagyonadóról beszélt az imént, és a svájcit, mint jó példát hozta fel. smile sweatdropasdfasdf

#172899 Ohaza63
2026-06-11 12:38:12

Válasz Sanyiii70 #172898. hozzászólásáraÜdv Sanyi!

A különbség köztünk és a balos barátaink világnézete között az, hogy mi Djangoksmile mad vagyunk, akik elszabadultunk, ők meg Kunta Kinték, alias Tobey-k, akik még hálásak is a GAZDÁNAK, mert folyamatosan emlegeti, hogy jó rabszolga, jó néger.smile thumbupcoolsmile smilesmile laughsmile lol

Sajnos Django és Tobi soha nem kerül egy platformra.smile sweatdropsmile sweatdrop


#172898 Sanyiii70
2026-06-11 12:27:39

Válasz Ohaza63 #172891. hozzászólásáraEzt kapjuk a nyugattól a szabadság illúziójáért.
Ami mint kiderült 1990 óta, igen messze van a valódi szabadságtól.

#172897 Sanyiii70
2026-06-11 12:24:37

Válasz Koczka József #172892. hozzászólásáraNem az számít mi volt a migráns paktumban.
Az számít mit tett az Orbán kormány.

Befogadott illegális migránsokat?
Beengedett bárkit is a kerítés megépülése óta, hogy itt várja meg a menedékjoga elbarálását?(aztán felszívódjon és eltűnjön az alvilágban)

Nem.
Ez a helyes válasz.

Azt meg, hogy mit vállalt be a nemzet wc ellenőre honnan tudnák.
Amúgy meg a papír mindent elbír és csak az számít az utóbbi időben, hogy ursuláék hogyan értelmeznek valamit, nem az mi volt a megállapodás célja az aláíráskor.
De mivel nem volt vétó, akkor is elfogadták, ha a magyar belügyminiszter ellenezte.
Ez volt a trükk.

Nincs profilkép
#172896 Igazi Földönfutó
2026-06-11 12:16:57

Válasz Koczka József #172892. hozzászólásáraPersze semmi gond a migrációval csak Európa beledöglött,Mondjuk a migránsoknak tökéletes.

Nincs profilkép
#172895 Igazi Földönfutó
2026-06-11 12:14:52

Válasz Koczka József #172894. hozzászólásáraValószinü hogy jobb lett volna ha petike is inkább kávézni megy.

Nincs profilkép
#172894 Koczka József
2026-06-11 11:59:44

Válasz Igazi Földönfutó #172890. hozzászólásáraÉn meg úgy hogy Orbán hamarabb olvasta.

Nincs profilkép
#172893 Koczka József
2026-06-11 11:59:07

Válasz Ohaza63 #172891. hozzászólásáraKedves barátom az árak már rég magasabbak mint nyugaton (legalábbis egy időben még ezt mondtátok ) viszont a bérek a harmada.

Nincs profilkép
#172892 Koczka József
2026-06-11 11:57:40

Válasz Sanyiii70 #172889. hozzászólásáraGondolod hogy a fidesznek nincs meg a szerződés? Na ne nevettes már. Tudod én úgy Gondolom hogy ha bár mi is igaz volna abból amit a fidesz erről a migráciorol mond és éveken keresztül hirdette óriás plakátokon akkor a fidesz nem bukik. Mert lépten nyomon bemutatta volna hogy ezt és ezt akarják ránk erőltetni. Mert ugye azt azért te sem tagadod hogy mielőtt Viktor kávézni ment csak elolvasta,hogy csak kapott egy példányt. De én sehol sem láttam ilyent.

#172891 Ohaza63
2026-06-11 11:42:19

Válasz Koczka József #172887. hozzászólásáraKedves József!

Ha talányokban és rébuszokban kérdezel és tőmondatokban válaszolt, ki a fene érti, hogy mire gondolsz és melyik 10 Sanyi féle hozzászólásra célzol.

Ami neked blabla, na Komám ott nincs félreértés meg talány, ott levan írva rendesen a gondolat.

Mellesleg Te volnál az első hőbörgő, ha az elavult magyar élelmiszer ipar olyan szintre emelné az árakat, ahol érvényesül a nyugati bér, mert akkor még a parizert sem tudnád megvenni, olyan drága lenne.

Lehet itt jóemberkedni, hogy nyugati bér és Etióp bolti árak, 1000 éves technológiával, csak ha ezt erőltetnénk, akkor mindenki nyugodtam megtanulhat legelni, mert a boltok üresek lennének.

A honi cigányságunk, aki az Orbán szerint rejtett erőforrások lennének, igen elrejtőztek, tőlük sem igen várhatjuk a megoldást.

Ők inkább kimennek nyugatra, lopni, rabolni, meg kurválkodni, mert napi 2 numerával többet keres, mint a heti bére.

Álmodozzunk csak a nyugati bérekről, mert ha úgy lenne, minden multi úgy eltűnik innen, hogy csak a gyárak betonalapjai maradnak, meg sok millió munkanélküli.

A multik nem a két szép szemünkért jöttek ide, hanem csak azért, mert alacsony a TÁNYA és az Osztalék adó és még egyenlőre olcsóbb a munkaerő mint kint, de ha ez megváltozik, nekünk végünk van, mint a botnak.

Nincs profilkép
#172890 Igazi Földönfutó
2026-06-11 11:38:57

Válasz Koczka József #172888. hozzászólásáraÚgy emlékszek petike kötött alkut leyennel együtt. Hogy mit ittak azt nem tudom.

#172889 Sanyiii70
2026-06-11 11:18:10

Válasz Koczka József #172888. hozzászólásáraAz már a múlt.

Viktor már egy 128. senki.

A felelősség és az eseményekkel való elszámolás már a nemzet idegenvezetőjéé.

Neki és bűntársainak kell választ adniuk.

Nincs profilkép
#172888 Koczka József
2026-06-11 10:44:43

Válasz Igazi Földönfutó #172884. hozzászólásáraHát kérdezd meg a Viktort. Ő volt ott kávézni.

Nincs profilkép
#172887 Koczka József
2026-06-11 10:43:43

Válasz Ohaza63 #172886. hozzászólásáraKedves barátom látom megint mást beszélsz. Na de nem is várunk mást. Esetleg keresd meg hogy Sanyi mit irt erre a master goodos szarra.

#172886 Ohaza63
2026-06-11 10:28:21

Válasz Koczka József #172883. hozzászólásáraÜdv Józsi!

Angliában és máshol sem igen jár segély az EU állampolgároknak, mert túl fehér a bőrük.

Szegény Kelet Európai cigányoknak sem jár kint a segély, pedig külsőre arabnak néznek ki, ezért kénytelenek lopni, csalni, rabolni, betörni, meg a lányaikat feleségeiket kurvaként futtatni, hogy megéljenek

Nyugaton is csak a niggerek és arabok születtek segélyre, a fehér nem igen.

Nincs profilkép
#172885 Moderátor
2026-06-11 10:11:16

Moderálási elveink miatt törölve: 2026-06-12 08:12:09

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Ne féljetek! A génszerkesztéstől sem!
Ne féljetek! A génszerkesztéstől sem!
A közvélemény kevés támpontot kapott eddig, így nem tud mit kezdeni a...
Őszi agrárreformok küszöbén Magyarország: fontos törvények változhatnak
Őszi agrárreformok küszöbén Magyarország: fontos törvények változhatnak
Ősszel több, az agrárszektort érintő törvény módosítását tervezi az...
Scania R650 V8 NGS | Retarder | Euro 6 / 2020 / Lízing 20%-tól
Scania R650 V8 NGS | Retarder | Euro 6 /...

105.900 EUR

Merlo TF 30.9 – G / 2023 / 651 üzemóra / Lízing 20%-tól
Merlo TF 30.9 – G / 2023 / 651 üzemóra /...

66.900 EUR

Gyro vontatott szecskázó rendfelszedő szárzúzó
Gyro vontatott szecskázó rendfelszedő...

345.000 Ft

AGRO-MASZ AP22 grúber - Royal Traktor
AGRO-MASZ AP22 grúber - Royal Traktor

1.598.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]