Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 353.86 Ft USD 310.75 Ft CHF 383.88 Ft GBP 410.17 Ft

Fórum

Kukorica terményárak

Létrehozta: , 2008-11-25 20:06:27

Kedvencekhez Segítség
15433 hozzászólás
Nincs profilkép
#6033 kicsi bihari
2016-10-05 10:33:54

ma beszéltem a nagyemberrel,vágni kellene a kukoricát a válasz ok. kérdeztem mennyit ad érte?,erre azt mondja még ő sem tudja.... vágd le azt a 8 hektárt és vidd is be,idén nem viszek haza,felszámoltam az állatokat. rohadt EU meg kurva anyukáját mindnek aki ezt csinálja a kicsikkel. smile cursing smile cursing

Nincs profilkép
#6032 Ares 826
2016-10-01 07:58:25

Válasz T.Márton #6023. hozzászólásáraKözeli a fűtőértéke a kuccának szerintem mint a széné!

Nincs profilkép
#6031 cross
2016-10-01 07:28:46

3500+komp, kuki eladva... smile wacko

#6029 gyorfy10
2016-09-30 11:34:24

Nálunk a TSZ-nek 3500 at ajánlottak, A TSZ nekünk 3300 at. Siralmas árak

#6028 medikus
2016-09-29 20:18:57

Válasz Plútó #6027. hozzászólásáraŐk is akarnak fogni egy ezrest legalább!

#6027 Plútó
2016-09-29 19:38:38

Búzafood Hejőbábai telep,3200

Nincs profilkép
#6026 T.Márton
2016-09-28 11:07:58

Trigó Békés 3550 + komp

Nincs profilkép
#6025 oteló
2016-09-24 07:07:40

Bereg 3600

Nincs profilkép
#6024 Hahtonen
2016-09-23 19:28:55

Még mindig tud esni a kukorica ára... smile nonono

Nincs profilkép
#6023 T.Márton
2016-09-19 10:43:59

Akkor elkezdenek vele fűteni, mert olcsóbb mint a szén...
3400Ft körül van a carborobotba való szén, és ez azt kiváltja.

Nincs profilkép
#6022 Keksz007
2016-09-19 09:05:07

Válasz medikus #6020. hozzászólásáraHát reméljük rosszul hallottad :) De egyébként nem hiszem hogy ennyire lemenne!

#6020 medikus
2016-09-18 22:25:39

Ma 2700 ft tervezettet hallottam!!

#6019 Ohaza63
2016-09-17 14:36:52

Aktuális (2016.09.17) árak dél-békés:

Az árak nettó/q + komp
Búza: 3.300
Árpa: 2.900
Repce: 10.600
Napraforgó: 9.000
Kukorica: 3.600

Az Én 400 as FAO-s kukoricám 15-18,5 % vizes mai du. mérés szerint, de van aki már vágja 17-18-as vízzel viszi be és adja le.


Nincs profilkép
#6018 ddadda
2016-09-17 11:07:05

nyugiba vagyok smile rolleyes gk sarolta fao 290-es 15ös vizet mértem dél-alföld.smile wink

Nincs profilkép
#6017 sanyi1965
2016-09-17 09:40:14

Válasz ddadda #6014. hozzászólásáraaz idő neked dolgozik,nyugalom.

Nincs profilkép
#6016 lac*
2016-09-17 09:29:37

Válasz ddadda #6014. hozzászólására33 körül fizet a Hungrana beszállítva

Nincs profilkép
#6014 ddadda
2016-09-17 06:37:40

valami friss árat tudtok, mi jövő 7-en ha az idő engedi kezdjük vágni a tengerit?!

Nincs profilkép
#6013 Hahtonen
2016-09-16 20:44:32

Elég érdektelen lett ez a téma smile whistling

Nincs profilkép
#6012 borda77 (Joe)
2016-09-09 13:39:26

Válasz Hahtonen #6011. hozzászólásáraNEm szabad odaadni hamarabb el fog fogyni mint tavaly....

Nincs profilkép
#6011 Hahtonen
2016-09-09 13:20:01

Válasz rezeda054 #6009. hozzászólásáraNem szabad eladni. Majd ha ők keresik a terményt, keresleti piac alakul ki, akkor majd változnak a sorok...
Aszály van egész Európában és Afrikában, nehogy már a Magyar kukorica korrigálja lefelé a világpiacot.... smile lol

Nincs profilkép
#6009 rezeda054
2016-09-09 12:19:52

A mai napon körbetelefonáltam a kereskedőket és 3500-3600Ft/q árajánlatot kaptam, de azt mondják, hogy lessz ez még karcsúbb is, hát jól nézünk ki!

Nincs profilkép
#6008 borda77 (Joe)
2016-09-06 15:28:14

Válasz Tamás_15136 #6007. hozzászólásárahülyék ezek...

szotyira is megy a lázítás aztán ma 900 ft-ot emelkedett még a szutyok magyar tőzsdén is!

Nincs profilkép
#6007 Tamás_15136
2016-09-06 15:26:36

Válasz apuci #6003. hozzászólásáraHungrana ma nedvesre 3150+komp.!!smile surrender Szárazakra is 3600-3750ig hallani!

Nincs profilkép
#6006 Claaastra
2016-09-05 20:30:45

Válasz apuci #6005. hozzászólásáranem ,csak kukorica árat kérdeztél,én írtam egyet(ami jó lene de álom)

#6003 apuci
2016-09-05 19:32:47

Írjatok már kukorica árat is!!!smile hammersmile hammersmile hammersmile hammersmile hammer

Nincs profilkép
#6002 Claaastra
2016-09-05 19:29:41

Válasz Ares 826 #6000. hozzászólásárade ha nem írják alá mentetek volna békemenetelni,mindenesetre jól elqurták

#6001 medikus
2016-09-05 19:26:13

Válasz Ares 826 #6000. hozzászólásáraIdő sem volt az állítólagos 20 ezer oldal,megfelelő fordítására,és olvasására!smile nonono

Nincs profilkép
#6000 Ares 826
2016-09-05 17:38:12

Válasz Claaastra #5986. hozzászólásáraA komcsik fejezték be a tárgyalásokat és az lett amit a nyugat mondott nekik. Fidesz kezdte a tárgyalásokat az elvtársak meg tették fel az "i"-re a pontot.

Nincs profilkép
#5999 polej
2016-09-05 17:28:53

Válasz .Feco. #5998. hozzászólásáraIgazad van! Valóban 2004-ben volt a puccs! smile wacko

#5998 .Feco.
2016-09-05 17:10:51

Válasz polej #5993. hozzászólásáraCsak a tárgyilagosság miatt, az ugye megvan hogy amit írsz az 2004 szeptembere, míg 2004 május 1 óta EU tagok vagyunk, mar akkor sem tárgyaltak semmiről...

Nincs profilkép
#5997 Claaastra
2016-09-05 15:44:44

Válasz Claaastra #5996. hozzászólásáraitt azt írja hogy 2002-re elején megegyeztek a mezőg témákról,biztos hazug ellenzéki médiahttp://www.bmeip.hu/download/engemiserint/A%20magyar%20mezogazdasag%20es%20az%20EU.pdf

Nincs profilkép
#5996 Claaastra
2016-09-05 15:16:38

Válasz polej #5994. hozzászólásáraja akkor ha dolgoztam tudtam mi marad,most meg mindent nekik,semmi másnak elvsmile thumbup

Nincs profilkép
#5995 Claaastra
2016-09-05 15:15:21

Válasz polej #5994. hozzászólásáraakkor nem volt 1200 hektárja egy fideszesnek sem,meg senkinek,mert akkor úgy értelmezték,hogy 400heki /család

Nincs profilkép
#5994 polej
2016-09-05 15:06:30

Válasz Claaastra #5989. hozzászólásáraNem akarom körbecsókolni őket, mert én nekem se tetszik sok minden, de ne legyetek olyan idióta barmok akik nem tudják, hogy miben éltek 10-15 évvel ez előtt.

Nincs profilkép
#5993 polej
2016-09-05 15:03:42

Válasz Claaastra #5991. hozzászólásáraAzzal csak mi jártunk vna jobban zöldség és gyümölcstermesztők. 2002.Deecember.13.-án fejezték be a csatlakozási tárgyalásokat, áprilistól a Medgyesy kormány volt szeptembertől meg a Gyurcsány kormány, mert a Medgyesy ki akarta rúgni a Feridet a sok lopás miatt csak a Gy.F. puccsal inkább kirúgott sportminiszter helyet inkább miniszterelnök lett. És ebben a légkörben tárgyaltak komcsik a mezőgazdaságról!!! Csak a tárgyilagosság miatt!!!!smile oops

Nincs profilkép
#5992 sanyi1965
2016-09-05 15:00:12

sok bíbic járásból és lövészárok ásó gyakorlótérből is szántót kreáltak mióta támogatás jár rá.itt még nem arattunk kukit. a purcuson 10 000/q rendelve,háznál 6000/q de önjáró.a kilátások változatosak az össze-vissza állományok miatt.5-7 t átlaggal kiegyeznék.

Nincs profilkép
#5991 Claaastra
2016-09-05 14:55:25

Válasz polej #5988. hozzászólásáraHa nem egységesbe gondolkodták,akkor már akkor azon járt az agyuk amin most,hogy minden a saját zsebresmile lolsmile lolsmile lol

Nincs profilkép
#5989 Claaastra
2016-09-05 14:52:34

Válasz polej #5988. hozzászólásáraAkkor csókóld körbe őketsmile thumbup

Nincs profilkép
#5988 polej
2016-09-05 14:50:13

Válasz Claaastra #5986. hozzászólásáraSajnos a belépési tárgyalások végére maradt a mezőgazdaság témaköre, mert ez volt a legnehezebb ebben nem tudtak megegyezni. A .... fideszesek egész végéig a nem egységes támogatási formáról tárgyaltak, csak a közbejött választások miatt már a Kovács Lászlóval és csapatával zárták a belépési tárgyalásokat, és ők változtatták át az egészet az egységes rendszerre. Lehet sok mindenért szidni a .... fideszeseket, meg kell is csak azért maradjunk tárgyilagosak még akkor is ha már több mint 10éve történtek ezek a dolgok.


Moderátor által módosítva: 2016-10-14 13:13:16

Nincs profilkép
#5987 borda77 (Joe)
2016-09-05 14:39:22

Válasz Claaastra #5986. hozzászólásáraEz pont így volt és ezért senkit sem vonnak felelősségre de hogy a retekbe lehetett így elszámolni pl?

Nincs profilkép
#5986 Claaastra
2016-09-05 14:35:23

Válasz Ares 826 #5984. hozzászólásáraA ... fideszesek tárgyaltak a belépésröl,ők 100-ezer hektárral kevesebbet mondtak mint ami van valóban ,azért van a visszaosztás,a komcsiknak már kész tényeket lehetett aláírni

Moderátor által módosítva: 2016-10-04 10:10:59

Nincs profilkép
#5985 Gábor.
2016-09-05 14:22:18

Válasz Tamás_15136 #5982. hozzászólására5 és fél tonnat hallottam..dimbes dombos vakolóhomokon...árakat nem hallottam.itt tudtok valamit?

Nincs profilkép
#5984 Ares 826
2016-09-05 12:10:57

Válasz medikus #5976. hozzászólásáraNagy szoptatás volt az egész belépés, meséltek a komcsik az emberek meg megették!

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Az európai almapiacon fokozatosan kifutnak a tárolt készletek. A piaci helyzet...
Hirdetés
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
A Nemzeti KAP-hálózat Zöld Támogató Egysége és a Gazda Kontroll...
Eladó tárcsás vetőgép Reform Semo
Eladó tárcsás vetőgép Reform Semo

1.850.000 Ft

Mtz 82 traktor homlokrakodó orbitos
Mtz 82 traktor homlokrakodó orbitos

3.900.000 Ft

Stihl SR200 permetező
Stihl SR200 permetező

120.000 Ft

Villanymotor 5,5 KW 380 V
Villanymotor 5,5 KW 380 V

40.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]