Itt vannak a képek.
MTZ-vel kapálunk 3-5 sebességben, attól függően mekkora a forgó.
Leták féle 6 soros kapával dolgozunk / 7 kocsis /.
Ár/érték arányban jó munkát végez, van sokkal jobb sorközművelő is de egyenlőre ez van.
Válasz #1405. hozzászólásra
megvan ugye ezel kel kiküldeni az aszonyt a földre megnézni hogy jo let e a sorközmüvelés közben formálodik a sege az meg nekünk lesz jo eltaláltam
Én márciusban építettem SPC 4 sorosra műtrágyaszóró adaptert, én bicikli láncal oldottam meg a hajtást így 70kg-200kg-ig tudok szórni vele, ha gondoljátok töltök fel képeket róla.
nekem 4 soros vetőgép után van készítve egy 5 tagos sorközművelő és kerékpár fogaskerék és lánc hajt van a tartály és az alatta lévő tengely között egy 3 as és egy 6 os lánckeréksor. A talajrol pedig MZ motorkerékpár lánc és lánckerék simán megy minden 80- 200 kg ig teszi vagy még lehet többet is műtrágyából(MAS27%) ez volt eddig benne 3. dik éves és jól dolgozik
Sziasztok!
Szerintetek egy kismotor(babetta) lanc(1/2 collx5,2mmm, gondolom, nem erositett) el bir hajtani egy vetogep egyik felebol(11sor) keszult mutragyaszoro adaptert? Regi saxonia geprol maradt az oldalra felakaszthato egyik tag nortonostol... Gondoltam, meg lehetne csinalni egy 4 soros ekezore...
Már csak egy szar dolog van amit meg kéne csinálnom,a traki kormánya kúva nagy a holtjátéka és egyszerűen nem lehet vele a sorok között a hátsó kapákkal úgy haladni hogy ne bánja egyik sor se.
Ez egy simma leták,ugye?Na erre a töltögetésre ez is tökéletes...Itt is egy példa ill ötlett,hogy a nagyon gazos területen sem kell állandóan megállni és pucolgatni a kapákat a rá tekeredet gyomoktól csak elő kell venni(ha nincs) a töltögetöket és minjdárt folyamatos munkavégzés és teljesítmény növekedés lesz cserébe...Ez is egy másik kellemes oldala a dolgoknak"...Egy ilyen táblát utána ha valami "zöldfülű" megnéz ,csak annyit tud mondani "háp—háp ez nagyon szép
3782 hozzászólás
Válasz #1430. hozzászólásra
7000+áfa/db ahogy néztem + ptk
Válasz #1430. hozzászólásra
Letáknál. A neten fent van árlistával együtt.
Válasz #1428. hozzászólásra
Ilyen töltőkapát hol lehet venni, és kb mennyibe kerül?
Válasz #1425. hozzászólásra
Sajnos nem lehet látni a képet
Válasz #1427. hozzászólásra



Válasz #1425. hozzászólásra

Válasz #1423. hozzászólásra
igen ere kösz szépen kicsit nedveseb földön ragadnak e vagy lerugják magukrol
Válasz #1380. hozzászólásra




Itt vannak a képek.
MTZ-vel kapálunk 3-5 sebességben, attól függően mekkora a forgó.
Leták féle 6 soros kapával dolgozunk / 7 kocsis /.
Ár/érték arányban jó munkát végez, van sokkal jobb sorközművelő is de egyenlőre ez van.
Válasz #1417. hozzászólásra
itt megtalálod a méreteket is:
http://webshop.keletagro.hu/spc-vetogep-tomoritokerek-komplett_id5549
Válasz #1417. hozzászólásra
erre gondoltál?
http://webshop.keletagro.hu/1_webaruhaz/spc-vetogep-tomoritokerek-gumi_id5548
Válasz #1416. hozzászólásra
Persze teszteltem vetettem vele 10ha kukoricát.
Válasz #1394. hozzászólásra

Mit állítsak be ?
Mikor az egész eleje kuka.
néha mikor megyek vele az aszfalton és bemegy egy gödörbe úgy elkezd szitálni mintha szét akarna esni.
Válasz #1419. hozzászólásra


Szia JOSEY, ezt a videót éppen tegnap néztem, nem semmi.
Válasz #1357. hozzászólásra
Válasz #1411. hozzászólásra
jo megvan csináva ijen záro kerekeket hol lehet kapni meg menyié kb mijen szélesek
Válasz #1411. hozzászólásra

Tetszik, tesztelted is ?
Lehet szériában gyártani.
Válasz #1410. hozzászólásra
A .jpeg-et írd át .jpg-re.
Válasz #1411. hozzászólásra

Fasza lett!
Válasz #1406. hozzászólásra



Te kérdezted hogy "mi az abicikli" Erre való a lánc.
Válasz #1410. hozzászólásra
Írd át a kiterjesztést és kész.
Így néz ki a gépem, persze festés előtt:





most akkor a jpg nem jó csak a jpeg formátum?

Hogy lehet átvariálni???
remélem sikerül
Válasz #1405. hozzászólásra

megvan ugye ezel kel kiküldeni az aszonyt a földre megnézni hogy jo let e a sorközmüvelés közben formálodik a sege az meg nekünk lesz jo eltaláltam
megpróbálom méretet csökkenteni
Válasz #1405. hozzászólásra

szépnek szép de mire valo
Válasz #1401. hozzászólásra


Ez az.
Válasz #1402. hozzászólásra

lehet,hogy nem tetszik neki a méret
Válasz #1402. hozzászólásra
Az jó,tedd fel, az a megfelelő formátum.
tennék fel képet de mindig kiírja hogy csak jpeg formátumut lehet de nekem mind olyan ilyenkor mi van?
Válasz #1399. hozzászólásra
mi az abicikli
Válasz #1399. hozzászólásra

Elvileg az SPC lánc pont jó a csepel biciklire, én is abból csináltam.
Válasz #1398. hozzászólásra

mifelénk meg pont fordítva van, a bicikliken van spc lánc
Én márciusban építettem SPC 4 sorosra műtrágyaszóró adaptert, én bicikli láncal oldottam meg a hajtást így 70kg-200kg-ig tudok szórni vele, ha gondoljátok töltök fel képeket róla.
Válasz #1396. hozzászólásra

Egy fotót ha kérhetünk, több oldalról.
nekem 4 soros vetőgép után van készítve egy 5 tagos sorközművelő és kerékpár fogaskerék és lánc hajt van a tartály és az alatta lévő tengely között egy 3 as és egy 6 os lánckeréksor. A talajrol pedig MZ motorkerékpár lánc és lánckerék simán megy minden 80- 200 kg ig teszi vagy még lehet többet is műtrágyából(MAS27%) ez volt eddig benne 3. dik éves és jól dolgozik
Sziasztok!
Szerintetek egy kismotor(babetta) lanc(1/2 collx5,2mmm, gondolom, nem erositett) el bir hajtani egy vetogep egyik felebol(11sor) keszult mutragyaszoro adaptert? Regi saxonia geprol maradt az oldalra felakaszthato egyik tag nortonostol... Gondoltam, meg lehetne csinalni egy 4 soros ekezore...
Válasz #1393. hozzászólásra

állítsd be
Már csak egy szar dolog van amit meg kéne csinálnom,a traki kormánya kúva nagy a holtjátéka és egyszerűen nem lehet vele a sorok között a hátsó kapákkal úgy haladni hogy ne bánja egyik sor se.
Válasz #1381. hozzászólásra


Há majdnem ilyen az enyém is
Jó le másoltam ám.
Válasz #1390. hozzászólásra

csak marhulok megne haragudj
Válasz #1388. hozzászólásra
,hanem úgy hogy akkor"ez az " igazi "sor közművelő"
...amit megszabad venni


Nem úgy gondoltam
Válasz #1371. hozzászólásra
azt nem tom de most néztem a 3,5méteres gruberjáért 4500atkér hátha tudod mihez hasonlitani
Válasz #1387. hozzászólásra

szorol szora ahogy kend leirta köszönöm a kiigazitást de mostanában tanultam meg irni majd belejövök
Válasz #1385. hozzászólásra
Vagyis "ez az"

Válasz #1381. hozzászólásra


Ez egy simma leták,ugye?Na erre a töltögetésre ez is tökéletes...Itt is egy példa ill ötlett,hogy a nagyon gazos területen sem kell állandóan megállni és pucolgatni a kapákat a rá tekeredet gyomoktól csak elő kell venni(ha nincs) a töltögetöket és minjdárt folyamatos munkavégzés és teljesítmény növekedés lesz cserébe...Ez is egy másik kellemes oldala a dolgoknak"...Egy ilyen táblát utána ha valami "zöldfülű" megnéz ,csak annyit tud mondani "háp—háp ez nagyon szép
Válasz #1370. hozzászólásra
ez
Válasz #1382. hozzászólásra
Oké! Hanyadikkal mész ilyenkor?
Válasz #1381. hozzászólásra
Kopasz kapásként kérdezem: a forgókban ilyen állományban nem nagy a taposás? Nem lesznek kigazosodó foltok? Esetleg arról kép?