Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 350.26 Ft USD 302.11 Ft CHF 380.52 Ft GBP 405.52 Ft

Fórum

Becenév: 44claasgarantos
Csatlakozott: 2011-12-12 19:50:33
Utolsó belépés: 2026-05-30 22:44:32
Fórum hozzászólás: 753

Fórumhozzászólásai

Előzmény: Igazi Földönfutó #1730 hozzászólása


Most már a Tisza azt hogy nem érted nem egy oldalon vagyunk ezért te őt véded hogy miért legyen a mi titkunk

Előzmény: Praetor #1728 hozzászólása


Érdekes most jogállamiság hadoválás mond azoknak a gazdák szemébe akiket megemlitetem fáj az ígaság nem akartok róla tudni mert egyes agrárkamarai megyei vezető szentek igen vannak tiszteséges rendes a gazdákért dolgozó vezető de sajnos a milyen hírű se ilyen Hál istenek a tisza nyert mert ha maradtak volna akkor már az én földemet is oda csapta volna az övéhez már az idei aratás már övé lenne És ez a jogállamiság adig csavarjátok míg az ilyen emberekből mártírt csináltok

Előzmény: Praetor #1725 hozzászólása


Melyik részével nem értesz egyet mi bán amit le írtam ez mind igaz ezt látom tapasztalóm ez a falóság na jó éjt

Előzmény: Praetor #1725 hozzászólása


De 24 ben volta és most értem haza és meg írom gondolataimat lefekvés előtt mert utána még vadabakat írok

Előzmény: Praetor #1709 hozzászólása


Milyen jogállamiságról beszélsz ezeknek akik gazdákat taszitotak nyomorba semiztek ki akiket bíróság elé rángatak mert kelet a földjük nekik vagy a barátoknak Az önkormányokhoz úgy jártak be mint ha haza menének ha kelet településen belül törvényt modositotak ezáltal el lehetleniteték
a gazdát már övéké is lett Azok se jártak jól akik kérésel fordultak hozájúk mert egyik kézzel adtak a másikal duplán vissza vedték Igazi kis királyok és még mindig azok hatalmas vagyonal amit pályázaton kaptak és élik világukat bele röhőgnek az emberek arcsába igen ez a jogállamiság ez a szomorú ők élik világúkat jól élik azok akiken át gázoltak azok meg így jártak

Míg a Jakabok Gáspárok nem lesznek elszámoltatva a vezetöségböl kipenderitve elkobozni amit össze harácsoltak lehet nekik vissza ülni az Mtz zékre

A hodoktól tanulhatnánk mi lenne ha megemelnénk a duna fenék kuszöbét megemelkedne a víz jutna víz a csatornákba

Jó meg jártad kombányolás végleg letudva te már nagyon nem mászol oda fel Egy örők mozgonak egy övön aluli ütés

Előzmény: medikus #14056 hozzászólása


Jó doki mi volt a baj ha nem titok Melyik mentösök vittek be vigyáz magadra jobbulást

Medikus kórházban voltál ki műtött Dr Boda

Azok az agrárkamarai vezetők akik kiálltak és nyíltan az uniót sziták elenne kampányoltak utána bele ülnek az eutól kapót nyugati gépekbe Nem kellene é szólni nekik hogy adják vissza a gépeket mindent vissza ha márt nem jó szerintük mi jogon élvezik mindent vissza

Az agrárkamara Orbán párti nézd meg a kampány videokat akku gyár ukránnozás brüszel tele vannak kis Lázárokal A falugazdások meg a nemzer napszámosai

Hány megye van abol az egyik

Előzmény: szanberg #1618 hozzászólása


Igazad van én nem azokra az emberekre dolgozókra gondoltam akikell napi szinten kapcsolatban vagyunk a kedves elnök úrakra tisztelet a kivételnek mert vannak jók és a gazdákért dolgozók és vannak a negativ oldal a kis királyok a döbrőgík mint a hatalmukal vissza élők mint a milyenk

A agrárkamara egy jó dolog segití a gazdákat de sajnos egyes elnökök vezetők akik az eu s pénzen kapót gépek mellet szígyák az eu-t azok nem a magyart gazdákat támogatják saját zsebre dolgoznak

Tegyetek a gázolajhoz benzint nem lesz gond 100 -hoz 10 litert

Mtz vegyél mert ha marad kormányunk akkor csak az Mtz lesz ha veszít akkor nyugati

Háztáji i sertés kinek lehetne leadni ki vásárol Bács Kunban Solton volt az útolsó felvásárló most van valahol kitudja

Előzmény: mazda 5 #254 hozzászólása


Már az időjárásba is bele szolunk jég kár elháritás

Most már igen kösz de akkor is a mezögazdaságnak reszeltek Az állat tartásnak vége növény termesztés meg nem lesz ami meg egye Lehet hogy parlagon maradnak a földek

Előzmény: Gazdász93 #16 hozzászólása



Eddig is jártak állatszállitók sőt rájuk nagyon szigorú szabályok vannak A vendégmunkások meg most lepték el az országot de szerintem még orvosi elenörzés se végeznek rajtuk

Előzmény: csontii #12 hozzászólása



Mert a gondozók nem vihetik be a virust a ruhájukon ők nem találkozhatnak velük boltban vagy máshol Van baj nem kicsi én is látom és ezt a betegséget nem áll meg sajnos haza vágják a mezőgazdaságot akár milyen húlyének nevezel Te szerinted hogy jött be betegség behozták a madarak vagy a vadak ha ennyire tudós vagy mond már el

Előzmény: Agroporta #10 hozzászólása


Milyen nyomok vadon élő állatok Mert a külföldi vendégmunkás hol él hova megy itt élnek köztünk

Ezért keletek a külföldi vendég munkások köszönet nekik és az ide hozoiknak Én a 133 leg bátrabal kezdeném

Mért kel az állatókat le ölni ki írtani

Ezzel az egész mezögazdaságot padlóra küldik mi ért nem kéne kulföldi munka válalókat alkalmazni

Tegyél fel fügesztet permetezőt

Sőt még jóbban tart is csak nagy hulámot kel hajtani neki

Hát szerintem a gumi fügöny a ludas mert még 10 órás kezdésnél a kukoricsa levél csuhé nyirkos ezért könyeben viszi hátra mert van neki súlya Eljön a délután akkora pile könyüles és a gumi fügönyön alatt nem mén át és levél a léha és ott a csuma és megáll a és töri az elejét Napra forgónál ilyen nincsen mert nehéz és erős a piros kukoricsánál sem mert meg volt dőlve és míkora fel állitota addig a lánc elkapta és vitte be egészbe A sárgánál ot van a rengeteg levél amit visz be és a ládák hijába rázzák nem mén tovább

igen a hajtot tengely a ponyva meg a dob után van egy gumi fügöny

Előzmény: medikus #13692 hozzászólása



Az eleje

Medikus szalma rázóláda szopat mért töri a ládákat bal sélsö kétszer jobb egyszer vagy a ponyva miatt nem engedi az anyagot

Én is gondolóm mert nem viszi a terményt tovább hát majd gyártok rája de lehet hogy hagyom pár hekire minek

Medikus szalma rázó láda kukoricsa betét annak lépcsösnek kel lenni merre kell állni Az enyém nyél forditvan mert a ládák elé esik és nem vagy nehezen viszi tovább forditva meg nem paszolnak a furatók

Még a nyoma sem volt egy órát néztem hogy mi tarcsa ott a csapágyat oda csipetem egy ötös gömb anyagot és kész

A csapágyat egy zéger tarcsa az nekem nincsen hegesztetem oda egy karikát így nem tudja a csapágyat kinyomni

Medikus olyan bajság van hogy az asztalban lévő csiga egy oldalba jár hajtás felöl lehet hézagolni

Hát igen kell lesz tartalék ha beszarik akkor le és másik fel itt az át szerelést leröviteni föleg a motroknál az olaj teknö agaszt nem tudom hugy fér el a szalma rázonál nem e dugulást okoz az adagoló nem anyira gond

Köszörülik a fő tengely mert a ketes hajtókar csapágyas és keresek egy csere motrótt mert áll az aratás csere motoral meg kész lenne két három napot kelene kibirni most aratásban egy órát ment javitás több hét

Előzmény: medikus #13561 hozzászólása



Ha megunom akkor igen de sajna nincsen más nekem nem adnak új kombánjt mis másnak

Ki hogyan szerelt be ifa teher motort a kombájn ra kivágta a felső lemezt hogy be férjen az olaj dekni a teher autó adagoló hogy dolgozik a kombánjba jól tarcsa a fordulatot

Előzmény: Berente Antal #13546 hozzászólása



Te azt csak gondolód főleg az adagoló

Akkor csak kombájn motort lehet bele rakni

Menyivel más a teher autó motor és a kombájn motor mit kel át alakitani kombájnra szerelik az ifa motort

medikus ma jártam a faludba tik is meg indultatók egy sampo kombányt láttam egy piros 14 es a szeny víz telep körül dolgozót

Előzmény: medikus #13506 hozzászólása



Egy 80x100 as zárt szelvény nem 2 es vastag meg bírja maradt répa szedő tartály emelő munka henger elég hosszujak egy bitót és kész mindig kel valamit alkotni Bezzeg a nagyok el vannak a klimás új gépükel ami ért a körmük se kopót

Előzmény: medikus #13504 hozzászólása



lesz tartalék motor az tuti hogy most azonnal azt még nem tudom de már ó idén nem arat búzát az tuti Ma reggel neki álltam és az első henger állványt levetem és látni a hibát hátha reggel lesz egy rövid pihenöjük a markolosnak és leveszi föntről a motort De már látom hogy kell gyártani egy darut az mtz re mert a mottór csere egy napos dolog és mehet a gép

Meg van a baj hajtókar csapágy most már csak lekel csalogatni föntről hogy menyire mart bele a főtengelybe az kérdés

Előzmény: medikus #13486 hozzászólása



Mert már elegem van a szerelésből

Előzmény: Gepi #13479 hozzászólása



Azért Tata mert azt a motor már berakható és jár a bontós meg kitudja hogy milyen

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Bóna Szabolcs: bővülhetnek az aszálykárok enyhítését szolgáló támogatások
Bóna Szabolcs: bővülhetnek az aszálykárok enyhítését szolgáló támogatások
Az aszály, a vízmegtartás és az afrikai sertéspestis egyszerre jelent kihívást a...
Átalakítja a gombapiacot a fogyasztói szokások változása
Átalakítja a gombapiacot a fogyasztói szokások változása
Nőtt a gombatermelés Franciaországban, és a kereslet is erős maradt. Az ágazat...
Agricom 200cmes kalapácsos szárzuzó
Agricom 200cmes kalapácsos szárzuzó

1.299.999 Ft

Cseresznyét vásárolunk
Cseresznyét vásárolunk

300 Ft

Tritikálé törtszem
Tritikálé törtszem

4 Ft

MTZ motor
MTZ motor

900 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]