Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.11 Ft USD 310.85 Ft CHF 383.88 Ft GBP 410.17 Ft

Fórum

T-25/A kistraktor

Létrehozta: Vendég , 2008-01-03 15:15:08

Kedvencekhez Segítség
25351 hozzászólás
#3651 Koppány vezér
2010-01-17 19:30:30

Válasz #3649. hozzászólásra
Visszaolvastam,szerintem tedd meg te is.
smile biggrin

#3650 jancsika
2010-01-17 19:30:09

Válasz #3650. hozzászólásra

hát a szelep...Ha ereszt szar...A montenbikámon is eresztett.kicserétem most jó...

#3649 jancsika
2010-01-17 19:28:41

Válasz #3634. hozzászólásra

Amúgy érdekes mert nálam egyiken sincs szellőző....Csak beöntőcsavar...Micsoda extrák amiből az én gépeim kimaradtak...

#3647 Június Cézár
2010-01-17 19:26:22

Válasz #3647. hozzászólásra

olvass vissza elejitől!

#3646 Június Cézár
2010-01-17 19:25:28

Válasz #3643. hozzászólásra

Ez kész rablás!





Részedrőlsmile biggrin

#3645 Koppány vezér
2010-01-17 19:25:23

Válasz #3644 hozzászólá
smile confused

#3644 jancsika
2010-01-17 19:24:35

Válasz #3644. hozzászólásra

meg ke nyálazni és ha ereszt lehet tényleg szar...

#3643 jancsika
2010-01-17 19:24:03

De a forgásirányra oda kell figyelni a szivattyúnál...

#3642 Június Cézár
2010-01-17 19:22:09

Válasz #3642. hozzászólásra

Szóval szerinted azért jön ott az olaj, mert rossz a szelep?smile biggrin

#3641 Koppány vezér
2010-01-17 19:21:51

Válasz #3642. hozzászólásra
Nemrég vettem 1-et tartalékba.
Nem volt egészen 5 rugó.
smile biggrin

#3640 Koppány vezér
2010-01-17 19:19:56

Válasz #3639. hozzászólásra
Nem!
Az,hogy a szuszogón jön a cucc,azt jelenti sok az olaj.
Vagy sok a hajtóműolaj(több mint 3dl),vagy pedig a szivattyú nyakánál a szimmering nem tömít és feltelik hidraulikaolajjal a ház.

#3639 Június Cézár
2010-01-17 19:18:12

Válasz #3639. hozzászólásra

Nem, annak az a dolga, hogy kijöjjön rajta, aminek ki kell.
Ne ijedj meg nem vészes pénz 1 szivattyú hozzá!

#3638 Koppány vezér
2010-01-17 19:17:01

Válasz #3638. hozzászólásra
Szevasz Árpy.
A kuplungharang alján van 1 szellőző furat ott nem folyik az olaj?

Nincs profilkép
#3637 Árpy
2010-01-17 19:05:27

Válasz #3635. hozzászólásra

De akkor elő is fordulhat, hogy csak az cserés?

Nincs profilkép
#3636 Árpy
2010-01-17 19:02:30

De jó hírek! smile biggrin
smile scared

Na még azért rákukkant majd egy szakszerelő!

#3635 Június Cézár
2010-01-17 18:48:13

Válasz #3636. hozzászólásra

Minden bizonnyal szivattyúcserés.

#3634 Koppány vezér
2010-01-17 18:45:55

Válasz #3634. hozzászólásra
Az a kis kupak a hajtóműház beöntőnyílását záró csavar,ami egyben szuszogó is.
3dl olaj kell a hajtásházba,nem lehet,hogy több van benne?
Szerintem megérné brigenyóval lemosni,és utána megsasolni honnan is folyik a cucc.
smile biggrin

#3633 Június Cézár
2010-01-17 18:43:33

Válasz #3634. hozzászólásra

Nem ezt "szuszogó vagy hörgő szelep"nek hívják.

Nincs profilkép
#3632 Árpy
2010-01-17 17:55:26

Tegnap egy olaj tócsa volt a hidraulika szivattyú alatt a T-25-ös alatt..Előző nap mindössze pótkocsit billentettem.
Ma megnéztem pontosabban, hogy honnét is jöhet az olaj, és ha minden igaz, akkor jön , amikor a képen látható kis "sapkát" felemelem(bekarikáztam), de felemelés nélkül is szivárog.
A gépkönyvben azt hiszem ezt hívják zárócsavarnak.
Hidraulika szivattyú

#3631 korni
2010-01-17 17:06:11

Válasz #3632. hozzászólásra

de én ezt nem cáfolom meg.akkor ne nekem ird.

#3630 Június Cézár
2010-01-17 17:04:42

Válasz #3626. hozzászólásra

Addig nem szabad hűteni az olajat amíg el nem éri az üzemi hőfokot, és az olaj eleve lassabban melegszik, mint a víz.

#3629 Június Cézár
2010-01-17 17:03:05

Válasz #3629. hozzászólásra

Mindig klikkelj a hozzászólás bal felső "válaszol a xxxhozzászólésra", akinek válaszolsz.

#3628 korni
2010-01-17 16:55:09

Válasz #3629. hozzászólásra

tudom,de mondom nekem a deutzba ugy van hogy a motorolaj átmegy egy radiátoron és onnan fuja le a levegőt a ventillátor.

Nincs profilkép
#3627 zt323
2010-01-17 16:52:35

Ez nagy igazság,de a motorolaj még sose fújta be a füstöt a fülkébe.smile unsure

#3626 korni
2010-01-17 16:47:48

Válasz #3627. hozzászólásra

csináld meg a kipuffot.aztán hátha jó lesz.

Nincs profilkép
#3625 zt323
2010-01-17 16:45:25

A levegőssel már próbálkoztam,de a kipufogó kétszer is beleszólt ezért abbahagytam.Lehet,hogy az Expón lesz kint.smile blush

#3624 korni
2010-01-17 16:43:28

Válasz #3625. hozzászólásra

van valami kkütyü.de minek felé melegedni,akkor nem kell olajhűtő semmibe sem ha olajat akarsz melegiteni minden gépbe.azért van az olajhűtés hogy ne menjen fel kb90 felé az olaj mert beszarik,felhigul,stb.

#3623 Június Cézár
2010-01-17 16:40:29

Válasz #3623. hozzászólásra

Abba van termosztát, nem?

#3622 Június Cézár
2010-01-17 16:40:03

Válasz #3622. hozzászólásra
Akkor pozitív, csak, ha 80-90c fölé melegszik,de mikor igazán kéne, hogy fűtsön, akkor inkább túlhűtött a t25.

#3621 korni
2010-01-17 16:38:28

Válasz #3621. hozzászólásra

ezt nem tudtam.a duciba nincs ilyesmi,azért az másabb.de mégse.

#3620 korni
2010-01-17 16:37:26

Válasz #3619. hozzászólásra

de azt a kevesebb olajat feltudja fűteni.a motornak meg csak pozitiv ha jó az olajhűtése

#3619 Június Cézár
2010-01-17 16:34:25

Válasz #3620. hozzászólásra

A ventilátor után van 1 szűkítő.

#3617 Június Cézár
2010-01-17 16:32:30

Válasz #3617. hozzászólásra

Csak nem ugyan annyi hőt termel 1 kisebb motor.
Ráadásul hidegbe a levegő szűkítővel is lassan melegszik, nem hogy még lehűteni az olajat fűtéssel.

Nincs profilkép
#3616 zt323
2010-01-17 16:30:00

Télen,ha benn van a légterelő 80-fokos az olaj.Az újabbak már úgy jöttek ki.

#3615 korni
2010-01-17 16:29:55

Válasz #3615. hozzászólásra

igaz,de mindegy hogy mennyi,a motorolaj attól még ugyanúgy felmelegszik.nagy motor több ,kis motor kevesebb olaj.

#3614 jancsika
2010-01-17 16:27:06

Válasz #3612. hozzászólásra

Szia !!!
Miért nem viszel be a hengerektől egy 50-60as harmonikacsövet?Kicsit lebúrkolod a hengereknél,rávariálod a csövet és kalap kabát..

#3612 korni
2010-01-17 16:25:19

Válasz #3612. hozzászólásra

nekem a deutzban onnan megy a fütés,de brutál meleg van benn télen.

#3611 Június Cézár
2010-01-17 16:23:24

Válasz #3612. hozzászólásra

Az nem jó 5let!
Nem fog az életbe télen bemelegedni az olaj.

Nincs profilkép
#3610 zt323
2010-01-17 16:21:45

Volna egy kérdésem.Kinek működik a fűtése a motorolajról?Az enyém a hidraulikáról működött,de lekötöttem.Szeretném átkötni a motorolajra,de nem tudom,hogy hova kellene kötni?Aki tudja árulja el.Kösz.

#3609 atti2120
2010-01-17 10:15:30

Válasz #3610. hozzászólásra

Szeva Arpy

Katt a képemre ott belül megtalálod a címet, az az msn is! smile thumbupcool

Nincs profilkép
#3608 Árpy
2010-01-17 08:25:40

Válasz #3607. hozzászólásra

Tolna megyében lakok, szívesen felvennélek MSN-re! Tudsz mondani egy MSN címet?

#3607 atti2120
2010-01-16 17:53:10

Válasz #3608. hozzászólásra

Jó lehet két ugyanolyan vlagyival tolni:) Egyenlő esélyek stb.

Én is mennék szívesen ha közelebb laknátok, na meg nem tudom a zöld színnel nem e vesznének össze smile biggrin

#3606 Koppány vezér
2010-01-16 06:47:34

Válasz #3606. hozzászólásra
Szeva Atti.
Vlagyiflottával rendelkezünk.
smile biggrin

smile thumbupcool2dbsmile thumbupcool

#3605 atti2120
2010-01-15 21:02:50

Válasz #3603. hozzászólásra

Szevasz Arpy!

Merre laksz? Ha már élőben akarod látni, azért kérdezem smile biggrin

Természetesen tudok küldeni képet, képeket.

Véletlenül msn-ed nincs?

#3604 atti2120
2010-01-15 20:58:28

Válasz #3605. hozzászólásra

Halihó! Nagyon élethű a filmsmile thumbupcool

A hangok is smile biggrin beremeg az ablakom a vlagyidtól ember smile biggrin
Mint mikor itt jár az udvaron. . .

Nekem az a rész tetszett legjobban mikor a másik elhúz melletted, vlagyi vlagyi hátán smile loveye

#3603 Koppány vezér
2010-01-15 17:55:29

Szevasztok.
Fa transport Vlagyival.smile biggrin




http://docler.hu/video/151358

#3602 Ati88
2010-01-15 17:17:00

Válasz #3603. hozzászólásra

Helo!
smile thumbupcoolÜdv a klubbansmile thumbup
smile w00t

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Bóna Szabolcs: Ez a helyzet a külföldi munkavállalókkal
Bóna Szabolcs: Ez a helyzet a külföldi munkavállalókkal
A magyar agrárium jövője a munkaerőpiaci kihívások, a technológiai fejlesztések...
A szomszédban már csökkentik az alapvető élelmiszerek áfáját
A szomszédban már csökkentik az alapvető élelmiszerek áfáját
Ausztria 2024. július 1-jétől 4,9 százalékra csökkenti az alapvető élelmiszerek...
Eladó 2 db IH6200
Eladó 2 db IH6200

500.000 Ft

Eladó MDW 514
Eladó MDW 514

6.500.000 Ft

Claas Variant 360
Claas Variant 360

4.900.000 Ft

Vogel & Noot Farmer 3S / M1020
Vogel & Noot Farmer 3S / M1020

800.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]