Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 356.76 Ft USD 314.86 Ft CHF 387.15 Ft GBP 414.08 Ft

Fórum

Műhelyfelszerelés, szerszám, berendezés, kellékek,...

Létrehozta: Szabi. , 2010-09-14 20:08:06

Kedvencekhez Segítség
6060 hozzászólás
#5509 mtz1221
2025-02-26 21:17:02

Válasz Balázs. #5507. hozzászólására25 bruttó euró. De hogy ebből a zöldből is minek van 3 szám alatt, nem értem.smile sweatdrop

Nincs profilkép
#5507 Balázs.
2025-02-26 17:03:45

Válasz mtz1221 #5492. hozzászólásáraMennyibe kerűl ez most nálatok?

#5506 mtz1221
2025-02-26 13:19:00

Válasz Maszek Zs #5505. hozzászólásáraElég nagy probléma ez ránk nézve. smile hammer Mi a tárcsáról, a nők meg a négerpéníszről beszélgetnek. smile hammersmile hammersmile hammer

#5505 Maszek Zs
2025-02-26 12:23:37

Válasz Gumóka #5504. hozzászólásáraViszont a négertárcsa az jó!smile thumbup

#5504 Gumóka
2025-02-26 10:39:06

Válasz mtz1221 #5503. hozzászólásáraAkár ahhoz is, mindegy, ha egyedi alkatrészt kell kivágni, aztán van benne rádiusz, vagy teszek bele, szépen ki lehet rajzolni, sablonként használva.
Van fémkörzőm is, de ha nem lényeg a mm pontosság ezzel gyorsabb és egyszerűbb is

#5503 mtz1221
2025-02-26 10:23:43

Válasz Gumóka #5502. hozzászólásárajó leesett, a plazmavágóhoz ?

#5501 mtz1221
2025-02-25 22:56:30

Válasz Gumóka #5500. hozzászólásáratáblalemez vágásnál szoktam sablonnak használni ???

#5500 Gumóka
2025-02-25 22:12:52

Válasz t.romsics #5493. hozzászólásáraNem szabad kidobni.

Van kb. Vagy 5 kg-nyi elkoptatott korongom.
Nincs két egyforma méret. Nápolyis vödörbe gyűjtöm, táblalemez vágásnál szoktam sablonnak használni. Arra ez jó, másra nemsmile laugh

Nincs profilkép
#5499 t.romsics
2025-02-25 17:54:38

Válasz ND #5496. hozzászólásáraEcce került a portára egy tucat belőle. Többet se fog, atomjaira hullott. Évi 10-20 db fogy belőle csak összesen, normálisat veszek, azt kibírom anyagilag.

Nincs profilkép
#5498 ND
2025-02-25 10:38:33

Válasz mtz1221 #5497. hozzászólásáraOK, nyertél, de nem is 1990Ft 10 (12?) db

Nincs profilkép
#5496 ND
2025-02-24 21:34:09

Válasz t.romsics #5493. hozzászólásáraVágókorongot utóbbi években csak Parkside-ot használok. Nem ezt a zöldet.
A fekete meg a kék-piros az jó

#5495 mtz1221
2025-02-24 20:04:58

https://youtu.be/vcFJR5Qsby8

#5494 mtz1221
2025-02-24 17:21:54

Válasz t.romsics #5493. hozzászólásáraÚgy lesz, mert kóvályog.smile cursing

Nincs profilkép
#5493 t.romsics
2025-02-24 16:21:26

Válasz mtz1221 #5492. hozzászólásáraCsak annak a korongnak kapásból a kukát mutasd meg, életveszélyes…

#5492 mtz1221
2025-02-24 16:03:52

Vettem egy zöldet mert feketéből az újfajta kis gombos volt, az meg nem tetszett. Úgy nézem amire kell, arra untig elég lesz. Meg van rá 3 év gari is.smile thumbup

Nincs profilkép
#5491 Balázs.
2025-02-24 09:52:21

Válasz ND #5489. hozzászólásáraA nagy akksival rá se fogsz ismerni a gépre a zöld is akkor áll meg vele, ha szinte teljes erővel nyomom

Nincs profilkép
#5490 Balázs.
2025-02-24 09:40:46

Válasz mtz1221 #5483. hozzászólásáraNekem zöld van az is jó de nem a 2Ah akksival. A fekete még jobb vedd meg nyugodtan fasza nagyon

Nincs profilkép
#5489 ND
2025-02-24 08:48:02

Válasz mtz1221 #5483. hozzászólásáraNekem a zöld van, eddig bírja.
Kéri a nagy akksit. 4Ah elvan egy darabig, de vettem egy 8ast nemrég, azzal még nem próbáltam

Nincs profilkép
#5488 Hali Laci
2025-02-24 07:14:52

Válasz mtz1221 #5483. hozzászólásáraAmi a videóban szerepel az jó . Az új amin nyomkodni kell egy gombot hogy milyen fordulaton menjen azt csoportokban nagyon szidják. Soknak a nyomógomb alatti panel megy tönkre.
A videóban szereplő van nekem. 2 éve teszi dolgát. Ha nyomod neki akkor eszi az aksit.Hátránya hogy nagy a feje. az ekén az orbetéthez közelebbi csavarhoz nem fér be. A többit simán lehet vele vágni.Vágtunk már vele betonkerítést meg sok mindent . mondjuk 5 fok alatt ez se szeret dolgozni.A zöldhöz képest talán erősebb .

#5486 mtz1221
2025-02-24 00:01:49

Válasz envagyok2 #5485. hozzászólásáraSárgát ne keverd ide. Nekem véletlenül 20 éve van belőle egy kicsi és egy nagy, azóta teszik a dolgukat. Habár a kicsit nem sokat használom, mert rossz a fogása.

Nincs profilkép
#5485 envagyok2
2025-02-23 22:28:34

Válasz mtz1221 #5483. hozzászólásáranekem sárga van, annyira nem rossz, órákat nem leeht vágni, de bírja az akku azért. pár csavart nyilván bírja, méteres 3as lemezt is vágtam már át, nem merült le. a fordulat szerintem láthtóan kisebb, annak minden következményével, és vékony korongot kell rá tenni, akkor is ha kopik, azt nyilván könnyebben tekeri. de arra, amit mondasz, arra biztos jó, veztékest a bolti eladó szerint sem váltja ki.

#5484 Maszek Zs
2025-02-23 22:27:38

Válasz mtz1221 #5483. hozzászólásáraA nagyobb akkuval simán!! Egy baja ami tapasztaltam mikor megáll és nincs meghúzva a korong rendesen akkor letekeredik az anya. Amúgy sokat használom.

#5483 mtz1221
2025-02-23 22:20:30

PWSAP 20 li D4 valakinek ? Való valamire, pl szántóföldön pár ekevas csavart levágni ?

Nincs profilkép
#5482 jetta
2025-02-23 21:17:33

Válasz envagyok2 #5480. hozzászólásáraÖssze néztem a karossal, most már megy érzésre föleg olyan helyre jó ahol sokat kell kenni pótkocsi stb. A gyári fej egy hulladék de ha azt ki cseréled , akkor egy jó szerszám.

#5481 mtz1221
2025-02-23 20:52:50

Válasz envagyok2 #5480. hozzászólásáraNem mindegy ? Addig nyomod még nem jön a végén ki valami. smile tongue

Nincs profilkép
#5480 envagyok2
2025-02-23 20:34:00

Válasz jetta #5479. hozzászólásáraés akkor hogy adagolod, egy másodperc egy nyomás a karoson, vagy hogy?

Nincs profilkép
#5479 jetta
2025-02-23 06:07:09

Válasz envagyok2 #5474. hozzászólásáraNekem ilyen van,amíg nyomod addig adja ,nekem tetszik, csak a fejét cseréltem le szoritosra.

Nincs profilkép
#5478 R Sándor
2025-02-22 22:27:55

Válasz envagyok2 #5476. hozzászólásáraAhová sok zsir kell/ pl tárcsa csapágy / oda van egy lábbal működő az, egy nyomásra nyom annyit mint ez 3 szorra,smile wink

Nincs profilkép
#5477 R Sándor
2025-02-22 22:24:06

Válasz envagyok2 #5476. hozzászólására ilyen, /akkor még nem ennyi volt amikor vettem/

https://mw-online.hu/milwaukee-m18-gg-0-akkus-zsirzopisztoly-18v-alapgep

Nincs profilkép
#5476 envagyok2
2025-02-22 22:22:43

Válasz R Sándor #5475. hozzászólásáraerre, olyan volt a kezembe, csak nekem meg sárga cuccok vannak, nem akarok még egy másik akkuval kínlódni, ilyenek vanank, kellenek folyamatoan, ezért gondolom ezt.

Nincs profilkép
#5475 R Sándor
2025-02-22 22:21:13

Válasz envagyok2 #5474. hozzászólásáraNekem milvaukee akkus van, azon a pumpálás számot lehet állítani egy tekerő gombal 1 -2--5 .......50 ig vagy 20-30 féle képen tehát beállítom 20 ra akkor 20 pumpálás után megáll hiába huzom a kapcsolót.Erre gondoltál?

Nincs profilkép
#5472 buti
2025-02-22 10:33:55

Válasz später77 #5467. hozzászólásáraSB4132H (Holzmann) van kb 15 éve,rendszeresen használom acélban. 4-es morse van benne. Szoktam fúrni 30-ast is vele, de 4-es furatot is lehet vele fúrni mert nem üt a főorsó 15 év után sem , szerintem jó.Az ékszíjhajtás miatt nagyobb átmérő esetén könnyen megcsúszik, emiatt nem is tud nagyot fogni, de ésszel húzva az előtolást használható. Vettem rá egy jó és új gépsatut , úgy sokkal szebben dolgozik mint kézben fogott munkadarab esetén. Ja és még annyi, hogy gumibakokon át rögzítettem az oszlop tetejét a falhoz, mert anélkül remegett.Nem egy ipari gép, de ha nem iparszerűen akarod használni, szerintem megfelelő.Elég sok mindent csináltam már vele( kombinátor, borona, big-bag emelő, tárcsa, több sor ékgyűrűs henger ezek fúrási munkái) évente dolgozik vagy 50-60 órát, erre jó.

Nincs profilkép
#5471 Sk Laci
2025-02-22 07:26:25

Válasz ..,-:) #5470. hozzászólásáraKis "piszkancs.......smile devil

Benzinmotoros a Stihl,
Haza szemetet nem hordunk? Nem hiányzik, hogy még az udvar is tele legyen szalmával, pelyvával.....
Untig elég az a bordel, amit a hütőkből, szürőkből kifújatok.

Te haza hordod a "bordelt?
Sk-ban a rendőrnél hagynád a fujó árát. Ismétlődő esetben néhányszorosát. Minálunk a rendőrök erre nagyon ráültek.

Nincs profilkép
#5470 ..,-:)
2025-02-21 21:33:30

Válasz mtz1221 #5469. hozzászólásáraOopppssssss!!!!!smile wacko
Fel sem tűnt !smile scared
Sk Lacinak írtam volna………smile oops

#5469 mtz1221
2025-02-21 21:00:42

Válasz ..,-:) #5468. hozzászólásáraElőbb a 'Válasz ..,-:) #7840. hozzászólására ra' válaszoltál, pedig az 5466ál tartunk.smile sweatdrop

Nincs profilkép
#5468 ..,-:)
2025-02-21 20:45:08

Válasz mtz1221 #5466. hozzászólásáraElsőre vesz egy akkusat, Milwaukee-t, hogy a szemetet kint fújja le a tarlón……..majd vesz egy 380 voltos, 150-200 literest, ami legalább tud 7-800 litert levegőt 10-12 baron, és ezért lesznek az olcsó vackokból drága ékszerek……..smile biggrin

Nincs profilkép
#5467 später77
2025-02-21 20:34:09

Válasz Gumóka #5456. hozzászólásáraAz oszlopos fúró milyen? Holzmann-t néztem, kb. annyi a nettója, mint amennyiket kérnek marketplace-en a békebeliekért. Jó, azokban még tényleg volt anyag, de ezek mégiscsak nulla üzemórásak, és a legtöbb Morse-kúpos, ami előny. Viszont olyat is olvastam, hogy max. faipari munkára alkalmasak.

#5466 mtz1221
2025-02-21 20:04:36

Válasz ..,-:) #5465. hozzászólásáramit fog 5 múlva venni ? És te honnan tudod ezt előre ?smile devil

Nincs profilkép
#5465 ..,-:)
2025-02-21 19:03:41

Válasz ..,-:) #7840. hozzászólásáraEz(is) jó szokásodhoz hűen kb szart sem fog érni………

Nincs profilkép
#5463 Sk Laci
2025-02-21 18:43:31

Válasz Gumóka #5456. hozzászólásáraOlajat vettem hozzá. A forgalmazó olaj nélküárulja.

#5462 Gumóka
2025-02-21 18:43:21

Válasz mtz1221 #5461. hozzászólásáraJó, de az már méretes is.

Szendvicspanel lesz az objektum oldala is, a lemezből meg továbbviszem a tetőt, legalább lesz hova betenni a permetezőt, műtrágya szórót, meg a takarmányt
Aztán akkor már kitenném oda a kompresszort, a csövezés meg megvan kicsi pénzből, nekem ne ott mellettem zörögjön.

#5461 mtz1221
2025-02-21 18:26:12

Válasz Gumóka #5460. hozzászólásárajó helyre tedd a súlypontot, és egyél több tepertőt. smile sweatdrop

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Országos figyelmeztetés: sok benzinkút zárva lesz pénteken
Országos figyelmeztetés: sok benzinkút zárva lesz pénteken
Tiltakozó akcióra készülnek a családi tulajdonú kutak, az autósokat előrehozott...
Vízhiányra kell felkészülni! Ezeken a településeken gond lehet a vízellátással!
Vízhiányra kell felkészülni! Ezeken a településeken gond lehet a vízellátással!
A melegedő időjárás és a nyári csúcsidőszak miatt jelentősen megnőtt a...
Új SEBAL - Bau 300 gépszállító utánfutó (2700kg) akciósan 1.990.000 Ft - akár országos kiszállítással
Új SEBAL - Bau 300 gépszállító utánfutó...

1.990.000 Ft

Új SEBAL - Bau 260 - gépszállító utánfutó (2700kg) akciósan 1.590.000 Ft - akár kiszállítva is
Új SEBAL - Bau 260 - gépszállító...

1.590.000 Ft

IH,  Kühne 4,2 méteres nehéztárcsa
IH, Kühne 4,2 méteres nehéztárcsa

2.550.000 Ft

Eladó Volvo S-900 kombájn
Eladó Volvo S-900 kombájn

1.000.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]