Érdekes most jogállamiság hadoválás mond azoknak a gazdák szemébe akiket megemlitetem fáj az ígaság nem akartok róla tudni mert egyes agrárkamarai megyei vezető szentek igen vannak tiszteséges rendes a gazdákért dolgozó vezető de sajnos a milyen hírű se ilyen Hál istenek a tisza nyert mert ha maradtak volna akkor már az én földemet is oda csapta volna az övéhez már az idei aratás már övé lenne És ez a jogállamiság adig csavarjátok míg az ilyen emberekből mártírt csináltok
Milyen jogállamiságról beszélsz ezeknek akik gazdákat taszitotak nyomorba semiztek ki akiket bíróság elé rángatak mert kelet a földjük nekik vagy a barátoknak Az önkormányokhoz úgy jártak be mint ha haza menének ha kelet településen belül törvényt modositotak ezáltal el lehetleniteték
a gazdát már övéké is lett Azok se jártak jól akik kérésel fordultak hozájúk mert egyik kézzel adtak a másikal duplán vissza vedték Igazi kis királyok és még mindig azok hatalmas vagyonal amit pályázaton kaptak és élik világukat bele röhőgnek az emberek arcsába igen ez a jogállamiság ez a szomorú ők élik világúkat jól élik azok akiken át gázoltak azok meg így jártak
Azok az agrárkamarai vezetők akik kiálltak és nyíltan az uniót sziták elenne kampányoltak utána bele ülnek az eutól kapót nyugati gépekbe Nem kellene é szólni nekik hogy adják vissza a gépeket mindent vissza ha márt nem jó szerintük mi jogon élvezik mindent vissza
Igazad van én nem azokra az emberekre dolgozókra gondoltam akikell napi szinten kapcsolatban vagyunk a kedves elnök úrakra tisztelet a kivételnek mert vannak jók és a gazdákért dolgozók és vannak a negativ oldal a kis királyok a döbrőgík mint a hatalmukal vissza élők mint a milyenk
A agrárkamara egy jó dolog segití a gazdákat de sajnos egyes elnökök vezetők akik az eu s pénzen kapót gépek mellet szígyák az eu-t azok nem a magyart gazdákat támogatják saját zsebre dolgoznak
Most már igen kösz de akkor is a mezögazdaságnak reszeltek Az állat tartásnak vége növény termesztés meg nem lesz ami meg egye Lehet hogy parlagon maradnak a földek
Eddig is jártak állatszállitók sőt rájuk nagyon szigorú szabályok vannak A vendégmunkások meg most lepték el az országot de szerintem még orvosi elenörzés se végeznek rajtuk
Mert a gondozók nem vihetik be a virust a ruhájukon ők nem találkozhatnak velük boltban vagy máshol Van baj nem kicsi én is látom és ezt a betegséget nem áll meg sajnos haza vágják a mezőgazdaságot akár milyen húlyének nevezel Te szerinted hogy jött be betegség behozták a madarak vagy a vadak ha ennyire tudós vagy mond már el
Hát szerintem a gumi fügöny a ludas mert még 10 órás kezdésnél a kukoricsa levél csuhé nyirkos ezért könyeben viszi hátra mert van neki súlya Eljön a délután akkora pile könyüles és a gumi fügönyön alatt nem mén át és levél a léha és ott a csuma és megáll a és töri az elejét Napra forgónál ilyen nincsen mert nehéz és erős a piros kukoricsánál sem mert meg volt dőlve és míkora fel állitota addig a lánc elkapta és vitte be egészbe A sárgánál ot van a rengeteg levél amit visz be és a ládák hijába rázzák nem mén tovább
Medikus szalma rázó láda kukoricsa betét annak lépcsösnek kel lenni merre kell állni Az enyém nyél forditvan mert a ládák elé esik és nem vagy nehezen viszi tovább forditva meg nem paszolnak a furatók
Hát igen kell lesz tartalék ha beszarik akkor le és másik fel itt az át szerelést leröviteni föleg a motroknál az olaj teknö agaszt nem tudom hugy fér el a szalma rázonál nem e dugulást okoz az adagoló nem anyira gond
Köszörülik a fő tengely mert a ketes hajtókar csapágyas és keresek egy csere motrótt mert áll az aratás csere motoral meg kész lenne két három napot kelene kibirni most aratásban egy órát ment javitás több hét
Ki hogyan szerelt be ifa teher motort a kombájn ra kivágta a felső lemezt hogy be férjen az olaj dekni a teher autó adagoló hogy dolgozik a kombánjba jól tarcsa a fordulatot
Egy 80x100 as zárt szelvény nem 2 es vastag meg bírja maradt répa szedő tartály emelő munka henger elég hosszujak egy bitót és kész mindig kel valamit alkotni Bezzeg a nagyok el vannak a klimás új gépükel ami ért a körmük se kopót
lesz tartalék motor az tuti hogy most azonnal azt még nem tudom de már ó idén nem arat búzát az tuti Ma reggel neki álltam és az első henger állványt levetem és látni a hibát hátha reggel lesz egy rövid pihenöjük a markolosnak és leveszi föntről a motort De már látom hogy kell gyártani egy darut az mtz re mert a mottór csere egy napos dolog és mehet a gép
Előzmény: Igazi Földönfutó #1730 hozzászólása
Most már a Tisza azt hogy nem érted nem egy oldalon vagyunk ezért te őt véded hogy miért legyen a mi titkunk
Előzmény: Praetor #1728 hozzászólása
Érdekes most jogállamiság hadoválás mond azoknak a gazdák szemébe akiket megemlitetem fáj az ígaság nem akartok róla tudni mert egyes agrárkamarai megyei vezető szentek igen vannak tiszteséges rendes a gazdákért dolgozó vezető de sajnos a milyen hírű se ilyen Hál istenek a tisza nyert mert ha maradtak volna akkor már az én földemet is oda csapta volna az övéhez már az idei aratás már övé lenne És ez a jogállamiság adig csavarjátok míg az ilyen emberekből mártírt csináltok
Előzmény: Praetor #1725 hozzászólása
Melyik részével nem értesz egyet mi bán amit le írtam ez mind igaz ezt látom tapasztalóm ez a falóság na jó éjt
Előzmény: Praetor #1725 hozzászólása
De 24 ben volta és most értem haza és meg írom gondolataimat lefekvés előtt mert utána még vadabakat írok
Előzmény: Praetor #1709 hozzászólása
Milyen jogállamiságról beszélsz ezeknek akik gazdákat taszitotak nyomorba semiztek ki akiket bíróság elé rángatak mert kelet a földjük nekik vagy a barátoknak Az önkormányokhoz úgy jártak be mint ha haza menének ha kelet településen belül törvényt modositotak ezáltal el lehetleniteték
a gazdát már övéké is lett Azok se jártak jól akik kérésel fordultak hozájúk mert egyik kézzel adtak a másikal duplán vissza vedték Igazi kis királyok és még mindig azok hatalmas vagyonal amit pályázaton kaptak és élik világukat bele röhőgnek az emberek arcsába igen ez a jogállamiság ez a szomorú ők élik világúkat jól élik azok akiken át gázoltak azok meg így jártak
Míg a Jakabok Gáspárok nem lesznek elszámoltatva a vezetöségböl kipenderitve elkobozni amit össze harácsoltak lehet nekik vissza ülni az Mtz zékre
A hodoktól tanulhatnánk mi lenne ha megemelnénk a duna fenék kuszöbét megemelkedne a víz jutna víz a csatornákba
Jó meg jártad kombányolás végleg letudva te már nagyon nem mászol oda fel Egy örők mozgonak egy övön aluli ütés
Előzmény: medikus #14056 hozzászólása
Jó doki mi volt a baj ha nem titok Melyik mentösök vittek be vigyáz magadra jobbulást
Medikus kórházban voltál ki műtött Dr Boda
Azok az agrárkamarai vezetők akik kiálltak és nyíltan az uniót sziták elenne kampányoltak utána bele ülnek az eutól kapót nyugati gépekbe Nem kellene é szólni nekik hogy adják vissza a gépeket mindent vissza ha márt nem jó szerintük mi jogon élvezik mindent vissza
Az agrárkamara Orbán párti nézd meg a kampány videokat akku gyár ukránnozás brüszel tele vannak kis Lázárokal A falugazdások meg a nemzer napszámosai
Hány megye van abol az egyik
Előzmény: szanberg #1618 hozzászólása
Igazad van én nem azokra az emberekre dolgozókra gondoltam akikell napi szinten kapcsolatban vagyunk a kedves elnök úrakra tisztelet a kivételnek mert vannak jók és a gazdákért dolgozók és vannak a negativ oldal a kis királyok a döbrőgík mint a hatalmukal vissza élők mint a milyenk
A agrárkamara egy jó dolog segití a gazdákat de sajnos egyes elnökök vezetők akik az eu s pénzen kapót gépek mellet szígyák az eu-t azok nem a magyart gazdákat támogatják saját zsebre dolgoznak
Tegyetek a gázolajhoz benzint nem lesz gond 100 -hoz 10 litert
Mtz vegyél mert ha marad kormányunk akkor csak az Mtz lesz ha veszít akkor nyugati
Háztáji i sertés kinek lehetne leadni ki vásárol Bács Kunban Solton volt az útolsó felvásárló most van valahol kitudja
Előzmény: mazda 5 #254 hozzászólása
Már az időjárásba is bele szolunk jég kár elháritás
Most már igen kösz de akkor is a mezögazdaságnak reszeltek Az állat tartásnak vége növény termesztés meg nem lesz ami meg egye Lehet hogy parlagon maradnak a földek
Előzmény: Gazdász93 #16 hozzászólása
Eddig is jártak állatszállitók sőt rájuk nagyon szigorú szabályok vannak A vendégmunkások meg most lepték el az országot de szerintem még orvosi elenörzés se végeznek rajtuk
Előzmény: csontii #12 hozzászólása
Mert a gondozók nem vihetik be a virust a ruhájukon ők nem találkozhatnak velük boltban vagy máshol Van baj nem kicsi én is látom és ezt a betegséget nem áll meg sajnos haza vágják a mezőgazdaságot akár milyen húlyének nevezel Te szerinted hogy jött be betegség behozták a madarak vagy a vadak ha ennyire tudós vagy mond már el
Előzmény: Agroporta #10 hozzászólása
Milyen nyomok vadon élő állatok Mert a külföldi vendégmunkás hol él hova megy itt élnek köztünk
Ezért keletek a külföldi vendég munkások köszönet nekik és az ide hozoiknak Én a 133 leg bátrabal kezdeném
Mért kel az állatókat le ölni ki írtani
Ezzel az egész mezögazdaságot padlóra küldik mi ért nem kéne kulföldi munka válalókat alkalmazni
Tegyél fel fügesztet permetezőt
Sőt még jóbban tart is csak nagy hulámot kel hajtani neki
Hát szerintem a gumi fügöny a ludas mert még 10 órás kezdésnél a kukoricsa levél csuhé nyirkos ezért könyeben viszi hátra mert van neki súlya Eljön a délután akkora pile könyüles és a gumi fügönyön alatt nem mén át és levél a léha és ott a csuma és megáll a és töri az elejét Napra forgónál ilyen nincsen mert nehéz és erős a piros kukoricsánál sem mert meg volt dőlve és míkora fel állitota addig a lánc elkapta és vitte be egészbe A sárgánál ot van a rengeteg levél amit visz be és a ládák hijába rázzák nem mén tovább
igen a hajtot tengely a ponyva meg a dob után van egy gumi fügöny
Előzmény: medikus #13692 hozzászólása
Az eleje
Medikus szalma rázóláda szopat mért töri a ládákat bal sélsö kétszer jobb egyszer vagy a ponyva miatt nem engedi az anyagot
Én is gondolóm mert nem viszi a terményt tovább hát majd gyártok rája de lehet hogy hagyom pár hekire minek
Medikus szalma rázó láda kukoricsa betét annak lépcsösnek kel lenni merre kell állni Az enyém nyél forditvan mert a ládák elé esik és nem vagy nehezen viszi tovább forditva meg nem paszolnak a furatók
Még a nyoma sem volt egy órát néztem hogy mi tarcsa ott a csapágyat oda csipetem egy ötös gömb anyagot és kész
A csapágyat egy zéger tarcsa az nekem nincsen hegesztetem oda egy karikát így nem tudja a csapágyat kinyomni
Medikus olyan bajság van hogy az asztalban lévő csiga egy oldalba jár hajtás felöl lehet hézagolni
Hát igen kell lesz tartalék ha beszarik akkor le és másik fel itt az át szerelést leröviteni föleg a motroknál az olaj teknö agaszt nem tudom hugy fér el a szalma rázonál nem e dugulást okoz az adagoló nem anyira gond
Köszörülik a fő tengely mert a ketes hajtókar csapágyas és keresek egy csere motrótt mert áll az aratás csere motoral meg kész lenne két három napot kelene kibirni most aratásban egy órát ment javitás több hét
Előzmény: medikus #13561 hozzászólása
Ha megunom akkor igen de sajna nincsen más nekem nem adnak új kombánjt mis másnak
Ki hogyan szerelt be ifa teher motort a kombájn ra kivágta a felső lemezt hogy be férjen az olaj dekni a teher autó adagoló hogy dolgozik a kombánjba jól tarcsa a fordulatot
Előzmény: Berente Antal #13546 hozzászólása
Te azt csak gondolód főleg az adagoló
Akkor csak kombájn motort lehet bele rakni
Menyivel más a teher autó motor és a kombájn motor mit kel át alakitani kombájnra szerelik az ifa motort
medikus ma jártam a faludba tik is meg indultatók egy sampo kombányt láttam egy piros 14 es a szeny víz telep körül dolgozót
Előzmény: medikus #13506 hozzászólása
Egy 80x100 as zárt szelvény nem 2 es vastag meg bírja maradt répa szedő tartály emelő munka henger elég hosszujak egy bitót és kész mindig kel valamit alkotni Bezzeg a nagyok el vannak a klimás új gépükel ami ért a körmük se kopót
Előzmény: medikus #13504 hozzászólása
lesz tartalék motor az tuti hogy most azonnal azt még nem tudom de már ó idén nem arat búzát az tuti Ma reggel neki álltam és az első henger állványt levetem és látni a hibát hátha reggel lesz egy rövid pihenöjük a markolosnak és leveszi föntről a motort De már látom hogy kell gyártani egy darut az mtz re mert a mottór csere egy napos dolog és mehet a gép
Meg van a baj hajtókar csapágy most már csak lekel csalogatni föntről hogy menyire mart bele a főtengelybe az kérdés
Előzmény: medikus #13486 hozzászólása
Mert már elegem van a szerelésből
Előzmény: Gepi #13479 hozzászólása
Azért Tata mert azt a motor már berakható és jár a bontós meg kitudja hogy milyen