Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 356.76 Ft USD 314.86 Ft CHF 387.15 Ft GBP 414.08 Ft

Fórum

Fortschritt E-514 kombájn

Létrehozta: Vendég , 2008-02-16 21:05:54

Kedvencekhez Segítség
14124 hozzászólás
#13074 medikus
2023-07-27 08:51:28

Válasz endypapa_20120 #13073. hozzászólásáraMinek? Akkor vegyél olyat!Gyárit!Ahhoz nagyobb motor is kell!smile sweatdrop

#13073 endypapa_20120
2023-07-27 08:07:34

Hajtást alakított át valaki hidróra? (itt a csoportban)

#13072 medikus
2023-07-26 11:44:07

Válasz Gyurkesz1 #13071. hozzászólásáraEzek ilyenek!Lehet ha felütöd,kicsit javul!

Nincs profilkép
#13071 Gyurkesz1
2023-07-26 10:28:45

Válasz medikus #13070. hozzászólásáraA meghajtásnál volt cserés, de végén kiderült hogy a házban mozgott csapágy. Kikaptam az egesz tengelyt már cserélek az excenterekben is. Vettem csapágyat házastol uc 207est, az normális hogy új es billeg a csapágy?? Nem a házban hanem maga a csapágy olyan mint ha kopott lenne . Amugy gondolnám hogy ilyen , de a szelelő oldalán a "100" éves csapágy megsem moccan. Két uc 207est vettem mindkettő billeg.

#13070 medikus
2023-07-25 17:29:39

Válasz Gyurkesz1 #13069. hozzászólásáraAz a rázóasztal meghajtó tengely! Szerelni semmit nem jó! Melyik oldal?smile confused

Nincs profilkép
#13069 Gyurkesz1
2023-07-25 14:25:45

Ma sem voly sokáig vágás, hazazavart az eső.
Két napig bisztos nincs vágás. Addig lehet bütykölni. Nagyon lóg az egyik csapágy a törekasztal alatti tengelyen . Hogy jó azt szerelni ? Még sosem csináltam . Lekapni az egész tengelyt a gépről??
Ékeket hogy szoktátok kiütni , van valami jó módszer?? Én csak a rahegeszteni valamit és ütni módszert ismerem. smile sweatdrop

Nincs profilkép
#13068 Gyurkesz1
2023-07-25 14:04:41

Válasz medikus #13067. hozzászólásáraBemásztam reggel kis pajszerral , próbáltam mozdítani az utanverőn de semmi, azóta nemcsinálja,szerintem felszedett valamit , egyszer kukoricában jártam így hogy a cséplődob beszorított valahogy egy csutkát és rendesen kalapált, leéget kivülről a festék a plehen úgy felmelegedett, szerencse hogy nemvolt tűz.smile sweatdrop

#13067 medikus
2023-07-25 08:41:40

Válasz Gyurkesz1 #13066. hozzászólásáraIgen! Oldalanként egy furat,de egy vonalban!

Nincs profilkép
#13066 Gyurkesz1
2023-07-25 07:18:46

Válasz Gyurkesz1 #13065. hozzászólásáraJól értem akkor hogy itt kell lenni a furatoknak??

Nincs profilkép
#13065 Gyurkesz1
2023-07-25 07:14:56

Válasz medikus #13064. hozzászólásáraOké köszönöm, attól féltem hogy csapágyházat kell levenni hogy hozzá lehessen férni.

#13064 medikus
2023-07-25 07:02:31

Válasz Gyurkesz1 #13063. hozzászólásáraMind két oldalon van csavar!Kontra anyával!Az utóverő lemezen levő furatokon keresztül éred el őket!Ha jól emlékszem 14 kulcsnyílás!

Nincs profilkép
#13063 Gyurkesz1
2023-07-24 22:03:25

Volt ma egy furcsa jelenség , meredek domboldalon vágtam és elkezdett kelepelni az utánverő dobb meghajtásánál . Azt hittem csapágyas lett , de olyan volt mint ha belülről valami érné a lemezt . Aztán eszembe jutott hogy olvastam valahol hogy eltud szabadulni az utánverő a tengelyen oldalirányba úgyhogy kivancsiságból megpróbáltam megfordulni a dombon a másik oldalára és abba maradt a kelepelés teljesen. Aztán már vegkép nemcsinálta. Létezik hogy valami gazt kapott fel es az kelepelt?? A biztositó csavarokhoz az utanverőn hozza lehet férni valahogy ha bemászok a szalmarázón??

Nincs profilkép
#13062 Gyurkesz1
2023-07-24 21:52:51

Válasz medikus #13061. hozzászólásáraMegnézem, most kapásból nemtudom.

#13060 medikus
2023-07-24 12:42:21

Válasz Gyurkesz1 #13059. hozzászólásáraKiskőrösön hirdettek régebben! Kérdezz rá! Bükkhegyi!smile thumbup

Nincs profilkép
#13059 Gyurkesz1
2023-07-24 11:16:32

Válasz Benkő Lajos #13058. hozzászólásáraIgen, csak a kis szivattyu funkciói mennek el. Nekem ilyen fajta dugattyu van benne rugóval nem olyan mint ami te neked. Ha alulrol leveszem a csövet és csavarhúzóval meg mozgatom a dugattyút akkor beindul , megy 2-3orát aztán leál. Szivattyú ad 50bar-t azt mértem. De szűrő nincs a hidraulika tartályba ugyhogy lehet nincs is mit csodálkoznom. De ismerek több kollégát akiknek szintén nincs benne és semmi problémajuk. Jó lenne keríteni egy uj szelepet , de nincs sehol,használt sem.

Nincs profilkép
#13058 Benkő Lajos
2023-07-24 07:02:48

Válasz Gyurkesz1 #13057. hozzászólásáraSzia! Mit nem csinál a hidraulikád? Kormány-vágóasztal emelés van? Annó nekem csak az volt,Ha jol emlékszem 30-as a szelep záró csavarja alul-felül, ki kell az órákat fordítani,alatta lessz a szelep felső záró csavarja,azt kiveszed,és alatta lenni kell a gyűszű szűrőnek,1 hétig szórakoztunk.

Nincs profilkép
#13057 Gyurkesz1
2023-07-23 23:26:41

Válasz R Sándor #13056. hozzászólásáraVágtunk buzát, en nem mértem de a haver aki mellettem vágott ő igen 13,5ös volt. Ha nemjönne holnap eső befejezném a sajátot . A rugóért nagy köszönet, tényleg másabb így . Ma a kis hudraulika szivattyu körei kezdtek el baszakodni megint,azt hittem megoldottam az új szivócsővel de nem , a szeleppel van valami gond a vezérlőtömbben. Ha leveszem a tömb aljáról a csövet és benyulok csavarhúzóval megmozgatom a dugattyút amit a rugó nyom akkor egy darabig jó aztán megint leál,nem értem.

Nincs profilkép
#13056 R Sándor
2023-07-23 19:00:38

Válasz Gyurkesz1 #13051. hozzászólásáraVàgtatok valamit?? Nálunk a tritikale vize 18 as smile mellow

Nincs profilkép
#13054 R Sándor
2023-07-22 19:28:12

Válasz Gyurkesz1 #13053. hozzászólásáraRákóczi út 54 a 4 es főúton ott kell lefordulni balra,ahol zebra van tuzsernal csak 1 helyen van,

Nincs profilkép
#13053 Gyurkesz1
2023-07-22 19:13:08

Válasz R Sándor #13052. hozzászólásáraOké, akkor holnap 8körül indulok kb 9 körül ott vagyok, majd írj egy házszámot.

Nincs profilkép
#13052 R Sándor
2023-07-22 18:10:54

Válasz Gyurkesz1 #13051. hozzászólásáraTe döntsd el és szólj.delelott ráérek

Nincs profilkép
#13051 Gyurkesz1
2023-07-22 18:08:42

Válasz R Sándor #13050. hozzászólásáraHolnap eltudok menni, menyecske azt mondja még úgysem voltunk kompon :D ..de ha akarsz rokont látogatni akkor nyugodtan jöhetel te is , én alkalmazkodok.

Nincs profilkép
#13050 R Sándor
2023-07-22 17:38:50

Válasz Gyurkesz1 #13049. hozzászólásáraPácin - Kisvárda - Tuzsér vagy perbenyik Zemplénagárd kompal át a tiszán és Tuzsér, nézd meg melyik jobb neked,. De el is vihetem Max benézek a sogoromhoz bodrogszerdahelyre. Szólj hogy hogy legyen, akár ma is jöhetsz én csak holnap érek rá.

Nincs profilkép
#13049 Gyurkesz1
2023-07-22 17:30:23

Válasz R Sándor #13048. hozzászólásáraKell kell ,nagyon jól jönne . Hany km-re vagy a határtól?? Hová kéne mennem??

Nincs profilkép
#13048 R Sándor
2023-07-22 17:23:13

Válasz Gyurkesz1 #13046. hozzászólásáraMint írtam nekem van eljössz érte? Vagy elvigyem? Ha kell?

Nincs profilkép
#13047 Moderátor
2023-07-22 17:02:57

Moderálási elveink miatt törölve: 2023-07-28 09:01:43

Nincs profilkép
#13046 Gyurkesz1
2023-07-22 16:57:06

Válasz R Sándor #13043. hozzászólásáraJól emlékszel,Kiralyhelmectől kb 15km, ha Pácinnál jársz át akkor a határ után az első falu ,Nagykövesd.

Nincs profilkép
#13045 R Sándor
2023-07-22 15:39:27

Válasz R Sándor #13044. hozzászólásáraAzért kérdezem mert én Szabolcs Szatmár Bereg megyében lakom és nekem van!! Adok szívesen!!

Nincs profilkép
#13044 R Sándor
2023-07-22 15:38:24

Válasz Gyurkesz1 #13042. hozzászólásáraVagy huje vagyok tennem is felvidéki vagy?

Nincs profilkép
#13043 R Sándor
2023-07-22 15:37:35

Válasz Gyurkesz1 #13042. hozzászólásáraMilyen messze laksz Királyhelmec től??

Nincs profilkép
#13042 Gyurkesz1
2023-07-22 15:29:33

Válasz R Sándor #13039. hozzászólásáraNincs csak a kaszahajtás oldalán, csak az nem ad logikát hogy pont az az oldal ér hamarabb földet ahol van rugó, ha fordítva lenne egy szót nemszólnák.

Nincs profilkép
#13041 Gyurkesz1
2023-07-22 15:27:46

Válasz medikus #13038. hozzászólásáraBizisten kerítek a másik oldalra is egy rugót,nagyon kiváncsi leszek.

Nincs profilkép
#13039 R Sándor
2023-07-22 15:09:36

Válasz Gyurkesz1 #13037. hozzászólásáraAz egyik oldalon nincs neked rugó a munkahengeren??

#13038 medikus
2023-07-22 15:00:09

Válasz Gyurkesz1 #13037. hozzászólásáraHa volna rugó mind két oldalon,és rendesen volna beállítva,minden probléma megszűnne!Akkor letehetnéd az asztalt a földre!
smile sweatdrop Nélküle nem lehet dolgozni!smile hammer

Nincs profilkép
#13037 Gyurkesz1
2023-07-22 14:48:57

Válasz medikus #13036. hozzászólásáraAzért húzza mert nem egyformán engedi az asztalt, az egyik oldalt huzza foldet masik oldalt 10cm is a tarlo . Tudom miert van a rugó, hogy jatszon az asztal ha nem egyenes a föld,netúrja a földet mint egy rakodó.

#13036 medikus
2023-07-22 14:31:20

Válasz Gyurkesz1 #13035. hozzászólásáraMiért húzza?Azért mert nincs rajta a rugó! Miért van a rugó???Mit is csinál az?smile confusedsmile confusedsmile confused

Nincs profilkép
#13035 Gyurkesz1
2023-07-22 14:20:32

Válasz medikus #13034. hozzászólásáraHát lehet, de nekem ha nagyon lent van egyből húzza oldalt a földet .

#13034 medikus
2023-07-22 14:11:46

Válasz Gyurkesz1 #13033. hozzászólásáraHa alánéznél a vágóasztalnak,látnád hogy az egész egy csúszó talp!smile sweatdrop

Nincs profilkép
#13033 Gyurkesz1
2023-07-22 14:04:18

Válasz medikus #13032. hozzászólásáraAzt meg hogy?? Van rajta olyan ütköző mint a 16os asztalán??

#13032 medikus
2023-07-22 13:46:05

Válasz Gyurkesz1 #13031. hozzászólásáraNekem nincs is fenn!A földön tolom az asztalt!

Nincs profilkép
#13031 Gyurkesz1
2023-07-22 13:29:17

Válasz medikus #13030. hozzászólásáraMaga hanyadikban használja??

#13030 medikus
2023-07-22 12:36:08

Válasz Gyurkesz1 #13029. hozzászólásáraÚgy hogy vannak rajta furatok,(egymás mellett 3?) ha azokba dugod a rögzítő csapot,akkor nem megy lentebb az asztal!

Nincs profilkép
#13029 Gyurkesz1
2023-07-22 12:22:44

Válasz medikus #13026. hozzászólásáraRajta van,ha egyre gondolunk. De hogy lehet azzal tarló magasságot álítani?? Én azt hittem az csak arra van hogy felemelt álapotban vonuláskor lelehessen biztosítani.

#13026 medikus
2023-07-22 09:28:05

Válasz Gyurkesz1 #13025. hozzászólásáraAmi a két munkahenger között van,ha van!

Nincs profilkép
#13025 Gyurkesz1
2023-07-22 09:08:44

Válasz medikus #13023. hozzászólásáraMost melyik támasztékra gondol arra a patkóra ami a rugót támasztja?

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Hirdetés
Profit a föld alatt: a sikeres gyökérzöldség-termesztés titkai
Profit a föld alatt: a sikeres gyökérzöldség-termesztés titkai
A Profit a föld alatt – Gyökérzöldség Agroinform online konferencia összefoglaló...
A törökök eldöntötték: kiszorítják a kínai fokhagymát
A törökök eldöntötték: kiszorítják a kínai fokhagymát
Idén a tavalyinál nagyobb fokhagymatermésre számítanak a török gazdálkodók. A...
Tófej 0148/9 hrsz. 1283 m² gyep
Tófej 0148/9 hrsz. 1283 m² gyep

300.000 Ft

Keszthely 0273/6 hrsz 714 m² nádas
Keszthely 0273/6 hrsz 714 m² nádas

71.000 Ft

Keszthely 0273/5 hrsz 790 m² nádas
Keszthely 0273/5 hrsz 790 m² nádas

79.000 Ft

Keszthely 0323/4 hrsz 552 m² rét
Keszthely 0323/4 hrsz 552 m² rét

55.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]