Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.23 Ft USD 311.43 Ft CHF 384.62 Ft GBP 411.02 Ft

Fórum

Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része)

Létrehozta: Bárány , 2008-11-03 18:52:10

Kedvencekhez Segítség
174314 hozzászólás
Nincs profilkép
#143264 hashtag
2025-11-08 11:03:33

Válasz Ohaza63 #143260. hozzászólásáraA bp memorandumban az orosz is elvállalta ukrajna területi szuverenitását, most ennek a semmibevételét látjuk, páholyból. És nekik szurkolunk.

#143263 Ohaza63
2025-11-08 10:29:02

Válasz Gyula., #143261. hozzászólásáraKedves Gyulám!

Te funkcionális analfabéta vagy????

Én írok "a"-t, Te meg "b"-re válaszolsz!!!!

Olvasol, de ezek szerint nem érted mit írtam!

Az Igor, meg a Szása az echte török név szerinted????

Ki beszélt itt Nyíregyházi törökökről???

Azt írtam, ha ott leszel a Nyíregyházi templom toronyban, mint Dugovics Titusz Nándorfehérvárnál, akkor majd rántsd le magaddal az ukrán zászlót kitűző Igor vagy Szását a mélybe, ezért elintézem neked a Római Pápánál a 15 órai harangozást.smile smile

#143262 Ohaza63
2025-11-08 10:22:03

Válasz hashtag #143257. hozzászólásáraÜdv!

Ő a legnagyobb MOL tulajdonos: Megdet Rahimkulov (vagy legalábbis ő volt)
15-18 % körüli érdekeltsége volt anno.

https://hu.wikipedia.org/wiki/Megdet_Rahimkulov

Nincs profilkép
#143261 Gyula.,
2025-11-08 10:18:38

Válasz Ohaza63 #143256. hozzászólásáraMég majd kitalàlod Nyíregyhàzàn török kissebség volt és mi szemédkedtünk így jogos volt a Buda-i vàr elfoglalàsa issmile sweatdrop
Pedig minden szerencsétlen nemzet csak a hatàràn belül akar élni.

De valami történet mindig ki van talàlva, szépíteni és befolyásolni a közvélemény,megforditani a tényeket.




#143260 Ohaza63
2025-11-08 10:15:10

Válasz d-032a #143249. hozzászólásáraÜdv!

Tegnap az a büdös zs... Zselé azon dühöngött, hogy mindenféle régi szerződést bekell tartania, ami az elődei kötöttek és nem tudja Magyarországot és Szlovákiát megfosztani az orosz olajtól egyenlőre.

Én kis naiv megkérdezem, hogy hol van itt az EU érett jogállam?

Hol van az, amikor neki büdös szerződéseket akar felmondani, akkor a 1990-es szerződés, amiben létre hozták ezt a latorállamot, vajon meddig érvényes?

Vagy a Budapesti memorandum és a 2 db Minszki szerződés azért készült, hogy egyoldalúan felrúgja?
Vagy miért nem büdös neki a Hruscsov által odaadott Krím szerződése?
Vagy a Lenin elvtárs alapján összegrundolt Ukrajna szerződése?

Ezek a szerződések érvényesek vajon?
Vagy csak az a szerződés jogos szerinte, ami az ukránok????/bibsik érdekeit érinti pozitívan?

Ezt az embert sztárolják a nyugat korcsai és vajon miért és meddig????

Itt is látszik milyen fajhoz tartozik ez az ember, mert az őshaza vezetői ugyanezt csinálják ott a Közel Keleten.
Azok is mindent felrúgnak, amit csak akarnak büntetlenül és gyilkolásznak lassan 80 éve szintén büntetlenül.

Nincs profilkép
#143259 d-032a
2025-11-08 10:06:17

Válasz Sanyiii70 #143247. hozzászólásáraIgen, mindez természetes.
Kellene, hogy legyen.
Nem véletlenül mostak agyat, és borították feje tetejére a normalitást, a már évtizedek óta tartó rothadásban.

De, azért írtam neked olyasmit nemrég, hogy mindenféle, férgesalmapeti-törekvések és társadalmi lerohasztás riasztó jelensége ellenére, mégis elegendő az élet, és a magyarság továbbvitelére, a kevésnek és kicsinek gondolt mag is.
Persze, veszély van, de a tendenciák visszafordíthatók, és újra teret nyer magának a természet, és az élet túlélési, és megújulási képessége.
Szerintem, már láthatók ennek a jelei.

#143258 Sanyiii70
2025-11-08 10:03:17

Válasz d-032a #143251. hozzászólásáraHát igen.

Szegedi libbant ismerőseink akik mentek a prájdra és petike vonulásra is, de takargatták az arcukat ha láttak egy kamerát, nehogy kirúgják őket a jól fizető állami munkahelyükről.
Akik ilyet mondanak, hogy előbb európaiak, mint magyarok...
Miért vannak még itt? Mehetnek "Európába".
De amikor megkérdezem, hogy mik az európai értékek akkor olyan dolgokat mondanak ami már régen nem cél a brüsszeli "elitnek".
Burokban élnek.

Na az ilyenekkel semmit nem veszítenénk. Sőt...

Nincs profilkép
#143257 hashtag
2025-11-08 10:01:01

Válasz hashtag #143254. hozzászólásáraCsak amiatt mondom, hogy nemannyira látom, hol keresne olyan nagyot rajta a költségvetés, viszont a magántőkealapok annnàl többet smile laugh

#143256 Ohaza63
2025-11-08 09:55:15

Válasz Gyula., #143230. hozzászólásáraKedves Gyula!

"Màr megént az alusisakot kell lefeszgetni a fejedről.
Màr még Hunyadiakat is húzd bele mert nem voltak békepàrtiak és helyezd el a vilàg sakktàblàjàn ki miatt, kik voltak a hàttérben." - írtad.


Szívesen kölcsön adom neked az alusisakot, még a széles látószögű szemcsimet, hogy láss is ne csak nézz.smile smilesmile laughsmile biggrinsmile lol

Tudod a Hunyadiak korában a Rothschildok még a mostani Ukrajnában kipát simogattak és uzsoráztak, meg aranyakat harapdáltak talán, mert nem éltek akkoriban zsidók Londonban.smile thumbdown

Az aranykoruk a Waterlooi csata után következett be, amikor csalással és hamis hír keltéssel megszerezték az első aranyaikat és tőzsdei manipulációval a részvényeket Londonban.smile sadsmile sweatdrop

A Hunyadiak békepártiságáról annyit, hogy remélem Te is leszel olyan békepárti mint ők, ha hohol, orosz vagy román hordák fogják rombolni Szabolcs, Hadú-Bihar vagy Békés határait.smile cool

Remélem neked is lesz annyi vér a pucádban, mint Dugovics Titusznak, hogy lerántod a toronyból Igort vagy Szását, amikor ki akarja tűzni az ukrán vagy orosz zászlót a Nyíregyházi templom tornyában.smile whistlingsmile thumbupcool

Én meg elintézem neked Őszentségénél a Római Pápánál, hogy ezért Te érted, mindennap pl.15.00-kor harangozzanak világ szerte.smile smilesmile lol


Nincs profilkép
#143254 hashtag
2025-11-08 09:55:03

Válasz Sanyiii70 #143252. hozzászólásáraAzt csak remélni tudjuk, hogy az a rengeteg profit a kölségvetésbe megy smile laugh

Nincs profilkép
#143253 hashtag
2025-11-08 09:53:24

Válasz d-032a #143251. hozzászólásáraÚgylàtom a hazudás egyre jobban megyen smile laugh

#143252 Sanyiii70
2025-11-08 09:52:52

Válasz hashtag #143244. hozzászólásáraMost valami olyanról beszélgetünk aminek a lényegi információinak nem vagyunk a birtokában.
Nem tudjuk a tényleges beszerzési árakat.
Ez mindennek az alapja.
Az oroszok nem árulják el az árakat, de mindig sírnak, hogy nagyon olcsón kapjuk. Ki tudja?

Abban biztos vagyok, hogy rengeteg profit van ami megy a költségvetésbe.
Az is lehet, hogy sokkal olcsóbb lenne a gáz és az üzemanyag a fogyasztóknak, de akkor az államnak kevesebb bevétele lenne.
Nem tudjuk.
Orbán a rezsicsökkentéssel az egyik zsebből a másikba rakja a pénzt szerintem.

Azt se tudjuk, hogy a nem orosz kőolaj feldolgozásáshoz milyen beruházásokra lenne szükség.
A MOL vezetése a saját érdeke szerint hazudik.

Ott a horvát vezeték. Állítólag kevés és drága.

Sok a kérdés ezügyben.
Se te se én nem tudjuk eldönteni mi lenne az optimális.

Nincs profilkép
#143251 d-032a
2025-11-08 09:51:55

Válasz hashtag #143248. hozzászólásáraMiről is?
Arról, hogy akik, úgynevezett, "fideszkritikusok" 95%-ban , egy az egyben magyarellenes, és Magyarországot szégyenlő, és állandóan pocskondiázó. Náluk ez alap, ez a norma.

Nincs profilkép
#143250 Igazi Földönfutó
2025-11-08 09:47:12

Válasz hashtag #143246. hozzászólásáraNektek még pénzért sincs. Majd peti ad egy tányér levest Karácsonykor.

Nincs profilkép
#143249 d-032a
2025-11-08 09:47:11

Válasz hashtag #143244. hozzászólásáraGondolom, hogy az azért meg van, hogy a "baráti ukrán nép" kormányának hadserege lövi a Magyarországra szállító energiavezetéket.
És Zselégané fenyegetőzött éppen most is , hogy az Usa-magyar megállapodás ellenére, ők megfogják akadályozni, hogy a magyarokhoz eljusson a megvásárolt orosz energia.

Nincs profilkép
#143248 hashtag
2025-11-08 09:43:26

Válasz d-032a #143245. hozzászólásáraTe miről beszélsz? A fideszt támogatók mondják azoknak, akik kritikusak vele. Nem kell kamuzni.

#143247 Sanyiii70
2025-11-08 09:42:51

Válasz d-032a #143241. hozzászólásáraMint minden, ez is fejben dől el.

Ha azt érzed, hogy neked fontos, hogy valaki vigye tovább a kultúrális örökségedet, akkor ez nem kérdés. (És nem csak egy kismajmot akarsz játszani, vagy eltartót öregkorodra) Akkor hajlandó vagy áldozni érte. A saját örömödre és a nemzet jövője miatt. A kettő együtt kell. De a gyerekek megszületése után (bár a mi esetünkben ez is nagy dolog volt) még nagyon sok tennivalója van az embernek, hogy elégedetten hátradőljön, mert nem élősködő, bűnöző, hiábaszületetteket adott a világnak.
Ma ez a nehezebbik része.

Nincs profilkép
#143246 hashtag
2025-11-08 09:42:03

Válasz Gyula, #143243. hozzászólásáraNincsen ingyen ebéd!
Főleg nem a Fehér Házban smile lol

Nincs profilkép
#143245 d-032a
2025-11-08 09:40:46

Válasz Sanyiii70 #143242. hozzászólásáraHastag azt nem érti, vagy nem akarja érteni, hogy a k.rvaországozó Gyurcsány a magyaroknak mondta, hogy "ellehet innen menni".
Most meg, azért inkább fordítva van, hogy a magyar önazonosságot felvállalók mondják azt, a pocskondiázóknak.

Nincs profilkép
#143244 hashtag
2025-11-08 09:40:27

Válasz Sanyiii70 #143239. hozzászólásáraKiforgathatod!
A nagy barátunk sem adja olcsón, én nem is kapunk rendesen tőle. Van európàban egy csokor ország akinek nincs tengerpartja, mégis üzemelnek. Számomra ez a tény, amit te pozitív köntösbe akarsz bújtatni, azt jelenti, hogy borzasztó nagy a kitettségünk az orosznak, és ez kőkeményen megbízhatatlanná teszi az ellátást, mert ha elzárná valamelyik csapot, mint a nyugatnak tette, vagy megsérülne a vezeték, akkor pafó lenne gyorsan. És még alternatív ellátási csatornát sem AKARTUNK kiépíteni, ez meg a magyar emberek biztonsága elleni cselekedet! Mert sokéve azt ismételgetik, hogy az orosz energia az egyetlen valós lehetőség, gondolom azért mert abból van bejáratott mutyi, és legalább a 3 évvel ezelőtt kirobbanó hàború napján kellett volna gőzerővel rákapcsolni arra, hogy diverzifikált legyen az ellátás, ne teljesen egyoldalú. Ez létfontosságú. Lenne.

#143242 Sanyiii70
2025-11-08 09:34:17

Válasz d-032a #143240. hozzászólásárasmile thumbupcool

Jóban kell lenni mindegyikkel.
De nem meghunyászkodva és a nemzet érdekét szem előtt tartva.

Gyurcsány is jóban volt velük, csak közben nem a magyarság jövőjét tekintette fontosnak, hanem rajtunk élősködőkét.

Nincs profilkép
#143241 d-032a
2025-11-08 09:27:42

Válasz Sanyiii70 #143238. hozzászólásáraValamikor, már vagy tíz éve olvastam valahol, hogy igazából min múlik, hogy mennyi gyerek születik.
Ez egy teljesen szokatlan, és újszerű megközelítés volt, de teljesen életszerű és hihető is.
Sajnos, nem mentettem el, és amikor azóta próbáltam keresni, nem találtam meg az az írást.

Nincs profilkép
#143240 d-032a
2025-11-08 09:22:12


A valamikori, eredeti, klasszikus liberalizmus, félreértelmezéséből, kisiklatásából, és túltolásából született a, "semmi-nemjelent-semmit", és "minden-mindenlehet", a valóságos világtól elszakadt, nem normális mai állapot.
Ez a libsizmus, és követői, áldozatai és szektatagjai a "libsik".

Tehát, a mostani "felvilágosult libsik", azon próbálnak kárörvendeni, hogy Trumpali, csak egy évre adott szankciómentességet, és hogy Orbánnak cserébe ezért-azért, Usa beruházásokat kell Magyarországra beengedni, és bizonyos összegű vásárlásokat kell az usa-val lebonyolítani, ill. megígérni.

Sokadszora bebizonyosodik, hogy a libsik, nem értik a világ valódi működését.
Amikor, három nagytestű, és nagyétvágyú házörző van az első-, a hátsó-, és a kertlábszomszédban körülöttünk, akkor nyilván az a legbiztonságosabb ránk nézve, ha nem hergeljük egyiket sem magunk ellen, de őket egymás ellen sem, és mindegyiknek adunk néhány falatot, hogy ne akarják szétszedni a kerítésünket, és úgy elvenni, ha mástól nem jutnak elegendő kajához.
Legfőképpen, nem ugrunk önként neki valamelyiknek, mert akkor biztosan elharapná a torkunkat, vagy legalább nyomorékra marna, és akkor a másik kettő nagykutya valamelyike is felbátorodva, és kedvet kapva lesné az alkalmat, ellenünk.
(Az átlagosnál is megtévedtebb libsik kedvéért, a három, nagykutya: Kína, Oroszország, és az Usa.)

#143239 Sanyiii70
2025-11-08 09:16:31

Válasz hashtag #143233. hozzászólásáraSzóval ezzel beismered, hogy a jelenlegi helyzetben az ország gazdaságának létszükséglet az orosz energia.
Mert más forrásból most pillanatnyilag csak kevés és drága lenne. Aminek nem csak gazdasági, hanem mindenféle egyéb negatív hatását is elszenvednénk. (nem csak a 4% GDP csökkenést)

Akkor ezek szerint Orbán olyat tesz ami az ország érdekét szolgálja akármit is mondanak a brüsszeli ügynökök.

Köszönöm, hogy végre valami értelmeset írtál.

#143238 Sanyiii70
2025-11-08 09:10:10

Válasz d-032a #143235. hozzászólására"valójában nem is lehet sokkal jobbat tenni, és igérni Magyarországnak, annál, ami nagyjából most Orbánnal van"

Abban igazad van, hogy a már leszerepelt szadesz-maszop-mdf (posztkomcsi) brigáddal és kineveltjeikkel nem lehet. Csak még rosszabbat. Rövid és hosszútávon is.

De hosszútávon ideiglenes nehézségek árán biztosan lehetne. De csak a rendszerváltó maffia nélkül.

A nehézséget egyedül az okozza, hogy az emberekből kinevelték a hosszútávú gondolkodást. (Pl. ezért születik kevés gyerek.) És így nagyon nehéz bármit is elérni.
Ha megfordítjuk Rákosi mondását:
9 millió liberális globalistával nem lehet magyar nemzeti országot építeni.
(Az eredeti így hangzott: 9 millió nyilassal nem lehet szocializmust építeni.)

De legalább a MHM megpróbálja.

Nincs profilkép
#143237 nagypal6812
2025-11-08 08:42:28

Válasz Igazi Földönfutó #143232. hozzászólásáraJó napot kívánok! Nagyon jól látod. Orbán a sztár, Orbán a mi királyunk. A jó isten segítse drága vezetőnk!

Nincs profilkép
#143236 Igazi Földönfutó
2025-11-08 08:42:04

Válasz hashtag #143222. hozzászólásáraMár mondtam, ne erőlködj,Orbán megin lenyomott benneteket

Nincs profilkép
#143235 d-032a
2025-11-08 08:42:02

Válasz Demény Csaba #143224. hozzászólására"Mik azok a területek, tudások, képességek. amiben felül múlja orbánt?"

A libernyák Ds, pontosan tudja, hogy a régóta leosztott, közép-európai geopolitikai, és gazdasági környezetben, valójában nem is lehet sokkal jobbat tenni, és igérni Magyarországnak, annál, ami nagyjából most Orbánnal van.

Ebből, nyilvánvaló, hogy a platós, és az ellenzék, csak alulról tudja előzni Orbánt, és annak megfelelően cselekszenek is.
Az, hogy az alulról való előzésben, mi jót látnak a követőik, az más kérdés.

Nincs profilkép
#143234 Demény Csaba
2025-11-08 08:41:41

Szóval, nekem nem azzal van bajom, ha valaki le akarja váltani az orbán-rezsimet. Azokkal van bajom, akik azt mondják, mindegy kire. Nem a falusi focicsapat csatáráról beszélunk, hanem az országról, a hazánkról.
Miért is lesz az jó, ha leváltjuk orbánt, és a helyére ültetünk olyat, aki nagyságrendileg hülyébb, egy semmirekellő, semmire sem alkalmas pszichopatát?

Nincs profilkép
#143233 hashtag
2025-11-08 08:40:32

Válasz Sanyiii70 #143229. hozzászólásáraMondok valamit. Nagyon égető volt megelőzni viktornak a trump féle szankciót. Nemtudom mi van a török áramlattal és társaival, de így sincs anyag. A mol legnagyobb vegyiüzeme konkrétan nem jut elegendő földgázhoz, se normális kőolajhoz, ilyen szedett vedett minőségű és eredetű beszállított benzinből és iszapos kőolajból próbàlnak valamit lepárolni, amiből működni tudnak. De emellett is leállás van kinézőben. Innen ne menjek arrébb ha nem igaz.

Nincs profilkép
#143232 Igazi Földönfutó
2025-11-08 08:38:16

Válasz hashtag #143223. hozzászólásáraAkárhogy is fáj,Orbán itt a sztár.smile thumbup

#143231 Sanyiii70
2025-11-08 08:37:25

Válasz hashtag #143215. hozzászólásáraVan egyáltalán olyan?
Vagy csak most próbálják kifejleszteni az atomtengeralattjárók és a repülőgéphordozók reaktoraiból és ez is majd a +lesz 10-20 év múlva" kategória?
Mert az oroszoknak már évtizedek óta van. És működik.

Nincs profilkép
#143230 Gyula.,
2025-11-08 08:36:51

Válasz Ohaza63 #143211. hozzászólásáraMàr megént az alusisakot kell lefeszgetni a fejedről.
Màr még Hunyadiakat is húzd bele mert nem voltak békepàrtiak és helyezd el a vilàg sakktàblàjàn ki miatt, kik voltak a hàttérben.

Rotsild sajàt verzió made in Hungary:

https://youtube.com/shorts/J4VpTD7TjJI?si=QOwn_87KwylG2xC3

#143229 Sanyiii70
2025-11-08 08:34:11

Válasz hashtag #143222. hozzászólásáraGondolom azokat az adatokat nem olvastad, vagy nem hallottad (vagy nem tudtad értelmezni), hogy lelkes szankciózó unijós tagállamok ma több orosz szénhidrogént vesznek, mint 2022 előtt.

Mind Putyint támogatja.
És ukrán gyerekek gyilkolását.smile lol Jól idéztem?
Ez a liberálbolsevik duma amit szívtok fű helyett (vagy mellett).

Nincs profilkép
#143228 Demény Csaba
2025-11-08 08:30:40

Válasz Gyula., #143214. hozzászólásáraGyuszika. Az okos embereknek megvan az az óriási előnyük, hogy meg tudják játszani a hülyét.

Neked erre nincs lehetőséged, mert ez fordítva nem működik.

#143225 Sanyiii70
2025-11-08 08:24:25

Válasz Ohaza63 #143191. hozzászólásáraEzt se kellett leírnom.
Köszi.

De a feleségem azt mondta, hogy kioktatással, megszégyenítéssel és negatív minősítéssel nem lehet motiválni, vagy meggyőzni senkit.
Mondtam neki, hogy nem is ez a cél, mert amit ezerszer nem vett be a fejük (agyuk?) az ezeregyedszerre se fogja.

Vannak vitáink a módszerekkel kapcsolatban, de én vallom, hogy aki annyira hülye, hogy nem is tudja felfogni mennyire (John Cleese) azt csak idomítani lehet.

Nincs profilkép
#143224 Demény Csaba
2025-11-08 08:22:02

Ha valakit megbíznak azzal - jó pénzért -, hogy nyilvános fórumokon győzzön meg szavazókat arról, hogy orbán helyett platóspetire kell szavazni, milyen érveket hoz fel platóspeti mellett? Mik azok a területek, tudások, képességek. amiben felül múlja orbánt? Mik azok a történések a multjában, amikkel alá lehet támasztani azt, hogy képes egy országot kormányozni?

Nincs válasz.

Platóspeti egy semmirekellő, naplopó here, egy fideszklón. Ebből a szerepkörből nem tud kitörni. Korlátlan hatalom, és pénzimádat. Lásd, référ a pofájára, hogy felvegye az ejus juttatást úgy, hogy ott sincs brüsszelesben.

Mit lehet egy ilyen majomtól várni?

Nincs profilkép
#143223 hashtag
2025-11-08 08:20:25

Válasz Igazi Földönfutó #143220. hozzászólásáraÉn már attól boldog vagyok, hogy te ilyen elégedett vagy.

Nincs profilkép
#143222 hashtag
2025-11-08 08:19:24

Válasz medikus #143216. hozzászólásáraMint modntam, gratulàlok, hogy kibulizta hogy továbbra is putyinnak fizethessünk az energiahordozókért. Bár egy kis lng szerződést azért aláírattak vele, meg mostmár amerikai fűtőelem is érkezik a hazai orosz atomerőműbe(amiről koràbban azt hazudták, hogy lehetetlen), és amerikai atomerőművek is épülni fognak, szóval trump sem a két szép szeméért hagyta viktornak, hogy továbbra is “olcsó” orosz energiahordozót vegyen. Tudod, azt amiből ha elhasználod a rezsicsökkentett mennyiséget, azután 7x -esére nő az ára minden köbméternek. Olcsó smile sweatdrop

Nincs profilkép
#143221 Moderátor
2025-11-08 08:16:01

Moderálási elveink miatt törölve: 2025-11-10 14:44:22

Nincs profilkép
#143220 Igazi Földönfutó
2025-11-08 08:15:35

Válasz hashtag #143215. hozzászólásáraNe erölködj,Orbán mindent vitt.

Nincs profilkép
#143219 d-032a
2025-11-08 08:15:06

Válasz hashtag #143204. hozzászólásáraVan ilyen.
De, ha 2001 óta valóban ukránná vált volna, az ottani lakosság, akkor nem próbált volna kelet-ukrajna függetlenedni a kijevi bábkormánytól, illetve az nem tiltotta volna be az orosz nyelvhasználatot, és nem akarná felszámolni az orosz identitást.
Mert akkor, az 2001-óta már magától is lecsökkent, illetve kikopott volna az úgynevezett "ukrán többségű" lakosságból.

Vagy te szaladtál bele abba, hogy inkább az történt, hogy a kelet-ukrajnai népesség, természetes módon, az utóbbi évtizedekben egyre inkább orosz irányba tolódott, vissza a valamikori, eredeti önazonosságához.

Egyébként, ha a nyugati wikipédia adatai, más dolgokban megkérdőjelezhetők, akkor ebben is.

Nincs profilkép
#143218 Igazi Földönfutó
2025-11-08 08:14:24

Válasz Gyula., #143214. hozzászólásáraEgy hete leirtam itt hogy a mentességet sz oorosz olajról a találkozón fogják bejelenteni mert igy üt a libsiken a legnagyobbat.Sose hallgatsz rám.

#143217 medikus
2025-11-08 08:11:17

Válasz hashtag #143215. hozzászólásáraAzért küzd ellene Tordai,meg az Osztrákok!smile lolHúzd a fejedre!smile lol

#143216 medikus
2025-11-08 08:09:27

Válasz hashtag #143184. hozzászólásáraKezdheted a süveged a fejedre húzgálni,de úgy hogy a szemed se látszódjon!smile lolsmile lolsmile lol

Nincs profilkép
#143215 hashtag
2025-11-08 08:05:03

Válasz Igazi Földönfutó #143213. hozzászólásáraA kisméretű amerikai atomerőművekről mi a vélemény? Kiszámolták, hogy paks2 nem fog hasznot termelni az életben, ha neadjisten meg is épülne egyszer? Valamikor. Talán.

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Aszály, belvíz, talajállapot – egy helyen az ország talajtani tudásbázisa
Aszály, belvíz, talajállapot – egy helyen az ország talajtani tudásbázisa
A TalajNET több évtized kutatási eredményeit teszi könnyen elérhetővé a...
Ne féljetek! A génszerkesztéstől sem!
Ne féljetek! A génszerkesztéstől sem!
A közvélemény kevés támpontot kapott eddig, így nem tud mit kezdeni a...
Disces,  tárcsás kasza eladó
Disces, tárcsás kasza eladó

730.000 Ft

Tárcsás,  disces kasza eladó
Tárcsás, disces kasza eladó

770.000 Ft

Szénás-lucerna bála
Szénás-lucerna bála

15.000 Ft

Új Celikel Charger 12 takarmánykeverő-kiosztó kocsi kétoldalas kiosztással, készletről, házhoz szállítással eladó
Új Celikel Charger 12...

9.999.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]