Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.61 Ft USD 311.33 Ft CHF 384.62 Ft GBP 411.35 Ft

Fórum

Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része)

Létrehozta: Bárány , 2008-11-03 18:52:10

Kedvencekhez Segítség
174019 hozzászólás
Nincs profilkép
#174019 kisspeter591
2026-06-23 16:33:20

Válasz Sanyiii70 #174014. hozzászólásáraA Magyar Nemzeti Bank a három hónappal korábban még 3,8 százalékos idei inflációs célját jelentősen, kereken 2 százalékponttal vitte le.
Tehát ez agyhalott Petike mégis tud valamit.smile blinksmile blink

Nincs profilkép
#174018 Gyula.,
2026-06-23 16:16:11

Válasz Igazi Földönfutó #174005. hozzászólásáraEgészségedre, közbe egy bureket issmile wink

Nincs profilkép
#174017 eperország
2026-06-23 16:12:49

Válasz eperország #174000. hozzászólására

"az Orbán Viktor segítségével meggazdagodott strómanokat kérik arra, a polgári jó ízlés nevében, hogy a kitalicskázott pénzből öntsenek kicsit a propagandistákra, akiket amúgy Orbán jóváhagyásával ők maguk rúgtak ki."

smile hammer

Nincs profilkép
#174016 Gyula.,
2026-06-23 16:09:38

Válasz deménycsaba #174013. hozzászólására
Ez neked is jót tenne!
Ílyen mocskosszàjú senki nincs itt rajtad kívül!
Ezt tanultad otthon?



#174014 Sanyiii70
2026-06-23 15:20:43

Válasz deménycsaba #174013. hozzászólásáraAgyhalottak.
Nem értik a kérdést se.

Nincs profilkép
#174013 deménycsaba
2026-06-23 14:28:21

Agyhalot tiszások.

Majd kérdezézek már meg a degenerált, viselkedészavaros, pszichopata gazdit, súlyosanhülyepetit, mit csinált volna a nagyapja, vagy az anyja azzal. aki egy tárgyaláson nem bír magával, és folyamatosan beleugat a másik fél mondandójába. Szerintem kibaszták volna a debilt a tárgyalóteremből, mint macskát szarni. Nos, a majom gazditokkal is ezt kell csinálni. Kibaszni az Ország Házából, egyenesen a Dunába. Ott majd lehülne egy kicsit....

Nincs profilkép
#174012 Koczka József
2026-06-23 12:06:56

Melyik árfolyamot kell figyelembe venni a támogatások összegénél?

Az uniós támogatások összegét a Kincstár euróban állapítja meg, de forintban folyósítja.

Ezért kiemelt szerepe van, hogy az euró-forint árfolyamot melyik időpontban kell figyelembe venni a támogatások összegénél.

- Az AKG és az ÖKO támogatások esetében a kifizetési kérelem benyújtási évének január 1-jén érvényes árfolyamát kell figyelembe venni, ez idén 383,58 Ft volt.

- A közvetlen támogatásoknál a szeptember 30-ai árfolyamot kell figyelembe venni (ez tavaly 390,26 Ft volt).

Tehát az idén beadott EK alapján a támogatás összegét az fogja meghatározni, hogy várhatóan 2026. szeptember 30-án mennyi lesz a forint-euró árfolyam.

#174011 Sanyiii70
2026-06-23 11:57:08

Válasz Gyula., #173998. hozzászólásáraA diplomás képviselőnőtöknek meg egy fejből elmondott mondat se megy.
Az egészet papírból olvassa, nehogy eltévesszen egy szót abból amit írtak neki, mert az agresszív elmebeteg főnöke leharapja a fejét.
smile lol

#174010 Sanyiii70
2026-06-23 11:50:12

Válasz rtamas1976 #174001. hozzászólásárasmile thumbup

És sokat beszél fölöslegesen.
Mint tudjuk aki ilyet tesz bármilyen más aljasságra is képes.smile thumbup

Nincs profilkép
#174009 deménycsaba
2026-06-23 10:55:41

Javasolnám az Alptörvény módosítását a következővel: Bármely magyar jogszabályba belefoglalható, hogy a jogszabály rendelekzései mindenkire vonatkoznak, kivéve a gyevi bírót, Magyar Pétert.

Nincs profilkép
#174008 Igazi Földönfutó
2026-06-23 10:43:11

Válasz deménycsaba #174004. hozzászólásáraEzt hivják vádalkunak.Kérdés, hogy kivel kötötte?

#174007 Sanyiii70
2026-06-23 10:26:23

Válasz kisspeter591 #173991. hozzászólásáraDe itt nem egy politikai Hitlert választottatok aki rendet teremt, hanem egy pszichiátriait, aki a Weimari köztársaság politikai örökségét (a liberális anarchiát) hozza nekünk.

Amit írtál az a jelenlegi helyzet teljes félreértelmezése, vagy inkább félre magyarázása.

Nincs profilkép
#174006 deménycsaba
2026-06-23 10:25:16

Üzenném Magyar Péternek.

Azt mondotta édesapád az újságíróknak, ha hülyeséget csinálsz, ne kíméljenek.

Tehát. Minden egyes seggberúgás, amit kapsz, a család kérése....

Nincs profilkép
#174005 Igazi Földönfutó
2026-06-23 10:06:51

Válasz Gyula., #173994. hozzászólásáraItt a tengerparton jól szórakozok a hülyeségeiden.Na megyek iszok egy sört.

Nincs profilkép
#174004 deménycsaba
2026-06-23 09:57:39

Ha 14 éven keresztül egy drogmaffia tagjakénr kokaint árulok, amiből kurva jól élek, majd megsértődöm, mert nem tudok fejjebb lépni a maffiában a ranglétrán, ezért bűnbánó leszek, az úgy rendben van? Smmivel nem kell elszámolnom, semmiért nem vonhatnak felelősségre? Mert akkor ez a követendő példa minden maffiózónak, bűnözőnek...

Nincs profilkép
#174003 Igazi Földönfutó
2026-06-23 09:56:56

Válasz Törppapa #173966. hozzászólásáraHál’ Istennek nincs cigányom.Te választottad magadnak őket.Bajlódjál velük te

Nincs profilkép
#174002 deménycsaba
2026-06-23 09:36:31

A bűnbánó mafiózók nem maffiózók? Aki 14 évig a NER-ből élt, aki vezérkari főnök volt, aki OBH elnökhelyettes volt - a kedves mama ugye -, aki államtitkár volt, aki a külügyben lopta a napot....az nem maffiózó? Miért is?

#174001 rtamas1976
2026-06-23 09:24:11

Válasz Gyula., #173998. hozzászólásáraInteligenciát, jószándékot, és elhivatottságot az iskolában tanulni nem lehet.
Az valakinek vagy van, vagy nincs.
Ottvan petyád, van 1faiskolája, és olyan emberileg buta,rosszindulatú, hogy kisem lehet csúfolni.

Nincs profilkép
#174000 eperország
2026-06-23 09:15:35



NYÍLT LEVÉL

Az elmúlt napokban a polgári, jobboldali médiában tömeges elbocsátások zajlanak. Családok egzisztenciája, emberi sorsok kerültek válságba.

Úgy véljük, nem csak addig kell polgári értékrendet valló patriótának lenni, amíg könnyű, hanem akkor is, amikor nehéz. Sőt, akkor kell csak igazán kitartani az értékeink mellett.

A nemzeti tőkések a magyar vállalatok preferálásának korábbi kormányzati programja révén hatalmas vagyonokra tettek szert. Sokszor kellett egyes nagytőkések viselkedése miatt tartania a hátát a havi fizetésből élő jobboldaliaknak, így a sajtó munkatársainak is.

Ezért úgy véljük, most kötelező segíteniük és mecénásként finanszírozniuk a konzervatív média működését.

Arra kérjük hát a magyar nagytőke jobboldali értékeket fontosnak tartó képviselőit, hogy haladéktalanul kezdjenek hozzá egy minőségi jobboldali médiaportfólió finanszírozásához!

Továbbá elvárjuk, hogy a média világában most állásukat vesztett szakemberek számára azonnal kínáljanak munkát, helyzetük megoldásában érdemben vállaljanak felelősséget!

Dr. Navracsics Tibor
Dr. Ferencz Orsolya

Nincs profilkép
#173999 deménycsaba
2026-06-23 09:12:42

"Ferenc Rácz
☝️Ő csak 1 a 141 tiszás képviselő közül, aki szembe köpte saját magát és a körzetet is, amelynek képviselője lett.
Rápli Róbert
Hogy megértsétek miért teszem fel a kérdéseimet, először bemutatom nektek az embert.
Idézem a Wikipédiát:
1992 és 2012 között a szentgotthárdi Takács Jenő zeneiskola tanára.
Óraadó tanárként dolgozott Magyarlak-Csörötnek általános iskolájában, és a szentgotthárdi Vörösmarty Mihály Gimnáziumban is. 2012-ben a Szombathelyi Művészeti Szakgimnázium es Technikum igazgatójává választották, ahol az intézmény vezetése mellett pl. állampolgári ismeretek és etika oktatásában is részt vett. 2014-től pedagógusminősítési és tanfelügyeleti szakértő az Oktatási Hivatalnál. 2017-től a BME köznevelési mestervezető képzésének óraadó konzulense.
Mi az etika, mint tantárgy célja?
az egyéni identitás formálása, az erkölcsi gondolkodás fejlesztése és a társas együttélés szabályainak megismerése. A Nemzeti alaptanterv (NAT) részeként a diákok olyan alapvető értékeket sajátítanak el, mint az empátia, igazságosság, tolerancia és a felelősségvállalás.
Szóval.
Ezután megkérdezném Rápli Róberttől, hogy nem forog a gyomra, miközben Magyar Pétert hallgatja?!
Nincs rosszul, mikor pártfogoltja a politikai ellenfeleit ócsárolja?!
Hogy érzi magát, miközben Magyar Péter megnyilvánulásai nyomokban sem tartalmaznak igazságosságot, toleranciát, és a felelősségvállalás is olyan távol áll tőle, mint Makó Jeruzsálemtől?!
A diákjainak is az etikainak azt az egyedi értelmezését tanította, mint amit Magyar Péter képvisel?
Hogy tud bólogatni, asszisztálni egy olyan embernek, akit minden jel szerint csak a gyűlölet és a hatalomvágy hajt és diktatúrát épít?!
Nem émelyeg közben a gyomra?!
Végiggondolták már, hogy ki is az az ember, akit támogat?!
Azután, hogy iskolaigazgató volt, hogy etikát tanított és munkahelyi mentálhigiénés szakember képesítést szerzett, nem érzi úgy, hogy szembe köpte saját magát és Vas vármegyét is?"

Nincs profilkép
#173998 Gyula.,
2026-06-23 09:12:02

Válasz rtamas1976 #173996. hozzászólásáraÉrettségie sok embernek van...nem is akarunk!

Nincs profilkép
#173997 deménycsaba
2026-06-23 08:58:36

"Megjelent a kormány 17. Alaptörvény módosításra vonatkozó javaslata, amelyből – többek között – az is kiderül, hogyan akarnak megszabadulni Sulyok Tamás köztársasági elnöktől.
Nem cifrázták túl:
Sulyok Tamás megbízatása a 17. Alaptörvény módosítás hatályba lépését követő napon egyszerűen megszűnik.
Ennyi az egész.
A kormány szerint erre azért van szükség, mert vele szemben „súlyos bizalomvesztés” van a társadalom részéről és a választók felhatalmazták őket az alkotmányos intézmények működésének helyreállítására.
Ezekkel nem tudunk vitatkozni:
Sulyok Tamás soha nem emelte fel a szavát a hatalmi önkénnyel szemben vagy a legkiszolgáltatottabb helyzetben lévők védelmében.
Köztársasági elnökként nem tett semmi azért, hogy mindenki úgy érezhesse: egyenlő, szabad és megbecsült tagja a közösségünknek.
De szerintünk a kormány mostani megoldása nincs rendben.
Az Alaptörvény-módosítás ugyanis figyelmen kívül hagyja, hogy Sulyok Tamásnak is joga van a tisztességes eljáráshoz, és az elmozdítása csak megfelelő törvényi garanciák mellett lehetséges.
Erre a mostani szabályok alapján az ún. „megfosztási eljárás” szolgálna. És Sulyok Tamás adott is rá okot.
Nemcsak Sulyok Tamás jogairól van szó. Csak a tisztességes eljárás jelent mindannyiunk számára garanciát arra, hogy soha nem vagyunk kiszolgáltatva a hatalom önkényének.
Ha ez nem érvényes mindannyiunkra, akkor mindannyian kiszolgáltatottak vagyunk.
A kormány 5 napot – ami a szokásos társadalmi egyeztetés minimális 8 napjánál is kevesebb – adott arra, hogy elmondhassuk a véleményünket, amit az Alaptörvény-módosítás további részeire vonatkozó álláspontunkkal együtt mi is el fogunk küldeni.
Valódi rendszerváltás csak tisztességes eljárásban lehetséges."

#173996 rtamas1976
2026-06-23 08:50:50

Válasz Gyula., #173994. hozzászólásáraA làba nyomába nem léphettek, szerencsétlen idióták.

#173995 rtamas1976
2026-06-23 08:48:45

Válasz kisspeter591 #173991. hozzászólására"Tanulmányozni kellene a történelmet.
Annak idején a Hitlert is megválasztották, mert a káoszból nem láttak más kiutat"

Hát igen, káoszból teljes alkotmányos, mentális, és morális anarhia.
Ez igen, ez szép volt!smile sweatdropsmile sweatdropsmile sweatdrop

Nincs profilkép
#173994 Gyula.,
2026-06-23 08:43:40

Válasz Sanyiii70 #173982. hozzászólásáraBajkeverőtöl nem is várunk ilyetsmile thumbdownsmile sweatdrop





Max. Coca-Colàt locsolni a földre





Nincs profilkép
#173993 Moderátor
2026-06-23 08:40:44

Moderálási elveink miatt törölve: 2026-06-23 13:32:22

Nincs profilkép
#173992 Gyula.,
2026-06-23 08:38:09

Válasz Sanyiii70 #173985. hozzászólására
Làtsz te hasonlót elegetsmile lol

Nincs profilkép
#173991 kisspeter591
2026-06-23 08:19:27

Válasz Sanyiii70 #173969. hozzászólására"De azt, hogy egy ilyen ex-neres félkegyelműt választ meg miniszterelnöknek, azt végképp nem fogom soha megérteni."

Tanulmányozni kellene a történelmet.
Annak idején a Hitlert is megválasztották, mert a káoszból nem láttak más kiutat.

Nincs profilkép
#173990 kisspeter591
2026-06-23 08:15:30

Válasz d-032a #173977. hozzászólásáraA parlament tele van bűnözőkkel, gazemberekkel, szélhámosokkal, tolvajokkal.
Tételezzük fel, hogy a Balla György nem lopott nem volt korrupt. Viszont tisztességes embert ez a galeri nem tűr meg maga mellet.
Egyébként meg "Mert vétkesek közt cinkos, aki néma" Jónás könyve

A verssor jelentése: ha valaki szótlanul, tétlenül nézi mások bűneit vagy a körülötte zajló igazságtalanságot, azzal hallgatásával maga is cinkossá, bűnrészessé válik.

#173989 Sanyiii70
2026-06-23 08:05:44

Válasz d-032a #173977. hozzászólásáraIlyeneket ne írj, mert a cicapárti hívek felriadnak éjszaka álmukból!smile thumbup

Ez gondolom nem volt benne a filmben amit a slimfit félkegyelműről csináltak. (nem láttam, csak feltételezem)smile lol

#173988 Sanyiii70
2026-06-23 07:42:42

Válasz Gyula., #173973. hozzászólásáraEnnyi maradt a nagy rencerváltásból?

Zsolti bácsizás és Toroczkaizás és a buzizászlók?smile lol

Jól megszopattak benneteket. (megint)
Mondjuk ti szerettek szopni.smile thumbup

Nincs profilkép
#173987 deménycsaba
2026-06-23 07:41:38

A ... meg a hordája visszaállítja a jogállamot, igaz?
Az elszámoltatás nem ér véget a tiszás hordával....


Moderátor által módosítva: 2026-06-23 13:32:44

#173985 Sanyiii70
2026-06-23 07:37:18

Válasz rtamas1976 #173974. hozzászólásárasmile thumbupsmile thumbupsmile thumbup

Ezeknek az fáj, mint miss Röfienek.



Rogán Cecília 10 milliárdos!!!smile oops háza. smile lol

#173984 Ohaza63
2026-06-23 07:34:45

Válasz d-032a #173977. hozzászólásáraÜdv!

Most látszik, hogy Petya miért csak egy megtűrt ember volt a Fidesznél, hiszen a cserepadon ül 14 évig, csak a nejére való tekintettel kreáltak neki jól fizető állásokat, hogy ne unatkozzon otthon.
Ők már látták azt régen, amivel mi csak most szembesülünk, hogy egy hisztis, bosszúálló hülyegyerek ül a kormánynál.

Azért Én a Tiszás barátaink helyében most elsüllyednék a szégyenemben, hogy egy ilyen elmebeteg őrült NÉRO nak adtak ekkora felhatalmazást.

Amit ez a pszichopata csinál a Parlamentben az minősíthetetlen.
Tényleg országos konzíliumot kellene tartania a legjobb szakembereknek a szellemi állapotával kapcsolatban.

"A vér nem válik vízzé", meg "az alma nem esik messze a fájától" mondja a közmondás és tényleg egy bigott bolsevik család fattya, csak bolsevikként tud gondolkodni, cselekedni és beszélni, ahogy Torgyán is mondta "kommunista kutyából nem lesz demokratikus szalonna".
Az örökölt gén nagy úr.

Lenintől, Kun Bélától nem maradtak hangfelvételek, de szerintem hasonló lehetett a Petya stílusához a beszédük.
Az ilyet egy faluszéli húgyos kocsmából ezért a stílusért úgy vágnák ki, hogy a taknyán csúszna.
Nem bírja a kölök a kritikát és tényleg úgy viselkedik az Ország Házában, mint egy elmebeteg.

Nem is értem, hogy a Kapitány Pista, vagy a Hegedős Zsolt, vagy a zs..ó Ruff nem süllyed el szégyenében a főnöküket látva és hallgatva.

Bár már kapizsgálják, hogy ez nem az a hajó, amire jegyet vettek, mert Bódis Kriszta arra kérdésre válaszolva, hogy a miniszterelnök jár e pszichológushoz, azt válaszolta, "HOGY NEM ELEGET"

#173983 Sanyiii70
2026-06-23 07:33:34

Válasz d-032a #173978. hozzászólásáraOlvastam és lájkoltam.

Igazi elszámoltatás volt az is...smile lol
A rágalmazásokon és a bizonyítékok nélküli fenyegetőzésen kívül itt se nagyon lesz semmi. Sajnos.
Ha lenne, akkor a cicapártnak végzetes lenne.
Nemcsak Pszichopeti és tokatábornok, hanem a vezérek nagy része is sáros.

Tisza=fidesz+szdsz

#173982 Sanyiii70
2026-06-23 07:28:34

Válasz Gyula., #173973. hozzászólásáraToroczkai hányszor is mondta azt, hogy "HAZAZOZTA" (múlt időben) a visszatartott unijós forrásokat???

Ez a kretén félkegyelmű poloska már teljesen belezavarodott a sok hazugságba.
Tegnap is beleszaladt néhány korábbi állításával ellentétes kijelentésbe.
De az internet nem felejt...smile thumbup

Nincs profilkép
#173981 Watson
2026-06-23 06:58:54

Válasz Praetor #173972. hozzászólásáraEz a facebookon rinyàlás is az amúgy smile devil

Nincs profilkép
#173980 Watson
2026-06-23 06:56:29

Válasz d-032a #173977. hozzászólásáraMondta ezt az utcán anyázó takács smile laugh

#173979 Törppapa
2026-06-23 06:56:10

Válasz d-032a #173975. hozzászólásáraEgyáltalán aludtál az éjszaka?Vagy olyan vagy mint Napóleon volt?

Vagy rosszul tettem fel a kérdést vagy rosszul értetted, nem azt kérdeztem ki kezdte el,hanem mikor hangzott el először a zsolti bácsi.
A kettő nem ugyan az!

És ez kb.válasz a 173946 os kérdésedre is,hogy miért zsolti bácsi név lett a köztudatban.

Nincs profilkép
#173978 d-032a
2026-06-23 05:50:26


„Očistec. Így hangzik szlovákul, hogy tisztítótűz, és erre a névre hallgatott az a 2020-ban indult antikorrupciós akciósorozat, amely 11 vádlottal szemben most júniusban jutott el a vádirat ismertetéséig. A többi célszeméllyel szemben addig se.
De most nem is ez az érdekes, hanem az, hogy létezik-e olyan Tisza-projekt, amit nem nyúltak valahonnan.”
/Hont András/

Nincs profilkép
#173977 d-032a
2026-06-23 05:48:08


„Nehezen viseli, a mi drága miniszterelnök urunk, amikor vitapartnerre akad.

Ma sokadszor láttuk, ahogyan a gyengék fegyverével él. Ha nem érzi magát elég erősnek intellektuálisan, hogy érveket érvekkel győzzön le, akkor rögtön alpári személyeskedésbe kezd.

Ahogy Balla György képviselőtásam rávilágított, ezt a stílust egy falusi kocsmában sem tűrik, ő mégis miniszterelnökként süllyed idáig az Országházban.

Erkölcsi kioktatást pedig nem fogadok el egy olyan embertől, aki a gyernekei szeme láttára színlelt öngyilkosságot, majd a bokrokon át röhögve menekült a kiérkező mentők elől, hátra hagyva a halálra rémült feleségét és a síró gyermekeit.
Szégyen!”
/Takács Péter/

Nincs profilkép
#173976 d-032a
2026-06-23 05:36:02

Válasz Watson #173968. hozzászólásáraUgyanaz, vagy mint máristörp. Ugyanazt csinálod.
Ugyanazok a válaszok vonatkoznak rád is.

"Az ő (Káncz) posztja, illetve a Juhász Péter volt együttes politikusnak nyilatkozó Látó János MIATT INDULT (!) a PARLAMENTBEN a „Zsolti bácsizás”.

Nincs profilkép
#173975 d-032a
2026-06-23 05:29:02

Válasz Törppapa #173967. hozzászólására1. - Soha nem állítottam, vagy soha nem írtam olyasmit, ami arra utalna, hogy bangó kezdte el a zsoltibácsizást.

2. - Egyébbként, pont az alattad lévő, #173965-as hozzászólásomban van leírva, hogy ki kezdte el.

3. - Miért játszod kitartóan az értelmifogyatékost, aki nem tud olvasni, nem tud értelmezni, és nem tud, dolgok lényegét megérteni?

4. - Nincs mit folytatni, ha a #173946-asban feltett kérdéseimre sem tudsz, vagy nem is akarsz válaszolni, hanem, helyette terelsz olyasmivel, aminek nincs értelme, és nincs semmi alapja, mert soha nem is állítottam azt, amit szerinted igen.

#173974 rtamas1976
2026-06-23 05:16:54

Válasz Gyula., #173973. hozzászólásáraHát igen, nektek a normâlis viselkedés Toroczkai részéről szélsőség.
Látszik is, akinek a miniszterelnöke egy viselkedészavaros nárcisztikus pszihopata a követendő példa, az csak nyugottan süsse ránk a bélyeget.
Válaljuk, szélsőségesen normálisak vagyunk.
Neked kötelezően ottkell majd vonulnod a pride on, de az idő mindent megold!
Mikor az unokád ordítva elvágja a torkod
Alah akbar felkiáltással!
Miközen a másik a 3. nemátalakító műtétjére készül!
Ilyen áron dugjátok fel a pénzeteket magatoknak.

Nincs profilkép
#173973 Gyula.,
2026-06-23 04:45:58

Válasz Sanyiii70 #173971. hozzászólására

Ahoz képpest amit Toroczkai hazahozott volna màr ennyi idő elteltével,...mi??






Pride-n Június 27-én itt lesz Alice Weidel, Lacika lesz a kisérő vagy a sofőr??smile laughsmile thumbup








Majd csak kibírjuk azt az egy napot valahogy!smile thumbupsmile laugh



smile sweatdrop






Nincs profilkép
#173972 Praetor
2026-06-23 02:46:39

bvmjhvhgv

#173971 Sanyiii70
2026-06-22 23:02:13

Válasz Gyula., #173959. hozzászólásáraHol a pénz amit hazahozott?

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Az ökológiai termelés jövőjét vizsgálták Száron
Az ökológiai termelés jövőjét vizsgálták Száron
A szári ÖMKi Szántóföldi Napon bemutatták, hogyan hat a klímaváltozás az...
Vége a védett árnak, visszatér a gazdaság a piacalapú működéshez
Vége a védett árnak, visszatér a gazdaság a piacalapú működéshez
A piaci folyamatok lehetővé teszik, hogy Magyarország fokozatosan kivezesse a...
Oldalazó talajmaró eladó vagy cserélhető
Oldalazó talajmaró eladó vagy cserélhető

200.000 Ft

Valtra T235 Direct (Demó)
Valtra T235 Direct (Demó)

139.900 EUR

T88 Trágyaszóró
T88 Trágyaszóró

3.490.000 Ft

5 hetes Sussex és háztáji csibék (vegyes ivar)
5 hetes Sussex és háztáji csibék (vegyes...

1.500 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]