Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.11 Ft USD 310.85 Ft CHF 383.88 Ft GBP 410.17 Ft

Fórum

Gaspardo vetőgép-munkaeszközök.

Létrehozta: Géza , 2008-02-25 11:44:51

Kedvencekhez Segítség
309 hozzászólás
#109 Feri
2008-03-01 17:21:49

Válasz #107. hozzászólásra
Szia Pisti! Sajna csak 5mm.Megindult bomlani a DASA és a PÉTI szemcse!

#108 Géza
2008-03-01 17:20:28

Válasz #105. hozzászólásra

az amargerolt nem próbáltad?

#106 istván
2008-03-01 17:19:46

Válasz #105. hozzászólásra

Erre lesz jó a sorpermetező is, ugye.

#105 Feri
2008-03-01 17:19:08

Válasz #104. hozzászólásra

Jó a kérdés! Tudod az ember akkor nyugodt,ha mindent megtesz a cél érdekében! Egyébként ebbe az irányba kell lépegetni. A baktériumos trágyázás jó dolog,sok apró ősszetevőből áll össze a végső eredmény!

#104 Géza
2008-03-01 17:13:42

Válasz #103. hozzászólásra

és használ valamit?

#103 Feri
2008-03-01 17:12:05

Válasz #102. hozzászólásra

Korábbi években a fitohorm. lomtrágyáit használtam búzára cu,kukira zn.naprára repcére B kiegészitéssel. Összel áttértem A Natur -agro termékeire. Búza alá bio-nitrophosz baci bedolgozva,Tavasztól ezt asort viszem bióplazma 1x a fenti kiegészítéssel. 2x pedig mezo és mikro elemekkel dúsitott lombtrágya!

#102 Géza
2008-03-01 17:04:03

Feri!
Lombtrágyaként mit használsz? Mihez mit, mikor?

#101 Géza
2008-03-01 16:59:38

Válasz #100. hozzászólásra

Most mégis keverted

#100 Feri
2008-03-01 16:57:26

Válasz #99. hozzászólásra
Egy évvel ezelött én is gondolkodtam a az MF traktor vételen. Nem akartam keverni a szineket ésa gépeket, Maradtam a landininél!

#99 Géza
2008-03-01 16:53:23

Válasz #98. hozzászólásra

Nem is tudom mi lesz. Ez lesz a legnagyobb gép.

#98 Feri
2008-03-01 16:50:27

Válasz #97. hozzászólásra

Azt vinni fogja a piroska!Jól tetted,hogy nem keverted a szineket! jól választottál! Ha majd ezt meglátják a faluba!

#97 Géza
2008-03-01 16:47:54

Válasz #96. hozzászólásra

440 mükaki, HD, prokerék, teleszkóp

#96 Feri
2008-03-01 16:46:22

Válasz #95. hozzászólásra

Milyen opciókkal vetted!

#95 Géza
2008-03-01 16:17:12

Köszön Sanyo megnyugtattál.
Még jó, hogy megvettem az otimát.
Köszönöm Mfpisti!

#94 Géza
2008-03-01 16:15:02

Válasz #93. hozzászólásra

nem, hogy sok rengeteg. Próbáljátok meg 10 alatt.

Nincs profilkép
#93 Sanyo
2008-03-01 15:56:07

Ha csemegét nem vetsz, jó a Gaspardo. Mi hiányoltuk azt, amit az ezer éves Becker tudott. Az a félelmetes pontosság... bár faternak hiába mindom, hogy a 15 km/h lehet sok... :D

A 92 lovas Zetor elbírja, de műtrágyával az is határon van. Baja csak a műanyag alkatrészek miatt volt. Nem tudsz olyan műtrágyát venni, ami nem dugítaná, és ne kellene minden fordulónál megnyitogatni. A granulátumszóró hajtása gyakran eltört. Műanyag fogaskerék...

Az SPChez képest pedig egy csúcsgép! 100 ha ra nyugodtan vedd meg.

#92 Géza
2008-02-26 19:41:00

Válasz #91. hozzászólásra

ez nem hasonlit esetleg a műkaki tartálya

#91 Josey
2008-02-26 19:30:00

Válasz #90. hozzászólásra

http://www.agromaster.com/default.asp?pageid=14

ezt a képet nézzétek már meg.
hasonlit rá?

#90 Géza
2008-02-26 19:13:28

Tudja valaki, hogy ki forgalmazza a gaspardo-t az INTERAT-on kívül?

Nincs profilkép
#89 fonok
2008-02-26 19:13:06

Válasz #87. hozzászólásra

VALAKI NEM TUDJA A TÖRÖK GYÁRTÓ CIMÉT? MIJEN NÉVEN GYÁRTJÁK? TALÁN UGY RÁ KERESHETÜNK.

#88 Géza
2008-02-26 19:10:49

Válasz #87. hozzászólásra

helyesen: elnagyoltabb nem nélkül

#87 Géza
2008-02-26 19:09:46

Válasz #85. hozzászólásra

én se tudom megnyitni már régóta, de a kép nem is adná vissza a valóságot. Tiszta gaspardo csak nem elnagyoltabb

#86 Josey
2008-02-26 19:07:35

Válasz #85. hozzászólásra

A Dorker lapja egy kicsit nevetséges, a főoldalról sehovásem lehet eljutni.
Egy ekkora cégtől ez eléggé gáz.

Nincs profilkép
#85 fonok
2008-02-26 19:05:12

Válasz #84. hozzászólásra

A NETEN NINCS RÓLA VALAMI? A DORKER LAPJÁT NEM TUDOM MEG NYITNI, VALAMI NEM OKÉ

#84 Géza
2008-02-26 18:56:51

Válasz #83. hozzászólásra

Török vetőgép Baján a Dorkernél. Gaspar licens alapján gyártják. Ma megnéztem. A teleszkópos hatsoros, műkakis 2,8 mill.
A merevvázas 2150000.
Olyan mint a román renault.

Nincs profilkép
#83 fonok
2008-02-26 08:06:57

Válasz #82. hozzászólásra
SZIASZTOK A TÖRÖK VETŐGÉP ÉRDEKELNE ENGEM IS. MI A NEVE HOL NÉZHETEM MEG?

#82 Géza
2008-02-25 23:10:48

Holnap megnézem az eredeti Gaspardót Bicskén és utána Baján a török másolatot

#81 VMisi
2008-02-25 21:38:35

Nagyon köszönöm a segítségedet!

Nincs profilkép
#80 Vranyák Róbert
2008-02-25 21:35:43

6 napraforgó tárcsa, 6 kukorica, 6 tömítés volt 110e ft.

#79 VMisi
2008-02-25 21:28:11

Ez kb. milyen összeg?

Nincs profilkép
#78 Vranyák Róbert
2008-02-25 21:26:16

Interat- tól minden beszerezhető (Bicske), a vetőgép is onnan való, nézd meg a neten. Vetőelemeket+ tömítőgyürüketkellett venni, mert kikoptak, berágódtak.

#77 VMisi
2008-02-25 21:22:05

Miket kell rajta felújjítani? Alkatrészellátása milyen?

Nincs profilkép
#76 Vranyák Róbert
2008-02-25 21:20:49

Pontosságba a Maxima talán jobb, ezért kell, kicsit most felújítani.

Nincs profilkép
#75 Vranyák Róbert
2008-02-25 21:18:32

Nézzétek meg, első nekifutásra nem rossz az ár.

#73 VMisi
2008-02-25 21:17:08

Hát kíváncsi vagyok én is. Amire nekünk kell, arra bőven megteszi ez is. A lényeg az, hogy normális munkát végezzen, és könnyű legyen a tartályürítés, mivel elég sok a kis területű bérmunka.
Nekünk nem kell sokat vetni egy évben, de az spc-nél valamivel jobb kellene, és nem 3-4 m-ért.

Nincs profilkép
#72 Vranyák Róbert
2008-02-25 21:13:40

Vetőgép használtan elég gáz, azt látni kell. Nem az évjárat a fontos, hanem a ha. Meg kell nézni: csapágyak (tömörítőkerekeknél), csövek, vetőelemek, nincs- e berohadva stb. Egyébként nem sok érte, de lehet hogy sokat ment.

#71 VMisi
2008-02-25 21:08:44

Amit az 59 hozzászólásban írtam, arról mi a véleményed? Annyit megér?

Nincs profilkép
#70 Vranyák Róbert
2008-02-25 21:08:21

Már bizonyított egy régebbi a rokonoknál, és szerintem árba sem rossz.

#69 istván
2008-02-25 21:05:47

Válasz #67. hozzászólásra

Hogyan választottál? Ajánlották?

Nincs profilkép
#68 Vranyák Róbert
2008-02-25 21:05:06

A nyomjelzők ki vannak húzva traktorközépre, tehát vigyázni kell, mert nagy a feszülés.

Nincs profilkép
#67 Vranyák Róbert
2008-02-25 21:03:28

Igen, jó gép a kollégáknál dolgozik Maxima, Monosem is, azokkal talán több probléma volt.

#66 JD
2008-02-25 21:02:52

Milyen az a török gaspardo? Mint a cseh John-deere?

#65 VMisi
2008-02-25 21:02:12

Válasz #62. hozzászólásra

A nyomjelzők hogy bírják?

#64 VMisi
2008-02-25 21:01:30

Azt a török gaspardót néztük mi is a kiállításon. Hát akkor inkább a használt. Csak merevvázas van azt mondták, és nekem gagyinak tűnt.

#63 istván
2008-02-25 21:01:20

Válasz #62. hozzászólásra

Nem rossz. Megvennéd még egyszer?

Nincs profilkép
#62 Vranyák Róbert
2008-02-25 21:00:30

Igen, most kellett rajta cserélni vetőelemeket+ tömítőgyűrűket.

#61 Géza
2008-02-25 20:59:45

Válasz #59. hozzászólásra

Én ennyiért nézek új török gaspardot

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Az európai almapiacon fokozatosan kifutnak a tárolt készletek. A piaci helyzet...
Hirdetés
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
A Nemzeti KAP-hálózat Zöld Támogató Egysége és a Gazda Kontroll...
Új Husqvarna 550 Automower robotfűnyíró
Új Husqvarna 550 Automower robotfűnyíró

1.099.000 Ft

kis tárcsa
kis tárcsa

200.000 Ft

IFA locsolómotor
IFA locsolómotor

750.000 Ft

Lucerna
Lucerna

22.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]