Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 353.86 Ft USD 310.75 Ft CHF 383.88 Ft GBP 410.17 Ft

Fórum

Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része)

Létrehozta: Bárány , 2008-11-03 18:52:10

Kedvencekhez Segítség
174423 hozzászólás
#138473 medikus
2025-08-27 20:29:04

Válasz Gyula., #138472. hozzászólásáraEzt biztos a gazdád mondta neked!smile lolsmile lolsmile lol

Nincs profilkép
#138472 Gyula.,
2025-08-27 20:02:58

Válasz medikus #138469. hozzászólására
Szomorú, hogy a fidesz megint 180fokot fordult és màr támogatja a migrációt mert üzlet van benne.
Németek meg màr nem...
Megérkeztünk!smile sweatdrop





#138471 medikus
2025-08-27 20:00:15

Válasz Gumóka #138467. hozzászólásáraMűveld meg mélyen a kertjét!smile lolsmile lol

#138469 medikus
2025-08-27 19:48:28

Válasz Gyula., #138463. hozzászólásáraBiztos kolbászt akarnak tölteni!Ha a Tisza lesz,neked is ez jut!smile lolsmile lolsmile lol

Nincs profilkép
#138468 Gyula.,
2025-08-27 19:48:02

Válasz Gumóka #138431. hozzászólására
Beosztja jó anya, ott papíron vezetve van mit mikor költött smile smile


#138467 Gumóka
2025-08-27 19:47:30

Válasz Gandhy #138447. hozzászólásáraTúl régóta ismerjük egymástsmile sweatdrop
Mondjuk ősszel, tavasszal a konyhakertjét megtraktorozom, igaz jó kicsi, a traktor meg nagy, szóval ez csak nekem szopássmile devilsmile devil

#138466 rtamas1976
2025-08-27 19:40:52

https://vm.tiktok.com/ZNd4PYvjr/

#138465 Gandhy
2025-08-27 19:37:31

Válasz rtamas1976 #138460. hozzászólásáraAz állam nem fizet neki? Akkor helyénvaló, ha éhen döglik az alvállalkozó családja.

Ha a felvásárlód nem fizetne egy évig, arra hivatkozva, hogy még az olasz vevő nem fizetett neki, te nyugodtan hátradőlnél, minden ok, nem fizetett a vevő, így én sem kérem a részem.

Nincs profilkép
#138463 Gyula.,
2025-08-27 19:34:01

Válasz medikus #138437. hozzászólására
Itt van egy gyàr közel, vannak benne migrik..
Helyekről kérdik nem e tudna nekik patkányt vinni be megsütnék, meg disznó belet smile blinksmile glare

https://youtube.com/shorts/EZ3PWx30ba0?si=v1kva0xGtQXAmH5f

Nincs profilkép
#138462 mihaszna
2025-08-27 19:18:57

Válasz rtamas1976 #138460. hozzászólásáraAkkor úgy keress rá hogy: "csődbe ment az alvállalkozó mert Mészáros Lőrinc nem fizette ki"
A vasútépítés körül kapisgálj. V-Híd és hasonlók.
Úgy tudom fel is lett mondva a szerződés. Azt se tudom minek fővállalkozó, ha a tényleges munkát szinte mindig mindenhol kivétel nélkül az alvállalkozók végzik. Azokat meg egy - egy munkára össze fogni bőven elég lenne egy generál kivitelező bármelyik műszaki Egyetem növendék tanulói közül. Még ingyen is megcsinálná , mivel neki ez tapasztalat szerzési és kapcsolatépítési lehetőség lenne.
Dehát Orbcsány hülye ehhez

#138460 rtamas1976
2025-08-27 19:09:31

Válasz pettendimiklos73 #138458. hozzászólásáraOlyat találtam hogy késve fizet, és a szerződés sem frankó.
Illetve olyat ahol nemfizet mert az állam sem fizet neki.

Nincs profilkép
#138459 mihaszna
2025-08-27 19:08:36

Válasz Ohaza63 #138450. hozzászólására"Itt nem arra céloztam, hogy holnaptól filippinó lesz a napszámosom, hanem arra, hogy senki nem akar dolgozni,.."

Ezt minden dolgozó ember nevében kikérem magamnak.
És Én például akarok dolgozni. Ha beteg vagyok és nem tudok, szó szerint már érzem hogy attól vagyok beteg hogy nem dolgozok hanem bent fekszek a szobába. De van olyan ismerősöm aki a főállása mellett még 5 mellékállásban dolgozik. Úgyhogy erről ennyit

Nincs profilkép
#138458 pettendimiklos73
2025-08-27 18:49:03

Válasz rtamas1976 #138457. hozzászólásáraCsak ezt másold be a keresőbe!

lölő nemfizette ki az alválalkozóját

#138457 rtamas1976
2025-08-27 18:31:38

Válasz pettendimiklos73 #138454. hozzászólásáraNemértem, miért nemverik ezt nagydobra?
Nem az alválakozó alválakozója?
Gyorsan keresni kell ilyet!
Rohadjon meg ha ilyen örökre eltiltani!

#138456 Gandhy
2025-08-27 18:30:31

Válasz Ohaza63 #138448. hozzászólásáraTipikus terelés, jó fideszes módján.
Ne hozd közös nevezőre a közpénz tolvajt, a közpénzen dolgozókkal.

Nincs profilkép
#138455 Koczka József
2025-08-27 18:28:18

Válasz pettendimiklos73 #138454. hozzászólásáraSzinte minden évben van egy kettő.

Nincs profilkép
#138454 pettendimiklos73
2025-08-27 18:23:23

Válasz rtamas1976 #138452. hozzászólására"Viszont a médiában mikor hallottál olyat hogy lölő nemfizette ki az alválalkozóját?"


Pont a napokban dobált fel erről riportokat a net.

Nincs profilkép
#138453 Koczka József
2025-08-27 18:20:33

Válasz Ohaza63 #138435. hozzászólásáraNem tudom hogy Hanzi bácsi mit csinál de szerintem itt minden fiatalnak joga van felkérdezn. Ugyan is azt az össze lopott vagyont ami az állam kasszából át vándorolt magán zsebekbe és rögtön elvesztette közpénzjellegét azt majd azok a fiatalok fogják vissza fizetni akiket te le ficsurozol. Ami meg a papa bányáját illeti ugye emlékszel még a Fidesz székház ügyére. Úgy emlékszem nem olyan régen még te írtad ' csak az első milliómról ne kérdezzenek ' a többi meg már történelem.

#138452 rtamas1976
2025-08-27 18:18:23

Válasz Ohaza63 #138448. hozzászólásáraTudod ez úgyvan mint ahogy móricka elképzeti.
Ha győzibá nyer egy beszálítói tendert 20milliárdért azt megkapja ha teljesítí. De zeljesíteni kell!
Sokan azthiszik ha lölő 20milliárdot nyer tenderen akkor lölőnek van 20mrd ja.
De azt kivitelezni kell, kikell fizetni mindenkit és mindent. Ami marad az az övé, abból adózik.
De éhenhalni nemfog az tuti.
Viszont a médiában mikor hallottál olyat hogy lölő nemfizette ki az alválalkozóját?
Egyáltalán nem védem, de meglovagolja a hullámot.
Az más kérdés mikor kiírnak egy pályázatot lölőre.
"Legyetek bátorak" (lölő)

Nincs profilkép
#138451 pettendimiklos73
2025-08-27 18:16:45

Válasz Ohaza63 #138450. hozzászólásáraVoltam hasonló helyzetben. Megcsináltam.

#138450 Ohaza63
2025-08-27 18:04:45

Válasz pettendimiklos73 #138449. hozzászólásáraÜdv Miklós!

Itt nem arra céloztam, hogy holnaptól filippinó lesz a napszámosom, hanem arra, hogy senki nem akar dolgozni, csak menedzseri, ügynöki állást akar magának, csúcs fizetésért, laptopért, korlátlan mobil és gépkocsi használatért, meg szopós titkárnőért.

Szerinted milyen öröm lett volna nekem, ha leborítja a két big zsákot, meg vetőmag zsákokat a föld szélére és hazamegy, Én meg vödrözhettem volna egyedül a műtrágyát a vetőgépbe.

Nincs profilkép
#138449 pettendimiklos73
2025-08-27 17:53:40

Válasz Ohaza63 #138442. hozzászólásáraBefejezem egyedül.
Amúgy ezt az adott problémát nem hiszem, hogy egy filippinóval megtudod oldani.

#138448 Ohaza63
2025-08-27 17:52:49

Válasz Gandhy #138446. hozzászólásáraÜdv!

Nem védem az öreget, de ha nem itt szem előtt épített volna, hanem Balin , mint a SZDSZ es zsidó gyerek a Strabag pénzekből a kutya nem foglakozott pl. azzal.

Mert ha úgy van ahogy gondolod, akkor kb 500-600.000 magyar vállalkozást is felelősségre kell vonni, mert közpénzért dolgozott a magyar államnak????

1,2 millió magyar tulajdonú cég van és mindenki az állami megrendeléseket várja, mert azok biztosan kifizetnek, ha megrendelik a munkát, a magánszférában már nem ilyen biztos a dolog.

Pl Engem is, mert 25 évig dolgoztam az államnak is a magánszféra mellett.
Vagy szobafestő vállalkozót, aki kifesti az iskolát nyáron, vagy az ezekhez hasonlót???

A nagy állami projekteknél, van egy előzetes terv pénzügyi költségvetéssel, amit az állami/beruházó alkalmazottai áraznak be, utána kiírásra kerül, jelentkezel rá, pályázol és ha szerencséd van megnyered.

Ez nem úgy van, hogy Lölő a hasára üt és azt mondja, hogy Én csak 20 milliárdért csinálom az autópályát, így írjátok ki a pályázatot.
Erre pályáznak a nyugati multik is és lesik, hogy többi mit lép és ott van a Gazdasági Verseny Hivatal jogorvoslatra, vagy a média.

Szerinted ez normális gondolat????

Mi lenne ebből, Rákosi rendszer.

Ki írtak egy állami tendert és megnyertem és dolgoztam nekik!

Ez szerinted bűn????

#138447 Gandhy
2025-08-27 17:23:27

Válasz Gumóka #138431. hozzászólásáraNa, tisztes, dolgos önálló asszony. Mire vársz még? smile devil

#138446 Gandhy
2025-08-27 17:21:36

Válasz Ohaza63 #138415. hozzászólásáraMiért ne kéne kérdőre vonni egy ilyen vén takony közpénz tolvaj hazudozót?

Szóval nálad a kor mentesít a büntetés alól? Ja, ha fideszes akkor duplán.

#138445 Gandhy
2025-08-27 17:16:06

Válasz mihaszna #138425. hozzászólásáraAmikor ilyen fejtegetésekbe bocsátkozol, hogy ha úgy lenne, akkor hogy alakulna az, amiről amúgy fogalmad sincs. Olyankor úgy érzed, hogy a teremtő hirtelen beléd cseppentett egy borsónyi értelmet? Jelzem, esetedben ez csak hallucináció. smile cool

#138444 Ohaza63
2025-08-27 17:13:48

Válasz pettendimiklos73 #138439. hozzászólásáraÜdv Miklós!

"Talán sejtésed is lehet kik toborozzák, majd tukmálják a magyar dolgozók helyére őket."

Ha arra gondoltál, hogy politikusok, tévedsz.

Nekem van ilyen ismerősöm, aki ezeket hordja be és nem tudja kielégíteni az igényt.

A magyar már nem akar fizikai munkát végezni, elszokott a munkától és olyan bérigénnyel áll elő, mint ha a vezérigazgatói posztra pályázna.

Ezért kormányunk balfasz gazdaság politikája a hibás.

Jövőre is 14 % os bér emelést akarnak, miközben omlik össze az egész európai gazdaság a némettel az élen , amihez ezer szállal kapcsolódunk.

A németnél is kurva nagy a baj és ez hozzánk is be fog jönni, csak még az elején vagyunk a lejtőnek, de ez hamarosan gyorsulni fog.

#138442 Ohaza63
2025-08-27 17:00:27

Válasz pettendimiklos73 #138439. hozzászólásáraKedves Miklós!

Ez egy igaz történet!

Szárnyas vágóhíd.
Éjszaka kell vágni, akkor nyugodtabbak az állatok és nem éri akkora stressz őket , hogy károsodik a májuk. Régen voltak cigányok, de már nekik is büdös a munka.

Magyart lasszóval nem lehet fogni 400.000 nettóért, túlórázni nem akarnak - pl. nem ér oda időben a kocsi stb....

Jött a filippinó fél pénzért, dolgozik mint a robot és ha véletlenül beesik egy újabb kocsi jószág boldogan marad a túlórázni, mert dupla bért kap arra az időre.

Te vajon mit csinálnál az ő helyükben?
Van egy gyárad, van piacod, van vágni való, de magyar nem akar dolgozni????

Mint a napszámosom, vetéskor. (Ő hozta ki a vetőmagot és műtrágyát a kocsimmal)
Haza akart menni fél 4 kor, mert lejárt a műszakja (3000 Ft/óradíjért) és volt hátra még 4 Ha vetni valóm.

Te mit csinálsz ilyenkor??????
A) lebaszod, hogy maradjon,
B) könyörögsz neki hogy ne menjen el, mert kb 2 óra van hátra az egészből és már nem akarok újból 20+20+20 km traktorozni a vetőgéppel haza, majd másnap vissza és megint haza.

Várom válaszodat!

#138441 medikus
2025-08-27 16:58:17

Válasz pettendimiklos73 #138439. hozzászólásáraJelentsd fel őket Orbánnál!Erre meg az a divat,hogy dolgozik 1 hónapot,persze nem kapja meg azt a pénzt,amit a régebben ott dolgozók,és távozik! Mert kevés a pénz!smile sweatdrop

Nincs profilkép
#138439 pettendimiklos73
2025-08-27 16:41:48

Válasz medikus #138437. hozzászólásáraEzt komolyan mondod? Egész műszaknyi ebereket bocsájtanak el, másnap már vendégmunkások állnak a soron. Akik behozzák őket, hatalmasat kaszálnak a fejpénzekkel. Talán sejtésed is lehet kik toborozzák, majd tukmálják a magyar dolgozók helyére őket.

#138437 medikus
2025-08-27 16:34:43

Válasz Gyula, #138409. hozzászólásáraAzért jön a vendégmunkás,mert az itteni nem hajlandó dolgozni! Viszont eltartatja magát!Csak jöjjön! Itt adózik,meg költ is valamennyit!smile thumbup

#138436 Ohaza63
2025-08-27 16:31:53

Válasz rtamas1976 #138433. hozzászólásáraLátod Gumóka barátunk, hogy szurkolunk neked!!!!smile smilesmile laughsmile biggrinsmile lolsmile devil

#138435 Ohaza63
2025-08-27 16:30:12

Válasz Koczka József #138427. hozzászólásáraKedves József!

Én is felszólítalak, hogy adjál számot az elmúlt 35 évedről.

Miből van a házad, földed, gépeid, hol voltál nyaralni és hol vannak elásva az aranytömbjeid!!!!

Tessék válaszolni nekem!!!! Várom a válaszodat!!!

Látod a kispöcsnek pont ennyi joga van bárkinek feltenni bármilyen kérdést, mint nekem!

Egyébként 4-5 olyan építőipari cégnek dolgoztam anno, mint Vitya apjáé, akik az elmúlt 30-35 évben kiszolgálták 1990-2010-ig a Stabagot, Switelskit meg a többi nyugati multit, majd 2010-2012 től pedig a magyar NER es nagyokat.

Egy magán ember, mint Petya, vagy bárki milyen jogon kérdezősködne pl. a Hódút, vagy ASA bevétele, nyeresége, osztalékja után. Ami publikus az fenn van a KSH oldalán.

Az hogy a tulajok kurvákra, kábítószerre, vagy kastélyra/uradalomra költik a leadózott pénzüket, senkinek semmi köze, főleg nem egy ilyen parazita hergelőnek.

Vagy szerinted Hanzi bácsi Ausztriában feljelenti a Strabag tulaját , mert 3 db helikoptere, 2 magán repülője, vagy 5 yachja van - Lófaszt Mama!!!

Amit Petya csinál, az a Rákosi korszakot idézi és akinek ez tetszik az egy büdös kommunista.


#138434 rtamas1976
2025-08-27 16:21:07

Válasz Gumóka #138431. hozzászólásáraA 10l gönci felajánlásom még mindég él!

#138433 rtamas1976
2025-08-27 16:19:41

Válasz Gumóka #138431. hozzászólásáraOdahajintanál neki mégegyet, adómentes lehetnél! smile lolsmile thumbupcool
Hameg jócsaj, és jó anya, miértnem?
Kárt már nemtennèl benne!smile lolsmile w00t
Bocsi ezt nemtudtam kihagyni!

#138432 Ohaza63
2025-08-27 16:14:44

Válasz Gumóka #138431. hozzászólásáraÜdv Gumóka!

Látod, ilyen fasza csajt kell elvenni és már a gyerek gyártással sem kell bajlódnod.smile smilesmile laughsmile biggrinsmile lolsmile devil

Te lennél a harmadik gyereke!smile smilesmile laughsmile biggrinsmile lolsmile devil

#138431 Gumóka
2025-08-27 16:04:02

Válasz Gyula., #138420. hozzászólásáraVan egy csaj ismerősöm, egyedül nevel 2 gyereket, óvódás-iskolás, mondjuk házat nem kellett vennie, abban tudott segíteni neki a család.
De egyébként mindig csinál valamit a házon újítgatja, a két gyerek és Ő sem nélkülöz, példás anya.
Aztán csak cukrász, gondolom minimálbéres bejelentéssel.
Autó ugyan nincs, de megvannak nélküle.

#138430 rtamas1976
2025-08-27 16:00:11

Válasz Ohaza63 #138415. hozzászólásáraNekedszàntam az előző képet.
Most elküldöm megint.

Nincs profilkép
#138427 Koczka József
2025-08-27 15:41:11

Válasz Ohaza63 #138415. hozzászólásáraNe haragudj de bár melyik suttyó gyerek szamonkérhetné és ha elgondolkozol rá fogsz jönni hogy miért.

Nincs profilkép
#138426 Koczka József
2025-08-27 15:19:47

Válasz Gandhy #138394. hozzászólásáraNa látod akkor csak be dőltél te is pedig forint alapon is vehettel volna fel hitelt vagy lízinget. Na én is felvettem mert akkor vettem a 920.3 MTZ és igen kifizette minden vállalkozó és nekünk nem jár vissza. De ha van akinek vissza jár annak fizesse vissza a bank mert fordított esetben már jelzálog lenne a házakon.

Nincs profilkép
#138425 mihaszna
2025-08-27 15:06:17

Válasz Gandhy #138385. hozzászólására"Egyedüli pártként, a 'fideszközeli' Mi Hazánk követeli a bankok elszámoltatását."

Abból is olyan elszámoltatás lenne mint az Orbán - Gyurcsány féléből.
Ha Tv székházat kell ostromolni , vagy felgyújtani a belvárost abban jók. Elismerem hogy abban tényleg jók.
De hamarabb adnák el ők is a lelküket az ördögnek mint Orbán csak hogy hatalomra kerüljenek, minthogy egyetlen bankot is elszámoltassanak.
Jó reggelt!
Már bemutatkoztak hogy a Fidesz szerekrét tolják.
Annak meg volt 15 éve mindenféle elszámoltatásokra, sok sok kétharmaddal

Nincs profilkép
#138424 mihaszna
2025-08-27 14:59:31

Válasz rtamas1976 #138402. hozzászólásáraOszt Orbcsány Viktor hányadik?

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Az európai almapiacon fokozatosan kifutnak a tárolt készletek. A piaci helyzet...
Hirdetés
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
A Nemzeti KAP-hálózat Zöld Támogató Egysége és a Gazda Kontroll...
Széna eladó
Széna eladó

13.000 Ft

Eladó Limuzin borjak
Eladó Limuzin borjak

590.000 Ft

TONUTTI RCS 12 V csillagkerekes rendsodró
TONUTTI RCS 12 V csillagkerekes...

1.350.000 Ft

Amazone Za-m mérleges műtrágyaszóró
Amazone Za-m mérleges műtrágyaszóró

2.750.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]