Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.23 Ft USD 311.43 Ft CHF 384.62 Ft GBP 411.02 Ft

Fórum

Fortschritt E 512 kombájn

Létrehozta: dezső , 2008-03-24 18:54:00

Kedvencekhez Segítség
4969 hozzászólás
Nincs profilkép
#1619 Nabu
2015-08-25 22:05:33

Válasz lovasnorbi #1617. hozzászólásáraHa ezt a "csak úgy"-ot arra érted, hogy nem forralja, nem fújja ki, akkor ahogy Medikus is írta meg kell nézni, hogy nem-e leengedi a hüvely mellett az olajteknőbe a vizet. Ilyenkor szürkés az olaj. Ha víztócsa van a motor alatt reggel akkor könnyű megkeresni, hogy honnan jön. Vízcsüvek csatlakozásainál, vízkeverő alsó furatánál (ami tömszelence hibára utal) rossz esetben lyukas hűtőből.

Nincs profilkép
#1616 lovasnorbi
2015-08-24 20:42:27

Sziasztok !

Szerintetek mi lehet a gond , mit érdemes megnézni ha kombájn hűtőjéből csak úgy eltűnik a víz ?

Köszi : Norbi

Nincs profilkép
#1614 rsándor
2015-08-23 15:53:43

Válasz medikus #1593. hozzászólására Adjon az Isten, tartály magassításkor a magfelhordó ládát meghosszabítottad, meg a hajtását is? Vagy bele tudja nyomni a terményt a magassabb oldalfalu tartályba a gyári hosszával is?

Nincs profilkép
#1613 gergo1996
2015-08-23 13:05:45

bocs az elöző feltöltést egy kicsit elbasztam!smile thumbup
Tessék itt a kép a másik oldalról!

#1612 Myrrdin
2015-08-23 12:50:46

Válasz gergo1996 #1610. hozzászólásáramásik oldalról is csinálhatnál képet smile thumbupcool

Nincs profilkép
#1609 gergo1996
2015-08-23 10:19:29

Eladó dob lassító teljesen felujított állapotban!

Nincs profilkép
#1606 lovasnorbi
2015-08-21 14:04:55

Nem tud valaki 512-es kombájnhoz kukorica átszerelő készletet ?

#1605 csöpi
2015-08-19 22:18:42

Válasz Myrrdin #1580. hozzászólásáraNekem van egy ha kell írj?

#1604 horesz01
2015-08-19 18:47:24

Válasz lovasnorbi #1585. hozzászólásáraA mienk eladó! Pest megyében. Több infó privátban.

#1603 medikus
2015-08-18 22:34:55

Válasz medikus #1603. hozzászólásáraÉs persze 20 literes fogyasztással!!!!!!!!

#1602 medikus
2015-08-18 22:32:38

Válasz Myrrdin #1602. hozzászólásáraGondoltam egy nagyobb teljesítményű gépem lesz,nagyobb tartállyal!A várt teljesítményt nem tudtam elérni.Nálam semmivel nem tudott többet,mint az 514!!!

#1601 Myrrdin
2015-08-18 22:28:59

Válasz medikus #1601. hozzászólásáranem írtad az okot amiért eladtadsmile hammer

#1599 Myrrdin
2015-08-18 22:17:29

Válasz medikus #1593. hozzászólásáraazt hiszem erre mondják hogy a szükség nagyúrsmile crying, kétségbeesett helyzet kétségbeesett lépést szülsmile cursingsmile blushing

#1598 medikus
2015-08-18 22:08:12

Válasz arpi12 #1598. hozzászólásáraTalán az egyik legnagyobb!Utána vettem a Dominatort,amit semmire nem tudtam szinte használni.3 évig csak javítás!Súlyos összegekért,de nem állt be!Most ez van!
Ezt is így kezdtük! Mostmár hiba nélkül!!smile thumbupsmile thumbupsmile thumbup

#1596 medikus
2015-08-18 21:56:10

Válasz medikus #1596. hozzászólásáraPlusz még új 516 kerekek!

#1595 medikus
2015-08-18 21:54:38

Válasz rsándor #1595. hozzászólásáraMinden új volt benne,láncok ,rosták,motor.Utána vissza vettem volna,de nem adták.A mai napig meg van,használják,gond nélkül.Karosszéria minden meg volt csinálva,a hátulján az oldal lemezek kicserélve,az akku szekrény mögött szintén.

Nincs profilkép
#1594 rsándor
2015-08-18 21:44:42

Válasz medikus #1593. hozzászólására Értem.így kép alapján jól nézett ki a kombájn.

Nincs profilkép
#1593 arpi12
2015-08-18 21:44:31

Válasz medikus #1593. hozzászólásárahat ezt banhatod az tuti ezzel valaki joll jart oros zuzosat en is spekulalok rostak meg a doblassito k meglesznek jo arbasmile thumbup

Nincs profilkép
#1591 rsándor
2015-08-18 21:27:00

Válasz medikus #1591. hozzászólására hová lett a zuzós adaptered?

#1590 medikus
2015-08-18 21:24:42

Válasz arpi12 #1589. hozzászólásáraMost csak sima Fka.De volt zúzós is.Ezt is alig találtam 2 éve,pedig 1.5milka körül is adtam volna zúzósért.Akkor nem volt.

Nincs profilkép
#1589 rsándor
2015-08-18 21:23:49

Válasz Myrrdin #1580. hozzászólására Nekem van hűtőmaszk ha kell, bagóért odaadom./Szabolcs megye/

Nincs profilkép
#1588 arpi12
2015-08-18 21:20:11

Válasz medikus #1588. hozzászólásáraCsak nem mar artni hm milyen az adaptered

#1587 medikus
2015-08-18 21:16:48

Válasz arpi12 #1587. hozzászólásáraKell bizony.Én holnap reggel bújok bele!smile thumbup

Nincs profilkép
#1586 arpi12
2015-08-18 21:14:52

Válasz medikus #1586. hozzászólásárahello medi hat az ok h vesznek egy adaptert de ahhoz meg kell par dolog sajnasmile thumbup

#1585 medikus
2015-08-18 21:11:54

Válasz lovasnorbi #1585. hozzászólásáraTávolság nem lehet akadály!főleg azért mert nehéz 4 sorost találni!Hirdetnek Jakabszálláson.Bkkm.smile thumbup

Nincs profilkép
#1584 lovasnorbi
2015-08-18 21:05:54

Nem tud valaki egy eladó négy soros kukorica asztalt Győr környékén ?

#1583 horesz01
2015-08-18 13:17:05

Válasz lovasnorbi #1583. hozzászólásáraTúl nehéz neki és az anyag mennyiséget se fogja a bírni a cséplődob!

Nincs profilkép
#1582 lovasnorbi
2015-08-18 13:11:45

Sziasztok !

Azt szeretném megkérdezni,hogy szerintetek az 512-es kombájnra fel lehet-e tenni a 6 soros kukorica asztalt , vagy más a felfogatása ?

Nincs profilkép
#1580 Austropannon
2015-08-18 12:16:26

OLMO fülkehűtő 12/24V
Menetközbeni – munkaközbeni és állóhelyzeti használatra!

Mezőgazdasági gépekre, kombájnokra, munkagépekre melyek nincsenek felszerelve gyári motorikus klímával!
A fülkehűtő a gépek tetőlemezére van ráépítve, amennyiben van tetőablak annak a helyére, ha nincs a tetőbe nyílás van vágva. /40x35cm nyílás/.
A készülékbe a levegőt egy tíz fokozatú Bosch mókuskerekes ventilátor szívja be a kabinba úgy, hogy a levegő por és pollenmentes.A porszűrő speciális mosható klímaszivacsok kiszűrik a port a levegőből.
A szivacsok moshatók a vizet nem szívják magukba, ezért egyéb másfajta szivacssal nem cserélhetők fel! A compact egységben kókuszfaháncs vízpárologtató szúrő biztosítja a víz gyors párolgását, amely hőt von el a levegőből, tehát hűti. A hűtés hatékonysága 12 fokot tud hűteni a külső hőmérséklethez képest. 400Lm levegőt tud bejuttatni a kabinba, felülről lefelé, ezáltal a lebegő por nincs fejmagasságban.A faháncs védelmében havonta egyszer ajánlott a vízbe 1L citromlevet önteni /bolti citromlé/ fertőtleníti a vízpárologtató szűrőt.A faháncs alatt található a fekvő vízszívattyú és annak a porszűrője, mosható, tisztítani kell mert nem tudja a vizet visszanyomni a tartájba.
A levegő irányát szabályozni lehet az állítható légterelők segítségével.
Borus időjárás esetén a két vízszívattyút ki lehet kapcsolni, azonban a pormentes levegővel átszellőztethető a fülke, nem fülled be a kabin.
A víztartály a készülékbe van beépítve, gyárilag kialakított tömlő segítségével lehet feltölteni, vezetékes vízről is, /feltöltőcső-visszafolyócső/. Kútvíz esetén a homokszemcsék kiszűrésére, vízszűrőt ajánlott használni! A porszűrők tisztítását, kimosását hetente kell elvégezni, de a használati tapasztalat megmutatja a tisztítás sűrűségét. A gázos mechanikus klíma bántja-támadja a nyálkahártyát, a szemek begyulladnak gombás fertőzések is kialakulhatnak amennyiben a tisztítást elhanyagolják.
Az Olmo fülkehűtőt idény végeztével vízteleníteni kell, fagyállót tölteni bele nem szabad.
A beszerelése viszonylag egyszerű, közvetlenül az akkumulátorra van bekötve, saját biztosítékon keresztül. Áramtalanítani naponta nem kell, az elektronika figyeli a feszültséget, rendellenesség esetén lekapcsol.
A konkrét beépítési szakmai útmutatást megadjuk, azonban ha az ügyfél igényli a beszerelést helyszínen is elvégezhetjük.

Minden egyéb műszaki kérdésben állunk a rendelkezésre:
Varga László
06/70 269 02 04

#1579 Myrrdin
2015-08-18 11:55:33

Válasz medikus #1579. hozzászólásáranem tudom hogy a hűtőmaszksmile confused ez a hivatalos neve de én erről beszélek
2

#1577 Myrrdin
2015-08-18 10:56:41

valaki tudna képet mutatni hogy milyen (idom burkolat)lemez vagy szita van a hűtőnél? nekem már hiánziksmile cursing és pótolni szeretném nem akarom hogy telemenjen majd sok porral

#1574 medikus
2015-08-16 20:22:21

Válasz Myrrdin #1573. hozzászólásáraHirdetnek asztallal együtt!smile thumbup

#1573 medikus
2015-08-16 19:37:12

Válasz lovasnorbi #1571. hozzászólásáraGéped van,de nem tudod mit csinál?Próbáld ki!El nem romlik.

#1572 Myrrdin
2015-08-16 15:24:47

Én is keresek Komárom megye és környékén vágóasztal szállító kocsit és kukorica adaptert smile surrender

Nincs profilkép
#1571 lovasnorbi
2015-08-16 14:18:36

Bocsi azt el felejtettem megkérdezni , hogy nincs-e véletlenül valakinek 420-as vágóasztalhoz szállítókocsija ?

Nincs profilkép
#1570 lovasnorbi
2015-08-16 14:16:58

Sziasztok !

Valaki meg tudná mondani , hogy a Fortschritt E 512-ben a műszerfalon mi mire szolgál ?

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Aszály, belvíz, talajállapot – egy helyen az ország talajtani tudásbázisa
Aszály, belvíz, talajállapot – egy helyen az ország talajtani tudásbázisa
A TalajNET több évtized kutatási eredményeit teszi könnyen elérhetővé a...
Ne féljetek! A génszerkesztéstől sem!
Ne féljetek! A génszerkesztéstől sem!
A közvélemény kevés támpontot kapott eddig, így nem tud mit kezdeni a...
Öntöződob szórókocsi
Öntöződob szórókocsi

100.000 Ft

Eladó bárányok
Eladó bárányok

400.000 Ft

Néma kiskacsa eladó
Néma kiskacsa eladó

700 Ft

Disces,  tárcsás kasza eladó
Disces, tárcsás kasza eladó

730.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]