ÉNNEKEM A DACIÁROL CSAK ROSZ VÉLEMÉNYEM VAN, LEHET HOGY MAGA A KONSRUKCIÓ JÓ VOLT CSAK SZEMÉTÜL VOLT ÖSSZERAKVA, MEG FOS ANYAGBÓL!!!! 1990-BEN A HAVERNAK HOZTUNK EGGYET SZEGEDRŐL 1310TLX-ET 200DB AUTÓBÓL EGGYET SEM TALÁLTUNK A TELEPEN AMI HIBÁTLAN LETT VOLNA!!!!!
AMENNYIT DOLGOZNAK A MEZŐGAZDASÁGBAN A MAGYAR EMBEREK A HÚSZEZRESEKET A TRÁGYASZÓRÓVAL KELLENE PÖRGETNI A SZÁMOLÁSKOR SZERINTEM!!!!!! MERT ANNYIT ÉRDEMELNÉNEK!!!!!!
Válasz #22. hozzászólásra
NEM, EZ NAGY ÁTBASZÁS!!!!!! AZ ELSŐ 100 ÓRÁBAN PL MI LEHET A GOND A VÁLTÓ OLAJJAL, MERT LEENGEDEM ÉS KÉT NAP MULVA AZ ÖSSZES FÉMFORGÁCS A HORDÓ ALJÁN CSÜCSÜL ÉS MEHET VISSZA!!!!!!!! NEKEM A KOMBÁJNON A "NAGY" AXIÁLOS SZERELŐ A 100-AS SZERVÍZNÉL LENYULTA AZ OLAJAT A VÁLTÓBÓL NEM CSERÉLTE LE, SMIKOR KÉSŐBB ÉN CSERÉLTEM ÉS ELMONDTAM MEKKORA TETŰ VOLT MÉG Ő VOLT FELHÁBORODVA HOGY MÉRT LETT BAJA KÉRDEZTE!!!!!!
Nekem mindig az volt az érzésem, a gari idő alatti szerelésekről, hogy a lelkudott összeget kell visszafizetnem kamatos kamattal !!!!!!!
Az egy kibaxot nagy pénzrablás.
Válasz #19. hozzászólásra
NEKEM A RÖNCSIN AZ ELSŐ GARANCIÁLIS SZERVÍZ ANNYI VOLT MINT EGY 150-ES NAGYJAVÍTÁS!!!!!!! DOBTAM IS EGY HÁTAST MIKOR JÖTT A SZÁMLA A GARIS SZERVÍZRŐL!!!!!
itt többeknek is volt mára 2 darab maradt belöle..
sokan mikor eladták az oroszoknak ugy hogy még azt is vállalták hogy lábon elviszik záhonyig birkát vágtak és családi lakomát rendeztek :))
ilyen is volt ......
Válasz #3. hozzászólásra
HONNAN SZEDTED EZT A KÉPET, EGY MÉRNÖK HOGY TUD ILYEN CSÚNYASÁGOT MEGÁLLMODNI ÉS LEGYÁRTATNI!!!!!! ETTŐL A T-150 SOKKAL SZEBBEN NÉZ KI, ANNAK LEGALÁBB VAN VALAMI FORMÁJA!
na ja igen !! az utobbi idökben ha valami márka megvette a deutch motort abban nem igen vált be ,söt még a sajátjában is gondok voltak az agroton szériákban
erröl a traktoról a T 150 jut eszembe !!
nem külalaki hasonloságban hanem a gép gyártási minöségében .konstrukciójában ,multjában :!!
szinte dettó ugyanaz
öszvér ahogy van :))
egy nagy vas utána és az elsö szezonban kifeküdne
182 hozzászólás
Válasz #28. hozzászólásra
ÉNNEKEM A DACIÁROL CSAK ROSZ VÉLEMÉNYEM VAN, LEHET HOGY MAGA A KONSRUKCIÓ JÓ VOLT CSAK SZEMÉTÜL VOLT ÖSSZERAKVA, MEG FOS ANYAGBÓL!!!! 1990-BEN A HAVERNAK HOZTUNK EGGYET SZEGEDRŐL 1310TLX-ET 200DB AUTÓBÓL EGGYET SEM TALÁLTUNK A TELEPEN AMI HIBÁTLAN LETT VOLNA!!!!!
Válasz #29. hozzászólásra
ne mond ezt sanyi !!
persze nem mondom sokan kurtán furcsán csinálják ,de hát ez mindenkinek magánügye !!:)))
Válasz #25. hozzászólásra
én általába elpasszolom ami fölöslegessé válik vagy amivel elégedetlen vagyok
az mtzéink megmaradnak...
Válasz #25. hozzászólásra
AMENNYIT DOLGOZNAK A MEZŐGAZDASÁGBAN A MAGYAR EMBEREK A HÚSZEZRESEKET A TRÁGYASZÓRÓVAL KELLENE PÖRGETNI A SZÁMOLÁSKOR SZERINTEM!!!!!! MERT ANNYIT ÉRDEMELNÉNEK!!!!!!
Na ugy lehordjátok az uj orosz trakit de hátha jol sikerült. Xarbol is lehet várat épiteni (pl: DACIA)
Válasz #22. hozzászólásra
NEM, EZ NAGY ÁTBASZÁS!!!!!! AZ ELSŐ 100 ÓRÁBAN PL MI LEHET A GOND A VÁLTÓ OLAJJAL, MERT LEENGEDEM ÉS KÉT NAP MULVA AZ ÖSSZES FÉMFORGÁCS A HORDÓ ALJÁN CSÜCSÜL ÉS MEHET VISSZA!!!!!!!! NEKEM A KOMBÁJNON A "NAGY" AXIÁLOS SZERELŐ A 100-AS SZERVÍZNÉL LENYULTA AZ OLAJAT A VÁLTÓBÓL NEM CSERÉLTE LE, SMIKOR KÉSŐBB ÉN CSERÉLTEM ÉS ELMONDTAM MEKKORA TETŰ VOLT MÉG Ő VOLT FELHÁBORODVA HOGY MÉRT LETT BAJA KÉRDEZTE!!!!!!
Válasz #20. hozzászólásra
hát igen
a kényelmet meg kell fizetni
én is 150 est váltottam le
megfelelően kezelve nem rossz gép az
Válasz #23. hozzászólásra
hát igen egyszer amit megszerzünk nehezen válunk meg tölük
sokan vannak igy
persze sokan kényszerböl is :()
Válasz #22. hozzászólásra
Mit csinálnak egy ilyen szervízkor?
Válasz #21. hozzászólásra
ÉN MEG NEM FOGOM ŐKET ELADNI MERT BÁRMIKOR LEHET INDÍTANI HA KELLENEK A TRÁGYASZÓRÁSHOZ, EGYRÚGÁS BALRÓL EGY MEG JOBBRÓL ÉS MEHET!!!!
Válasz #20. hozzászólásra
Nekem mindig az volt az érzésem, a gari idő alatti szerelésekről, hogy a lelkudott összeget kell visszafizetnem kamatos kamattal !!!!!!!
Az egy kibaxot nagy pénzrablás.
Válasz #20. hozzászólásra
elhiszem :))
Válasz #19. hozzászólásra
NEKEM A RÖNCSIN AZ ELSŐ GARANCIÁLIS SZERVÍZ ANNYI VOLT MINT EGY 150-ES NAGYJAVÍTÁS!!!!!!! DOBTAM IS EGY HÁTAST MIKOR JÖTT A SZÁMLA A GARIS SZERVÍZRŐL!!!!!
Válasz #18. hozzászólásra
itt többeknek is volt mára 2 darab maradt belöle..
sokan mikor eladták az oroszoknak ugy hogy még azt is vállalták hogy lábon elviszik záhonyig birkát vágtak és családi lakomát rendeztek :))
ilyen is volt ......
Válasz #17. hozzászólásra
NAGYON SOKAN TARTANAK TŐLE, DE EGY MTZ ÁRÁN ÁRULTÁK ŐKET A 90-ES ÉVEKBEN MEG MOST IS, APRÓ PÉNZBŐL MEG FELLEHET JAVÍTANI ŐKET HA ÉRTESSZ HOZZÁ!!!!!
Válasz #15. hozzászólásra
és olcson !!
Válasz #14. hozzászólásra
elhiszem jancsi neked megmondom öszintén nem ismerem öket közelröl egy sincs a közelükben se sajna!!
Válasz #13. hozzászólásra
IGAZ VANNAK A T-150 NEK GYENGE PONTJAI DE AZOK NAGY RÉSZÉT MEGLEHET CSINÁLNI EGY KIS OKOSSÁGGAL.
Válasz #11. hozzászólásra
Van itt DX, Agroton, Agrsztár de panasz az nincs.
Válasz #12. hozzászólásra
formája még hagyján de tartoságban hátul kullog.........
Válasz #3. hozzászólásra
HONNAN SZEDTED EZT A KÉPET, EGY MÉRNÖK HOGY TUD ILYEN CSÚNYASÁGOT MEGÁLLMODNI ÉS LEGYÁRTATNI!!!!!! ETTŐL A T-150 SOKKAL SZEBBEN NÉZ KI, ANNAK LEGALÁBB VAN VALAMI FORMÁJA!
Válasz #9. hozzászólásra
ismertem 1 bagaméri srácot neki 145 lovas tronja volt de ö sokat panaszkodot
föleg az üzemanyag eláttó rendszerre
meg még halottam egy s mást is :)))
Válasz #9. hozzászólásra
a kicsiböl :))
akartam is irni az elöbb tisztelet a kivételnek
nos most ezt megtetem :))
Válasz #8. hozzászólásra
Mi, hogy a Deutz motor nemvált be? Hát ezdt melyik ujadbol szivtad ma este?
Válasz #7. hozzászólásra
na ja igen !! az utobbi idökben ha valami márka megvette a deutch motort abban nem igen vált be ,söt még a sajátjában is gondok voltak az agroton szériákban
Válasz #6. hozzászólásra
Főleg ha tényleg Deutz motor van benne, MTZ ből max 1025.
Válasz #3. hozzászólásra
erröl a traktoról a T 150 jut eszembe !!
nem külalaki hasonloságban hanem a gép gyártási minöségében .konstrukciójában ,multjában :!!
szinte dettó ugyanaz
öszvér ahogy van :))
egy nagy vas utána és az elsö szezonban kifeküdne
Válasz #4. hozzászólásra
HA jók az emlékeim deutz. Az ára meg jd,fendt,jcb kategória.
Válasz #2. hozzászólásra
Mit takar ez a hatalmas motorháztető?
1523 és 1523.3 van még 1522-t nem láttam. 1523asal már mentem, 155 le-s és csak műanyagos kasznival van. Szörnyű a kilátás előre benne.
valaki emlitette h a ruszkik gyártotak 140 le mtz .
a 1523 és 1522 ezek a 140 le mtz utodjailennének , mekkora múltjuk van ezeknek?