Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.11 Ft USD 310.85 Ft CHF 383.88 Ft GBP 410.17 Ft

Fórum

T-25/A kistraktor

Létrehozta: Vendég , 2008-01-03 15:15:08

Kedvencekhez Segítség
25351 hozzászólás
#8451 T.ROB
2011-10-31 20:48:50

Válasz #8453. hozzászólásra
Nem tudom, de megnézem. Mit lehet a résolajjal tenni?

#8450 stefi69
2011-10-31 17:25:46

Válasz #8447. hozzászólásra

Üdv! De lehet résolajos is az adagolod ! mennyi üóra kell ,hogy megteljen?

#8449 stefi69
2011-10-31 17:22:53

Válasz #8450. hozzászólásra
Hali! A difizár pedál rudazata be van rozsdásodva /stb/ a padlozatban található házában,ezért nehezen tud mozogni,szedd szét csiszold meg ,és vissza. Ha keveset vagy egyáltalán nem használják,mindig ez van.

Nincs profilkép
#8448 Árpy
2011-10-31 12:49:03

Üdv.!
Készen vagyok a munkahenger tartó fül alátámasztásával (minden helyet felhasználtam amit csak tudtam), persze úgy, hogy semmibe se akadályozzon.
Pár kép róla:

#8447 Fábián
2011-10-31 10:01:28

Köszi megpróbálom!!!!!!!smile rolleyes

Nincs profilkép
#8446 lancz
2011-10-31 07:16:48

Sziasztok! Kérdésem a következő: T-25/A traki gumi nyomásai bar-ban mennyi? Köszi a választ!( elöl-hátul)

#8445 Koppány Vezér
2011-10-30 20:45:18

Válasz #8447. hozzászólásra
A Vlagyi ilyen.
Gyógyír,30-40 ü óránként lecserélni a hajtásházban azt a kemény 1 deciliter motorolajat.

smile biggrin

#8444 T.ROB
2011-10-30 20:42:19

Köszi Alex. Esetleg valami gyógyír?

#8443 Koppány Vezér
2011-10-30 20:41:10

Válasz #8445. hozzászólásra
Nincs nagyon alternatívám.
Külső méreteiben,lóerőben,nekem pont megfelelne.
Leharcolt sokezerórás romot nem szeretnék venni.
OMÉK-on néztem Landini Rex ültetvénytrakit,de a 70 lovas 30000euró nettóba,és nincs rajta légfékrenszer kiépítve,ami plussz 600 ezer forintot jelentene.
Légfékrendszer még a Vlagyimon is van!!!
smile biggrin

#8442 Czanik Sanyi
2011-10-30 20:33:18

Válasz #8444. hozzászólásra

Olyan mint a Dácia, vissza hordják, több hírdetés van fenn.Az autó a maga korában, meg a Zetor is jó.smile thumbupcool

#8441 Koppány Vezér
2011-10-30 20:31:02

Válasz #8443. hozzászólásra
Nem,de Csehországból reagált 1 Pali a hirdetésemre,hogy megvenné a traktort.
smile lolsmile lolsmile lol
Vazze írtam neki,én is keresek,nem eladni szeretnék.smile biggrin

#8439 Koppány Vezér
2011-10-30 20:22:23

Válasz #8440. hozzászólásra
Üdv.
Álló helyzetben,vagy lassan gurulva alacsony terhelésnél lépj rá a difire.
Ha a kormányt kitekered valamelyik irányba,a hátsó kerekek mivel más más íveken fordulnak a zár automatikusan oldódik,a pedál pedig felugrik.

Nincs profilkép
#8438 sanyi01
2011-10-30 19:32:14

Válasz #8440. hozzászólásra
Üdv Menet közben letaposom,és amikor meg állok felugrik.Nálam így működik.

#8437 Fábián
2011-10-30 18:40:02

Sziasztok!
Vettem egy T25/A traktort, csak nem tudom hogyan kell használni a difizárat. Menet közben nagy nehezen betiprom a kapcsolót, és nehéz felhúzni. Tudna valaki segíteni?

#8436 Alex
2011-10-30 18:36:02

Válasz #8438. hozzászólásra

Üdv! A tápszivattyú átenged valamennyi üzemanyagot és egy idő után megtelik vele az adagoló. Ezért célszerű időnkét olajat cserélni benne.

#8435 T.ROB
2011-10-30 17:53:29

Sziasztok. Mért van az, ha nagy gázon jár a motor, az adagoló tetején, a szuszogón jön a gázolaj?

#8434 Bengas
2011-10-29 21:14:05

Megvan a hiba,nekem is a letötrt a reteszelő a váltó házban.

Nincs profilkép
#8433 BÁLINT GÉZA
2011-10-29 16:31:31

nekem a reteszelő végéna kapcsoloszekrényben láhato le volt tőrve az a 8-as alaku mi a reteszelő tengelyt tolja előre meg hátra a kapcsoláskor

#8432 Bengas
2011-10-28 21:02:17

A kuplong a reteszelőkart mozgatja,levettem a sebválltó kuliszát a karsincs mellé akadva.Szántottam betettem terepbe azóta nem mozdul sem az irányválltó sem a sebválltó.A kis csoda

#8431 jasi
2011-10-28 20:44:36

Válasz #8433. hozzászólásra

hali
nézd meg hogy a kuplungod oldja e a reteszelőt, nincs e szétesve véletlenül

#8430 Bengas
2011-10-28 20:27:10

Sziasztok Szakik! Segitsetek nem tudom sebeségből kivenni a kis csodát!

Nincs profilkép
#8429 sanyi01
2011-10-25 20:53:18

Válasz #8429. hozzászólásra
A főtengely végén van az ékszíjtárcsa abba bele van ütve BMT jel. Ezt a jelet az óramutató járásával, fordítani kell a motor blokkon lévő mutatóval. A szelepek az első hengernél zárva vannak ilyenkor, lehet beállítani a szelep hézagot. A 2. hengernél a szelepeket beállítani, felet kell fordítani a ékszíjtárcsán óramutató járásával megegyezően. smile thumbupsmile thumbup

Nincs profilkép
#8428 sanyi01
2011-10-25 20:13:13

Válasz #8429. hozzászólásra
0.3mm kell be állítani.

Nincs profilkép
#8427 pacsemu
2011-10-25 20:03:04

hali mindenkinek
egy kis segítséget szeretnék kérni ha tudna valaki a T-25nek a villamossági rajzát fel rakni nagyon megköszönném smile cowboysmile cowboysmile cowboy

#8426 Attikaa
2011-10-25 19:00:24

Ha a hétvégén sikerül kicserélni a tömítést a hengertalpnál akkor gondolom a szelephézagot is be kell állítani, és az mennyi kell hogy legyen?

#8425 Attikaa
2011-10-24 21:48:23

Válasz #8427. hozzászólásra

Én a Traktorker kft-nél vettem, remélem abban is van, mihelyt haza érek meg is nézemsmile rolleyes

#8424 ÖSzabi
2011-10-24 18:51:39

Válasz #8426. hozzászólásra

Abban kell lennie! Legalábbis amit a HABI-tól rendeltem abban volt!smile cowboy

#8423 Attikaa
2011-10-24 18:33:47

Köszönöm a válaszokat, most sajnos nem tudom megnézni mert nem otthon vagyok, de vettem én motorjavító garnitúrát hogy abban van e, mert ha van akkor biztos hogy van otthon és nem izgulok miatta.

#8422 ÖSzabi
2011-10-23 13:19:27

Válasz #8422. hozzászólásra

Hali! Szerintem itt a henger talp tömítésed ereszt! azt kell cserélni! A henger tetején ami van az a 2 csavar az szelepfedélnek a lefogató csavarjai! Azokat meg húzd meg ha laza, de nem kell nagyon megtépni őket!

#8421 ÖSzabi
2011-10-23 13:19:23

Válasz #8422. hozzászólásra

Hali! Szerintem itt a henger talp tömítésed ereszt! azt kell cserélni! A henger tetején ami van az a 2 csavar az szelepfedélnek a lefogató csavarjai! Azokat meg húzd meg ha laza, de nem kell nagyon megtépni őket!

Nincs profilkép
#8420 sanyi01
2011-10-23 13:17:38

Válasz #8422. hozzászólásra
Szerintem szétment az alumínium hézagoló lemez,ami a motorblokk és a henger közt van.

#8419 Attikaa
2011-10-23 12:54:11

Talán így jobban látszik, kicsit szétszedtem. Benyilaztam hol kezd folyni az olaj.kép

#8418 Attikaa
2011-10-23 12:41:12

kép

#8417 Attikaa
2011-10-23 12:40:32

a kép lemaradt

#8416 Attikaa
2011-10-23 12:39:45

Üdv! Régebben raktam fel képet a hengereknél lévő olajfolyásról és sajnos azóta sem oldottam meg, viszont annyival közelebb kerültem hogy leszedtem a légterelőket és megtakarítottam az olajtól és most már tisztán látszik hol folyik az olaj és ebben kérnék segítséget, a képen be is jelöltem. Nem tudom hogy ott valamilyen tömítés van vagy valamelyik csavaron kéne húzni. Ami a henger tetején van 2-2 csavar azt mennyire kell meghúzni mert az egyém eléggé laza, azon húztam de semmi változás.

Nincs profilkép
#8415 Gabesz1026
2011-10-20 18:38:10

ok email: fuvaros.1026@gmail.com

#8414 stefi69
2011-10-20 18:28:08

Válasz #8416. hozzászólásra
Hali! ezen a szinten amatör vagyok ,e-mail,vagy tel, nincs más.

Nincs profilkép
#8413 Gabesz1026
2011-10-20 17:50:57

Nos.
csináltam ahogy mondtad.
semmi reakció
figy adok msn címet aztán ha gondolod ott mert így lassú.

msn: morcos.1026@hotmail.com
skype: gabesz1026

várom hogy jelezz

előre is köszi

#8412 stefi69
2011-10-20 08:40:14

Válasz #8413. hozzászólásra
Meg kellene nézni hogy az elsö szürő elött van-e oil,vegyétek le a csövet szivjátok meg,/ha van kompresszor nyomjátok meg a tankot levegövel és ha nincs tömödés jön az anyag.Ha jön az oil akkor a szürönél,/kicserélni/ megvan akkor a tápszivattyú kézi szivattyuját kiveszed ,tele öntöd gázoilal visszaeakod megpumpálod párszor ,majd megint teleöntöd pumpálod ezt csináld meg 3-4 szer és lessz gázolaj a porlasztonál.

Nincs profilkép
#8411 Gabesz1026
2011-10-20 05:57:18

Apám elmondása szerint egyszercsak leállt menet közben. smile confused

Nincs profilkép
#8410 Gabesz1026
2011-10-20 05:55:57

Szia!
Nos a helyzet a következő!
Tegnap ugye mindennemű szűrőt kipucoltam.
Aztán a tápszivattyúval próbáltam feltölteni a rendszert de sikertelenül mert a gumi gyűrű elkopott kicseréltem és akkor se volt semmi változás.Mivel 4 ig dolgozok így nem sok időm van rá de igyekszem.Valami megoldás arra hogy gyorsabban átszívatni a rendszeren a gázolajat?
Mire felizgatom a táppal úúúúúúú.Próbáltam úgy is hogy indítózni de semmi.Tudom így nehéz távsegítséggel segíteni de NAGYON KÖSZÖNÖM IGYEKSZEM MECSINÁLNI MERT KÉNE A GÉP.KÖSZI A TÜRELMEDET!!

#8409 T.ROB
2011-10-19 21:43:02

Sziasztok. Eladnám a 165-ös dobkaszámat, 150000-ft. Érdeklődni: 06 30 433-2547 Komárom-Esztergom megye. Megtekinthető, kipróbálható.

#8408 stefi69
2011-10-19 20:07:54

Válasz #8409. hozzászólásra
Mi az hogy /ha/ ?,jön a porlasztó elött a gázoil vagy sem? az adagoló elött van gázoil vagy nincs? nézd már meg!!!!!!!!!

Nincs profilkép
#8407 ÖregDömperes
2011-10-19 19:57:41

Holtjátékot adtam neki nagyobbat,most csendben van.amúgy semmi csapágy hang nincs.eddig durva kerepelő hangot adott,majd kimutassa ha hiba van.

Nincs profilkép
#8406 Gabesz1026
2011-10-19 16:29:31

és ha az se?
akkor ?
további tippet is írj köszönöm!!!!

#8405 stefi69
2011-10-19 08:34:58

Válasz #8407. hozzászólásra
Hali! elöször nézd meg ,hogy nem-e levegös. a porlasztokrol tekerd le a hollandert és öninditozz jön e gázolaj.ha nem jön akkor az adagolo elött lazits fel egy áteresztő csavart és addig pumpáld mig nem jön az az anyag ,proba.

Nincs profilkép
#8404 Gabesz1026
2011-10-19 06:38:11

Tiszteletem!
Nekünk is van egy ilyen orosz csodánk igaz 92" évjáratú
Olyan kérdésem lenne hogy már a porlasztókat kicseréltük,a nyomóházban van egy nyomótömb azt is.
mindent a helyére tettem s nem indul sajnos,még annyit se mondd hogy tüssz.a porlasztók 180-190Baron nyomnak.
Kérem aki tud segítsen mert már tanácstalan vagyok.

Előre is köszönöm!smile cursing

Nincs profilkép
#8403 sanyi01
2011-10-18 21:33:27

Válasz #8405. hozzászólásra
Szerintem a kinyomó csapágy.Mennyi a holt játéka a pedálnak? A pedál holtjáték 30-50mm kell lennie a csapágy és a kiemelő kar˙(béka) közt 2mm-nek.

Nincs profilkép
#8402 ÖregDömperes
2011-10-18 20:28:14

Mi lehet a baj?Benyomom a kuplungot teljesen,valami kereplö hangot ad.egy két centit vissza engedem abba marad.kicsit vissza állítottam a rudazaton abba hagyta.amúgy jó.

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Az európai almapiacon fokozatosan kifutnak a tárolt készletek. A piaci helyzet...
Hirdetés
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
A Nemzeti KAP-hálózat Zöld Támogató Egysége és a Gazda Kontroll...
Új Stiga S300 akkumulátoros fűnyíró traktor
Új Stiga S300 akkumulátoros fűnyíró...

799.000 Ft

Leghorn tojás,  tenyésztojás
Leghorn tojás, tenyésztojás

300 Ft

Új Husqvarna 535 AWD Automower robotfűnyíró
Új Husqvarna 535 AWD Automower...

1.299.000 Ft

Új Husqvarna 550 Automower robotfűnyíró
Új Husqvarna 550 Automower robotfűnyíró

1.099.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]