Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 356 Ft USD 308.93 Ft CHF 387.45 Ft GBP 411.69 Ft

Fórum

Erdőtelepítési támogatás

Létrehozta: hanzika , 2008-09-29 13:28:27

Kedvencekhez Segítség
1293 hozzászólás
Nincs profilkép
#593 valler
2021-05-12 19:44:55

Nekem is váltott minden zöldítés szálas fehérje területalapú erdősítés! Multhét péntektől kezdet váltogatni. Remélem már lesz valami smile sweatdrop

Nincs profilkép
#592 Kiss007
2021-05-12 17:31:28

Válasz premium 385 #591. hozzászólásáraNekünk tegnap váltott a zöldítés is.

Nincs profilkép
#591 premium 385
2021-05-12 15:22:40

nálam 3-ból 1 váltott maradt feldolgozás alattsmile nonono

Nincs profilkép
#590 Kiss007
2021-05-12 10:28:32

Ma váltott a státusz erdősítés kifizetésnél... Március óta 3. alkalommal, remélem ez mostmár valamit jelent...?! Vagy csak húzzák az ember agyát.

Nincs profilkép
#589 rongyos
2021-05-12 06:18:42

Válasz premium 385 #586. hozzászólásáraNálam úgy volt, hogy 2018 decemberben beadtam....aztán 2019 nyarán megkaptam a támogatói okiratot. Majd 2020 márciusában elvégeztem a telepítést, ez év május ban benyújtottam az elvégzett telepítés alapján a kifizetési kérelmet az egységes kérelemmel, majd folyó év juniusában az MVH szemlézett, októberében is...aztán 3 hete volt még egy szemle az erdészeti hatósággal...minden ok..most meg várom a pénzt..nagyon nyögve nyelősen megy..smile sweatdrop

Nincs profilkép
#588 yeti31
2021-05-11 13:09:51

Válasz premium 385 #587. hozzászólására10 év alatt már sokszor lenyitottam.
Minden évben figyelem a változást. Zöldítés és területalapú sor többször váltott dátumot. Az erdős jogcím lassan 1 éve nem!

Nincs profilkép
#587 premium 385
2021-05-11 12:21:13

Válasz yeti31 #572. hozzászólásáraszia.lenyitottad a kérelmet,mert a felület csak a 2020 egységes kérelmet mutatja kattints rá hátha lenyilik és ott más a státusz.

Nincs profilkép
#586 premium 385
2021-05-11 11:54:24

Válasz Kiss007 #585. hozzászólásáraköszönöm az infot,erre voltam kiváncsi.most akarok kettő területre beadni pályázatot,akkor van rá esély hogy késő összel el tudom telepiteni ha lessz nyertes pályázat.

Nincs profilkép
#585 Kiss007
2021-05-11 09:34:20

Válasz premium 385 #584. hozzászólásáraMi tavaly március 10-én adtuk be és szeptember 18. an kaptuk a támogatói okiratot tehát 6honap nekünk, ha erre voltál kíváncsi :)

Nincs profilkép
#584 premium 385
2021-05-10 18:58:22

Válasz Kiss007 #578. hozzászólásáraigazából az érdekelne kb mennyi idő alatt birálják el a pályázatra feltöltött kérelmeket.tavaly nekem 05.25-06.09 között fizették mind hármat

Nincs profilkép
#583 Kiss007
2021-05-10 18:52:18

Válasz rongyos #581. hozzászólásáraIgen :/ Nekünk az első telepités... Úgyhogy belevágtunk de nem gondoltuk hogy eddig elhuzzak a kifizetést :/

Nincs profilkép
#582 Kiss007
2021-05-10 18:50:35

Válasz robert.cserepes #580. hozzászólásáraÚgy legyen, köszönöm az infót :)

Nincs profilkép
#581 rongyos
2021-05-10 18:48:08

Válasz Kiss007 #577. hozzászólásáraHát....többen vagyunk több millióval benne....de most őszintén...ki az a hülye, aki a tőkéjét kivonja ilyen bizonytalan időintervallumokra?? csak mi...nekem azért volt módosító okirat, mert módosult az ipari fa területi általány...a többi jogcímet nem ismerem...

Nincs profilkép
#580 robert.cserepes
2021-05-10 18:45:25

Válasz Kiss007 #579. hozzászólásáraNem forrás hanem tapasztalat! Akkor szoktuk megkapni mi is!

Nincs profilkép
#578 Kiss007
2021-05-10 18:34:42

Válasz premium 385 #573. hozzászólásáraIgazából, mi tavaly szeptemberben kaptuk meg a támogatói okiratot de most módosítottat nem kaptunk és azt se tudom hogy most gond lenne vagy mi lehet :(

Nincs profilkép
#577 Kiss007
2021-05-10 18:30:37

Válasz rongyos #574. hozzászólásáraPontosan!!! És azért valljuk be nem kevés pénzt rak bele az ember és hiányzik a családi kasszábol főleg úgy hogy nem csak ezzel foglalkozunk és ott is indul a szezon.

Nincs profilkép
#574 rongyos
2021-05-10 17:14:04

Válasz Kiss007 #571. hozzászólásáraEz már csak azért kellemetlen, mert a kifizetési kérelem előtt az ember belepakol több milliót..és csak...vár...és csak vár...és nem tudja mi a bánat van..?? Én ugyan így vagyok...smile hammer

Nincs profilkép
#573 premium 385
2021-05-10 16:50:19

üdv.érdeklődnék,vp erdőtelepitésnél ujabban menyi idő telik el a támogatási kérelem feltöltése,és a támogatói okirat megérkezése közt?Az elsőknél még másfél év volt,de akkor még sokszor modositottak a pályázaton.mostanában felgyorsult?Mert a kifizetés anyira nemsmile wacko

Nincs profilkép
#572 yeti31
2021-05-09 13:49:17

Válasz premium 385 #570. hozzászólásáraNekem most is 05.30. a státusz váltás! 21 nap és 1 éves lesz! Torta, gyertya, lufi, szülinap! Csak jobb lenne ha inkább fizetnének.

Nincs profilkép
#571 Kiss007
2021-05-07 14:16:59

Válasz premium 385 #570. hozzászólásáraNem tudom miért kinlódnak ennyire... Közben meg hangoztatják mennyi pénz van erre a pályázatra... :/ Csak ugye munka meg lenne vele amihez pénz is kellene hogy teljesítse az ember...

Nincs profilkép
#570 premium 385
2021-05-07 13:08:04

nálam 03.25 feldolgozás alattsmile nonono

Nincs profilkép
#569 Kiss007
2021-05-07 12:50:06

Válasz valler #568. hozzászólásáraNekem még az sem változott 04.28 óta :(

Nincs profilkép
#568 valler
2021-05-07 12:00:40

Válasz Kiss007 #567. hozzászólásáraEddig 05.03 volt a státusz váltás. Feldolgozás alat

Nincs profilkép
#567 Kiss007
2021-05-07 08:32:47

Valakinek valami változás esetleg hallani valami biztotót?

Nincs profilkép
#566 premium 385
2021-05-05 06:16:14

Válasz kitarto1 #565. hozzászólásáraszia.semmit nem tudsz tenni.sapsnál a 2008-as évet veszik alapul,ha akkor támogatható volt akkor jár ha nem akkor nem.az előző évben vagy az évben legyen a területre igényelve támogatás mikor beadod a pályázati kérelmet a jöv.potló támogatás miatt lényeges.Én 3 területet tettem támogathatóvá ami elötte nem volt az majd pályázatra erdősitettem mivel 2008-ban nem volt támogathato igy a saps nem jár csak ápolási+jöv.potló.

Nincs profilkép
#565 kitarto1
2021-05-05 03:33:11

Sziasztok!
Új telepítésű erdőről van szó.
Támogatás igényünket most adjuk be az Egységes kérelemben.
Az egyik területre nem tudjuk igényelni a saps-ot, 2008-as időszakban nem volt támogatható a terület, erre hivatkozik a rendszer piros hiba.
2012-ben kértük hogy támogatható legyen és szántóként kaptuk is rá a sapsot minden évben.
Most hogy erdő lett nem adják.
Pedig 12 évig az nem kevés pénz lenne.
A pályázatban csak annyi volt a feltétel hogy előző évben legyen rá igényelve támogatás.
Más is járt így?
Ill.lehet valamit tenni ez ügyben?
Köszönöm aki válaszol

Nincs profilkép
#564 Kiss007
2021-05-04 21:03:43

Válasz rongyos #563. hozzászólásáraIgazából nekünk se volt egyszerű a dolog másodjára lett telepítve decemberben (nem a mi hibánkból) szakirányito által lett és az első telepitésnél el lettek cseszve a dolgok és a csemete se volt a legjobb... Novemberben kaptunk 1 jegyzőkönyvet hogy mennyi területen kell pótolnunk... Ezt megtettük azóta nem volt ellenőrzés vagyis semmit nem kaptunk ha volt is... Váltott 2szer a státusz és azóta semmi... :/ úgyhogy nálunk se volt egyszerű.

Nincs profilkép
#563 rongyos
2021-05-04 16:37:48

Válasz yeti31 #562. hozzászólásáraKöszönöm, hogy leírtad. Gyanús volt itt a sok sikersztori...bár, ahogy elnézem, jól elhúzzák mindenkinek a tavalyi kifizetéseket. Én is telepítettem 11 hektár ipari akácot..és csak várok, hogy fizessék..3x ellenőrzés...x mennyiségű hibátlan jegyzőkönyv után...A többi területem, nekem is marad szántó...

Nincs profilkép
#562 yeti31
2021-05-04 06:58:50

Válasz rongyos #561. hozzászólásáraTölgyessel próbálkoztam. De így utólag úgy érzem így lett jó. Ha a gyermekeim magöröklik egyszer, akkor legalább szántóként eladható tisztességes áron. Sajnos örököltem tölgyeseket és fél éve hirdetem a szántóföld árának feléért-harmadáért, de senkinek nem kell. Bevétel nincs belőle csak van, és előbb-utóbb majd kapok bírságot, pl. ha a cigók lopják, vagy leégeti valaki, stb. Így 8-10 év után már okosabb lettem és a tapasztalataim alapján nem kezdtem volna bele, simán kiadva bérbe a szántó kevesebb, de biztosabb bevétel lett volna és az ára is csak emelkedik. Erdőként a gyermekeimet szivattam volna meg vele.

Nincs profilkép
#561 rongyos
2021-05-04 06:41:22

Válasz yeti31 #560. hozzászólásáraEz milyen csemete illetve elegyállomány volt? Amúgy én is elgondolkdom néha azon, hogy ha ennyire kevés az új pályázat amit beadtak, akik beadtuk már szanaszét ellenőriztek minket..elvileg van rá 52 milliárd...egekbe emelik a hektáronkénti összgeket, akkor miért nem fizetik ki azt amit kivitelezetünk?

Nincs profilkép
#560 yeti31
2021-05-03 18:47:00

Válasz Kiss007 #559. hozzászólásáraNem adtak időt. Mivel könyékig le lehetett nyulni a kiszáradt földön lévő repedésekbe, így tudtam én is, hogy a csemeték nem maradnak meg. Első telepítést még locsoltattam is lajtos kocsiból, de nem segített. Ha nincs megfelelő csemete mennyiség ellenőrzéskor, akkor lehet pótolni vagy újra telepíteni. Nem volt olcsó mulattság. A végén kézi pótláshoz pl. az ország másik végéből tudtam csak csemetét venni. És 11 napszámost fizettem két hónapig. De az sem lett jó a végére. Amit kaptam rá annak kb 80-90%-át el is vitte. Sem gépem sem eszközö, nem volt, mindent bérbe csináltak. A haszon a pár éve bevezetett területalapú volt, de az első években az még nem járt rá.

Nincs profilkép
#559 Kiss007
2021-05-03 18:02:03

Válasz yeti31 #558. hozzászólásáraÉs ezt ezekre az ujratelepítésekre mennyi időt adtak?

Nincs profilkép
#558 yeti31
2021-05-03 16:47:19

Válasz Kiss007 #557. hozzászólásáraAszálykáros volt a telepítés folyamatosan, háromszor teljesen újra lett telepítve majd egyszer még kézzel pótolva. De nem lett jó. Kérvényeztem és adtak igazolást, hogy vissza lehet minősíteni szankció mentesen. Már kiadtam bérbe a szántót.

Nincs profilkép
#557 Kiss007
2021-05-03 16:14:10

Válasz yeti31 #556. hozzászólásáraEz mit takar hogy meghiúsult ha megkérdezhetem? Zöld fülű vagyok a dologban én még az első kivitelezés kifizetést várom.

Nincs profilkép
#556 yeti31
2021-05-03 15:58:34

Válasz Kiss007 #555. hozzászólásáraÉn már nem reménykedek. 11 hónap alatt nem váltott státuszt, ezért kezdem úgy érezni, hogy ismét elhúzzák a kifizetést.
Pedig gyakran kifizették decemberben az az évit.
Nekem ez lenne az utolsó, mivel meghiusúlt a telepítés, így lehet ezért is késik az ügyintézés a kifizetéshez.

Nincs profilkép
#555 Kiss007
2021-05-03 10:37:16

Válasz yeti31 #552. hozzászólásáraRemélem betartják legalább a jun. 30at smile sad

Nincs profilkép
#554 premium 385
2021-05-03 10:19:11

itt ugyan ugy 03.25 státusz,feldolgozás alatt.2018 -as telepités.

Nincs profilkép
#552 yeti31
2021-05-03 09:24:46

Válasz valler #551. hozzászólásáraÚj telepítés?
Nekem még mindig 2020.05.30. a státuszváltás.
Talán idén kifizetik, általában december volt a kifizetés, de volt már 08.25.-ös kifizetésem is. Persze az előző évi ami junius 30.-ig volt esedékes.

Nincs profilkép
#551 valler
2021-05-03 09:08:39

Ismét váltot a státusz 04.29-ről 05.03-ra!smile sweatdrop

Nincs profilkép
#550 rongyos
2021-05-03 06:15:52

Válasz ratata-tata #549. hozzászólásáraa ráfordítási költség ebből nem igazán derül ki, de vígyázzunk..nem keverendő össze a kemény fa, a kemény-lombos fával...az akác is kemény fa és külön kategória mégis.

Nincs profilkép
#549 ratata-tata
2021-05-02 19:41:56

Válasz papszi06 #547. hozzászólásárahttps://www.palyazat.gov.hu/vp5-811-16-erdsts-tmogatsa#

Nincs profilkép
#548 Kiss007
2021-05-01 10:53:39

Válasz valler #546. hozzászólásáraAkkor megnyugodtam azt hittem ez gond lehet. Hát reméljük nemsokára csoda történik!!!

Nincs profilkép
#547 papszi06
2021-05-01 08:57:38

Érdeklődni szeretnék mi az az összeg/ha amit keményfa ültetvényre lehet kapni 5 év alatt,és mi a ráfordítási költség,mivel mindenféle számokat mondanak,szerintem az tudja csak aki csinálja előre köszönöm a válaszokat.

Nincs profilkép
#546 valler
2021-05-01 08:47:26

Válasz Kiss007 #545. hozzászólásáraNekem is "?" jel van a kifüzetésnél szerintem mindenkinek

Nincs profilkép
#545 Kiss007
2021-05-01 08:32:37

Válasz rongyos #543. hozzászólásáraÜdv! Elméletig nálunk minden rendben és csak a kifizetést várjuk, és picit már aggaszt hogy mi lehet... De remélem hamarosan történik mostmár valami 2szer váltott már a státusz és nekem is "?" van a kifizetési kérelem fülnél :/

Nincs profilkép
#544 valler
2021-05-01 07:59:24

Válasz rongyos #543. hozzászólásáraHát biztos hogy vagyunk többen de nem hiszem hogy olyan sokan. Kíváncsi lennék hogy miért húzódik enyi ideig.smile nonono

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Intézkedés a Tiszán: rendkívüli lépéssel mentik meg a nyári öntözővizet
Intézkedés a Tiszán: rendkívüli lépéssel mentik meg a nyári öntözővizet
Nem hagyják kárba veszni a Tiszán érkező árhullámot a vízügyesek.
Halottak és sérültek: tejüzemet ért dróntámadás Ukrajnában
Halottak és sérültek: tejüzemet ért dróntámadás Ukrajnában
A gyermektápszerek és tejtermékek gyártása nem áll le a dróntámadás sújtotta...
Mtz 82, elsősorban csere érdekel egyeneshidas mtz-re
Mtz 82, elsősorban csere érdekel...

12.345 Ft

Belarus
Belarus

2.490.000 Ft

Magyartarka vemhes tehén eladó
Magyartarka vemhes tehén eladó

650.000 Ft

Vető méretű burgonya
Vető méretű burgonya

200 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]