Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 352.36 Ft USD 308.45 Ft CHF 381.24 Ft GBP 408.5 Ft

Fórum

T-25/A kistraktor

Létrehozta: Vendég , 2008-01-03 15:15:08

Kedvencekhez Segítség
25351 hozzászólás
#5901 Koppány vezér
2010-11-01 18:41:37

Válasz #5899. hozzászólásra
Tudom,hogy nem az szabályozza.
A trutyi olajjal eldugulva 4.5 volt vaz olajnyomás.
Kipucolva 3.

Nincs profilkép
#5900 t-25 mester
2010-11-01 18:41:10

nah holnap leszedjük (megpróbáljuk a kukit) kiv leszek rá 5 hektárnyit szedünk le!!!smile lolsmile tonguepsmile lolsmile lol

#5899 jancsika
2010-11-01 18:40:41

Válasz #5898. hozzászólásra

Én meg veszek még egy vlagyit...

#5898 jancsika
2010-11-01 18:39:43

Válasz #5897. hozzászólásra

Halálosan..Holnap van halottaknapja nem???

#5897 jancsika
2010-11-01 18:39:09

Válasz #5891. hozzászólásra

Pedig nem annak kéne szabályoznija az olajnyomást..Én is most kipucoltam..Kb három leállításig halottam hogy forog..Most már megint nem forog..Szar..

Nincs profilkép
#5896 t-25 mester
2010-11-01 18:38:38

lehet hogy inkább akkor veszek mellé egy mtz-82 töt
smile tonguepsmile tonguepsmile lolsmile lolsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile w00tsmile w00tsmile w00tsmile w00tsmile w00tsmile w00tsmile w00tsmile w00tsmile tonguepsmile tonguepsmile tonguepsmile tonguepsmile tonguepsmile cool

#5895 Koppány vezér
2010-11-01 18:37:47

Válasz #5894. hozzászólásra
Kérdésed komoly János?
smile biggrin

Nincs profilkép
#5894 t-25 mester
2010-11-01 18:37:10

mit nem holnap kell???smile thumbupcoolsmile coolsmile devilsmile biggrin

#5893 Koppány vezér
2010-11-01 18:36:43

Válasz #5893. hozzászólásra
Nekünk is van MTZ-nk,de könnyű lóti-futi munkákra ott a Vlagyi,az Mtz-hez képest meg alíg eszik valamit.
smile biggrin

#5892 jancsika
2010-11-01 18:35:33

Válasz #5882. hozzászólásra

Ezt nem holnap kell???

Nincs profilkép
#5891 t-25 mester
2010-11-01 18:25:58

szántásra pótkocsizásra fa hordásra néha meg amikor a cégnél a magtárban ide oda kell pakolni a csöveket futó szalagot akkor szoktam használni de mondom van már melette egy mtz 550e 80 as motorral de még így is kicsi mire lenne érdemes lecserélni????

#5889 Koppány vezér
2010-11-01 18:22:37

Mikor megvettem a Vlagyit,majd eltörte a mutatót az olajnyomásmérőben.
Aztán lecseréltem,kipucoltam a centrifugálszűrőt,és akkor derült ki,hogy az 1ik fuvóka totál el volt dugulva.
Kipucoltam,azóta nem megy 3 fölé.smile biggrin

Nincs profilkép
#5888 t-25 mester
2010-11-01 18:20:55

nemtudom lehet hogy csak én gondolom hogy rossze ez az ötlet de elkéne adni a vlagyit mert már egy kicsit kisseb de nemnagyon tudom h milyent talán mtz kinek mi a véleménye gondoltam lgw re is!!!???smile scaredsmile helpsmiliesmile helpsmiliesmile helpsmiliesmile helpsmiliesmile helpsmiliesmile helpsmiliesmile helpsmiliesmile bansmile bansmile bansmile bansmile bansmile bansmile bansmile bansmile bansmile bansmile ban

Nincs profilkép
#5887 t-25 mester
2010-11-01 18:18:24

ez nagyon furcsa jelenség xd talán lenne egy ötletem az hogy amikor a trutyi volt benne akkor az talán eltömítette lecserélted kifolyott és mostpedig ez az új átenged!!!??? talán nem biztos ilyennel még nem találkoztamsmile biggrinsmile blushsmile blushsmile blushsmile devilsmile devilsmile coolsmile thumbupcoolsmile flowers

#5886 Koppány vezér
2010-11-01 18:17:35

Válasz #5887. hozzászólásra
15W-40W olajat használok én is.
Kis kartergáz van nekem is...de a kutyát nem érdekli.
smile biggrin
Hol vetted Pátkán?

#5885 Gyakovácz Balázs
2010-11-01 17:41:45

Megvettem a motort a vlagyihoz. Már ki is cseréltem , csak néhány apróság van hátra. Ti milyen minőségű olajat használtok, mert amikor kipróbáltuk az "új" mocit valami ezeréves trutyi volt benn, de volt faszán olajnyomása is, melegen sem volt kartelgáz. Lecseréltem benn 15w40-re, az olajnyomás még mindig fasza, de megjelent a kartelgáz. smile confused

Nincs profilkép
#5884 arm
2010-11-01 17:37:28

http://kistraktor.lapunk.hu/smile aikido

Nincs profilkép
#5883 arm
2010-11-01 17:36:34

http://kistraktor.lapunk.hu/

Nincs profilkép
#5882 robix
2010-11-01 17:16:35

a aszaros bilentyuzetem is elenem van ma..................MEGTETEM VOLNA,megmielot felhivnato a figyelmemet ra

Nincs profilkép
#5881 robix
2010-11-01 17:15:13

Válasz #5882. hozzászólásra

vegul is igazad van,de nem hinnem hogy kegyelet sertes let volna felhivnod,en forditot esetbe megettem volna.........

#5880 Koppány vezér
2010-11-01 17:05:28

Válasz #5881. hozzászólásra
Cimbora...Mindenszentek van ma,én nem hívok fel senkit,hisz ilyenkor az ember az őseire emlékszik,és gyertyát gyújt.
Tedd te is ezt,holnap meg írj 1 mailt az emberednek.

Nincs profilkép
#5879 robix
2010-11-01 16:59:24

azert enyien nem kelet volna tolongjatoksmile cryingsmile cryingsmile cryingsmile crying

Nincs profilkép
#5878 robix
2010-11-01 16:13:23

http://www.agroinform.com/aprohirdetes/Klado-talajmaro/20101012-749036/

Nincs profilkép
#5877 robix
2010-11-01 16:13:14

felhivna valaki akedvemert ezta szamot es megkerdezne e nekem hogy menyi enek az utolso ara???/

#5876 Koppány vezér
2010-11-01 12:03:51

Válasz #5868. hozzászólásra
Van ilyen színű csipkés bugyi,mint a lentebb említett vezeték színe,de semmi barna csík+ rózsaszín+mittudom én.....sima fekete.smile biggrin
Csak a kürt testelése semmi más.

Nincs profilkép
#5875 adavid
2010-11-01 09:43:30

oké köszike erőre

Nincs profilkép
#5874 t-25 mester
2010-11-01 07:35:27

emlékszel dávid én nemrégen irtam h talán meg van de sajnos nincsen meg ugyhogy sorry de itt valakit láttam h ilyennel furikázik megkérdem tőle aztán ha érdekel megnézheted jó?!smile thumbupcoolsmile coolsmile cursingsmile cursingsmile censored

Nincs profilkép
#5873 adavid
2010-11-01 07:12:09

sziasztok azt szeretném meg kérdezni hogy nekem van egy gyári AP250 pótkocsim a traktorhoz és szeretnék rá magasítót csinálni valakinek nincsen meg az eredeti magasítója hogy le koppintsam??
előre is köszönöm
Üdv Dávid

Nincs profilkép
#5872 robix
2010-11-01 06:13:24

http://www.kistraktorhaz.hu/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=468&category_id=101&option=com_virtuemart&Itemid=2&lang=hu

Nincs profilkép
#5871 robix
2010-11-01 05:53:44

nezetek mar meg a teljesitmeny igenyet...........smile scaredsmile scaredsmile scaredsmile cryingsmile cryingsmile cryingsmile cryinglengyel is kisebb is mint 160 hogy is van ez?(:(::(

#5870 jancsika
2010-10-31 20:35:56

Válasz #5870. hozzászólásra

Igen..Vonalkóddal..smile biggrin

#5869 jancsika
2010-10-31 20:35:33

Válasz #5869. hozzászólásra

Én már mindenbe bugyit látok..

#5867 Alex
2010-10-31 20:33:32

Válasz #5868. hozzászólásra

Attól függ milyen színű az a bugyi...smile loveyesmile tongue

#5866 jancsika
2010-10-31 20:31:07

Válasz #5866. hozzászólásra

Ha jólemléxem egy bugyiszínű kábel..smile biggrin

#5865 jancsika
2010-10-31 20:30:19

Válasz #5865. hozzászólásra

Ja...smile biggrinHugi biztos nem utasítaná vissza a forró ölelésem miután kikászálódna a vízből!!

#5864 Koppány vezér
2010-10-31 20:29:03

Válasz #5863. hozzászólásra
Dudával nem volt gond....szól rendesen.
4 csavar az egész,holnap megnézem.

#5863 Koppány vezér
2010-10-31 20:26:52

Válasz #5860. hozzászólásra
Nyár+fűz nó akác.
A gomba konyha,a hugi + akciókész lesz mire leúszik hozzád a Dunán.

#5862 jancsika
2010-10-31 20:24:48

Válasz #5863. hozzászólásra

No látod ezt sosem néztem!!!De valami testel ott az tuti!!!

#5861 Alex
2010-10-31 20:23:09

Válasz #5847. hozzászólásra

Ha jól emlékszem csak a hangjelző kürt kapcsolója kap testet a kormányoszlopról, az indítókapcsoló nem.

#5860 jancsika
2010-10-31 20:11:29

Válasz #5861. hozzászólásra

Bár az nekem csak előnyömre válik...........smile tonguep

#5859 jancsika
2010-10-31 20:10:57

Válasz #5859. hozzászólásra

Hát gombának ideális a víz hőmérséklete...De huginak nem megy tőle össze..???

#5858 jancsika
2010-10-31 20:09:53

Válasz #5858. hozzászólásra

Főleg ha akác..És nem szigeti!!!smile biggrin

#5856 Koppány vezér
2010-10-31 20:07:04

Válasz #5856. hozzászólásra
Múlt héten voltunk kint motorral "terepszemlén".
1 tarvágás van,kb 3ha...de idén több nem is lessz,csak kertgyérítések.
Kedden kell hívnom újra a "főerdészurat" mit tud adni.
Csemetekertgyérítés nem rossz meló,pont a Vlagyiknak való...bujkálni a keskeny sorok között.
smile biggrin

#5855 jancsika
2010-10-31 20:03:09

Válasz #5855. hozzászólásra

Nincsmit..Egy hugi meg egy kosárka gomba!!!smile biggrin

#5854 jancsika
2010-10-31 20:01:44

Válasz #5851. hozzászólásra

Vazze ma voltam az erdőbe fáthordani...Isteni!!!Te voltál már???Majdnem befolyik a fülkébe az iszap..Na ott vlagyival nem kell elmenni..Így is egymást huzigáltuk mtzvel..

#5853 Koppány vezér
2010-10-31 19:59:57

Válasz #5852. hozzászólásra
Bakker...holnap megnézem!
Köszi cimbi.
smile thumbupcool

#5852 Alex
2010-10-31 19:59:45

Válasz #5849. hozzászólásra

A múltkor én is kiporszívóztam miután elkövettem rajta egy hangszigetelést.smile biggrinsmile lolsmile lolsmile lol

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Csökken a tejtermelés, emelkedik az olasz ár
Csökken a tejtermelés, emelkedik az olasz ár
Lassú enyhülés jelei látszanak a tejpiacon, de az árak annyira a gödörben...
Olyan célt tűzött ki az EU, amivel a repce még sokáig sztár marad
Olyan célt tűzött ki az EU, amivel a repce még sokáig sztár marad
Hiába a használt olajokat, zsírokat előnyben részesítő uniós energiapolitika, a...
Akciós új alumínium oldalfalas utánfutó rácsos magasítóval most bruttó 508.000 Ft - akár országos kiszállítással
Akciós új alumínium oldalfalas utánfutó...

508.000 Ft

Akciós új fekete utánfutó rácsos magasítóval most bruttó 488.000 Ft - akár országos kiszállítással
Akciós új fekete utánfutó rácsos...

488.000 Ft

Készletről elérhető - új akciós Böckmann lószállító utánfutó (2 lovas) - bruttó 4.190.000 Ft
Készletről elérhető - új akciós Böckmann...

4.190.000 Ft

MTZ 550
MTZ 550

1.600.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]