Fórum
- Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része) új
- MTZ traktor szerelési kérdések – Mindörökké Belarus! új
- Cirok termesztése új
- Segítség villanypásztor vételhez új
- Őszi árpa felvásárlási ár új
- Búza termény felvásárlási árak új
- Agrártámogatások kifizetése új
- Őszi borsó új
- Lucerna telepítése, termesztése új
- Mikor jön az ESŐ?! Agrármeteorológia, időjárás új
Cikkajánló

Bajban az orosz aratás: hiába a sok kőolaj, kevés az üzemanyag
Az orosz üzemanyagpiac súlyos kihívásokkal néz szembe, miután az olajfinomítókat...

108 hozzászólás
Válasz #7. hozzászólásra
Aztán mennyi egy ilyen gép?
Íme egy video Kubota traktor tesztről.
Válasz #4. hozzászólásra
Az usában gyártják,legalábbis a kereskedő szerint.
Válasz #3. hozzászólásra
Az hát,és szerintem nagyságrenddel jobb a zetornál.Valószínű az ára is több.Én néztem a masexpón nekem tetszett,de én japán mániás vagyok.
Válasz #3. hozzászólásra
Originál Japán
Válasz #1. hozzászólásra
a kubota japcsi?
Válasz #1. hozzászólásra
És ezt honnan veszed ,hogy jobb?
Üdv mindenkinek!
véleményt szeretnék kérni erről a kettő traktoról( véleményem szerint a zetort jobb)
és ha lehetne választani ki melyiket választaná kubota vs. mtz 1221?