Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 353.86 Ft USD 310.75 Ft CHF 383.88 Ft GBP 410.17 Ft

Fórum

Claas traktorok

Létrehozta: Vendég , 2007-12-21 10:09:25

Kedvencekhez Segítség
5063 hozzászólás
Nincs profilkép
#5063 krajnyak88
2026-05-04 23:27:35

Claas Arion 540 2014 gyártmány. IdA49Eh és IdA49Ch hibakódokat dobál továbbá 7777 is megjelenik.Tud valaki mondani rá okosat?

#5062 B.laca
2026-04-16 17:46:11

Claas traktoron gyorscsatlakozó 22x1,5 -ös kinek mi vált be? Axiálost nem győzzük cserélni.

Nincs profilkép
#5060 csabika
2026-04-15 21:02:41

Üdv! Ezzel az egr hibával már találkozott valaki? Mi lehet a baj ?

Nincs profilkép
#5059 Ares 826
2026-03-24 07:40:58

Válasz FERGA 5455 #5051. hozzászólásáraNem csak ez volt a baja a gépnek hanem nagyon szar lehet a fülkerugó is hogy így bele ér a hossztartó vagy csővezeték a mágnesszelepbe!smile whistlingsmile whistling

#5058 FERGA 5455
2026-03-23 20:58:14

Válasz JDFERI #5057. hozzászólásáraHa lessz időm rá, holnap még ránézek ezekresmile thumbupcool

#5057 JDFERI
2026-03-23 20:30:17

Válasz FERGA 5455 #5051. hozzászólásáraKét ilyen érzékelő van ? Egyezik a csati? Mert akkor ki tudnád szűrni hogy ha megcseréled másik hibakódot ad-e be . Akkor nyílván rossz az a jeladó.

#5056 FERGA 5455
2026-03-23 20:15:32

Válasz JDFERI #5055. hozzászólásáraIlyen nekem is van, de azért minden nap nem viszem magammal a határbasmile biggrin

#5055 JDFERI
2026-03-23 19:50:59

Válasz FERGA 5455 #5054. hozzászólására Ezért vettem ilyet . smile rolleyes ez gázzal megy.smile thumbup

#5054 FERGA 5455
2026-03-23 17:56:57

Válasz JDFERI #5053. hozzászólásáraKint a határban dolgoztam géppel, nem forasztgattam ottsmile biggrin
Áramtalanítottam, de így is bent van hibakód, és nem lehet kapcsolni rúgózást.

#5053 JDFERI
2026-03-23 16:16:04

Válasz FERGA 5455 #5052. hozzászólásáraÁt is forrasztottad ? Elég kevés fogta a képen . Ha mindenhol okés akkor még egy teljes áramtalanítás nem biztos hogy árt.

#5052 FERGA 5455
2026-03-23 15:00:37

Válasz FERGA 5455 #5051. hozzászólásáraVezetèkeket körbeszigeteltem, de mèg mindig megvan a hibakód. Hídrugozás sem engedi kapcsolnismile sweatdrop bíztositèk ilyenkor valahol elszálhat?

#5051 FERGA 5455
2026-03-23 14:35:29

Válasz JDFERI #5049. hozzászólásáraKöszi úgynèz ki meglett a hiba.

#5049 JDFERI
2026-03-23 13:28:01

Válasz FERGA 5455 #5048. hozzászólásáraId76E9h/76E9h (638) – Rövidzárlat a jobb oldali felfüggesztés helyzetérzékelőjének tápellátásában.

Ok: A nem működő felfüggesztés beragadt a jelenlegi helyzetébe.

Ellenőrizze: Jobb oldali felfüggesztés-érzékelő (B234-1).

#5048 FERGA 5455
2026-03-23 13:10:38

Ma bedobott 1 kódot is hozzá, valaki tudja mit jelent?

#5047 FERGA 5455
2026-03-22 21:28:41

Sziasztok.
Találkoztatok már hasonló problèmá
val? Itt konkrètan a híd rugózás kikapcsol, ha bevillan ez a n.sárga felkiáltójeles ikon. Mi a szar lehet vele? Az alany Arion 640. Hibakód nincs.

Nincs profilkép
#5046 Ares 826
2026-02-27 07:51:41

Válasz bgergo39 #5045. hozzászólásáraÁr kérdése az egész, szerinem nem szabad sok pénzt adni érte mert ha a magasnyomású rendszer szar akkor sok pénzbe kerül javítani ami számodra SOKKOT IS OKOZHAT! Csak ésszel azzal a vásárlással! Küld egy privi levelet teló számmal s felhívlak.

Nincs profilkép
#5045 bgergo39
2026-02-26 19:09:59

Sziasztok!
Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy kinéztem egy Arion 420 2010es évjáratú gépet, viszont 10400 üzemóra van benne és ezt eléggé sokallom szerintetek?

Nincs profilkép
#5044 kovacsviktor0904
2026-02-23 19:07:27

Üdv volt már valakinek dolga a landmachine transportal

#5043 fexco
2026-02-23 18:40:59

Válasz Gergely Péter #5042. hozzászólásárabenne van az anyag.az enyém 2013as.nem adblue-s.van adblue-s is,eddig az is hibátlan,de nem mindegy,hogy kell bele tankolni vagy nem.
meg ez még nem vérszegény....ha odalépek neki,ez nem agyal....

Nincs profilkép
#5042 Gergely Péter
2026-02-22 16:48:56

Sziasztok.Régebbi Axion 820-ról mik a tapasztalatok illetve vélemények 2010-es évjáratig?

Nincs profilkép
#5041 Ares 826
2026-02-16 08:31:57

Válasz mtz1221 #5039. hozzászólásáraEzek jó segítőkész videók!smile thumbupcoolsmile thumbupcoolsmile thumbupcoolsmile thumbupcoolsmile thumbupcoolsmile thumbupcool

#5040 ravaszparaszt
2026-02-15 19:38:36

Helló köszönöm mindenkinek aki segített jövő héten neki is állok ha nem megyek nitrozni.

Nincs profilkép
#5038 Ares 826
2026-02-15 15:59:08

Válasz ravaszparaszt #5036. hozzászólásáraLesz ott hamarosan gömbfej csere is azt látom. Küldj egy privát levelet mondom hol találsz hozzá fain cuccokat.smile thumbupcool

Nincs profilkép
#5037 Ares 826
2026-02-15 15:58:04

Válasz ravaszparaszt #5036. hozzászólásáraLesz ott hamarosan gömbfej csere is azt látom. Küldj egy privát levelet mondom hol találsz hozzá fain cuccokat.smile thumbupcool

Nincs profilkép
#5035 Ares 826
2026-02-14 13:17:00

Válasz ravaszparaszt #5020. hozzászólásáraAbba is még carraro híd van??

Nincs profilkép
#5034 R Sándor
2026-02-14 00:28:30

Válasz ravaszparaszt #5033. hozzászólásáraSzerintem 10 ből 10 ugyan azzal a megoldással van alulról 4 csavar felül 4 csavar .1-1 db kúpos csapágy lemez hezagolas -- a kereket leveszed, összefogja a bolygót egy pár csavar körbe, van helye a szét feszítő szerszamnak, ott szét űtod, csvarok ki , kiszeded a 3 bolygó kereket. A közepe marad a féltengely el együtt aztán 4 - 4 csavar ki ott is vágó és kicsúszik a csapágy középső tengelye, ezt felül is eljatszod, a végén figyelj mert le fog bukni. lehuzod a komplett fél oldalát. Ott marad a hidban a 2 kúp csapágy külső, azt művészet ki játszani . Azokat cserèled. Meg már akkor a 2 db szimeringet ha szét van szedve - vagy nem az a te dolgod. A csapágy lehet nem lesz minden sarkon mert colos szabvány is lehet nem mm -es . Vagy tegyél fel képeket oszt jobban tud segíteni, ha valaki akar. De ha olyan beállítottságú vagy hogy a kocsidban mas cserèli az olajat nem te akkor hozzá se fogj.

#5032 Bárány
2026-02-13 22:30:04

Válasz ravaszparaszt #5031. hozzászólásáraNeked nem leírás kell, meg videó, hanem szerelő.smile wink
Egyébként én is azzal csináltattam.

#5031 ravaszparaszt
2026-02-13 22:18:43

Válasz Bárány #5030. hozzászólásáraEnnyire nem szeretném szét szedni de a vid közepén Bene a lényeg de még kell néznem ezek a hídal van e szerelve.

#5030 Bárány
2026-02-13 22:07:37

Válasz ravaszparaszt #5029. hozzászólásáraAkkor ne csak az elejét nézd.

#5029 ravaszparaszt
2026-02-13 21:55:08

Válasz Bárány #5028. hozzászólásáraNekem nem ott van a bibim .A két fűgő cspnál.

#5027 ravaszparaszt
2026-02-13 21:16:47

Válasz mtz1221 #5026. hozzászólásáraMár néztem pont ilyen híd rol nem találtam . Azért kérdezem. Hátha valaki szerelt ijedt.

#5026 mtz1221
2026-02-13 21:09:55

Válasz ravaszparaszt #5025. hozzászólásáraÍrj rá AI-ra vagy a Chatgpt-re hogy keressen videót a szerelésről, nekem így a legkényelmesebb minden. smile thumbup

#5025 ravaszparaszt
2026-02-13 20:57:40

Válasz mtz1221 #5024. hozzászólásáraNem akarom szerelni de muszáj lesz.

#5024 mtz1221
2026-02-13 20:53:47

Válasz ravaszparaszt #5023. hozzászólásáraCsak ugratlak, te írtad hogy nem szerettél még ilyet. Ne vedd mellre, de te leszel az első aki ilyet akar szeretni. smile lolsmile lolsmile lol

#5022 mtz1221
2026-02-13 20:40:59

Válasz ravaszparaszt #5020. hozzászólásáraSzerettél nem szerettél ilyet, majd megszereted az első szétszedés után. smile lolsmile lolsmile lol

Nincs profilkép
#5021 Sk Laci
2026-02-13 20:32:55

Válasz ravaszparaszt #5020. hozzászólásáraAnyán húzni a csapágynál ?

#5020 ravaszparaszt
2026-02-13 19:55:54

Helló segítséget szeretnék kérni claas arion 420 első híd problémám van jobb oldalt eszi a gumit meg emeltem és a keré mozog a függő csapnál legalább 3mm nem szeretem még ijedt ha valaki le tudná írni hogy miként jönne szét. Köszönöm előre.

#5019 Bárány
2026-02-11 19:16:41

Válasz Ares 826 #5017. hozzászólásáraIgaz. Leragadtam az ugráló pedálnál.smile thumbupcool

#5018 Diesel Tibor
2026-02-11 18:59:16

Válasz Krekacs.zoltan87 #5015. hozzászólásáraNe használd a kuplungot csak tedd előre a kart,smile cowboy

Nincs profilkép
#5017 Ares 826
2026-02-11 18:45:16

Válasz Bárány #5016. hozzászólásáraHa a pedál kapcsoló volna a szar szerintem akkor hátrafelé is kellene neki ugrania szerintem, vagy tévedek??? Nekem ha szar volt a pedál kapcsoló akkor ugrott előre is meg hátra is vagy épp nem ment sehová a traki!smile blinksmile blink

#5016 Bárány
2026-02-11 15:03:57

Válasz Krekacs.zoltan87 #5015. hozzászólásáraHa csak a pedállal csinálja, akkor a pedál potméter lehet a hibás. Ennyi idősen pont esedékes.

Nincs profilkép
#5015 Krekacs.zoltan87
2026-02-11 14:49:52

Sziasztok
Van egy 2012 es 430 arion ami előre menetben megugrik amikor engedem a kuplungpedál t
Hátramenetbe semmi gond
Kicseréltem a hidroakksikat is de semmi változás
Mi lehet a gond?

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Az európai almapiacon fokozatosan kifutnak a tárolt készletek. A piaci helyzet...
Hirdetés
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
A Nemzeti KAP-hálózat Zöld Támogató Egysége és a Gazda Kontroll...
Széna eladó
Széna eladó

13.000 Ft

Eladó Limuzin borjak
Eladó Limuzin borjak

590.000 Ft

TONUTTI RCS 12 V csillagkerekes rendsodró
TONUTTI RCS 12 V csillagkerekes...

1.350.000 Ft

Amazone Za-m mérleges műtrágyaszóró
Amazone Za-m mérleges műtrágyaszóró

2.750.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]