Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 356.76 Ft USD 314.86 Ft CHF 387.15 Ft GBP 414.08 Ft

Fórum

Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része)

Létrehozta: Bárány , 2008-11-03 18:52:10

Kedvencekhez Segítség
174187 hozzászólás
#78236 hasutas1
2022-04-02 20:31:32

Válasz TeljesenMindegy #78622. hozzászólásáraMég kb 2 napig lesz itt tombolás. Utána mindenki mehet túrni a földet.
A szektások az atomfizikusok mindenki. Ez kb 1 évig lesz így, utána újra kezdődik smile blush

#78234 TeljesenMindegy
2022-04-02 20:24:52

Válasz hasutas1 #78597. hozzászólásáraJól látod, valószínűleg az atomfizikusok nem kedvelik grófót. Nyugodj meg, ők nincsenek nagy számban, a szavazást az elhülyített szektás hadsereg fogja eldönteni.

Nincs profilkép
#78233 Háromágú villa
2022-04-02 19:58:23

Válasz TYLLA #78615. hozzászólásáraJajj, te kis butus, gondolom, Finkelstein neve sem mond semmit. smile sweatdrop

Nincs profilkép
#78231 TYLLA
2022-04-02 19:51:15

Válasz Háromágú villa #78613. hozzászólásáraDe az a lényeg - hogy velem ellentétben - te igen!
Egyébként értem én, valószínű, hogy hasonlót élnék én is át, ha úgy állna a helyzet, ahogy a ti szemszögetekből - legalábbis jelenleg - áll. Kínomban valószínűleg én sem tudnék értelmesebb magyarázatokat adni. Ezért aztán be is fejezem a parttalan vitát! Legalábbis egyelőresmile lol

Nincs profilkép
#78230 TYLLA
2022-04-02 19:48:33

Válasz #bandi #78611. hozzászólásáraNeked a liberális jelző minősítgetés? Szitokszó, vagy mi?
Soha senkit nem minősítettem - még - senkit, pedig bőven lenne kit. De ami késik, nem múlik!

Nincs profilkép
#78229 Háromágú villa
2022-04-02 19:46:48

Válasz TYLLA #78609. hozzászólásáraEzek szerint mégsem tanultál eleget róla.

Nincs profilkép
#78228 TYLLA
2022-04-02 19:46:36

Válasz Háromágú villa #78607. hozzászólásáraY. város X.emeletén panelben élő, elvált anyuka 2 gyerekkel nyilvánvalóan azért szavaz a Fideszre, mert a göbbels-i propaganda áldozataként maga is náci. Valójában ezt állítod....

#78227 #bandi
2022-04-02 19:44:02

Válasz TYLLA #78608. hozzászólásáraÉn nem minősítgetlek, épp elég az ahogy válaszolgatsz

#78226 #bandi
2022-04-02 19:42:32

Válasz ..,-:) #78602. hozzászólásáraMég reggelig bármi benne van. Az éj sötét és tele van iszonyattal.
Ha már lehetett unokadíszlettel fiatalabbnak hazudni magunkat

Nincs profilkép
#78224 TYLLA
2022-04-02 19:39:42

Válasz #bandi #78605. hozzászólásáraA sok birka, szektás, hogy bele fog esni! Ellentétben veletek, liberálisokkal! Mert ti kristály tisztán láttoksmile lol

Nincs profilkép
#78223 Háromágú villa
2022-04-02 19:38:55

Válasz TYLLA #78606. hozzászólásáraAkkor meg mit értetlenkedsz????

Nincs profilkép
#78222 TYLLA
2022-04-02 19:38:00

Válasz Háromágú villa #78604. hozzászólásáraBocsánat, elfelejtettem, hogy már tanítottál! Ne haragudj!
Persze, még az is lehet - sőt, egészen biztos- többet tanultam róla mint te, de elfogadom, ha továbbra is tanítasz!smile lol

#78221 #bandi
2022-04-02 19:37:33

Válasz TYLLA #78599. hozzászólásáraSzóbakerült, hogy valaki hiányolta a programot, nem csak azt, hogy folytatjuk, tehát nincs.
Pedig van!
Nézz meg egy standard kampányhirdetést.
A kihívója bengedné a migránst, fegyvertvinne, katonátvinne, elvenne mindent, megemelne mindent, és hasonló hazugságok.
Mivel ezek egyikét se mondta, igérte senki, így nyugodtan mondhatjuk, hogy kitalált hazugság. Ezzel kampányolnak. Hazugsággal. És mivel ők mondják, biztos igaz. Ez benne a csapda. Bele is esnek sokan

Nincs profilkép
#78220 Háromágú villa
2022-04-02 19:35:55

Válasz TYLLA #78599. hozzászólásáraMár elmondtam, tanulmányozd a náci Németország történelmét, kicsit hosszabban időzz el Goebblesnél, a gazdáid igen alaposan megtették, és amit arra érdemesnek találtak, azt átemeleték és mai köntösbe öltöztették.

Nincs profilkép
#78219 ..,-:)
2022-04-02 19:32:37

Válasz TeljesenMindegy #78586. hozzászólásáraMa vártam(ezek után) azért egy főni és Varga Irén selfit……smile biggrin

#78218 #bandi
2022-04-02 19:32:00

Válasz TYLLA #78596. hozzászólásáraMert pl a polgármesterek is vastagon bennevannak. Ha nem így lesz akkor nem lesz közmunka meg segély meg satöbbi. Hasonló befolyásolások mennek rengeteg helyen

Nincs profilkép
#78217 Ares 826
2022-04-02 19:30:58

Válasz TYLLA #78590. hozzászólásáraSZERENCSÉRE MÁR NEM ADJA LA A 2 MILLIÓS FŐVÁROS A PARLAMENTI KÉPVISELŐK FELÉT!

Nincs profilkép
#78216 TYLLA
2022-04-02 19:30:33

Válasz #bandi #78591. hozzászólásáraDe ettől függetlenül egy dolgot továbbra sem értek, ha magam maradok sem:
Ha itt minden, de minden olyan rossz, mint ahogy itt a kollégák döntő többsége azt a legnagyobb határozottsággal állítja, hogy a túróba kerülhet egyáltalán szóba holnap az újrázás lehetősége?
Hogy nem lesznek elzavarva, úgy mint akiket annak idején szó szerint elhajtottak oda, ahova valók? Hogy kerülhet szóba egyáltalán akár egy újabb 2/3-ad is? És ha mindenki olyan elégedetlen, akkor hogy nem az összefogás 2/3-ad van napirenden? Pláne, ha elfogadjuk el, hogy az emberek döntő többsége a zsebe szerint szavaz?

#78215 hasutas1
2022-04-02 19:27:00

Válasz TeljesenMindegy #78586. hozzászólásáraDe gondolom a kőhülye fideszesek halgassák csak a grófót. A baloldali atomfizikusok lehet Csajkovszkijt hallgatnak.

Nincs profilkép
#78214 TYLLA
2022-04-02 19:23:06

Válasz #bandi #78591. hozzászólásáraMeg az is lehet, hogy igy is van...A masik oldal miert nem terjeszti az ellenkezojet?

Nincs profilkép
#78213 Háromágú villa
2022-04-02 19:15:41

Válasz Pyrus #78582. hozzászólásáraMert még nem sikerült összespórolnod egyre, bezzeg régen a tsz-ből ingyen vihettél haza bármit. smile sweatdrop

Nincs profilkép
#78212 Ares 826
2022-04-02 19:14:10

Válasz Pyrus #78577. hozzászólásáraAha KÓSERKIFLI LEHET ????smile biggrin

#78211 #bandi
2022-04-02 19:12:06

Válasz TYLLA #78589. hozzászólásáraHa látnál videókat, tudnád h a legcsóringerebb legiskolázatlanabbak foggal körömmel védik a királyt, mert az van elterjesztve, ha nem ők lesznek, nekik még szarabb lesz

Nincs profilkép
#78210 TYLLA
2022-04-02 19:10:41

Válasz Gandhy #78588. hozzászólásáraPesten igen. De nagy szerencse, hogy nem ott dől el!

Nincs profilkép
#78209 TYLLA
2022-04-02 19:08:34

Válasz tarkamacska #78578. hozzászólásáraHa annyira mély lenne, mint amennyire azt meggyőződéssel állítod, akkor ott zavarnák el először a kormányt. De mintha épp vidéken lenne más a tendencia... Minél kisebb egy település, annál inkább...Én ellentmondást látok/érzek... Holnap kiderül mekkora a szegénység. Tekintve, hogy az emberek döntő többsége a zsebe, és nem ideológiai meggyőződése szerint szavaz...

#78208 Gandhy
2022-04-02 19:08:08

Válasz TYLLA #78557. hozzászólásáraszerintem Pesten, helyre, tétre, befutóra is meg merném játszani a zajost

Nincs profilkép
#78207 Moderátor
2022-04-02 19:08:02

Moderálási elveink miatt törölve: 2022-04-02 20:03:42

#78206 TeljesenMindegy
2022-04-02 19:07:19

Válasz Háromágú villa #78491. hozzászólásáraEgyesek szerint kis grófónak nem az a8-ba kellene beülnie, hanem a 8a-ba. De ha egyszer egy ilyen degenerált alak hozza a szavazatokat, akkor nincs mit tenni, grófózni kell.

#78205 vén cigány
2022-04-02 19:02:03

Válasz TeljesenMindegy #78579. hozzászólására100 hektár jó minőségű szántó, 25 Ak/ha felett és nem homok, jó zsíros feketeföld ...smile biggrinsmile biggrin

#78204 Moderátor
2022-04-02 19:01:46

Moderálási elveink miatt törölve: 2022-04-02 20:03:04

#78203 medikus
2022-04-02 18:57:24

Válasz Ares 826 #78576. hozzászólásáraEzek meg vannak kenve vajjal!!smile lolAzért ennyi! Vajas kifli!

#78202 TeljesenMindegy
2022-04-02 18:56:50

Válasz kulakman #78510. hozzászólásáraHány kecskétől lehet hozzászólást írni, főnök úr?

Nincs profilkép
#78201 tarkamacska
2022-04-02 18:53:24

Válasz Pyrus #78571. hozzászólására......még létezik a mélyszegénység, ez tény csak az m1 vagy a kossuth rádió ezt nem mondja be.

falun ezek szerint fogalmad sincs mi van.


Moderátor által módosítva: 2022-04-02 20:02:38

Nincs profilkép
#78200 Ares 826
2022-04-02 18:45:22

Válasz Földönfuto #78575. hozzászólásáraSumákos kép, nem ennyi a kifli 30-50 ft között van az ára!

Nincs profilkép
#78199 Földönfuto
2022-04-02 18:40:07

Válasz mitbrille #78573. hozzászólásáraÉrdekes,nálunk 45ft.Retusálták a központban?

#78198 medikus
2022-04-02 18:33:28

Válasz tarkamacska #78555. hozzászólásáraEbbe benne van a trágya ára,felrakás,odaszállítás,újból felrakás a szóróra,és a kiszórás! Nálunk ez ennyi!smile sweatdrop

Nincs profilkép
#78197 TYLLA
2022-04-02 18:28:02

Na, már a japánok sem állnak be a sorba:

"Fumio Kisida japán miniszterelnök csütörtöki bejelentése, miszerint nem hagynak fel a hatalmas orosz gázprojekttel, már hetekkel ezelőtt eldőlt, amikor a magas rangú tisztviselőknek négyszemközt elmondta, hogy soha nem kockáztatná országa energiabiztonságát."
"Amennyiben kénytelen lenne lecserélni az orosz LNG-t más, piacon vásárolt gázra, akár 25 milliárd dollár többletköltséggel is kellene számolnia a magas azonnali árak (másnapi vagy következő hónapra leszállítandó gáz árak) miatt."

Nincs profilkép
#78196 Ares 826
2022-04-02 18:27:40

Válasz Földönfuto #78566. hozzászólásáraSzerintem egy senki, vagy lehet valami összefosós senki!

Nincs profilkép
#78195 Földönfuto
2022-04-02 18:26:02

Válasz TYLLA #78567. hozzászólásáraLegalább az 55-ös mtz-ét rátehetné mzp-re.

Nincs profilkép
#78194 TYLLA
2022-04-02 18:23:34

Válasz Mihály #78565. hozzászólásáraMost munka nélkül tudnál hatalmasat kaszálni a bálványoddal! Akár többet is, mint amit a gazdálkodásból össze lehet hozni! Nem próbálod meg?:) Eddig még mindig nagyon biztos voltál a végeredményt illetően.

Nincs profilkép
#78193 Földönfuto
2022-04-02 18:22:24

Válasz Mihály #78565. hozzászólásáraDe ki a f..z ez az orosz gyuri?

Nincs profilkép
#78192 Mihály
2022-04-02 18:18:20

Válasz Ares 826 #78562. hozzászólásáraKers ásik adót mert az kormány propagandát fuj de való igaz idpben kell szállást foglalni 4 napos hétvégére mert telt házzal mennek de hát ami könyen jön könnyen megy szokták mondani majd ha nem lopjál a pénzt hanem dolgoznak érte se lesz másképp mert valahol kikell kapsolósni most már énis azt teszem de ned még küldök egy jó képet

https://scontent.fbud8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/277670027_569504007876976_7266562547806589221_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=FLEg6f0HT0wAX-zzpUE&_nc_ht=scontent.fbud8-1.fna&oh=00_AT9pX8Pea2ERGU34Qjwv5IhVIIHyccRMwIaAsY853AdJfA&oe=624D75F0 smile cowboy

Nincs profilkép
#78191 Földönfuto
2022-04-02 18:17:03

Válasz Mihály #78546. hozzászólásáraA felének bérlete van,a másik fele kp.-val megy.Mi a probléma?Faszbukos cikket meg nem olvasok.

Nincs profilkép
#78190 tarkamacska
2022-04-02 18:12:00

Válasz Ares 826 #78551. hozzászólásárate atom fordítva ülsz a lovon, még hogy nincs mélyszegénység, hol élsz te hogy ezt nem látod????

Nincs profilkép
#78189 Ares 826
2022-04-02 18:11:32

Válasz Mihály #78556. hozzászólásáraNem gyúrok a húsvétra csak a rádióban már három hete azt szajkózta hogy közel a kétharmada elkelt a húsvéti hosszú hétvégére!

Nincs profilkép
#78188 tarkamacska
2022-04-02 18:09:34

Válasz Mihály #78559. hozzászólásárameglepődnék ha nem, valahogy győzni kell...

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Nem hatalmi harc, hanem a kamarai szabályok, az átláthatóság és a szakma védelme
Nem hatalmi harc, hanem a kamarai szabályok, az átláthatóság és a szakma védelme
Cél, hogy a kamarai szabályok mindenkire egyformán vonatkozzanak, hogy a tagság...
Hirdetés
Profit a föld alatt: a sikeres gyökérzöldség-termesztés titkai
Profit a föld alatt: a sikeres gyökérzöldség-termesztés titkai
A Profit a föld alatt – Gyökérzöldség Agroinform online konferencia összefoglaló...
Atlas 160W - 0%Áfa-Leszállítva- 2750 órás!
Atlas 160W - 0%Áfa-Leszállítva- 2750...

32.900.000 Ft

HW pótkocsi ponyva eladó
HW pótkocsi ponyva eladó

95.000 Ft

Új benzinmotoros Prauf F10 álló silózó, szecskázó, mulcsozó készletről eladó
Új benzinmotoros Prauf F10 álló silózó,...

490.000 Ft

Új LEKO grubberek széles választékban, házhoz szállítással, rövid határidővel eladók
Új LEKO grubberek széles választékban,...

1.265.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]