Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.11 Ft USD 310.85 Ft CHF 383.88 Ft GBP 410.17 Ft

Fórum

Sorközművelés!

Létrehozta: Feri , 2008-05-19 21:33:24

Kedvencekhez Segítség
3782 hozzászólás
#1432 Ákos1
2012-06-06 20:21:40

Válasz #1430. hozzászólásra

7000+áfa/db ahogy néztem + ptk

#1431 Ákos1
2012-06-06 20:15:04

Válasz #1430. hozzászólásra

Letáknál. A neten fent van árlistával együtt.

Nincs profilkép
#1430 tibi7
2012-06-06 20:09:08

Válasz #1428. hozzászólásra

Ilyen töltőkapát hol lehet venni, és kb mennyibe kerül?

Nincs profilkép
#1429 tibi7
2012-06-06 19:53:48

Válasz #1425. hozzászólásra

Sajnos nem lehet látni a képet

#1426 mtz1221
2012-06-06 19:31:39

Válasz #1423. hozzászólásra
igen ere kösz szépen kicsit nedveseb földön ragadnak e vagy lerugják magukrol

#1425 Ákos1
2012-06-06 19:29:59

Válasz #1380. hozzászólásra

Itt vannak a képek.
MTZ-vel kapálunk 3-5 sebességben, attól függően mekkora a forgó.
Leták féle 6 soros kapával dolgozunk / 7 kocsis /.
Ár/érték arányban jó munkát végez, van sokkal jobb sorközművelő is de egyenlőre ez van.

Nincs profilkép
#1424 tibi7
2012-06-06 19:15:51

Válasz #1417. hozzászólásra

itt megtalálod a méreteket is:
http://webshop.keletagro.hu/spc-vetogep-tomoritokerek-komplett_id5549

Nincs profilkép
#1423 tibi7
2012-06-06 19:14:16

Válasz #1417. hozzászólásra

erre gondoltál?
http://webshop.keletagro.hu/1_webaruhaz/spc-vetogep-tomoritokerek-gumi_id5548

Nincs profilkép
#1422 tibi7
2012-06-06 19:12:07

Válasz #1416. hozzászólásra

Persze teszteltem vetettem vele 10ha kukoricát.

#1421 dárk
2012-06-06 18:57:13

Válasz #1394. hozzászólásra

Mit állítsak be ?smile confused
Mikor az egész eleje kuka.
néha mikor megyek vele az aszfalton és bemegy egy gödörbe úgy elkezd szitálni mintha szét akarna esni.

#1420 Pintér Zoltán
2012-06-06 18:08:30

Válasz #1419. hozzászólásra

Szia JOSEY, ezt a videót éppen tegnap néztem, nem semmi.smile thumbupsmile thumbup

#1419 JOSEY
2012-06-06 16:33:24

#1417 mtz1221
2012-06-06 15:34:50

Válasz #1411. hozzászólásra
jo megvan csináva ijen záro kerekeket hol lehet kapni meg menyié kb mijen szélesek

#1416 Pintér Zoltán
2012-06-06 15:29:02

Válasz #1411. hozzászólásra

Tetszik, tesztelted is ?
Lehet szériában gyártani.smile thumbup

#1415 Pintér Zoltán
2012-06-06 15:24:58

Válasz #1410. hozzászólásra

A .jpeg-et írd át .jpg-re.

#1413 Pintér Zoltán
2012-06-06 15:23:18

Válasz #1406. hozzászólásra

Te kérdezted hogy "mi az abicikli" Erre való a lánc.smile lolsmile lolsmile lol

#1412 Bárány
2012-06-06 15:11:12

Válasz #1410. hozzászólásra

Írd át a kiterjesztést és kész.

Nincs profilkép
#1411 tibi7
2012-06-06 14:50:48

Így néz ki a gépem, persze festés előtt:

Nincs profilkép
#1410 jocó22
2012-06-06 14:13:37

most akkor a jpg nem jó csak a jpeg formátum?
Hogy lehet átvariálni???
smile helpsmilie

Nincs profilkép
#1409 jocó22
2012-06-06 14:10:17

remélem sikerül

#1408 mtz1221
2012-06-06 14:07:12

Válasz #1405. hozzászólásra
megvan ugye ezel kel kiküldeni az aszonyt a földre megnézni hogy jo let e a sorközmüvelés közben formálodik a sege az meg nekünk lesz jo eltaláltam
smile devil

Nincs profilkép
#1407 jocó22
2012-06-06 14:07:06

megpróbálom méretet csökkenteni

#1406 mtz1221
2012-06-06 14:02:29

Válasz #1405. hozzászólásra
szépnek szép de mire valo
smile offtopic

#1404 rongyember
2012-06-06 12:52:47

Válasz #1402. hozzászólásra

lehet,hogy nem tetszik neki a méretsmile lol

#1403 Pintér Zoltán
2012-06-06 12:49:55

Válasz #1402. hozzászólásra

Az jó,tedd fel, az a megfelelő formátum.

Nincs profilkép
#1402 jocó22
2012-06-06 12:36:36

tennék fel képet de mindig kiírja hogy csak jpeg formátumut lehet de nekem mind olyan ilyenkor mi van?

Nincs profilkép
#1400 tibi7
2012-06-06 11:24:57

Válasz #1399. hozzászólásra

Elvileg az SPC lánc pont jó a csepel biciklire, én is abból csináltam. smile lol

Nincs profilkép
#1399 Ferror
2012-06-06 11:23:14

Válasz #1398. hozzászólásra

mifelénk meg pont fordítva van, a bicikliken van spc láncsmile lol

Nincs profilkép
#1398 tibi7
2012-06-06 11:16:11

Én márciusban építettem SPC 4 sorosra műtrágyaszóró adaptert, én bicikli láncal oldottam meg a hajtást így 70kg-200kg-ig tudok szórni vele, ha gondoljátok töltök fel képeket róla.

#1397 Czanik Sanyi
2012-06-06 10:36:11

Válasz #1396. hozzászólásra

Egy fotót ha kérhetünk, több oldalról.smile rolleyes

Nincs profilkép
#1396 jocó22
2012-06-06 10:06:59

nekem 4 soros vetőgép után van készítve egy 5 tagos sorközművelő és kerékpár fogaskerék és lánc hajt van a tartály és az alatta lévő tengely között egy 3 as és egy 6 os lánckeréksor. A talajrol pedig MZ motorkerékpár lánc és lánckerék simán megy minden 80- 200 kg ig teszi vagy még lehet többet is műtrágyából(MAS27%) ez volt eddig benne 3. dik éves és jól dolgozik

#1395 csoppika
2012-06-06 08:41:00

Sziasztok!
Szerintetek egy kismotor(babetta) lanc(1/2 collx5,2mmm, gondolom, nem erositett) el bir hajtani egy vetogep egyik felebol(11sor) keszult mutragyaszoro adaptert? Regi saxonia geprol maradt az oldalra felakaszthato egyik tag nortonostol... Gondoltam, meg lehetne csinalni egy 4 soros ekezore...

#1393 dárk
2012-06-06 06:55:35

Már csak egy szar dolog van amit meg kéne csinálnom,a traki kormánya kúva nagy a holtjátéka és egyszerűen nem lehet vele a sorok között a hátsó kapákkal úgy haladni hogy ne bánja egyik sor se.smile cursing

#1392 dárk
2012-06-06 06:52:28

Válasz #1381. hozzászólásra

Há majdnem ilyen az enyém issmile biggrin
Jó le másoltam ám.smile biggrin

#1391 mtz1221
2012-06-05 23:12:33

Válasz #1390. hozzászólásra
csak marhulok megne haragudj
smile surrender

Nincs profilkép
#1390 Baranya Aranya
2012-06-05 23:03:51

Válasz #1388. hozzászólásra

Nem úgy gondoltamsmile wink,hanem úgy hogy akkor"ez az " igazi "sor közművelő"smile biggrin...amit megszabad vennismile thumbupcoolsmile biggrinsmile wink

#1389 mtz1221
2012-06-05 22:42:19

Válasz #1371. hozzászólásra
azt nem tom de most néztem a 3,5méteres gruberjáért 4500atkér hátha tudod mihez hasonlitani

#1388 mtz1221
2012-06-05 22:31:30

Válasz #1387. hozzászólásra
szorol szora ahogy kend leirta köszönöm a kiigazitást de mostanában tanultam meg irni majd belejövök
smile cursing

Nincs profilkép
#1386 Baranya Aranya
2012-06-05 21:58:19

Válasz #1381. hozzászólásra

Ez egy simma leták,ugye?Na erre a töltögetésre ez is tökéletes...Itt is egy példa ill ötlett,hogy a nagyon gazos területen sem kell állandóan megállni és pucolgatni a kapákat a rá tekeredet gyomoktól csak elő kell venni(ha nincs) a töltögetöket és minjdárt folyamatos munkavégzés és teljesítmény növekedés lesz cserébe...Ez is egy másik kellemes oldala a dolgoknak"...Egy ilyen táblát utána ha valami "zöldfülű" megnéz ,csak annyit tud mondani "háp—háp ez nagyon szépsmile devilsmile biggrin

Nincs profilkép
#1384 tibi7
2012-06-05 21:39:16

Válasz #1382. hozzászólásra

Oké! Hanyadikkal mész ilyenkor?

#1383 Bárány
2012-06-05 21:25:25

Válasz #1381. hozzászólásra

Kopasz kapásként kérdezem: a forgókban ilyen állományban nem nagy a taposás? Nem lesznek kigazosodó foltok? Esetleg arról kép?

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Fókuszban az őszi mák: nő a vetésterület, de sok a kockázat
Fókuszban az őszi mák: nő a vetésterület, de sok a kockázat
A mák érzékenysége miatt a termesztés sikerét alapvetően az időjárás határozza...
Sok feléd a vadnyúl? Termelj tritikálét!
Sok feléd a vadnyúl? Termelj tritikálét!
Ellenállóbb a rágásnak, ezért a gazdák egyre szívesebben választják.
Eladó 41 hektár termőföld - Kiváló befektetés Pest megyében
Eladó 41 hektár termőföld - Kiváló...

114.800.000 Ft

Bio tritikálé eladó
Bio tritikálé eladó

120 Ft

Konzerv uborka
Konzerv uborka

500 Ft

Friss kapor ELADÓ
Friss kapor ELADÓ

300 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]