Mikor még 5465-öst akartunk venni akkor kérdeztük. És 6465 meg 5465 között alapgumiban nincs különbség elvileg, meg a felnit is 8 féleképpen lehet állítani asszem.
ááá a mienk nem ér ennyit többet futott lelakottabb, egyébként nagyjavításon átesett mindene, viszont van hozzá átszerelő készlet kukoricához borsóhoz meg egy csomó vacak amit adtak gyárilag faládában hozzá újkorában, pótalkatrészek, asztalkocsi no meg egy 4soros oros adapter. Nem sokat ér egyiksem de ha adnám kompletten s nem 5-ért azis biztos!
Szanberg, lehet hogy a te TC-d ér is annyit, de azt azért tudjuk itt mind, hogy a Balla árai akkor reálisak ha gyökötvonsz belöle és elosztod még kettövel...
ÓÓÓÓ köszönöm Fanmester!
kb így gondoltam hogy kinéz csak rozsdásabbnak hehe (tudván hogy televan a porta sok ócskavassal hehe)
kár hogy kicsit keskeny de nem rossz!
Találd ki hogylehetne elhozni ócsón ügyesen addig meglátjuk mi a helyzet.
Jövőhéten még lesz egy segítségem szétnézni a 12méteres csehszlovák témában ha nem akad akkor tárgyalunk!!!
3napon keresztül traktorban ültem nem aludtam egy percet se, aztán lehunytam szemem véletlenűl 10percre utána meg úgy szétcsúsztam hogy nembírtam kinyitni a szemem egyszerűen
No mivan???
árvízben is csak a Ferga üzemel a többi traktor mind belefúlt a vízbe.
Igaz énis kivettem a légszűrőt már, mert így a szűrődoboz tetejénél szív amúgymeg az alján és bizony kabinik érő vízekbendógozott napokat a traki, meg sárban mindenben.
Egyedül a radarja baxakodik azóta sajnos ez lehet megbánta a vízeskedést.
Mi Kleine gyártmányú géppel vetegetünk, Spc-hez képest sokkal jobb a minden szempontból. 4-500 ezerért már műtrágyaszórós változatokat lehet venni. Egy ismerős axiáltól vett, 450-ért 8 sorosat, szinte hibátlan volt csak vetni kellett vele, bár ő hidraulikus nyomjelzőt szerkesztett rá.
kedeves mézga géza alapjába véve 80 % hecc és 20 % egyéb!
Vetettek már nekem is Monoval és azt kell mondjam következő éven kölcsön kértem a haver SPCjét!!! ÉS megérte!!!
Erről ennyit!
Azt sehol nem írtam le hogy a mono rosszab mint az spc de az árra minimum hatszoros azt kidolgozni azzal az évi kb 50 ha vetéssel nem lehet! A bérmunka errefelé nem úgy megy mint a nagy és jólmenő mezégazdasági vidkeken egymástól 30 km re a két mono a völgyön! és hát nem biztos hogy időben pont akkor kerülök sorra, így igyekszem magamnak mmegcsinálni időben!
láttam emilt.
Igen ott van a szűrő a jobb oldalon nekem is, ahogy leirod maceráns dolog a szivattyut ki meg beszerelni, remélem nem lesz sok gondom vele, neked volt már baja?
Ha olyan a tied is mint az enyém akkor a hátsó híd előtt jobb olsalt a fülke alatt van egy nagy szűrő egy fedélen, arra van rácsavarozva a szivattyú belülről És egy fogaskerék hajtja, ha jól rémlik a kardánhajtástól van leágaztatva. Szerelni kicsit macrás mert a vezérműtömböknél fel nem használt ám de már megszűrt olajat visszakeringeti a szivattyú szívóágába hogy ne kelljen újból szűrnie. És ez a visszatérő ág a bal oldalon megy vissza a hátsó híd előtt egy gumi hidraulika csövön egy deklibe. Belül pedig a két szemben lévő dekli (hogy átvezetődjön az olaj a szivattyú szívóágába) egy vascsővel van összekötve gumigyűrűs tömítéssel. Ezt kicsit szívás összejátszni. Hogy helyen legyen anélkül hogy becsípnéd a gumigyűrűt. Amúgy a belül colos fejű imbuszcsavarok rögzítik a dolgokat szóval ha látótérbe kerül colos imbuszkulcs készlet akkor csapjál le rá! Van ahová a bitfejes a jobb van ahová a hagyományos pipa.
Légszűrőhöz nem tudok nyilatkozni, nekem nincs rajta ilyesmi.
Sziasztok!
Jamo: volna 2 kérdésem: az egyik csak kiváncsiságból, ami az lenne hogy hová van elrejtve a hidraulika szivattyuja a gépednek (gondolom az enyémen is ott lehet)
A másik az a levegőszűrő előszűrője lenne, ami a motorháztetőn kivül van: tehát az száraz, vagy járna olaj bele?
az egyik a offos szöveg szegény zolira egy képért, mikor te pont úgynazt csinálod
gondolom a másik a vetőgépes dolog. ha hülyeséget írsz ne csodálkozz. nekem vettek spc-vel és volt saját spc-m is. a két munka között ég és föld volt a különbség és terméskülönbség 10mázsákban mérhető
néhány éve accordom van. azt is tudom, hogy mi a különbség a saját spc-s és accordos vetés között. és láttam már egymás mellett két különböző monosemes vetést (kelést). az egyik bérmunka volt.
ha kapnál kölcsönbe egy szezonra egy monosemet, soha nem engednéd ki az udvarodból
Ermike amit előszőt videóként rakott be ,már nálam is betöltötte magát,és rögtön indul a hiradó akárhányszór belépek ide,tekerj le oda ,és nagyitva élvezhető ,és látható 1 ferga hátúlról a vizben .
24664 hozzászólás
Válasz #14364. hozzászólásra
Koppant.

Akkor azért kereste Ferit?
Válasz #14363. hozzászólásra



rájött hogy mégis jobb a valtra
Válasz #14362. hozzászólásra
Több infót..
Válasz #14361. hozzászólásra

sajnos változott a szitú. úgy néz ki színt váltok
Válasz #14360. hozzászólásra

azt amit én
Válasz #14359. hozzászólásra

és mit tudsz? hagyj tudjam már én is
Válasz #14358. hozzászólásra

Én ugyan semmit
Válasz #14357. hozzászólásra
talán tudsz valamit?
Válasz #14356. hozzászólásra

Vegyél egy 6480-asat, az kell neked
Mit szááámít ha van píz
Válasz #14355. hozzászólásra
én bánom már, hogy az 55 helyett nem a 65-t vettem meg
Válasz #14354. hozzászólásra
Mikor még 5465-öst akartunk venni akkor kérdeztük. És 6465 meg 5465 között alapgumiban nincs különbség elvileg, meg a felnit is 8 féleképpen lehet állítani asszem.
Válasz #14352. hozzászólásra
honnan gondolod?
Válasz #14347. hozzászólásra

érdekes már árulja régóta. ha érne annyit lehet már eladták volna. tudok olyan trakit ami ér 13-14 millát és 10-ért elhozható
Válasz #14346. hozzászólásra
Befér a sorba.
Válasz #14350. hozzászólásra

100 ilyen lámpát megérhet a kombájnod? hehehehehe
Válasz #14349. hozzászólásra
ááá a mienk nem ér ennyit többet futott lelakottabb, egyébként nagyjavításon átesett mindene, viszont van hozzá átszerelő készlet kukoricához borsóhoz meg egy csomó vacak amit adtak gyárilag faládában hozzá újkorában, pótalkatrészek, asztalkocsi no meg egy 4soros oros adapter. Nem sokat ér egyiksem de ha adnám kompletten s nem 5-ért azis biztos!
Válasz #14347. hozzászólásra


Szanberg, lehet hogy a te TC-d ér is annyit, de azt azért tudjuk itt mind, hogy a Balla árai akkor reálisak ha gyökötvonsz belöle és elosztod még kettövel...
Válasz #14347. hozzászólásra

Annyit ér ,amennyit adnak érte !
Válasz #14346. hozzászólásra
Mézgám!
NÉZDMEG EZT ITT 8,9M+áfa...
Miről is beszélünk? Ugyanez mindennel felszerelve plusz kukorica adapter rá és mitis mondtál mennyit ér?
Te 5-öket beszéltél
naneeee............
valaki meg tudná mondani, hogy a 6465 a gyári gumikkal (18,4) és az állítható felnikkel belefér a sorba?
Válasz #14291. hozzászólásra
(tudván hogy televan a porta sok ócskavassal hehe)

ÓÓÓÓ köszönöm Fanmester!
kb így gondoltam hogy kinéz csak rozsdásabbnak hehe
kár hogy kicsit keskeny de nem rossz!
Találd ki hogylehetne elhozni ócsón ügyesen addig meglátjuk mi a helyzet.
Jövőhéten még lesz egy segítségem szétnézni a 12méteres csehszlovák témában ha nem akad akkor tárgyalunk!!!
Válasz #14342. hozzászólásra



Velem is ez szokott történni, csak Én inni szoktam előtte
Válasz #14339. hozzászólásra
nemvoltunk itthon, Egerben pioneer-es welness téma volt
Válasz #14340. hozzászólásra

elég keményen öcskös!
3napon keresztül traktorban ültem nem aludtam egy percet se, aztán lehunytam szemem véletlenűl 10percre utána meg úgy szétcsúsztam hogy nembírtam kinyitni a szemem egyszerűen
Válasz #14339. hozzászólásra



Válasz #14338. hozzászólásra


Te voltál a legeny a gaton mi??
Válasz #14338. hozzászólásra

no mi történt? beengedtek a házba?
No mivan???
árvízben is csak a Ferga üzemel a többi traktor mind belefúlt a vízbe.
Igaz énis kivettem a légszűrőt már, mert így a szűrődoboz tetejénél szív amúgymeg az alján és bizony kabinik érő vízekbendógozott napokat a traki, meg sárban mindenben.
Egyedül a radarja baxakodik azóta sajnos ez lehet megbánta a vízeskedést.
Válasz #14336. hozzászólásra
Mi Kleine gyártmányú géppel vetegetünk, Spc-hez képest sokkal jobb a minden szempontból. 4-500 ezerért már műtrágyaszórós változatokat lehet venni. Egy ismerős axiáltól vett, 450-ért 8 sorosat, szinte hibátlan volt csak vetni kellett vele, bár ő hidraulikus nyomjelzőt szerkesztett rá.
Válasz #14330. hozzászólásra
kedeves mézga géza alapjába véve 80 % hecc és 20 % egyéb!
Vetettek már nekem is Monoval és azt kell mondjam következő éven kölcsön kértem a haver SPCjét!!! ÉS megérte!!!
Erről ennyit!
Azt sehol nem írtam le hogy a mono rosszab mint az spc de az árra minimum hatszoros azt kidolgozni azzal az évi kb 50 ha vetéssel nem lehet! A bérmunka errefelé nem úgy megy mint a nagy és jólmenő mezégazdasági vidkeken egymástól 30 km re a két mono a völgyön! és hát nem biztos hogy időben pont akkor kerülök sorra, így igyekszem magamnak mmegcsinálni időben!
Nagy itt a csönd........


Talán befújt benneteket a hóóóó?
Válasz #14333. hozzászólásra
Nekem cserélni kellett mikor vettem, semmi erő nem volt benne.
Válasz #14332. hozzászólásra
láttam emilt.
Igen ott van a szűrő a jobb oldalon nekem is, ahogy leirod maceráns dolog a szivattyut ki meg beszerelni, remélem nem lesz sok gondom vele, neked volt már baja?
Válasz #14331. hozzászólásra
Szia!
Küldtem emilt az előbb.
Ha olyan a tied is mint az enyém akkor a hátsó híd előtt jobb olsalt a fülke alatt van egy nagy szűrő egy fedélen, arra van rácsavarozva a szivattyú belülről És egy fogaskerék hajtja, ha jól rémlik a kardánhajtástól van leágaztatva. Szerelni kicsit macrás mert a vezérműtömböknél fel nem használt ám de már megszűrt olajat visszakeringeti a szivattyú szívóágába hogy ne kelljen újból szűrnie. És ez a visszatérő ág a bal oldalon megy vissza a hátsó híd előtt egy gumi hidraulika csövön egy deklibe. Belül pedig a két szemben lévő dekli (hogy átvezetődjön az olaj a szivattyú szívóágába) egy vascsővel van összekötve gumigyűrűs tömítéssel. Ezt kicsit szívás összejátszni. Hogy helyen legyen anélkül hogy becsípnéd a gumigyűrűt. Amúgy a belül colos fejű imbuszcsavarok rögzítik a dolgokat szóval ha látótérbe kerül colos imbuszkulcs készlet akkor csapjál le rá! Van ahová a bitfejes a jobb van ahová a hagyományos pipa.
Légszűrőhöz nem tudok nyilatkozni, nekem nincs rajta ilyesmi.
Sziasztok!
Jamo: volna 2 kérdésem: az egyik csak kiváncsiságból, ami az lenne hogy hová van elrejtve a hidraulika szivattyuja a gépednek (gondolom az enyémen is ott lehet)
A másik az a levegőszűrő előszűrője lenne, ami a motorháztetőn kivül van: tehát az száraz, vagy járna olaj bele?
Válasz #14328. hozzászólásra
az egyik a offos szöveg szegény zolira egy képért, mikor te pont úgynazt csinálod
gondolom a másik a vetőgépes dolog. ha hülyeséget írsz ne csodálkozz. nekem vettek spc-vel és volt saját spc-m is. a két munka között ég és föld volt a különbség és terméskülönbség 10mázsákban mérhető
néhány éve accordom van. azt is tudom, hogy mi a különbség a saját spc-s és accordos vetés között. és láttam már egymás mellett két különböző monosemes vetést (kelést). az egyik bérmunka volt.
ha kapnál kölcsönbe egy szezonra egy monosemet, soha nem engednéd ki az udvarodból
Válasz #14313. hozzászólásra

6:13-tól nézzétek
Szanberg mindig benne van a hírekben
Válasz #14327. hozzászólásra

de föl kapta az orrát az uraság már minden topikban beszólogat?
Válasz #14325. hozzászólásra
gyere át a valtrába, ott talán békén hagynak
Válasz #14325. hozzászólásra
az láttam ln is. de ezért a sok hühó
Válasz #14321. hozzászólásra
Ermike amit előszőt videóként rakott be ,már nálam is betöltötte magát,és rögtön indul a hiradó akárhányszór belépek ide,tekerj le oda ,és nagyitva élvezhető ,és látható 1 ferga hátúlról a vizben .
Szanberg nem látszik csak hátúlról / akárki is lehet ott :)) / ha ő ment 39sec-nál a fergával .
Válasz #14313. hozzászólásra



Nem, a JD vízen járt volna........
Válasz #14320. hozzászólásra
Én is kíván csi vagyok. De semmi nem jelenik meg...
Válasz #14320. hozzászólásra
az nekem se. de a másik nem akar csöndbe maradni
Válasz #14319. hozzászólásra

Nálam nem indul a videó !
Válasz #14318. hozzászólásra
????? nem értem? Mi sült be????
Válasz #14317. hozzászólásra

Na ez(is) besült............gondolom fontos hír lehetett úgy a vége felé........
Válasz #14315. hozzászólásra
26 : 30-tól!
http://videotar.mtv.hu/Videok/2012/02/03/20/MTV_Hirado_2012_februar_3_19_30.aspx
Válasz #14313. hozzászólásra
Még egyszer.