Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 355.62 Ft USD 307.88 Ft CHF 385.8 Ft GBP 412.2 Ft

Fórum

Mikor jön az ESŐ?! Agrármeteorológia, időjárás

Létrehozta: Géza , 2008-02-28 18:08:35

Kedvencekhez Segítség
66120 hozzászólás
Nincs profilkép
#46320 .Richard.
2021-07-11 19:55:26

Válasz hasutas1 #46316. hozzászólásáraNa attol tartok. Kisfiam retteg a villámoktol. Dörgéstől. Délután együtt néztük'de nem jelenti azt'hogy éjjel is vidáman átvészeli. Szoval aggodok. smile lolaz esőt szereti mert attol nől minden meg a kisgólyáknak van kaja. smile thumbup

Nincs profilkép
#46319 lala
2021-07-11 19:54:03

végre csipp csappsmile thumbup

#46318 gazda001
2021-07-11 19:54:00

Válasz hasutas1 #46316. hozzászólásáraNagyon- nagyon kellett ami jött, de most a második 70-et adom annak akinél idáig még semmi sem volt.

Nincs profilkép
#46317 határjáró
2021-07-11 19:52:42

Válasz hasutas1 #46313. hozzászólására:)) Ne foglalkozz az ilyen hsz.-al :D Még a felhők se tudják merre akarnak menni, nem hogy a szakértők.

#46316 hasutas1
2021-07-11 19:50:37

Jajjj hát most nézem mi jön felénk a horvázoktól, na ha azt bemákoljuk akkor van isten. smile thumbup

Nincs profilkép
#46315 cyclo-400
2021-07-11 19:50:36

Válasz határjáró #46308. hozzászólásáraMost azt mutatja, hogy jövö hétvégén lessz az armageddon, addig riasztással
kell beérnünk, nevetséges még felleget sem láttunk. smile lolMinden ki-megsül.

Nincs profilkép
#46314 csukica
2021-07-11 19:49:08

Válasz TeljesenMindegy #46309. hozzászólásáraAki a kicsit nem becsüli a nagyot nem érdemli smile thumbup

#46313 hasutas1
2021-07-11 19:48:53

Válasz TeljesenMindegy #46309. hozzászólásáraSzerinted erről én tehetek? Pont nem érdekel a véleményed, bocs inkább leszarom.
Itt sem esett, pedig úgy volt hogy lesz, aztán mégsem, ahhoz képest hogy (majdnem) minden klappolt.
Június 6 óta semmi nem volt, és kb még péntekig nem is lesz, vagy kitudja.

#46312 colizoli
2021-07-11 19:45:34

Válasz TeljesenMindegy #46309. hozzászólásáraAkkor az már elég jó, itt nulla.

#46311 gjoni
2021-07-11 19:39:06

Na jött vagy 5 .

#46310 Apáé
2021-07-11 19:38:03

Válasz hasutas1 #46230. hozzászólására0.0 és kedden jöna 40c,asszem mindennek végesmile sad

#46309 TeljesenMindegy
2021-07-11 19:14:50

Válasz hasutas1 #46231. hozzászólásáraValóban jól jártunk a Duna-Tisza közén. Tényleg esett, 3.5 mm. Ezzel kell beérni újabb egy hónapig.

Nincs profilkép
#46308 határjáró
2021-07-11 19:12:39

Észak keleti csücsök ismét kimarad :( nem hiszem el. A tavaly kiadott magából mindent, idénre meg már nem jutott.

#46307 gazda001
2021-07-11 19:09:51

Válasz Nyomasek Bobo #46306. hozzászólásáraigen reggel 11 aztán 6 és du. 2 körül 50 + de azt már nem mérte a mérő, mert kifolyt

#46304 gazda001
2021-07-11 18:40:17

70 +

Nincs profilkép
#46302 branyi6405
2021-07-11 18:17:07

Válasz Nyomasek Bobo #46300. hozzászólásáraIde is igértek esöt de nem nagyon akar ideérni ! Szerintem csak az igéret marad a jövö hétre is !

Nincs profilkép
#46301 Mihály
2021-07-11 18:00:41

Válasz hadadi.andrew #46297. hozzászólására Beretyóújfalú meg Hajdúböszörmény kapott nagyobb jegetsmile cursingsmile bansmile cowboy

#46300 Nyomasek Bobo
2021-07-11 17:55:06

Válasz Nyomasek Bobo #46298. hozzászólásáraHa bejön a jövő hétre amit ír...akkor utána héten...talán...

#46298 Nyomasek Bobo
2021-07-11 17:53:44

Válasz III.Gyula #46291. hozzászólásáraMég 2 nap facéliát szed a kombájnosom. Utána kb 2 nap, mire talán ideér...

Nincs profilkép
#46297 hadadi.andrew
2021-07-11 17:49:55

Hajdúnánás, 40 perc alatt kb.40-50 mm eddig, max körömnyi jéggel együtt, sebaj a whiskeyt is úgy szeretemsmile cowboy

Nincs profilkép
#46296 Mihály
2021-07-11 17:09:19

Válasz Claastra. #46295. hozzászólásáraakkor Villányit iszunk a télen mert vagy búza vagy bor ősi igazságsmile bansmile cowboy

Nincs profilkép
#46295 Claastra.
2021-07-11 17:05:15

ne aggódjatok baranya észak 3 hete semmi és nem is igér,na itt kéne aggódni de minek is?

Nincs profilkép
#46294 Claastra.
2021-07-11 17:05:12

ne aggódjatok baranya észak 3 hete semmi és nem is igér,na itt kéne aggódni de minek is?

Nincs profilkép
#46289 Mihály
2021-07-11 16:20:26

Nézem az időképet s aztán radar majd a kamerák s nem egyezik a felhők helyzete de nagyon nem vajon miért???smile cursingsmile cowboy

#46288 Gatti
2021-07-11 16:10:08

Válasz Sanyee #46283. hozzászólásáraEz a riasztás, amire te gondoltál az csak figyelmeztetés.

#46287 Nyomasek Bobo
2021-07-11 16:05:02

Válasz Nyomasek Bobo #46280. hozzászólására+4smile tonguep Ezzel egy darabig megmenekült a cirok.
Búza repce...sokat csak nem árt neki.

#46286 Tom250
2021-07-11 16:04:44

Válasz Sanyee #46283. hozzászólásáraNyugatról levették. ott már csak 1. fok

Nincs profilkép
#46285 Bigyófelügyelő
2021-07-11 16:04:39

Láttam egy videót az előbb! Tiszaújvárosban hó esett!!!! Nem jég, hóóó...

Nincs profilkép
#46284 Rigo20
2021-07-11 16:02:09

Nem szoktam tragarkodni, de szetbasz az ideg, egyik telepulesen 15mm ahol buzam volt, de mellette 5km-re vannak a kukoricak meg napraforgok na vajon mennyi? 1 mm!!!! smile cursing

#46283 Sanyee
2021-07-11 15:54:26

Válasz Mihály #46276. hozzászólásáraMost kiadták országosan a 2. Fokú riasztást, minden megyére.
Érdekes lesz.

#46282 Tom250
2021-07-11 15:39:20

Nyugati megyékről már veszegetik ki a narancs riasztást.. smile hammer
Itt a Dél-Dunántúlon lesz egyáltalán valami?

Nincs profilkép
#46281 zotya71
2021-07-11 15:31:47

A jászság megint kimaradsmile angryDe hát megszoktuk.

#46280 Nyomasek Bobo
2021-07-11 15:28:17

Válasz medikus #46277. hozzászólására17, de még esett 1 órát...

#46279 Attikaa
2021-07-11 15:22:38

Válasz Bigyófelügyelő #46275. hozzászólásáraEgyenlőre nem úgy látom hogy lesz valami.

Nincs profilkép
#46278 Földönfuto
2021-07-11 15:19:26

Válasz hasutas1 #46272. hozzászólásáraHello.A Nyírségben várható valani nedvesség?

#46277 medikus
2021-07-11 13:49:36

Válasz Nyomasek Bobo #46253. hozzászólásáraRemélem most kaptál 10mm-t!!smile hammer

Nincs profilkép
#46276 Mihály
2021-07-11 13:37:39

Válasz Bigyófelügyelő #46275. hozzászólására az időkép ezt írja:Ennél is súlyosabb, 2.fokú figyelmeztetés vonatkozik az alábbi megyékre felhő szakadás veszélye miatt: Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala, Veszprém, Komárom-Esztergom, Fejér, Baranya, Tolna, Somogy, Pest, Nógrád, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Csongrád-Csanád, Bács-Kiskun, Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Szabolcs-Szatmár-Bereg, valamint Hajdú-Bihar megyére.SÚLYOS figyelmeztetést adott ki az OMSZ A MAI VIHAR MIATT! Durva felhőszakadással, cikázó villámokkal, néhol jéggel csap le az ÍTÉLETIDŐ MA EZEKBEN A MEGYÉKBEN :
2021-07-11
Oszd meg a Facebookon az ismerőseiddel!
Számos kategóriában tart fent figyelmeztető előrejelzést az Országos Meteorológiai Szolgálat 2021. július 11-ére, vasárnapra!


Csongrád-Csanád és Békés megye tekintetében még mindig elsőfokú figyelmeztető előrejelzés van érvényben hőség miatt. Zivatarveszély miatt gyakorlatilag az ország egész területére elsőfokú figyelmeztető előrejelzést tartanak fenn. A zivatarveszély azt jelenti, hogy elsődleges veszélyforrást a villámlás jelent, illetve szélerősödés, jégeső is előfordulhat.

Ennél is súlyosabb, 2.fokú figyelmeztetés vonatkozik az alábbi megyékre felhő szakadás veszélye miatt: Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala, Veszprém, Komárom-Esztergom, Fejér, Baranya, Tolna, Somogy, Pest, Nógrád, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Csongrád-Csanád, Bács-Kiskun, Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Szabolcs-Szatmár-Bereg, valamint Hajdú-Bihar megyére.



A felhőszakadás miatti másodfokú riasztás értelmezése a met.hu oldalon: intenzív záporokból, zivatarokból rövid idő alatt 50 mm-t meghaladó csapadék hullat!Úgyhogy holnap lehet sokan eldalolhatják"Már én nékem beborult az ég elverte a búzámat a jég "

Nincs profilkép
#46275 Bigyófelügyelő
2021-07-11 13:30:08

Megmondom őszintén én nagyon tartok a mai naptól! Nagyon rossz megérzésem volt már reggel is..

#46274 Devyd
2021-07-11 12:54:34

Válasz hasutas1 #46272. hozzászólásáraZalába lesz eső szerinted?
Zalaegerszeg felett voltak esők..alatta semmi.
Mit mutatnak a modellek?
Ma reggel egyik modell szombatra 20-30 mm mutatott.
Most néztem már csak 1-et mutat...

Nincs profilkép
#46273 Sk Laci
2021-07-11 12:40:29

Nekem ma jobban megfelelt volna a napsütéses nap, de nem. Kimentünk a kombájnal aratni, szét se rakodtunk, kezdett "szemetelni". Nemsokára a part mögül előbukott egy komolyabb felhő, mehettünk haza, mert eleredt az eső.
De a 30 ha-os napraforgómat meg kerülgeti az eső, ott nem akar esnismile cursing

#46272 hasutas1
2021-07-11 12:37:55

Válasz Drisa #46266. hozzászólásáraNyugtával a napot kolléga, nyugtával.

#46271 Gumóka
2021-07-11 12:36:05

Süt a nap gyenge légmozgás és a hajam még mindig tartsmile laugh

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Hirdetés
Rekordlétszámú találkozón erősítette közösségét az AgroVIRTUS
Rekordlétszámú találkozón erősítette közösségét az AgroVIRTUS
Rekordszámú résztvevővel rendezték meg az ötödik AgroVIRTUS Alumni és Partner...
Tovább nyílt az árolló a repce és a búza között
Tovább nyílt az árolló a repce és a búza között
Tovább nőtt az árkülönbség a repce és az étkezési búza között Európában. A repce...
Öntöző dobok
Öntöző dobok

325.000 Ft

Szervestrágya pellet granulátum
Szervestrágya pellet granulátum

87.000 Ft

Teson növény védőszer
Teson növény védőszer

23.000 Ft

Eke
Eke

80.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]