Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 353.86 Ft USD 310.75 Ft CHF 383.88 Ft GBP 410.17 Ft

Fórum

Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része)

Létrehozta: Bárány , 2008-11-03 18:52:10

Kedvencekhez Segítség
174423 hozzászólás
Nincs profilkép
#162323 kori01
2026-03-15 19:40:42

#162322 medikus
2026-03-15 19:40:13

Válasz Watson #162307. hozzászólásáraNem Brüsszelből mondják!

Nincs profilkép
#162321 d-032a
2026-03-15 19:40:09

Válasz Watson #162306. hozzászólásáraKorábban meg az volt a baj, hogy Orbánék kiakartak maradni, az ukrán ügyből.
Emiatt, közel négy évig beszólogattak, és piszkálták állandóan a magyar kormányt Prüsszelből is, és az ukránok is.
Most akkor, visszatolja egy kicsit a magyar fél is, -vagy nem kicsit-, azt az ukrán hozzáállást, ami az olajcsap elzárásában lépett szintet.

Az ukránok azt hitték, hogy majd simán becsicskul a magyar kormány, vagy bedobja a törölközőt. Van még egy pár nap, addig.
Ló is döglött már bele darázscsípésekbe.
Ukrajna a nagyobb, de nem biztos, hogy jó buli lesz neki a végén.

De azért mentve a menthetőt, és ellensúlyozva legalább valamennyire a kormány ukránellenességét, MP tiszásai legalább nyíltan is kiállnak ukrajna mellett.
Ez jó. Nekünk magyaroknak.

#162320 medikus
2026-03-15 19:38:36

Válasz Watson #162306. hozzászólásáraNeked nem probléma Ukrajna! Terád tüzelnek,így nem is érdekes!smile hammersmile hammersmile hammer

Nincs profilkép
#162318 Gyula.,
2026-03-15 19:34:07

Válasz Igazi Földönfutó #162317. hozzászólásáraNem tudsz te semmit, ne kinlódjàlsmile smile


Nincs profilkép
#162317 Igazi Földönfutó
2026-03-15 19:30:29

Válasz Gyula., #162314. hozzászólásáraMeglepő mi?Neked meg ukrán van kitéve hazaáruló.

Nincs profilkép
#162315 csuti0
2026-03-15 19:28:47

Válasz Sk Laci #162313. hozzászólásáraSzia!
Rengeteg helyen lehet venni, nálunk a papír írószerben is árulnak, még a TEMU-ról is rendelhető. Legegyszerűbben ma szerezhettél volna magadnak, petya rendezvényén, osztogatták ingyen, bár nem vagyok benne biztos, hogy a végén aki nem fizet érte, annak vissza kellett adnia.
Üdv.: Csuti

Nincs profilkép
#162314 Gyula.,
2026-03-15 19:26:50

Válasz csuti0 #162311. hozzászólásáraAkkor hivatali dolgozó van a családban.. az asszony?
Nàlunk is van egy ilyen!
Vezető beosztásban.



Nincs profilkép
#162313 Sk Laci
2026-03-15 19:22:58

Válasz csuti0 #162311. hozzászólásáraSzia!
Címeres magyar zászlót hol lehet venni?
Nem kell nagy méretü......

Nincs profilkép
#162312 Moderátor
2026-03-15 19:21:25

Moderálási elveink miatt törölve: 2026-03-17 08:30:54

Nincs profilkép
#162311 csuti0
2026-03-15 19:19:24

Válasz Gyula., #162290. hozzászólásáraSzia!
Nálam az év 365 napján ki van rakva.
Üdv.: Csuti

Nincs profilkép
#162310 Gyula.,
2026-03-15 19:18:47

Válasz Watson #162307. hozzászólásáraHa otthon van akkor van ez vele ilyenkor szalaszt egy kicsitsmile lol

Nincs profilkép
#162309 Gyula.,
2026-03-15 19:15:17

Válasz Igazi Földönfutó #162295. hozzászólásáraEz téma túlment megmodhatnàd orbànak issmile lol

Nincs profilkép
#162308 Moderátor
2026-03-15 19:15:05

Moderálási elveink miatt törölve: 2026-03-17 08:31:13

Nincs profilkép
#162307 Watson
2026-03-15 19:13:50

Válasz Gyula., #162304. hozzászólásáraEzt töb helyen is leírta már, hogy a jogállamiság az ásóbéka segge alatt van, de ha prüsszelből mondják ugyanezt, akkor egyből visít smile lol

Nincs profilkép
#162306 Watson
2026-03-15 19:11:54

Válasz §quercus§ #162302. hozzászólásáraJah!
Pont viktor apádék foglalkoznak az ukránokkal minden egyes nap, másról sem tudnak beszélni, mintha ezen kívül minden olyan rohadtul rendben lenne ebben az országban, hogy nekünk csak ukrajnával kell foglalkozni. De nyilván könnyebb kivinni a kampányt az országból, mert akkor nem kell semmi valódi problémával szembenézni..

Nincs profilkép
#162305 Moderátor
2026-03-15 19:11:51

Moderálási elveink miatt törölve: 2026-03-17 08:31:23

Nincs profilkép
#162303 Igazi Földönfutó
2026-03-15 19:08:51

Válasz Watson #162300. hozzászólásáraPeti azzal a nagy ukrán zászlóval biztos sok hivet szerzett

Nincs profilkép
#162302 §quercus§
2026-03-15 19:07:09

Válasz Watson #162300. hozzászólásáraPedig bizony. Aki olyan gátlástalanul tolja az ukránok szekerét, mint te, meg a pszichopatapeti gazdád, az nem magyar, hanem zselé bábja....

Nincs profilkép
#162301 Igazi Földönfutó
2026-03-15 19:06:37

Sváby most szavaztatja hogy ki tartja jónak az üzemanyag árstopot.64 százaléknak nem tetszik.Van gond az elmeállapottal úgy látom.

Nincs profilkép
#162300 Watson
2026-03-15 19:04:11

Válasz §quercus§ #162298. hozzászólásáraJólvan, nyugodt legyél, nehogy felizgasd magad. Megint ment a mellébeszéd, hogy vityát lehet megválasztani, vagy zselét. Valaki legalább szólhatna neki, hogy nem jó filmet néz, az ilyen szöveg nemigen vonz be sok új arcot.

Nincs profilkép
#162298 §quercus§
2026-03-15 19:01:36

Válasz Watson #162296. hozzászólásáraAttól relevánsabb téma nem kell, hogy egy takonygerincű kiugrott ner szökevény, aki most arról ugat, hogy majd ő elszámoltatja a ner lovagokat, pár éve még szarházi neresként lopott pénzből vett magának budai villát. De, ez egy hazaáruló ukrán maffiatagnak, mint te, nem mond semmit.

Nincs profilkép
#162296 Watson
2026-03-15 18:57:57

Válasz §quercus§ #162284. hozzászólásárasmile w00t
Tudtam én, hogy toró valami releváns témával akar a választásban élre törni
Ja nem! Miért akarna, elég csak benn lenni

#162294 Radocz
2026-03-15 18:56:34

Válasz §quercus§ #162272. hozzászólásáraItt azt írtad, hogy gyalog kerültek Csádba a katonák.

Ezért segítettem, hogy távolabb van mint Ukrajna az EU-hoz.

Mi közöm van nekem Torgyánhoz?

Egyedül az FKGP mondta, hogy no NATO!

Ezt mondta 1848-ban “mindenki”

smile cowboy

Nincs profilkép
#162292 Igazi Földönfutó
2026-03-15 18:53:04

Válasz Gyula., #162290. hozzászólásáraNe dumálj te ukrán zászló alatt vonuló hazaáruló.Meg is csókoltad?

Nincs profilkép
#162291 Moderátor
2026-03-15 18:46:14

Moderálási elveink miatt törölve: 2026-03-17 08:31:55

Nincs profilkép
#162290 Gyula.,
2026-03-15 18:46:02


Ki hàny Magyar zàszlót látott magànhàzakon kitéve ma?

#162289 medikus
2026-03-15 18:38:07

Válasz Igazi Földönfutó #162283. hozzászólásáraÉn is így gondoltam! Nekik Székelyföldön nincs keresni valójuk! Petya szerint az Román föld!smile cursingsmile cursingsmile cursing

#162288 Radocz
2026-03-15 18:27:21

Válasz Igazi Földönfutó #162270. hozzászólásáraSegíts már, hogy ne haljak meg bután.

smile cowboy

#162287 Radocz
2026-03-15 18:25:55

Válasz §quercus§ #162272. hozzászólásáraSegítek neked.
Csád Afrikában van.

smile cowboy

#162286 rtamas1976
2026-03-15 18:08:06

Válasz leszleszlesz #162274. hozzászólásáraÉs ukrán zászlókat se feledd el!


Nincs profilkép
#162284 §quercus§
2026-03-15 18:00:35

"Toroszkai bejelentette: holnap feljelenti a Tisza Párt elnökét költségvetési csalásért, mert szerinte a mostani budai házának megvásárlására 2021-ben nem volt elég pénze.

Mint mondta, holnap elmegy Magyar Péter házához és üzeni neki, hogy legyen otthon.

Várom, hogy mutassa meg az adás-vételi szerződést, vagy ő is mehet majd a börtönbe"

Nincs profilkép
#162283 Moderátor
2026-03-15 17:28:14

Moderálási elveink miatt törölve: 2026-03-17 08:20:37

Nincs profilkép
#162282 Moderátor
2026-03-15 17:26:33

Moderálási elveink miatt törölve: 2026-03-17 08:21:02

Nincs profilkép
#162281 Igazi Földönfutó
2026-03-15 17:23:26

Válasz Törppapa #162280. hozzászólásáraPeti még pénzt is kér érte ?Legalább a jegy árával támogatod petikét.

#162280 Törppapa
2026-03-15 16:19:20

Válasz Igazi Földönfutó #162271. hozzászólásáraNa ne mond,hogy te is hasonlítasz a kiselefánthoz,mint az egyik kolléga innen.
Még fizessek is érte,hogy megnézzek egy politikai filmet?
Itt mindenki hülye?

#162279 medikus
2026-03-15 15:53:36

Válasz d-032a #162278. hozzászólásáraMa bármilyen zászlóhoz hozzá juthatsz!smile lol

Nincs profilkép
#162278 d-032a
2026-03-15 15:26:19

Válasz Sanyiii70 #162275. hozzászólásáraÓ, nem nagy trükk.

"- Az útvonal több pontján táblákat, kitűzőket, zászlókat és kisebb ajándékokat osztunk ki"

Meddig tartott, székely zászlókat is kiosztani?

#162277 medikus
2026-03-15 15:23:46

Válasz Sanyiii70 #162275. hozzászólásáraSemmit nem jelent! Bár ki vihette! smile lol

#162276 medikus
2026-03-15 15:22:46

A település legnagyobb Tiszását,akinek kapuján hatalmas plakát,este kivilágítva,a Béke meneten ballag!smile lolValószínű eltévedt,vagy feladta?smile lolsmile lol

#162275 Sanyiii70
2026-03-15 15:20:32

Válasz leszleszlesz #162274. hozzászólásáraA székelyek közt szerinted nincs elmebeteg?smile thumbup

Nincs profilkép
#162274 leszleszlesz
2026-03-15 14:57:24



A valaha volt legnagyobb Nemzeti Menet! A magyar és székely zászlót figyeljétek a tv-ben! A haza minden előtt!

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Az európai almapiacon fokozatosan kifutnak a tárolt készletek. A piaci helyzet...
Hirdetés
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
A Nemzeti KAP-hálózat Zöld Támogató Egysége és a Gazda Kontroll...
Széna eladó
Széna eladó

13.000 Ft

Eladó Limuzin borjak
Eladó Limuzin borjak

590.000 Ft

TONUTTI RCS 12 V csillagkerekes rendsodró
TONUTTI RCS 12 V csillagkerekes...

1.350.000 Ft

Amazone Za-m mérleges műtrágyaszóró
Amazone Za-m mérleges műtrágyaszóró

2.750.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]