Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.36 Ft USD 311.43 Ft CHF 384.91 Ft GBP 411.02 Ft

Fórum

Japán kistraktorok

Létrehozta: Józsibá , 2008-12-15 18:08:52

Kedvencekhez Segítség
35476 hozzászólás
#7276 AGROKID
2013-01-06 20:11:50

Válasz #7262. hozzászólásra

Az én Agrokidem február elsején lesz 1 éves, és a mai napon 645 óra van benne!smile crying

#7275 Kioti
2013-01-06 20:10:05

Válasz #7274. hozzászólásra
Bocsi, de valamelyik hozzászólásodban olvastam, hogy 75-ben sok gulyáságyút láttál, talán akkor voltál a seregben?

#7274 Bencsiki
2013-01-06 20:02:07

Válasz #7271. hozzászólásra

Szerintem az első hajtás sokat dob a dolgon. Tegnapelőtt szántottam és elfelejtettem bekapcsolni az összkereket. Teljes fél soron keresztül nem értettem, hogy ami a baj, de összemérhetelenül gyengébben szól a dolog, mint szokott. Aztán leesett a tantusz...

#7273 Kioti
2013-01-06 20:00:22

Válasz #7269. hozzászólásra
Igen köszi, és a sorközművelő?

#7272 (Claastra)
2013-01-06 20:00:05

Válasz #7268. hozzászólásra

Az övé se ne irigyeld,(mármint a fogyasztást)smile nononosmile nononosmile nonono

#7271 PBandi
2013-01-06 19:58:02

Válasz #7263. hozzászólásra

Az ugyanaz mint a t25 csak hajtott az első hídja.

#7270 Bencsiki
2013-01-06 19:54:06

Válasz #7267. hozzászólásra

Nem újról beszéltem. Jóról!

#7269 Bencsiki
2013-01-06 19:52:56

Válasz #7264. hozzászólásra

A traki 1,4 milka (Áfásan), a kasza 160 eft. Ha erre voltál kiváncsi.

#7268 Kioti
2013-01-06 19:52:12

Válasz #7255. hozzászólásra
A másfél literes fogyasztás az tényleg irigylésre méltó.Sajnos az enyém nem éri be ennyivel.

Nincs profilkép
#7267 Lenz
2013-01-06 19:49:55

Válasz #7263. hozzászólásra

3 millió+áfaért még egy ugyanekkora FÉL ÚJ japót sem kapsz.

#7266 szamoca 1
2013-01-06 19:49:17

Válasz #7262. hozzászólásra
Én én hat hónap alatt 140-üzemórát tekertem bele kiskertekbe.

Nincs profilkép
#7265 Lenz
2013-01-06 19:48:51

Válasz #7262. hozzászólásra

Semmilyen bérmunkába nem járok, csak a sajátot csinálom és abban is a könnyű munkát. A nehézre ott a 80 lóerős gép. Ezen kívül az első évében csak bejárattam 50 órányit és nagyon vigyáztam arra, hogy az egy év alatt ne kelljen olajat cserélni egy 60 ezres kiszállási díjjal megspékelve.

#7264 Kioti
2013-01-06 19:47:58

Válasz #7263. hozzászólásra
Bencsiki mennyibe fájt a szerkezet, ha nem vagyok indiszkrét?

#7263 Bencsiki
2013-01-06 19:34:40

Válasz #7260. hozzászólásra

3 millió + ÁFA-ért 2 remek japót lehet venni!

A T30-ról nincs véleményem. A nyáron beleálltunk egy 6 hektáros lucerna táblába kaszálni egy T-25-tel. A két olgaláról indultunk, befelé halladva. Csak kevés mentette meg a 4:2-es vereségtől a T-25-öt.

#7262 Józsi074
2013-01-06 19:28:13

Válasz #7259. hozzászólásra

Szerintem 2 év alatt 170 óra az semmi. Konkrétan én 1 év alatt lazán beletekerek 200-at a Kubotába kiskertekben.

#7261 AGROKID
2013-01-06 19:23:50

Válasz #7254. hozzászólásra


Na az enyém ilyen volt.
Ha gyártasz akkor arra kell figyelni hogy ha lehet 1 mag maradjon a kanálba, fersze ez függ a vetőmag nagyságtól is!

#7260 (Claastra)
2013-01-06 19:23:13

Válasz #7257. hozzászólásra

Hát 1 20-30éves japó is többet ér akármilyen uj Mtz-nélsmile tonguesmile tonguesmile tongue

#7259 PBandi
2013-01-06 19:23:10

Már megint a semmin rágódtok.Tényleg jó a japán de döcögős hozzá az alkatrészbeszerzés(vagy nincs),hobbiparasztnak így is jó mert tényleg ritkán romlanak el.Aki meg használja minden nap mert kell a munkájához az meg eleve olyat vesz amihez van alkatrész pl Belorus320 vagy Goldini vagy stb. ezt a csontot már lerágtátok csupaszra. Bár az mtz320 hoz sem filléres már az alkatrész egy t-30 hoz képest de legalább van.smile whistling

#7258 AGROKID
2013-01-06 19:20:01

Válasz #7253. hozzászólásra

Hogy manapság mennyi azt nem tudom, de én 2 éve 1.3-ért adtam el.

Nincs profilkép
#7257 Lenz
2013-01-06 19:14:10

Válasz #7256. hozzászólásra
mer te annak örültél volna, ha kellett volna ugye,. tudom én. Kis kárörvendő. Vegyél magadnak japán traktort, azokat is 7 üzemórával 10 évesen újként árulják és ahhoz se kell két évig alkatrész. Ha kell, akkor meg vársz két évet, amire behozzák. Ez a jó üzlet...annak, aki eladja.

#7256 (Claastra)
2013-01-06 19:10:10

Válasz #7255. hozzászólásra

bammeg 170 óra és nem kellett alkatrészsmile lolsmile lolsmile lolsmile lol

Nincs profilkép
#7255 Lenz
2013-01-06 19:08:44

Válasz #7231. hozzászólásra

Az én gépem 2, azaz kettő éves, 170 üzemóra van benne kb és 3 millió+áfa volt az ára. Jó reggelt! És egy japánért nem adnám oda, mert ehhez van alkatrész, ha kell, de két évig nem kellett és másfél litert fogyaszt óránként, na meg 36 lovas, nem úgy, mint ez a pöcsköszörű...smile lol

#7254 ilokos
2013-01-06 18:50:20

Agrokid!
A burgonyavetőd milyen rendszerű volt,mire figyeljek,ha készítek egy ilyen láncfelhordós kanalast?

#7253 Csaby68
2013-01-06 18:47:35

Válasz #7252. hozzászólásra
Mennyi lehet a piaci értéke a rakodónak?

#7251 Csaby68
2013-01-06 18:37:42

Válasz #7250. hozzászólásra
Köszönöm Józsi!Adat táblája meg van.Csak a rúdban nem találom.Ezért hajkurászomsmile lolDe ezek szerint még eben az évjáratban nincs szám a rúdba ütve.

#7250 Józsi074
2013-01-06 18:27:32

Válasz #7244. hozzászólásra

Üdv Csaby! Nekem is ilyen pótkocsim van, amit annak idején a tz4k-hoz lehetett venni. Annyi különbséggel, hogy az fiatalabb kicsit, és nem ilyenek az oldalai. gondolom tudod melyik az. Ezen a rúdon nincs szám, csak a bal elején az adattáblán, ha jól emlékszem. Ha annak a méretei is érdekelnek, szívesen megmérem.

#7249 Csaby68
2013-01-06 18:21:25

Válasz #7243. hozzászólásra
Agrokid!Nekem ez a szerkezet nagyon tetszik.Egyben adtad el?

#7248 Csaby68
2013-01-06 18:19:41

Szegedi Laci mielőbbi gyógyulást nektek!

#7247 Csaby68
2013-01-06 18:17:56

Válasz #7192. hozzászólásra
Üdv.Szuper lesz!Remélhetőleg csak év végén lesz már csak használva.

#7246 Csaby68
2013-01-06 18:15:12

Szép estét mindenkinek.Sajnos amikorra tervezitek a fórumtalit akkor már nekem a melóhelyen szezon van.Nem engednek el.Sajna.

Nincs profilkép
#7245 Laxa
2013-01-06 18:12:11

Gondolkom nagyon rajta, hogy megveszem. Csak el kellene adnom az L1500asom előtte.

#7244 Csaby68
2013-01-06 18:10:34

Válasz #7169. hozzászólásra
Üdv Misi!Köszi de nem jó.Nekem nsn10/2B van.Most már csak azt jó lenne tudni,hogy a rúdba ütött szám hány millimétereseksmile whistlingsmile whistling
hasonló ehhez csak sötétebb zöld és 67-es kiadású.

#7242 74 Misi
2013-01-06 17:50:56

Válasz #7241. hozzászólásra
Szia !

Mielőtt elkezded csinálni Agrokid-nek kérd ki a tanácsát úgy tudom neki is volt de le adta. Csak vetőmag krumplinál jó másod ültetésnél ha nagyobb a krumpli szem vagy ha csírás akkor már nem igazán tökéletes. Agrokid-nek is fél automata ültetője van.smile cowboy

#7241 ilokos
2013-01-06 17:20:20

Válasz #7226. hozzászólásra

Van esetleg tervrajzod vagy valamiről másolod.Hasonlón gondolkodom jómagam ishttp://youtu.be/8DmB5eVBLUw
A sorművelésére a meglévő sorközművelőmet hasonlóra alakítom.Vélemények?Szerintetek jó lehet igaz csak 2 sorosban gondolkodom.http://youtu.be/-J4No0_ByCs

#7240 ilokos
2013-01-06 16:36:50

Válasz #7235. hozzászólásra

A B1600 az én gépem elődje méretei teljesítmény sebességfokozatok száma egyforma.A kezelőszervek elhelyezkedése más.Hidraulika körök száma akár 3 is lehet a hozzá kapcsolt talajmaró függvényében.Én a sajátommal meg vagyok elégedve igaz még csak 1 éve vettem a traktoros múltam is kb. ennyi.

#7239 bt66
2013-01-06 16:18:59

Válasz #7235. hozzászólásra

Nagyságra kb. ugyanaz mint az én Mitsum, de talán szélesebb kicsit. A szomszédomnak B1400 van, már 5 éve használja de javítani még nem kellett az tuti, pedig eléggé likvidátor-típus szegény (amúgy tanító), nincs sok érzéke a gépekhez, a trakit néha jól meg-megkínozza, bár az is igaz hogy nem ül rajta minden nap. De ezeket figyelembe véve a traki jól bírja a gyürődést, amit én észrevettem hogy reggel hidegen nem mindig indul neki elsőre, ezen kívül semmi más, tehát jó kis gép az is, gondolom jó vagy még jobb lehet a B1600 is.

#7238 lajo_bá
2013-01-06 15:43:44

Válasz #7232. hozzászólásra
Becsületes vasas- és informatikusként belekontárkodtam a faiparba, és a faipari gépek ezt nem tolerálták. smile rolleyes

Nincs profilkép
#7236 Laxa
2013-01-06 15:17:20

Nekem csak júni közepe-vége jó, úgyhogy valószínűleg maradok.smile unsure

Nincs profilkép
#7235 Laxa
2013-01-06 15:05:59

Urak,Kubota B1600-t használ vki? Esetleg tapasztalat?Kínáltak egyet nekem...

#7234 bt66
2013-01-06 13:49:08

Válasz #7231. hozzászólásra

Hát már jó régen hirdeti, majdnem 2 éve, és nem kell senkinek. Szerintem kicsit túl van árazva. És 1:1-ben biztos senki nem cseréli el egy jó MTZ 320-ért. Egy leharcoltért talán igen.

#7233 Bencsiki
2013-01-06 13:22:31

Válasz #7231. hozzászólásra

Gondolom cserét beszámít!

#7232 Bencsiki
2013-01-06 13:20:31

Válasz #7229. hozzászólásra

smile thumbup
Tényleg, hogyan csináltad?

#7230 Bencsiki
2013-01-06 13:19:41

Válasz #7210. hozzászólásra

Szia!
Ha már levezetsz 600 KM-et és lesz még szabid, szivesen vendégül látlak (családdal együtt) pár napra, ha érdekel Baranya, Pécs környéke....

#7229 lajo_bá
2013-01-06 13:17:42

Válasz #7228. hozzászólásra
Annyit poénkodtak már rajt, hogy meg se hallom.

#7228 Bencsiki
2013-01-06 13:12:30

Válasz #7208. hozzászólásra

smile lol

Remélem nem szívja fel magát Lajo_bá!!!
Természetesen jegyzetelek és közzé is teszem (már ha kéritek).

#7227 Bencsiki
2013-01-06 12:26:38

Sziasztok!
Megvettem a sorközművelőt, ma hozza haza az eladó.
Masszívnak és eléggé súlyosnak tűnik. Rozsda van bőven, kopások is vannak, úgy, hogy kromofág, némi felújítgatás (csavarok cseréje), aztán festés....

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Erre készül a kormány a hőhullám idején: sorra jönnek a rendkívüli intézkedések
Erre készül a kormány a hőhullám idején: sorra jönnek a rendkívüli intézkedések
A történelmi hőség miatt átfogó védekezési tervet léptetnek életbe. Az...
Aszály, belvíz, talajállapot – egy helyen az ország talajtani tudásbázisa
Aszály, belvíz, talajállapot – egy helyen az ország talajtani tudásbázisa
A TalajNET több évtized kutatási eredményeit teszi könnyen elérhetővé a...
Manitou MLT 735
Manitou MLT 735

17.900.000 Ft

Belle 761 minirakodó
Belle 761 minirakodó

13.500 EUR

MTZ 550
MTZ 550

1.600.000 Ft

Fendt F395GT homlokrakodóval szerelve,  front hidraulikával és TLT-vel
Fendt F395GT homlokrakodóval szerelve,...

4.500.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]