Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 353.86 Ft USD 310.75 Ft CHF 383.88 Ft GBP 410.17 Ft

Fórum

Massey Ferguson traktorok

Létrehozta: Hemden , 2008-09-18 11:50:13

Kedvencekhez Segítség
24664 hozzászólás
#14364 Czanik Sanyi
2012-02-06 18:46:51

Válasz #14364. hozzászólásra

Akkor azért kereste Ferit?smile confusedKoppant.smile thumbupcoolsmile thumbup

#14363 Claastra
2012-02-06 18:45:33

Válasz #14363. hozzászólásra

rájött hogy mégis jobb a valtrasmile thumbupcoolsmile thumbupcoolsmile thumbupcool

#14361 Mézga
2012-02-06 18:04:45

Válasz #14361. hozzászólásra

sajnos változott a szitú. úgy néz ki színt váltok smile sweatdrop

#14359 Mézga
2012-02-06 17:50:44

Válasz #14359. hozzászólásra

és mit tudsz? hagyj tudjam már én is smile crying

#14357 Mézga
2012-02-06 16:05:14

Válasz #14357. hozzászólásra

smile rolleyes
talán tudsz valamit?

#14356 Ropikaaa
2012-02-06 16:01:53

Válasz #14356. hozzászólásra

Mit szááámít ha van pízsmile lolsmile lol Vegyél egy 6480-asat, az kell nekedsmile thumbupcool

#14355 Mézga
2012-02-06 15:58:26

Válasz #14355. hozzászólásra

én bánom már, hogy az 55 helyett nem a 65-t vettem meg

#14354 Ropikaaa
2012-02-06 15:44:34

Válasz #14354. hozzászólásra

Mikor még 5465-öst akartunk venni akkor kérdeztük. És 6465 meg 5465 között alapgumiban nincs különbség elvileg, meg a felnit is 8 féleképpen lehet állítani asszem.

#14352 Mézga
2012-02-06 15:36:17

Válasz #14347. hozzászólásra

érdekes már árulja régóta. ha érne annyit lehet már eladták volna. tudok olyan trakit ami ér 13-14 millát és 10-ért elhozható smile tonguep

#14350 Sötét Paraszt
2012-02-06 14:17:25

Válasz #14350. hozzászólásra
100 ilyen lámpát megérhet a kombájnod? hehehehehe

#14349 szanberg
2012-02-06 13:14:15

Válasz #14349. hozzászólásra

ááá a mienk nem ér ennyit többet futott lelakottabb, egyébként nagyjavításon átesett mindene, viszont van hozzá átszerelő készlet kukoricához borsóhoz meg egy csomó vacak amit adtak gyárilag faládában hozzá újkorában, pótalkatrészek, asztalkocsi no meg egy 4soros oros adapter. Nem sokat ér egyiksem de ha adnám kompletten s nem 5-ért azis biztos!

Nincs profilkép
#14348 Pista58
2012-02-06 13:09:02

Válasz #14347. hozzászólásra

Szanberg, lehet hogy a te TC-d ér is annyit, de azt azért tudjuk itt mind, hogy a Balla árai akkor reálisak ha gyökötvonsz belöle és elosztod még kettövel... smile censoredsmile hammersmile cursing

#14347 Zoli 63
2012-02-06 12:39:21

Válasz #14347. hozzászólásra

Annyit ér ,amennyit adnak érte ! smile biggrin

#14346 szanberg
2012-02-06 11:53:02

Válasz #14346. hozzászólásra

Mézgám!

NÉZDMEG EZT ITT 8,9M+áfa...
Miről is beszélünk? Ugyanez mindennel felszerelve plusz kukorica adapter rá és mitis mondtál mennyit ér?

Te 5-öket beszéltél
naneeee............

#14345 Mézga
2012-02-06 08:30:28

valaki meg tudná mondani, hogy a 6465 a gyári gumikkal (18,4) és az állítható felnikkel belefér a sorba?

#14344 szanberg
2012-02-05 17:28:45

Válasz #14291. hozzászólásra

ÓÓÓÓ köszönöm Fanmester!
kb így gondoltam hogy kinéz csak rozsdásabbnak hehesmile lol (tudván hogy televan a porta sok ócskavassal hehe)smile lol

kár hogy kicsit keskeny de nem rossz!
Találd ki hogylehetne elhozni ócsón ügyesen addig meglátjuk mi a helyzet.
Jövőhéten még lesz egy segítségem szétnézni a 12méteres csehszlovák témában ha nem akad akkor tárgyalunk!!!smile cowboy

#14343 Ropikaaa
2012-02-05 17:25:24

Válasz #14342. hozzászólásra

Velem is ez szokott történni, csak Én inni szoktam előttesmile lolsmile lolsmile lol

#14342 szanberg
2012-02-05 17:22:18

Válasz #14339. hozzászólásra

nemvoltunk itthon, Egerben pioneer-es welness téma volt

#14341 szanberg
2012-02-05 17:21:35

Válasz #14340. hozzászólásra

elég keményen öcskös!

3napon keresztül traktorban ültem nem aludtam egy percet se, aztán lehunytam szemem véletlenűl 10percre utána meg úgy szétcsúsztam hogy nembírtam kinyitni a szemem egyszerűensmile lol

#14339 Ropikaaa
2012-02-05 17:16:54

Válasz #14338. hozzászólásra

Te voltál a legeny a gaton mi??smile lolsmile lol

#14338 Mézga
2012-02-05 17:15:14

Válasz #14338. hozzászólásra

no mi történt? beengedtek a házba? smile lol

#14337 szanberg
2012-02-05 17:12:41

No mivan???
árvízben is csak a Ferga üzemel a többi traktor mind belefúlt a vízbe.
Igaz énis kivettem a légszűrőt már, mert így a szűrődoboz tetejénél szív amúgymeg az alján és bizony kabinik érő vízekbendógozott napokat a traki, meg sárban mindenben.

Egyedül a radarja baxakodik azóta sajnos ez lehet megbánta a vízeskedést.

#14336 Drisa
2012-02-04 22:10:21

Válasz #14336. hozzászólásra

Mi Kleine gyártmányú géppel vetegetünk, Spc-hez képest sokkal jobb a minden szempontból. 4-500 ezerért már műtrágyaszórós változatokat lehet venni. Egy ismerős axiáltól vett, 450-ért 8 sorosat, szinte hibátlan volt csak vetni kellett vele, bár ő hidraulikus nyomjelzőt szerkesztett rá.

#14335 ermike
2012-02-04 20:55:09

Válasz #14330. hozzászólásra

kedeves mézga géza alapjába véve 80 % hecc és 20 % egyéb!

Vetettek már nekem is Monoval és azt kell mondjam következő éven kölcsön kértem a haver SPCjét!!! ÉS megérte!!!
Erről ennyit!

Azt sehol nem írtam le hogy a mono rosszab mint az spc de az árra minimum hatszoros azt kidolgozni azzal az évi kb 50 ha vetéssel nem lehet! A bérmunka errefelé nem úgy megy mint a nagy és jólmenő mezégazdasági vidkeken egymástól 30 km re a két mono a völgyön! és hát nem biztos hogy időben pont akkor kerülök sorra, így igyekszem magamnak mmegcsinálni időben!

#14334 lala1
2012-02-04 20:50:08

Nagy itt a csönd........
Talán befújt benneteket a hóóóó? smile confusedsmile confusedsmile confused

#14333 jamo
2012-02-04 18:50:42

Válasz #14333. hozzászólásra

Nekem cserélni kellett mikor vettem, semmi erő nem volt benne.

#14332 sanyeee
2012-02-04 18:42:28

Válasz #14332. hozzászólásra

láttam emilt.
Igen ott van a szűrő a jobb oldalon nekem is, ahogy leirod maceráns dolog a szivattyut ki meg beszerelni, remélem nem lesz sok gondom vele, neked volt már baja?

#14331 jamo
2012-02-04 18:36:27

Válasz #14331. hozzászólásra

Szia!

Küldtem emilt az előbb.

Ha olyan a tied is mint az enyém akkor a hátsó híd előtt jobb olsalt a fülke alatt van egy nagy szűrő egy fedélen, arra van rácsavarozva a szivattyú belülről És egy fogaskerék hajtja, ha jól rémlik a kardánhajtástól van leágaztatva. Szerelni kicsit macrás mert a vezérműtömböknél fel nem használt ám de már megszűrt olajat visszakeringeti a szivattyú szívóágába hogy ne kelljen újból szűrnie. És ez a visszatérő ág a bal oldalon megy vissza a hátsó híd előtt egy gumi hidraulika csövön egy deklibe. Belül pedig a két szemben lévő dekli (hogy átvezetődjön az olaj a szivattyú szívóágába) egy vascsővel van összekötve gumigyűrűs tömítéssel. Ezt kicsit szívás összejátszni. Hogy helyen legyen anélkül hogy becsípnéd a gumigyűrűt. Amúgy a belül colos fejű imbuszcsavarok rögzítik a dolgokat szóval ha látótérbe kerül colos imbuszkulcs készlet akkor csapjál le rá! Van ahová a bitfejes a jobb van ahová a hagyományos pipa.

Légszűrőhöz nem tudok nyilatkozni, nekem nincs rajta ilyesmi.

#14330 sanyeee
2012-02-04 17:30:30

Sziasztok!
Jamo: volna 2 kérdésem: az egyik csak kiváncsiságból, ami az lenne hogy hová van elrejtve a hidraulika szivattyuja a gépednek (gondolom az enyémen is ott lehet)
A másik az a levegőszűrő előszűrője lenne, ami a motorháztetőn kivül van: tehát az száraz, vagy járna olaj bele?

#14329 Mézga
2012-02-04 16:29:54

Válasz #14328. hozzászólásra

az egyik a offos szöveg szegény zolira egy képért, mikor te pont úgynazt csinálod

gondolom a másik a vetőgépes dolog. ha hülyeséget írsz ne csodálkozz. nekem vettek spc-vel és volt saját spc-m is. a két munka között ég és föld volt a különbség és terméskülönbség 10mázsákban mérhető

néhány éve accordom van. azt is tudom, hogy mi a különbség a saját spc-s és accordos vetés között. és láttam már egymás mellett két különböző monosemes vetést (kelést). az egyik bérmunka volt.

ha kapnál kölcsönbe egy szezonra egy monosemet, soha nem engednéd ki az udvarodból

#14328 Ropikaaa
2012-02-04 15:28:55

Válasz #14313. hozzászólásra


Szanberg mindig benne van a hírekbensmile lolsmile lol 6:13-tól nézzéteksmile thumbup

#14327 ermike
2012-02-04 11:50:15

Válasz #14327. hozzászólásra

de föl kapta az orrát az uraság már minden topikban beszólogat? smile thumbup

#14326 Mézga
2012-02-03 22:02:48

Válasz #14325. hozzászólásra


gyere át a valtrába, ott talán békén hagynak

#14325 Mézga
2012-02-03 21:56:18

Válasz #14325. hozzászólásra

az láttam ln is. de ezért a sok hühó

#14324 Zoli 63
2012-02-03 21:49:03

Válasz #14321. hozzászólásra

Ermike amit előszőt videóként rakott be ,már nálam is betöltötte magát,és rögtön indul a hiradó akárhányszór belépek ide,tekerj le oda ,és nagyitva élvezhető ,és látható 1 ferga hátúlról a vizben .

#14323 Zoli 63
2012-02-03 21:43:36

Szanberg nem látszik csak hátúlról / akárki is lehet ott :)) / ha ő ment 39sec-nál a fergával .

Nincs profilkép
#14322 Szabi.
2012-02-03 21:19:40

Válasz #14313. hozzászólásra

Nem, a JD vízen járt volna........smile thumbupsmile thumbupsmile thumbup

#14321 .Norbert
2012-02-03 21:16:00

Válasz #14320. hozzászólásra

Én is kíván csi vagyok. De semmi nem jelenik meg...

#14320 Mézga
2012-02-03 21:13:54

Válasz #14320. hozzászólásra

az nekem se. de a másik nem akar csöndbe maradni

Nincs profilkép
#14319 Szabi.
2012-02-03 21:13:06

Válasz #14319. hozzászólásra

Nálam nem indul a videó !smile scared

#14318 ermike
2012-02-03 21:10:39

Válasz #14318. hozzászólásra

????? nem értem? Mi sült be????

Nincs profilkép
#14317 Szabi.
2012-02-03 21:09:21

Válasz #14317. hozzászólásra

Na ez(is) besült............gondolom fontos hír lehetett úgy a vége felé........smile biggrin

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Az európai almapiacon fokozatosan kifutnak a tárolt készletek. A piaci helyzet...
Hirdetés
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
A Nemzeti KAP-hálózat Zöld Támogató Egysége és a Gazda Kontroll...
Széna eladó
Széna eladó

13.000 Ft

Eladó Limuzin borjak
Eladó Limuzin borjak

590.000 Ft

TONUTTI RCS 12 V csillagkerekes rendsodró
TONUTTI RCS 12 V csillagkerekes...

1.350.000 Ft

Amazone Za-m mérleges műtrágyaszóró
Amazone Za-m mérleges műtrágyaszóró

2.750.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]