Kedves Barátaim! Badacsonyban,strandtól, hajóállomástól 450 méterre jó állapotban lévő nyaraló eladó. Akit érdekel az ajánlatom az hívjon fel: 0630 8511482 Köszönöm szépen. Szájli Kálmán
Üdv. NH T6 traktorhoz keresnék első fényszóró burkolatot. Tud valaki alkatrész beszerzési forrásokat? A traktor forgalmazó a komplett lámpa egységet kicserélné horror áron. Köszönöm.
Válasz Bálint79 #3353. hozzászólásárasúlyra majdnem egy a kettő mert a turbóslemezburkolatos mtz 4700 kg a t5.95 meg 4900.
De az nh nagyobb első kereke és normális összkerékhajtása meg difizárja miatt érezhetően jobbat bír húzni ez nem kérdés. a kis 3600 cm3 motor nagyon gyorsan kipörög jó a váltófokozatok elosztása megrakott póthoz is.
mtz javára szól hogy 1900 fordulaton megy 40-et a nh 2300 fordulaton.ez a hi-lo váltosakra érvényes. bálázni nem bálázunk azt nem tom.
Válasz Cowboy #3348. hozzászólásáraMi a véleményed t5.95-ről.
Tele pótkocsi dombnak lefele,hogy bírja illetve a bálázót.
Mtz -hez képest erőben mit gondolsz érezhetően erősebb?
Várok véleményeket másoktól is.
T5.100 t5.120 as is érdekelne ha valakinek esetleg van.
Köszi
Sziasztok.
New Holland TD90D traktoromnal azzal a problemaval szembesulok, hogy a kardan kuplungja nem mukodik. Vagyis: ha nincs racsatlakoztatva semmilyen gep, akkor beindul a TLT.
dE HA MAR EGY KORKASZAT RACSATLAKOZTATOK, KEPTELEN elinditani a gepet, egyszeruen csak kerreg.
Megoldaskent eloszor osszecsatolom a kerekmeghajtassal, amitol a kasza eleg lenduletet kap, utana atteszem a motormeghajtasba, igy mukodik.
Viszont A kuplung nem mukodik, nem allitja meg a tengelyforgasat.
Valami otlet, jo tanacs?
Válasz Sk Laci #3349. hozzászólásáraAz öreg tm 165-ös lassan 20 éves lesz azon nem szakadt még el de lehet nem is fog. Az anyagminőség romlik nincs mese.
Válasz agrárproletár #3347. hozzászólásáranekem t5.95 van 2015-ös 3300 óra van benne.
eddigi hibák üzemanyag tartály felfogató pánt elszakadt. 1200 ft. Légtartály levegő mennyiség jeladó elromlott 50 eft gariba cserélték. kb 3 hete 3200 üzemóránál letört a kipufogó csonkba.
most megy a vita a kiterjesztett garbiba nem akarják kifizetni mert az törés és a törés esetén 100 eft az önrész a kipufogó meg 80 eft.
Ezen kivül semmi a traki éves szinten 800 órát megy . olyan műszaki hiba nem volt ami miatt meg kellett volna állni. fülke nagyon jó csendes fogyasztás elfogadható. a JD jobb szerintem de ez már nem MTZ.
Olyan kérdésem lenne, hogy vagytok megelégedve a new holland traktorokkal? Konkrétan egy t5.100-ast (120 lóerőre felhúzva) néztem ki, univerzális traktor lenne, szállítás, permetezés, vetés, meg még egy 2-3 évig talajmunkázna is, szántás 3 fejjel, tárcsa, kombinátor, szántáselmunkálás, de a jövőben tervben van egy nagyobb traktor is, és nagyobb teljesítményű, munkaszélességű munkagépek is, csak most így hirtelen nem szeretném lecserélni a komplett gépparkot.
Új gépről van szó, és szemezgetek a kiterjesztett garanciával is.
Érdekelne, milyen tapasztalataitok vannak, milyen vélemények alakultak ki, mire érdemes esetleg odafigyelni?
Válasz lac* #3337. hozzászólásáraNekem is egy török vacaknál van,csak elfelejtettek hozzá kezelésit adni.Volt az imt-nél is csak ott szemben is volt egy zsírzó szem,amit ki kellett venni és addig nyomni még ott nem jött ki a zsír.Az imt-nél láttam szétszedve is ott két kúp csapágyat kent.Csak az nem tetszik ha itt is úgy áll akkor ha túl kenem a váltóba fogja benyomni a felesleget,mert könnyebben átnyomja az olajt záró szimeringen befelé mint a zsírt záró szimeringen kifelé.
Válasz fexco #3340. hozzászólásáraasszem a következő zsirzásnál az lesz,csak nemtudok semmi méretet.esetleg te tudod,hogy a zsirzogombot,ha kitekerem,hányas menet?mert ugye akkor elöre készülnék az anyaggal,és megoldanám1kerék levétellel.
Válasz prjricsi #3334. hozzászólásáraFéltengelyeket hetente szoktam ha megy, de talán 10-12 nyomok bele. Az elejét gyakraban kenem, kivéve a kardányát, metr sokszor úgy áll meg, hogy játszani kell vele a hozáférhetőség miatt.
Nálam keveset megy a traktor 200-250 óra/év.
Válasz mtz1221 #3333. hozzászólásáraMi ha folyamatosan dolgozunk vele, akkor hetente kb kétszer nyomunk bele 6-7 "nyomásnyit", egyébként amikor meg eszünkbe jut. Még nem nyomta ki a szimeringet, nem csinált kárt.
New Holland traktoroknál láttam hogy van a féltengely végein 1-1 zsírzó szem.Mit ír a könyve milyen időközönként kell azt kenni,meg mennyi kell bele ???Ha túl kenném akkor tud kárt okozni,pl szimeringet kinyomni ???
Válasz Hali Laci #3330. hozzászólásáraKöszönöm szépen mindkettőtöknek! Láttam ilyesmita jobb hátsó kerék lehajtásánál, megnézem elsőnek ott a hibát, aztán megyek végig a kapcsolóig. Mégegyszer köszönöm!
Válasz Hali Laci #3330. hozzászólásáraKöszönöm szépen mindkettőtöknek! Láttam ilyesmita jobb hátsó kerék lehajtásánál, megnézem elsőnek ott a hibát, aztán megyek végig a kapcsolóig. Mégegyszer köszönöm!
Válasz csipi145 #3327. hozzászólásáraNekünk L85 van. Annak a hátsó kerék hajtás tengely diferenciál művének oldalán van a mágnesszelep. Azt tudni kell, hogy nálunk biztos, de nálad is valószínű hogy ha nincs nyomás akkor az bekapcsolt első hajtást jelent. Tehát álló motornál se szabad vontatni csak megemelve.Mi tavaly cseréltük ezt a szelepet kb 80e ft.
Első körben megkeresném és ellenőrizném a vezetékeket mert gyakori hiba a szakadás. Nagyon rossz helyen van ez a szelep. Én letakartam már egy lemezzel ,hogy jobban védve legyen.
Találtam egy ilyet
https://www.tractorbynet.com/forums/parts-repairs/276111-new-holland-tn90f-error-code.html
Nem ismerem a trakit, de meg kellene keresni, hol kapcsolja az első hajtást a vélhetően mágnestekercs, ha megvan akkor lehet ellenőrizni, kizárni hiba lehetőségeket.
A vezetéket leellenőrizni szakadásra a kapcsolóig a tekercsen ellenállást mérni, ha fém a tartója akkor testzárlatot keresni...ect
Sziasztok! Egy kis segitséget szeretnék kérni.:Adott egy New Holland TN75Ftipusú kertészeti traktor. Az első hajtását nem kapcsolja ki hiába próbálom kapcsolóval kikapcsolni, állandóan hajt. A kivillogott hibakód:36. Ki tudja megmondani, mit jelent eza hibakód vagy hol keressem ahibát? Előre is köszönöm!
Az lenne a kérdésem hogy ilyen adagolón (delphi) lehet e az üzemanyag mennyiségen picit visszavenni? Vólt szerelönél, ott én mondtam hogy adjanak neki egy kis plussz anyagot, de hülyeség vólt mert azóta alapjáraton füstöl kékes fehéren. Valszeg nem tudja elégetni az anyagot. Búdös, csipős füstje van. Az előtöltés elvileg jó, 29°. Amúgy new holland ts115. Valakinek vmi ötlet?
Megszerzés (Whatsapp: +447459294174) Vezetői engedély, útlevél, személyi igazolvány, tanúsítvány.
kínálunk olyan szolgáltatást, amely segít Önnek a célok elérésében, segíthetünk:
• Valódi kormányzati kibocsátási azonosító megszerzése egy másik azonosítóval (új nevek),
• Hivatalos német vezetői engedély (Fahrerlaubnis),
• Érvényes és ellenőrizhető licenc, új identitással,
• Id kártyák, vezetői engedélyek, útlevelek, tanúsítványok.
• áthelyezés,
• Útlevél, diplomata útlevél, új útlevél,
• Új azonosító okmányok előállítása és beszerzése,
• Munkaengedélyt is végezünk.
Skype == (rollins.wocott)
WhatsApp: == (+ 447459294174)
Mobiltelefon #: == (+ 441618506062)
E-mail: furykrecon@gmail.com
Hiteles Fehéroroszországi vezetői engedély
Hiteles Belgium vezetői engedély
Hiteles Bulgária vezetői engedély
Hiteles Albánia vezetői engedély
Hiteles Andorra vezetői engedély megszerzése
Hiteles Örményország vezetői engedély megszerzése
Hiteles Ausztria vezetői engedély
Autentikus Magyarország vezetői engedély megszerzése
Hiteles Izlandi vezetői engedély
Hiteles Írország vezetői engedély megszerzése
Hiteles Olaszország vezetői engedély (patente di guida)
Hiteles Lengyelország vezetői engedély (prawo jazdy)
Hiteles Portugália vezetői engedély (carteira de motorista)
Hiteles Románia vezetői engedély
Hiteles Oroszország vezetői engedély
Hiteles horvát vezetői engedély
Hiteles Ciprus vezetői engedély
Hiteles Csehországi vezetői engedély
Hiteles Lettország vezetői engedély megszerzése (autovaditaja aplieciba)
Hiteles Liechtensteini vezetői engedély
Hiteles Litvánia vezetői engedély
Hiteles luxemburgi vezetői engedély
Hiteles San Marino vezetői engedély
Hiteles Szerbia vezetői engedély
Hiteles Szlovákia vezetői engedély
Hiteles Szlovénia vezetői engedély
Hiteles Spanyolország vezetői engedély (licencia de conducir)
Hiteles Svédországi vezetői engedély
Hiteles Svájc vezetői engedély
Hiteles Ukrajna vezetői engedély
Authentic United Kingdom (UK) vezetői engedély (DVLA)
Hiteles Máltai vezetői engedély
Hiteles Moldovai vezetői engedély
Hiteles Monaco vezetői engedély
Hiteles Montenegró vezetői engedély
Hiteles Dánia vezetői engedély (kørekort)
Hiteles Észtországi vezetői engedély
Autentikus Finnországi vezetői engedély megszerzése
Autentikus francia vezetői engedély (permis de conduire)
Szerezz Autentikus Georgia vezetői engedélyt
Hiteles Németország vezetői engedély (Fahrerlaubnis)
Hiteles Görögország vezetői engedély megszerzése
Hiteles Hollandia vezetői engedély (Rijbewijs)
Hiteles Norvégia vezetői engedély (Førerkort)
Válasz Szabi. #3323. hozzászólásáraEmlékszel szidták mint a boltot, közben meg kifejezetten jó gépek a mai napig
Persze aki szidta az csak képről látott olyat. No ezért béreltem tavaly johndeert, hogy érezzem a királyságot, közben meg csak a kartergázt ill. A meleget izzadságot éreztem hehe
Ipari melléktermék, műanyag traktor
Válasz szanberg #3316. hozzászólásáraT8.390 volt nálunk demo-n... jó hogy hoztak mert legalább gyakorlatban is bebizonyosodott hogy az életben soha ne ne gondolkozzunk ebben...
Nézegetem a nagytraktorok adatait és a T8.390-435 nyusziknál 1800-1850Nm forgató nyomatékot írnak, miközben a 8R-ek legnagyobbjai 1600körül alakulnak (370-400R) de a fergák és fendtek is ilyesmiket tudnak.
Valójában valaki mért össze ilyet másik márkákkal?
Válasz norbi444 #3313. hozzászólásáraA szívócsövön lesz repedés legalábbis nekünk azon volt. Nem kell a tankot leszedni a bal oldalon van a szívócsöve ha benézel a lépcső és a fülke között meg fogod látni.Csak lehúzod róla az elektromos vezetékeket meg az üzemanyag felé menő csatlakozót .Ha jól rémlik akkor egy olaj üzemanyag álló csövet húztunk rá és utána örök élet,
TM120 a következő jelenséget produkálja:
Ha az üzemanyag szint fél tank alá esik, akkor elkezd badadogni, valamikor meg is áll a motor. Tele tanknál nincs ilyen gond, viszont az AC pumpa előtti átlátszó üveg szűrőben akkor is vannak buborékok. Gondolom a szívócső lehet megrepedve és ott szed be levegőt ha már alacsonyabban van a nafta. Valaki le tudná írni hogy miként férek hozzá legkönnyebben a szívócsőhöz?Bal oldali tankot kell leszedni?
Válasz lac* #3311. hozzászólásáraIgen figyelek rá, rendszeresen pucolom a szűrőket meg cseréltem is időközönként. Az ülést már párszor kiszedtem , magamat is megszivatva ( légvezetékek ilyesmi szétugrott, rossz helyre raktam, kicsípte, de már egy ideje nincs gond )
Válasz Koszi. #3309. hozzászólásáraViszont figyelj a fülkén lévő két légszűrőre.Nálam elvetemedett a papír,emiatt por jutott a klímába,és kompletten bedugult a hőcserélő.Nem is ez a nagyobb probléma,hanem a kiszerelése,ülést kipakolni,kereket levenni,klimagázt lefejteni,fagyálló leenged,és utána tudod kivenni a hőcserélőt.
Válasz Koszi. #3309. hozzászólásáraÉn olajon kívül másért nem zaklatom a szervizeseket igaz azért elég sűrűn mert dől az olaj ebből az öreg kohószökevényből .
Válasz Hús Futár #3308. hozzászólásáraErre gondoltam én is csak nem mertem kiírni Viszont tény hogy mindíg a szerelőt hívom ha van valami gond, szerencsére nagyobb még nem volt eddig.
Válasz Ati007 #3306. hozzászólásáraJó néha ilyeneket olvasni, hátha hasznára válik valakinek! Illetve amúgy is nagyon pang a topik, most vagy mindenkinek van egy jó szerelője és azonnal azt hívja ha valami baj van vagy....
4456 hozzászólás
Kedves Barátaim! Badacsonyban,strandtól, hajóállomástól 450 méterre jó állapotban lévő nyaraló eladó. Akit érdekel az ajánlatom az hívjon fel: 0630 8511482 Köszönöm szépen. Szájli Kálmán





Üdv. NH T6 traktorhoz keresnék első fényszóró burkolatot. Tud valaki alkatrész beszerzési forrásokat? A traktor forgalmazó a komplett lámpa egységet kicserélné horror áron. Köszönöm.
Válasz Bálint79 #3353. hozzászólásárasúlyra majdnem egy a kettő mert a turbóslemezburkolatos mtz 4700 kg a t5.95 meg 4900.
De az nh nagyobb első kereke és normális összkerékhajtása meg difizárja miatt érezhetően jobbat bír húzni ez nem kérdés. a kis 3600 cm3 motor nagyon gyorsan kipörög jó a váltófokozatok elosztása megrakott póthoz is.
mtz javára szól hogy 1900 fordulaton megy 40-et a nh 2300 fordulaton.ez a hi-lo váltosakra érvényes. bálázni nem bálázunk azt nem tom.
Válasz Cowboy #3348. hozzászólásáraMi a véleményed t5.95-ről.
Tele pótkocsi dombnak lefele,hogy bírja illetve a bálázót.
Mtz -hez képest erőben mit gondolsz érezhetően erősebb?
Várok véleményeket másoktól is.
T5.100 t5.120 as is érdekelne ha valakinek esetleg van.
Köszi
Válasz csaszart79 #3351. hozzászólásáraMeg szokott nyúlni a bovdenje. A hátulján próbálj ráállítani.
Sziasztok.
New Holland TD90D traktoromnal azzal a problemaval szembesulok, hogy a kardan kuplungja nem mukodik. Vagyis: ha nincs racsatlakoztatva semmilyen gep, akkor beindul a TLT.
dE HA MAR EGY KORKASZAT RACSATLAKOZTATOK, KEPTELEN elinditani a gepet, egyszeruen csak kerreg.
Megoldaskent eloszor osszecsatolom a kerekmeghajtassal, amitol a kasza eleg lenduletet kap, utana atteszem a motormeghajtasba, igy mukodik.
Viszont A kuplung nem mukodik, nem allitja meg a tengelyforgasat.
Valami otlet, jo tanacs?
Válasz Sk Laci #3349. hozzászólásáraAz öreg tm 165-ös lassan 20 éves lesz azon nem szakadt még el de lehet nem is fog. Az anyagminőség romlik nincs mese.
Válasz Cowboy #3348. hozzászólásáraFelfogató pánt nekem is elszakadt a 7xxx-en. Én inkáb csináltam másik pántot, ez remélem már nem fog elszakadni.
Válasz agrárproletár #3347. hozzászólásáranekem t5.95 van 2015-ös 3300 óra van benne.
eddigi hibák üzemanyag tartály felfogató pánt elszakadt. 1200 ft. Légtartály levegő mennyiség jeladó elromlott 50 eft gariba cserélték. kb 3 hete 3200 üzemóránál letört a kipufogó csonkba.
most megy a vita a kiterjesztett garbiba nem akarják kifizetni mert az törés és a törés esetén 100 eft az önrész a kipufogó meg 80 eft.
Ezen kivül semmi a traki éves szinten 800 órát megy . olyan műszaki hiba nem volt ami miatt meg kellett volna állni. fülke nagyon jó csendes fogyasztás elfogadható. a JD jobb szerintem de ez már nem MTZ.
Üdv!
Olyan kérdésem lenne, hogy vagytok megelégedve a new holland traktorokkal? Konkrétan egy t5.100-ast (120 lóerőre felhúzva) néztem ki, univerzális traktor lenne, szállítás, permetezés, vetés, meg még egy 2-3 évig talajmunkázna is, szántás 3 fejjel, tárcsa, kombinátor, szántáselmunkálás, de a jövőben tervben van egy nagyobb traktor is, és nagyobb teljesítményű, munkaszélességű munkagépek is, csak most így hirtelen nem szeretném lecserélni a komplett gépparkot.
Új gépről van szó, és szemezgetek a kiterjesztett garanciával is.
Érdekelne, milyen tapasztalataitok vannak, milyen vélemények alakultak ki, mire érdemes esetleg odafigyelni?
Köszönöm!
Válasz mtz1221 #3345. hozzászólásáraAzért kell csak egy_két löketet tolni bele egyszerre
Válasz lac* #3337. hozzászólásáraNekem is egy török vacaknál van,csak elfelejtettek hozzá kezelésit adni.
Volt az imt-nél is csak ott szemben is volt egy zsírzó szem,amit ki kellett venni és addig nyomni még ott nem jött ki a zsír.Az imt-nél láttam szétszedve is ott két kúp csapágyat kent.Csak az nem tetszik ha itt is úgy áll akkor ha túl kenem a váltóba fogja benyomni a felesleget,mert könnyebben átnyomja az olajt záró szimeringen befelé mint a zsírt záró szimeringen kifelé.
Válasz lac* #3343. hozzászólásárabasszameg,o.k.köszi az ötletet!!!

Válasz fexco #3341. hozzászólásáramár fejből nem tudom,de tekerd ki a jobb oldalit,és ahhoz csináltass vagy vegyél a neten
Válasz fexco #3341. hozzászólásárat6155
Válasz fexco #3340. hozzászólásáraasszem a következő zsirzásnál az lesz,csak nemtudok semmi méretet.esetleg te tudod,hogy a zsirzogombot,ha kitekerem,hányas menet?mert ugye akkor elöre készülnék az anyaggal,és megoldanám1kerék levétellel.
Válasz lac* #3339. hozzászólására
Válasz fexco #3338. hozzászólásáravezesd ki egy toldóval,én így oldottam meg
Válasz lac* #3337. hozzászólásáraén is ezt olvastam a gépkönyvébe,hogy 500.kb ezt be is tartom,mert a baloldali kereket le kell hozzá vennem.


Válasz mtz1221 #3333. hozzászólásáraVan az majdnem mindnél,a NH 500üo nál kell egy két löketet belenyomni. Én speciál sűrűbben nyomok neki
Válasz prjricsi #3334. hozzászólásáraFéltengelyeket hetente szoktam ha megy, de talán 10-12 nyomok bele. Az elejét gyakraban kenem, kivéve a kardányát, metr sokszor úgy áll meg, hogy játszani kell vele a hozáférhetőség miatt.
Nálam keveset megy a traktor 200-250 óra/év.
Válasz prjricsi #3334. hozzászólásáraKösz.
Válasz mtz1221 #3333. hozzászólásáraMi ha folyamatosan dolgozunk vele, akkor hetente kb kétszer nyomunk bele 6-7 "nyomásnyit", egyébként amikor meg eszünkbe jut. Még nem nyomta ki a szimeringet, nem csinált kárt.
New Holland traktoroknál láttam hogy van a féltengely végein 1-1 zsírzó szem.Mit ír a könyve milyen időközönként kell azt kenni,meg mennyi kell bele ???Ha túl kenném akkor tud kárt okozni,pl szimeringet kinyomni ???
Válasz Hali Laci #3330. hozzászólásáraKöszönöm szépen mindkettőtöknek! Láttam ilyesmita jobb hátsó kerék lehajtásánál, megnézem elsőnek ott a hibát, aztán megyek végig a kapcsolóig. Mégegyszer köszönöm!
Válasz Hali Laci #3330. hozzászólásáraKöszönöm szépen mindkettőtöknek! Láttam ilyesmita jobb hátsó kerék lehajtásánál, megnézem elsőnek ott a hibát, aztán megyek végig a kapcsolóig. Mégegyszer köszönöm!
Válasz csipi145 #3327. hozzászólásáraÍgy néz ki.
Válasz csipi145 #3327. hozzászólásáraNekünk L85 van. Annak a hátsó kerék hajtás tengely diferenciál művének oldalán van a mágnesszelep. Azt tudni kell, hogy nálunk biztos, de nálad is valószínű hogy ha nincs nyomás akkor az bekapcsolt első hajtást jelent. Tehát álló motornál se szabad vontatni csak megemelve.Mi tavaly cseréltük ezt a szelepet kb 80e ft.
Első körben megkeresném és ellenőrizném a vezetékeket mert gyakori hiba a szakadás. Nagyon rossz helyen van ez a szelep. Én letakartam már egy lemezzel ,hogy jobban védve legyen.
Találtam egy ilyet
https://www.tractorbynet.com/forums/parts-repairs/276111-new-holland-tn90f-error-code.html
Nem ismerem a trakit, de meg kellene keresni, hol kapcsolja az első hajtást a vélhetően mágnestekercs, ha megvan akkor lehet ellenőrizni, kizárni hiba lehetőségeket.
A vezetéket leellenőrizni szakadásra a kapcsolóig a tekercsen ellenállást mérni, ha fém a tartója akkor testzárlatot keresni...ect
Sziasztok! Egy kis segitséget szeretnék kérni.:Adott egy New Holland TN75Ftipusú kertészeti traktor. Az első hajtását nem kapcsolja ki hiába próbálom kapcsolóval kikapcsolni, állandóan hajt. A kivillogott hibakód:36. Ki tudja megmondani, mit jelent eza hibakód vagy hol keressem ahibát? Előre is köszönöm!
Az lenne a kérdésem hogy ilyen adagolón (delphi) lehet e az üzemanyag mennyiségen picit visszavenni? Vólt szerelönél, ott én mondtam hogy adjanak neki egy kis plussz anyagot, de hülyeség vólt mert azóta alapjáraton füstöl kékes fehéren. Valszeg nem tudja elégetni az anyagot. Búdös, csipős füstje van. Az előtöltés elvileg jó, 29°. Amúgy new holland ts115. Valakinek vmi ötlet?
Megszerzés (Whatsapp: +447459294174) Vezetői engedély, útlevél, személyi igazolvány, tanúsítvány.
kínálunk olyan szolgáltatást, amely segít Önnek a célok elérésében, segíthetünk:
• Valódi kormányzati kibocsátási azonosító megszerzése egy másik azonosítóval (új nevek),
• Hivatalos német vezetői engedély (Fahrerlaubnis),
• Érvényes és ellenőrizhető licenc, új identitással,
• Id kártyák, vezetői engedélyek, útlevelek, tanúsítványok.
• áthelyezés,
• Útlevél, diplomata útlevél, új útlevél,
• Új azonosító okmányok előállítása és beszerzése,
• Munkaengedélyt is végezünk.
Skype == (rollins.wocott)
WhatsApp: == (+ 447459294174)
Mobiltelefon #: == (+ 441618506062)
E-mail: furykrecon@gmail.com
Hiteles Fehéroroszországi vezetői engedély
Hiteles Belgium vezetői engedély
Hiteles Bulgária vezetői engedély
Hiteles Albánia vezetői engedély
Hiteles Andorra vezetői engedély megszerzése
Hiteles Örményország vezetői engedély megszerzése
Hiteles Ausztria vezetői engedély
Autentikus Magyarország vezetői engedély megszerzése
Hiteles Izlandi vezetői engedély
Hiteles Írország vezetői engedély megszerzése
Hiteles Olaszország vezetői engedély (patente di guida)
Hiteles Lengyelország vezetői engedély (prawo jazdy)
Hiteles Portugália vezetői engedély (carteira de motorista)
Hiteles Románia vezetői engedély
Hiteles Oroszország vezetői engedély
Hiteles horvát vezetői engedély
Hiteles Ciprus vezetői engedély
Hiteles Csehországi vezetői engedély
Hiteles Lettország vezetői engedély megszerzése (autovaditaja aplieciba)
Hiteles Liechtensteini vezetői engedély
Hiteles Litvánia vezetői engedély
Hiteles luxemburgi vezetői engedély
Hiteles San Marino vezetői engedély
Hiteles Szerbia vezetői engedély
Hiteles Szlovákia vezetői engedély
Hiteles Szlovénia vezetői engedély
Hiteles Spanyolország vezetői engedély (licencia de conducir)
Hiteles Svédországi vezetői engedély
Hiteles Svájc vezetői engedély
Hiteles Ukrajna vezetői engedély
Authentic United Kingdom (UK) vezetői engedély (DVLA)
Hiteles Máltai vezetői engedély
Hiteles Moldovai vezetői engedély
Hiteles Monaco vezetői engedély
Hiteles Montenegró vezetői engedély
Hiteles Dánia vezetői engedély (kørekort)
Hiteles Észtországi vezetői engedély
Autentikus Finnországi vezetői engedély megszerzése
Autentikus francia vezetői engedély (permis de conduire)
Szerezz Autentikus Georgia vezetői engedélyt
Hiteles Németország vezetői engedély (Fahrerlaubnis)
Hiteles Görögország vezetői engedély megszerzése
Hiteles Hollandia vezetői engedély (Rijbewijs)
Hiteles Norvégia vezetői engedély (Førerkort)
Válasz Szabi. #3323. hozzászólásáraEmlékszel szidták mint a boltot, közben meg kifejezetten jó gépek a mai napig
Persze aki szidta az csak képről látott olyat. No ezért béreltem tavaly johndeert, hogy érezzem a királyságot, közben meg csak a kartergázt ill. A meleget izzadságot éreztem hehe
Ipari melléktermék, műanyag traktor
Válasz szanberg #3321. hozzászólásáraSzomszédban motor csere is volt már, váltó is de még mindig tolják. Kb 13000 körül járhat vagy több is.
Válasz szanberg #3321. hozzászólására8500 körül
Válasz Szabi. #3319. hozzászólásáraJól szolgál még?
Mi óra van benne?
Válasz szanberg #3316. hozzászólásáraT8.390 volt nálunk demo-n... jó hogy hoztak mert legalább gyakorlatban is bebizonyosodott hogy az életben soha ne ne gondolkozzunk ebben...
Válasz szanberg #3318. hozzászólásáraAkkor Én beérem a SÁRGÁVAL is
Válasz Szabi. #3317. hozzászólásáraFokozatmentesből csak Variót...
PIROSBAN!
Válasz szanberg #3316. hozzászólására900-as Axion nem játszik ??

Nézegetem a nagytraktorok adatait és a T8.390-435 nyusziknál 1800-1850Nm forgató nyomatékot írnak, miközben a 8R-ek legnagyobbjai 1600körül alakulnak (370-400R) de a fergák és fendtek is ilyesmiket tudnak.
Valójában valaki mért össze ilyet másik márkákkal?
Válasz Gergő, #3314. hozzászólásáraKöszi az infót. Pénteken rendbe tesszük.
Válasz norbi444 #3313. hozzászólásáraA szívócsövön lesz repedés legalábbis nekünk azon volt. Nem kell a tankot leszedni a bal oldalon van a szívócsöve ha benézel a lépcső és a fülke között meg fogod látni.Csak lehúzod róla az elektromos vezetékeket meg az üzemanyag felé menő csatlakozót .Ha jól rémlik akkor egy olaj üzemanyag álló csövet húztunk rá és utána örök élet,
Sziasztok,
TM120 a következő jelenséget produkálja:
Ha az üzemanyag szint fél tank alá esik, akkor elkezd badadogni, valamikor meg is áll a motor. Tele tanknál nincs ilyen gond, viszont az AC pumpa előtti átlátszó üveg szűrőben akkor is vannak buborékok. Gondolom a szívócső lehet megrepedve és ott szed be levegőt ha már alacsonyabban van a nafta. Valaki le tudná írni hogy miként férek hozzá legkönnyebben a szívócsőhöz?Bal oldali tankot kell leszedni?
Köszi előre is.
Válasz lac* #3311. hozzászólásáraIgen figyelek rá, rendszeresen pucolom a szűrőket meg cseréltem is időközönként. Az ülést már párszor kiszedtem , magamat is megszivatva ( légvezetékek ilyesmi szétugrott, rossz helyre raktam, kicsípte, de már egy ideje nincs gond )
Válasz Koszi. #3309. hozzászólásáraViszont figyelj a fülkén lévő két légszűrőre.Nálam elvetemedett a papír,emiatt por jutott a klímába,és kompletten bedugult a hőcserélő.Nem is ez a nagyobb probléma,hanem a kiszerelése,ülést kipakolni,kereket levenni,klimagázt lefejteni,fagyálló leenged,és utána tudod kivenni a hőcserélőt.
Válasz Koszi. #3309. hozzászólásáraÉn olajon kívül másért nem zaklatom a szervizeseket igaz azért elég sűrűn mert dől az olaj ebből az öreg kohószökevényből .
Válasz Hús Futár #3308. hozzászólásáraErre gondoltam én is csak nem mertem kiírni
Viszont tény hogy mindíg a szerelőt hívom ha van valami gond, szerencsére nagyobb még nem volt eddig.
Válasz Koszi. #3307. hozzászólásáraVagy mindenkinek megy komolyabb bajok nélkül .
Válasz Ati007 #3306. hozzászólásáraJó néha ilyeneket olvasni, hátha hasznára válik valakinek! Illetve amúgy is nagyon pang a topik, most vagy mindenkinek van egy jó szerelője és azonnal azt hívja ha valami baj van vagy....