Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 355.75 Ft USD 312.6 Ft CHF 385.8 Ft GBP 412.2 Ft

Fórum

Milyen homlokrakodó a legjobb Zetorra?

Létrehozta: zetoros , 2008-03-28 08:27:29

Kedvencekhez Segítség
17 hozzászólás
#17 bandigh
2016-12-20 07:16:12

Válasz N.. Tamás #16. hozzászólásáraKeresd meg a "Homlokrakodók" fórumtémát, ott mar hetek óta erről megy a karate.

Nincs profilkép
#16 N.. Tamás
2016-12-20 06:40:29

Sziasztok. Látom jó rég óta nem él a fórum, viszont én most érdeklődni szeretnék. Mtz traktorra szeretnék homlokrakodót venni. Szintezős kell mert villázni is fogunk vele, viszont sok gyártó közül nehéz dönteni. Esetleg az ár. Abban viszont a lengyel a legolcsóbb. Nem nagy igénybevételre lenne használva, inkább csak ősszel konténeres alma és big Bag zsákos léalma pakolásra. A magyar 3-4száz ezerrel lenne drágább. Vajon éri e a különbözetet? Ha valaki tudna írni tapasztalatairól szívesen fogadom. Előre is köszönöm.

Nincs profilkép
#15 Gabika85
2008-04-04 00:52:20

Én még sohasem dolgoztam joystickos rakodógéppel, csak a hagyományos karos megoldással. A fater közel 15 000 körbálát rakott helyre a 80-as Mtz-vel. A karokkal is lehet precizen dolgozni,csak jóval hosszabb gyakorlási idő kell hozzá. Meg nem is olyan kényelmes. A nyáron alázott le joystickos homlokrakodót (rakodási sebességben). Azonban valószínűleg a rutinjának volt köszönhető.

Nincs profilkép
#14 Gabika
2008-04-03 14:29:22

Annyi hogy a joysticknál csak 1 hidraulika kör kell a többi szabad!

#13 Laci
2008-04-03 14:22:43

Válasz #12. hozzászólásra

Én kb 10 éve rakodok gabonát Ferroflex-el Mtz vel joystick nélkül.Joystickossal még nem dolgoztam, biztos jobb.

Nincs profilkép
#12 Gabika
2008-04-03 14:15:15

Felszerelhetö a Kaposgépes Zetorra,a Ferro-flexes viszont drágább volt joystick nélkül,mint a Kaposgépes joystickkal! De egyébként joystick nélkül nem lehet dolgozni se Zetorral se MTZ-vel! Én már ezt tapasztaltam,ugyhogy csak ajánlani tudom!De döntse el mindenki saját maga!

#11 Laci
2008-04-03 12:58:17

Válasz #10. hozzászólásra

A Ferroflex jobb gabonarakodáshoz,mert magasabbra emel mint a Traclift.Az a 40-50+cm sokat számít.

Nincs profilkép
#10 pg
2008-04-03 11:49:41

Válasz #2. hozzászólásra

szerintem a TracLift az igazi. Nem tudom, hogy a Kaposgépes egyáltalán felszerelhető-e a Zetorra.... a TracLift viszont biztos mivel ezt ajánlja a gyár is... sőt, ha jól tudom valamelyik nyugati traktormárka ezt adja gyári rakodóként... szerintem ezzel nem lőhetsz mellé...
A Ferro-Flexes is jó!!

Nincs profilkép
#9 Gabika
2008-03-30 06:34:56

Ha jól emlékezem 1,5 millió körül volt,van hozá 0,6-os kanál,raklapvilla és ingyen házhoz szállitótták +felszerelték ,beüzemelték. 1250kg-ot emel,és párhuzamvezetös ami raklapvillánál nagyon jó.Rugalmas a Kaposgép Kft!

#8 JD4650
2008-03-30 02:41:41

Válasz #7. hozzászólásra

Mennyiért vetted?

Nincs profilkép
#7 Gabika
2008-03-29 14:49:14

Jó a Kaposgépes homlokrakodó,nekem MTZ-n van KHR 80E joystickos.Én megvagyok elégedve vele és az ára is elfogadható volt!

#6 Hús Futár
2008-03-29 13:52:40

Válasz #5. hozzászólásra
Még működik a cég ?

Nincs profilkép
#5 zetoros
2008-03-29 13:41:51

A kaposgépről mi a vélemény?

#4 Hús Futár
2008-03-28 03:57:53

Kecelen a Black bull rakodó is nagyon jó csak a zetorra akkor tudják felrakni ha orbit kormányos . Nekem a 774-ösre azért nem tudták felrakni . Egyébként ezzel is lehet a12 mázsás raklapot nyugodtan rakni . 1 milla lett volna áfástól decemberben .

Nincs profilkép
#3 kombájnos
2008-03-28 03:41:43

traklift 220 as van neknük tökéletesen működik 12 q műtrágyával úgy mozog mint ha üresen emelnénk vele a kereskedök böl pedig a szolnokiak tudják a legjobb árat adni

Nincs profilkép
#2 zetoros
2008-03-28 03:29:49

és tanácsokat kérnék, tapasztalatokat, én a TRAC LIFTtet néztem ki. és szerintem a Kaposgép drága, és bonyolult felfogatásu

Nincs profilkép
#1 zetoros
2008-03-28 03:27:29

Egy Zetor 4340 re szeretnék homlokrekodót rakni elérhető áron, és jót. körbála és konténer pakolásra használnám

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Bajban az orosz aratás: hiába a sok kőolaj, kevés az üzemanyag
Bajban az orosz aratás: hiába a sok kőolaj, kevés az üzemanyag
Az orosz üzemanyagpiac súlyos kihívásokkal néz szembe, miután az olajfinomítókat...
Drámai számok Agárdról: olyan folyamat indult el a Velencei-tó medrében, amire kevesen számítottak
Drámai számok Agárdról: olyan folyamat indult el a Velencei-tó medrében, amire kevesen számítottak
52 centiméterre süllyedt a vízszint, és a java még csak most jön.
TZ4K gumi Barum
TZ4K gumi Barum

16.000 Ft

Angus tehenek eladók
Angus tehenek eladók

1.000 Ft

Vaderstad Carrier 350X
Vaderstad Carrier 350X

3.800.000 Ft

Vietnámi malac
Vietnámi malac

7.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]