Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.36 Ft USD 311.43 Ft CHF 384.91 Ft GBP 411.02 Ft

Fórum

Bss-pótkocsik

Létrehozta: Jani X , 2008-08-28 21:58:16

Kedvencekhez Segítség
501 hozzászólás
Nincs profilkép
#301 joti
2019-07-08 20:39:08

Szép estét milyen felnit tudok felrakni dupla kerekesre hogy szimpla legyen.

#299 csoppika
2019-07-08 20:06:52

Válasz csoppika #298. hozzászólásáraA festekgyártó szerinti vörös...smile sweatdrop

#298 csoppika
2019-07-07 22:11:13

Válasz csoppika #297. hozzászólásáraSOS-be bejlagoltunk... Nem szép, de legalább ronda...

#297 csoppika
2019-07-06 19:36:00

Válasz R Sándor #295. hozzászólásáraAz a baj, hogy se műhelyem se lufasz... Még egyenes betonplacc sincsen...

#296 csoppika
2019-07-06 19:35:20

Válasz R Sándor #295. hozzászólásáraNekem csak coval megy...ezzal meg minden "hülye" tud...smile laugh
Vettem invertert is. De valahogy a könnyített ívgyújtassal se megy.

Nincs profilkép
#295 R Sándor
2019-07-06 19:14:09

Válasz csoppika #293. hozzászólására Nekem nem haver hegeszt , és azért írtam ezt mert én így jártam hogy nem volt aki meg hegessze tehát magad uram ha szolgád nincsen alapon rákényszerültem , nem ördöngősség ívvel hegeszteni még függőlegesen sem. Amúgy semmilyen papírom nincs hegesztésről . Egyébként megértettem amit írtál.

#293 csoppika
2019-07-06 18:49:24

Válasz R Sándor #291. hozzászólásáraArra nem gondolsz, hogy hosszú távon annyira nincs is kedvem?
Megcsináltam 12 éve a CO hegesztő betanított papírt. Vettem 270-es gépet is. Ment is akkor amennyire. De jött a válság, és a kinézett kft-s hely(ahol haver is megtanult hegeszteni a tanfolyam után) kiürült. Így a külföldi meló terv kútba esett. Itthon meg semmi kedvem nem volt havi 170ért a gázt füstöt szaglászni... (alut is hegesztgettem awival a régi cégemnél 3 hónapig, de hála isten kigolyóztak onnan...már lehet kipotyogtak volna a fogaim)
Mondjuk sose leszek elég profi meg főleg elég gyors az ilyen normás hegesztési munkákhoz... Ez van...
Amúgy meg az itteni "megszereltem, meghegesztettem" stb kijelentések mögött, mint kiderült sokszor nem a beíró áll, hanem a szerelője szerel, meg a haver hegeszt...

#292 Tomi81
2019-07-06 18:27:56

Válasz csoppika #290. hozzászólásáraAzt hittem te csináltad.
Nem hiszem hogy annyira erősebbre kellene az alja. Most neked négy helyen fogja, rendes alul nyilós meg hat vagy nyolc (csak tipp, sose számoltam). Csak kevesebb erő jut egy fülre.
De majd meglátod így hogy válik be.

Nincs profilkép
#291 R Sándor
2019-07-06 18:27:19

Válasz csoppika #290. hozzászólására Ha más fog hegeszteni akkor te sohasem fogod megtanulni . Van egy vicc hogy sétál egy fószer hegedűvel a hóna alatt , megkérdez egy járókelőt: Uram hogyan jutok el az operába?? / válasz/ : GYAKOROLJON SOKAT GYAKOROLJON!!!!

#290 csoppika
2019-07-06 18:19:14

Válasz Tomi81 #286. hozzászólásáraJa és amúgy az utolsó pillanatban találtam hegesztő emberkét. Ugyanis nem én csináltam(csak mint asszisztens)...
Ugyanis amit én hegesztek, arra csak más életét merném rábízni...smile blushingsmile biggrinsmile sweatdropsmile oops

#289 csoppika
2019-07-06 18:15:42

Válasz Tomi81 #286. hozzászólásáraAhhoz a rendszerhez más (meg erősebb) takaró profil kell oldalra...

#287 csoppika
2019-07-06 18:13:51

Válasz Tomi81 #286. hozzászólására'x volt szerencsém HW6011-hez, amin 80cm fliegl oldalak voltak. Alul nyílós, ott 1 retesz volt középen. Annyi, hogy talán vastagabb anyag volt 1-2mm-el. Meg olyan láncszem szerű volt a "fészek", itt u vas féle, 40mm hosszan. Lehet amiatt be fog szorulni... Bízom benne, hogy vágóval kijön. Ha nem, a B terv: Másik oldal lenyit, aztán csak bírok ezzel is...smile lolsmile lolsmile lol
('mer ugye a billentő fülben 1000+ éve benne vannak a nem gyári csavarok(sajna nem rozsdamentesből)

#286 Tomi81
2019-07-06 18:09:06

Válasz csoppika #284. hozzászólásáraÉs azt ki fogod tudni nyitni ha tele a pót?
Szerintem jobban jársz, ha megcsinálod úgy ahogy a gyári kocsikon van. Nem olyan bonyolult, jobban tart, kinyitni is könnyebb lesz.

#285 csoppika
2019-07-06 18:06:43

Válasz Tomi81 #283. hozzászólásáraKérdés, hogy terhelés alatt ki tudom-e ütni...
Meg valahogy a reteszek "nyírási" rését le kell redukálnom. Görbe a plató, alul középen vagy 15(a másik felén 20)mm-re szélesedik a rés...smile sweatdrop
Nem volt kedvem(meg idő meg pénz, főleg idő) szétvágni(levágni) az alsó zsanéroknál a hengerelt L szelvényt. Olajemelővel baszott hajolni. Tartják a segédalváz nyúlványok kb...

#284 csoppika
2019-07-06 18:01:13

Válasz Tomi81 #283. hozzászólásáraHegyezd a szemedsmile w00t, van 2 "disznóól ajtó" retesz is... Vagy így is kevés?

#283 Tomi81
2019-07-06 17:50:19

Válasz csoppika #282. hozzászólásáraSzerintem az alul nyilónál kevés lesz a két zár

#282 csoppika
2019-07-06 16:27:41

Nagyjából elkészült...

#281 csoppika
2019-05-09 11:43:38

Srácok. 5méteres pótkocsi oldalakhoz milyen vastag trapézlemez kellene? Milyen bordázattal?

Nincs profilkép
#280 Ares 826
2017-09-23 17:56:31

Válasz Ragó Balázs #276. hozzászólásáraEz Rába hidas BSS ilyen van nekem is! Ebben olaj van a kerékagyban!smile blink

Nincs profilkép
#279 Sk Laci
2017-09-23 13:55:15

Válasz Ragó Balázs #276. hozzászólásáraKár hogy nincsen az egész kocsiról kép. De a futómü, rugók és a fék elhelyezkedése szerint BSS 16.12 PS2 pótkocsira tipelek.

Nincs profilkép
#278 lorant90
2017-09-23 07:37:28

Válasz Ragó Balázs #276. hozzászólásáraFelenk ezt csak 12t nak hivjuk ,balonkerekes vagy dupla kerekes??

#277 csoppika
2017-09-22 22:21:04

Válasz Ragó Balázs #276. hozzászólásáraTeee... Kicsit panorámásabb fotó nincs??? A s@ggembe fotózok, arról se állapolítod meg, hogy micsoda...(ez kicsit erős...de ittamsmile oops)

Nincs profilkép
#276 Ragó Balázs
2017-09-22 22:12:43

Válasz csoppika #273. hozzászólásáraIlyen a fék kulcs rajta és a vonorúd is így kapcsolódik az eddig latottaknál màshogy volt megoldva

#275 csoppika
2017-09-18 09:04:17

Válasz lorant90 #274. hozzászólásáraDDR-es híddal gyárilag/maszek szerelt hidas a téma..

Nincs profilkép
#274 lorant90
2017-09-18 06:32:01

Válasz csoppika #273. hozzászólásáraRaba hidas dupla kerekesrol van szoo ???

#273 csoppika
2017-09-17 22:28:39

Válasz Ragó Balázs #267. hozzászólásáraA kocsiról komplettó kéne a kép...

Nincs profilkép
#272 Ares 826
2017-09-17 22:08:33

Válasz rsandor #271. hozzászólásáraVan Rába hidas nekem is van olyan!

Nincs profilkép
#271 rsandor
2017-09-17 20:20:24

Válasz Claastra. #270. hozzászólásáraIlyet se láttam /Hallottam/ még,smile confused azt hittem hogy max rába hidas van még a gyárin kívül.Erre mondják mindig tanul az ember. Én kérek elnézést.smile sweatdrop

Nincs profilkép
#270 Claastra.
2017-09-17 19:12:12

Válasz rsandor #269. hozzászólásáraSándorom ,azt írta ,hogy a hídon találta a tipustáblát ami a hídé,rába hidas is volt,lehet ezt éppen Hw hiddal szerelték

Nincs profilkép
#269 rsandor
2017-09-17 15:08:17

Válasz Ragó Balázs #267. hozzászólására Biztos vagy benne hogy ez bss ? smile winksmile winksmile confused

Nincs profilkép
#268 Sk Laci
2017-09-17 15:05:02

Válasz csoppika #265. hozzászólásáraOtt lehet töb mindent venni. Multkor gúnyból egy társalgási oldalon azt írták a szlovák védelmi miniszternek, hogy a katonaságtól eltünt töb ezer géppuska töltényt viszavásárolhatja a hadsereg a bazos oldalról, hogy üljön a raktárkészlet.
De viszetérve a valósághoz, ott tényleg sok mindent meg lehet veni.

#266 csoppika
2017-09-16 08:06:24

Válasz Ragó Balázs #262. hozzászólásáraA kép feltölt,mikor alul megjelenik kicsiben, ráklikkelsz a "beilleszt"-re..

#265 csoppika
2017-09-16 08:05:25

Válasz Sk Laci #264. hozzászólásáraMajd rendel a bazosról és beleveri magasmile biggrinsmile lolsmile lolsmile lol

Nincs profilkép
#264 Sk Laci
2017-09-16 08:04:05

Válasz Ragó Balázs #261. hozzászólásáraTegyél be pár képet a pótkocsiról, lehet könyeben kapnál választ, mint így látatlanban.
Melékesen az adatok egy kis pléhtáblán vanak beleőtve a pótkocsi korbáján az első jobb sarokban.

Nincs profilkép
#263 Ragó Balázs
2017-09-15 13:25:38

Amelyen ifa felirat van és AS 1000/988as tipus van feltüntetve

Nincs profilkép
#261 Ragó Balázs
2017-09-15 13:23:39

Sziasztok segítséget szeretnék kérni! Vettem egy bss pótkocsit és alktrészekre volna szükségem hozzá de nem találok semmi tipust rajta csak a hatso hidon egy adattáblát. Van itt olyan esetleg aki jobban ért hozzá és segítségét kérhetném. Előre is köszönöm!

#260 csoppika
2017-08-12 14:06:46

Válasz stocklattila #258. hozzászólásáraEurotrade Kisigmánd pl, vagy ples...

#259 csoppika
2017-08-12 14:06:13

Válasz stocklattila #258. hozzászólásáraÚgy rémlene mintha 10 lukas felnije lenne... Lehet vmi régi kamion pótkocsi felni is jó rá... Az új olyan 22-25plusz fa. A gumi az utoljára vágott használt errefele 25kb...

Nincs profilkép
#258 stocklattila
2017-08-12 11:51:23

Szép napot mindenkinek!

Segítséget kérnék, hogy ikerkerekes bss billenős pótkocsit szeretném átszerelni szimpla kamion kerekesre, hol lehet komplett kereket felnivel kapni hozzá, és kell-e mást is módosítani hozzá, és nagyságrendileg milyen költséggel járna.
Válaszokat előre is köszönöm.

#257 Pampalini
2017-08-11 19:58:39

Válasz Sk Laci #256. hozzászólásárategnap reggel mentem volna hozza de elötte este visszamondta pedig kép alapján jó lett volna
smile sweatdrop

Nincs profilkép
#256 Sk Laci
2017-08-11 15:32:43

Válasz Pampalini #255. hozzászólásáraA másik darabot sem?
Elnézést, nem tudtam róla, hogy meggondolta magát.

#255 Pampalini
2017-08-11 14:48:37

Válasz Sk Laci #253. hozzászólásáraSajnos meggondolta magat megseadja elsmile crying

#254 Pampalini
2017-08-07 12:52:22

Válasz Sk Laci #253. hozzászólásárapenics.roland@freemail.hu köszönöm!!smile thumbup

Nincs profilkép
#253 Sk Laci
2017-08-07 08:31:52

Válasz Pampalini #252. hozzászólásáraAdjál egy email címet, átküldöm a mobilszámot. Nem akarom nyilvánosan.

#252 Pampalini
2017-08-06 17:45:36

Válasz Sk Laci #248. hozzászólásáraHa rendbe van végülis az se baj ha eladó akkor köszönettel fogadom a segitségetsmile thumbup

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Erre készül a kormány a hőhullám idején: sorra jönnek a rendkívüli intézkedések
Erre készül a kormány a hőhullám idején: sorra jönnek a rendkívüli intézkedések
A történelmi hőség miatt átfogó védekezési tervet léptetnek életbe. Az...
Aszály, belvíz, talajállapot – egy helyen az ország talajtani tudásbázisa
Aszály, belvíz, talajállapot – egy helyen az ország talajtani tudásbázisa
A TalajNET több évtized kutatási eredményeit teszi könnyen elérhetővé a...
MTZ 550
MTZ 550

1.600.000 Ft

Fendt F395GT homlokrakodóval szerelve,  front hidraulikával és TLT-vel
Fendt F395GT homlokrakodóval szerelve,...

4.500.000 Ft

Eladó előhasi vemhes koca
Eladó előhasi vemhes koca

170 Ft

Zetor 62 45
Zetor 62 45

4.000.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]