Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 353.86 Ft USD 310.75 Ft CHF 383.88 Ft GBP 410.17 Ft

Fórum

Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része)

Létrehozta: Bárány , 2008-11-03 18:52:10

Kedvencekhez Segítség
174423 hozzászólás
Nincs profilkép
#174073 d-032a
2026-06-23 21:43:56

Válasz Igazi Földönfutó #174070. hozzászólásáraDe ez, nem az a V4.
Van rossz, és van jó V4.
A lengyel tuskóval, és mp-vel, ez most egy semmit elnemérő, kirakati, látvány jóV4.
Ámbár, most hogy a nyugatiak, tuskóékat pofára ejtették egy kicsit, most egy kirakat is jól jön, mind a 4-nek.

Nincs profilkép
#174072 Igazi Földönfutó
2026-06-23 21:42:00

Válasz d-032a #174071. hozzászólásáraEzek a kunhalmi félék még örültek is neki hogy saját magukat kinyirták.Még csak most kezd leesni nekik a húszfilléres,hogy már a kutyának se kellenek.

Nincs profilkép
#174071 d-032a
2026-06-23 21:33:53

Majdnem vicces is lenne a helyzet, ha nem az ország bőrére menne a "játék".

"Soha többé nem indulhatok országgyűlési választásokon?"



Az történt, hogy a választások előtt, a teljes ó-ellenzék, a Dk, az Mszp, a Momentum, a jobbik, a genetikai hibás kétfarkúpárt, (és az ilyesmik) befeküdtek az szdsz-tiszának, és visszaléptek a képviselőik az indulástól.
Ezzel, most valódi, igazi 2/3-os diktatúrát szabadítottak az országra.( Az állítólagos fidesz-diktatúra, az csak mesedélután volt ahhoz képest, ami most jön.)

De most úgy néz ki, hogy végleg mehetnek a süllyesztőbe az önként visszalépett ó-ellenzékiek, mert ha az szdsz-tisza visszaengedné őket a pályára, akkor kiderülne, hogy nincs is annyi "tiszás", mint amennyi összelett gereblyézve, a korábbi o1g-s, össz ó-ellenzéki szavazókból.

Úgyhogy, hamarosan úgy fog kinézni, hogy az ó-ellenzéki süllyesztőbe küldött politikusok után, az ó-ellenzéki keménymag-szavazóbázis is megy a süllyesztőbe, az szdsz-tisza diktatúrától.

Mire a falevelek lehullanak:
Ellenzék = fidesz-kdnp, mihazánk, + x mennyiségű, ó-ellenzéki kiábrándult, üldözött, kirugott, megkárosított, csalódott "tisza"-szavazó.



Nincs profilkép
#174070 Igazi Földönfutó
2026-06-23 21:32:59

Válasz eperország #174043. hozzászólásáraTudod egyáltalán hogy mit beszélsz?Leyen odatelefonál és ennek a V4- nek a vezetői összeszarják magukat.

Nincs profilkép
#174069 Igazi Földönfutó
2026-06-23 21:26:20

Válasz envagyok2 #174054. hozzászólásáraA választási rendszer igy marad.A saját gazdádat nézed hülyének?Mellékesen te is itt fogsz élni, és lehet jobban megszívod mint mi.

Nincs profilkép
#174068 Praetor
2026-06-23 21:10:11

smile sweatdrop
lkhasdflkhasldkf

Nincs profilkép
#174067 envagyok2
2026-06-23 20:54:56

tényleg, ki lesz a következő?
én bánkira szavazok.

Nincs profilkép
#174066 Praetor
2026-06-23 20:54:52

Válasz envagyok2 #174064. hozzászólásáraÚgy tűnik, mert csak dől itt belőled a "PR".

Nincs profilkép
#174065 envagyok2
2026-06-23 20:54:22

Válasz Praetor #174062. hozzászólásáragondold így. a lényeg, hogy hullanak a mocskos zsírfejek.

Nincs profilkép
#174063 Praetor
2026-06-23 20:49:16

Válasz envagyok2 #174061. hozzászólásáraVagy süket vagy, vagy elmentek otthonról.

Nincs profilkép
#174062 Praetor
2026-06-23 20:46:02

Válasz envagyok2 #174060. hozzászólásáraNem, Caligula még csak most kezdte 4 éves regnálását. Egyelőre csak leszámol az előző császár embereivel, de a végére valószínűleg te sem fogsz neki tapsikolni, mint ahogy Caligulát sem kívánta vissza senki.

Nincs profilkép
#174061 envagyok2
2026-06-23 20:44:52

Válasz Praetor #174058. hozzászólásáramondom hogy a torockairól beszélsz. még csak nem is volt fedve, ő mindent bevállalt.

Nincs profilkép
#174060 envagyok2
2026-06-23 20:43:54

Válasz Praetor #174059. hozzászólásáraépp ez történik most, nem tűnt fel?

Nincs profilkép
#174059 Praetor
2026-06-23 20:36:55

Válasz envagyok2 #174054. hozzászólásáraCaligulának is egyszer vége lett, és nem hogy az összes törvényét, rendelkezését, de még az emlékét is igyekeztek kitörölni mindenhonnan a nevével együtt.

Nincs profilkép
#174058 Praetor
2026-06-23 20:34:31

Válasz envagyok2 #174053. hozzászólásáraNem. Először a fehérházat betámadó progresszív sámánról, aki egyébként színész volt.
Másodsorban az szdsz-es k*csögökről, akik 2006-ban a tüntetőket igyekeztek befolyásolni, és erőszakra buzdítani a rendőrökkel szemben.

Nincs profilkép
#174057 envagyok2
2026-06-23 20:29:48

Válasz eperország #174040. hozzászólásáraszólni kéne lölőnek, hogy soron kívül szélesítse ki a böri felé vezető utat 2×3 sávra, hogy a várható fogalom elférjen rajta.

Nincs profilkép
#174056 envagyok2
2026-06-23 20:28:51

Válasz d-032a #174046. hozzászólásárade, megérdemli. és meg is kapta. igazi miniszterelnök. régóta vártuk már ezt, hogy az összes szar ki legyen lapátolva.

Nincs profilkép
#174055 envagyok2
2026-06-23 20:27:00

"A most becsődölt Bászna Sertés Zrt. még inkább összeforrt Kósa Lajos fideszes politikus családjával, mint a korábban megrogyott Bászna Gabona Zrt. Előbbi társaságban korábban Kósa nyolcvanas éveiben járó édesanyja is tulajdonos volt, és a sertéstenyésztő cég – rendhagyó módon – luxus BMW-ket is lízingelt, köztük egy ugyanolyan motort, mint amilyennel a Fidesz politikusa is megjelent egy kihelyezett frakcióülésen. A cég milliárdokkal tartozik az államnak, de az Európai Uniótól is kapott kétmilliárd forintot, amit valószínűleg vissza kell majd fizetni."

kósa papa motorja netán innen származik? és ez csak a kisebb baj.
de ki fog derülni minden is. biztos van fénykép a rendszámáról valakinek. annyi és annyi sértett ember van, annyi és annyi embert tapostak el, akik alig várták, hogy mesélhessenek.

Nincs profilkép
#174054 envagyok2
2026-06-23 20:24:37

Válasz Praetor #174052. hozzászólásáranyugi, a választási eljárást is meg fogjuk faragni, nem lesz itt többet kétharmada a jövőben senkinek. úgy készüljetek, hogy ti már ebben a rendszerben fogjátok leélni az életeteket.

Nincs profilkép
#174053 envagyok2
2026-06-23 20:20:29

Válasz Praetor #174049. hozzászólásáramost torockairól beszélsz, vagy kiről?

Nincs profilkép
#174052 Praetor
2026-06-23 20:14:26

Válasz kisspeter591 #174047. hozzászólásáraPont úgy trancsírozzák most épp össze ezt a demokráciának nevezett valamit, hogy önmaga karikatúrája legyen, és semmiben se feleljen meg a demokratikus követelményeknek.
Amikor bukik petike, akkor ezt a hegynyi sz*rt, amit ezek a dilettánsok hordanak össze, egy az egyben kell majd eltakarítani az utolsó lapátig (betűig), és korlátozni kell majd a parlament jogköreit, hogy nagy változások csak 2-3-4 ciklus alatt történhessenek. Mert ha megint beszabadul valaki a diliházból, mint most, akkor szétveri a jogállam alapintézményeit is, ahogy most látjuk. Nagyobb ciki ez most Magyarországnak, mint Caligula vagy Néró volt Rómának.

#174051 Ohaza63
2026-06-23 20:11:58

Válasz kisspeter591 #174047. hozzászólásáraSőt Petyus még azt megszavaztathatná meg ananászkonzervekkel, hogy minden képviselő és kormánytag csak 1 hétig lehet hatalmon, aztán váltani kell.

Akkor aztán nulla volna korrupció, mert mire kiírnak egy pályázatot és elbírálják legalább 4 db 1 hetes ciklus véget ér kb 800-1000 képviselővel.

#174050 Ohaza63
2026-06-23 20:06:59

Válasz Gyula., #174025. hozzászólásáraGyula , aki 14 évig a bűnszervezet tagja volt, mint Petyus, majd feldobja a társait, (beleszart a tányérjába) azt úgy hívják, hogy vamzer, vagy patkány , ahogy Göncz is csinálta a 1956-okkal.
A maffiából nincs ám kiszállás élve!

De a maffia nem felejt, az ilyennek az ára, a csúnya vég.
Betoncsizmában a Duna alján nehéz lesz majd hőzöngeni.
Minden bűnszervezet elintézi az ilyet, ha tényleg maffia volt a Fidesz.

Ha meg a haja szála sem görbül, akkor alaptalan a hőzöngés és ezzel csak Titeket, prolikat hergel ez a félnótás.


Nincs profilkép
#174049 Praetor
2026-06-23 20:06:46

Válasz envagyok2 #174045. hozzászólásáraAzóta azért kiderültek a progresszív szálak is a háttérben... smile whistling Szándékos provokáció.

2006-ban is a parlament előtti tüntetők között sok titkosszolga és provokatőr volt, aki dobálta a rendőröket. smile oops A tüntetők rigmusra skandálták, hogy "Ne dobálj!", mert ezek az elemek nem fértek a bőrükbe. Feladatot teljesítettek.

Nincs profilkép
#174048 MTZ1221.3
2026-06-23 20:04:48

Válasz kisspeter591 #174047. hozzászólásáraEgyáltalán van szükség ellenzékre? Üljenek csak a tiszások az összes székbe.
És még te mondod másra, hogy egybites smile lolsmile lolsmile lolsmile lolsmile lol
Kiválóan szórakozom rajtad, köszönöm!

Nincs profilkép
#174047 kisspeter591
2026-06-23 19:59:43

Válasz eperország #174042. hozzászólásáraHa a Toroczkai sokat ugrál, lehet a Peti előre hozza majd ,talán 2027. január 1-re, hogy csak 3 ciklusban lehessen valaki parlamenti képviselő és így a Mi Hazánk frakció egy része kihullana.

Nincs profilkép
#174046 d-032a
2026-06-23 19:55:05

Válasz kisspeter591 #174041. hozzászólásáraVan most " a Peti", és volt "a Viktor".
És, volt O1G is.
Mostanában, egyre többet látok emlegetni a neten, valamiféle "Rovar urat". (Majd utána nézek, hogy ki az valójában.)

De azért, felmerül a kérdés:
Nem érdemelne meg ez a Magyarország, egy miniszterelnököt?
Nem Petit, Viktort, meg ilyesmit.

Miniszterelnököt.
Vagy, az gáz lenne? smile whistling smile unsure smile rolleyes

Nincs profilkép
#174045 envagyok2
2026-06-23 19:54:15

Válasz d-032a #174039. hozzászólásárates, a fehér házba sámán jelemzbe betörő patrióták nomrálisnak számítanak?

#174044 Ohaza63
2026-06-23 19:53:02

Válasz eperország #174042. hozzászólásáraMég a végén a Pride után kikormoljátok, egymást akkora az egyetértés köztetek!

Lófaszt sem fognak jogosan visszavenni, csak ha visszamenőlegesen módosítják a BTK, ami ugye nem lehetséges egy demokratikus jogállamban.
Persze erre Ti azért sz@rtok toronymagasan.

Viszont a kisembert megnyúzzák nem is sokára.

Készülhetsz is Jocóka!!!


Nincs profilkép
#174043 eperország
2026-06-23 19:50:43



A gödöllői Királyi Kastélyban tárgyalnak a Visegrádi Négyek vezetői ma.

Kelet-Európa újra utat mutat a nyugatnak! Így kell csinálni! smile thumbupcool

Nincs profilkép
#174042 eperország
2026-06-23 19:42:15

Válasz kisspeter591 #174041. hozzászólásáraMegértik. Egyre több Fideszes disznóság lát napvilágot. A nemzeti vagyont meg kell védeni és aki lopott mehet a börtönbe. Toroczkai is végre kezdjen el dolgozni a bizottság elnökeként, ne csak a nagy pofája járjon mint egy megélhetési politikusnak.

Nincs profilkép
#174041 kisspeter591
2026-06-23 19:33:16

Válasz eperország #174040. hozzászólásáraEnnek a jelentőségét a sok egy bites úgysem érti.
A háttérben dolgozik a rendőrség, ügyészség, NAV ez a lényeg és közben a Peti parlamenti viselkedésén csámcsog az ellenzék.

Nincs profilkép
#174040 eperország
2026-06-23 19:28:35



Kezdetét vette az Út a börtönbe program! smile pimp

Nincs profilkép
#174039 d-032a
2026-06-23 19:12:56

Válasz Watson #173980. hozzászólására"Mondta ezt az utcán anyázó takács"

Az utcán?

Az utca, a kocsma, a parlament. ... Ezek különböző helyek, helyszínek, helyek különböző célokra, különböző rendeltetéssel, és különböző "használati", viselkedési szokásokkal, és íratlan, vagy írott szabályokkal.

Vagyis, normális gondolkodású ember, másként viselkedik, és/vagy más célból tartózkodik az utcán, más okból, más célból egy kocsmában, és megint másért, és máshogyan a parlamentben.

Mármint, aki különbséget tud tenni, és érzi, érti is a különbséget, a különböző helyek között.
--------
Gondolom, nem ok nélkül kifogásoltam ezeket a dolgokat én, és nem te.










Tudom, hogy ezek a dolgok szerinted teljesen rendben vannak, és most 900 ezerrel többen vagytok, akik szerint az ilyesmi nagyon király a parlamentben.
De nem lesz ez mindig így.
Az a 2,4 millió szavazó most is megvolt és megvan, amelyik 2,4 millió szavazóval 2014-ben, a fidesz 2/3 mandátumot szerzett, a parlamentben.

No krumlisjákob, no trágárgyökér.ló..házi, no kocsmai stílus, no utcaipapucsos-lányláb!

A Parlament a magyaroké, nem pedig az idegen kúltúrálatlanságé.smile rolleyes
"Volt itt tatár, török a globalista sem örök!"

#174038 Törppapa
2026-06-23 18:30:38

Nézzétek végig,így még nem láttam kiakadva!smile sad

Na kiakadt már ő is.

#174037 Törppapa
2026-06-23 18:27:20

Válasz Igazi Földönfutó #174032. hozzászólásáraLáttam én "igazi" cigányt,csak nem felénk.Ide azok nem jönnek,inkább téged boldogítanak.

Nincs profilkép
#174036 Igazi Földönfutó
2026-06-23 18:22:26

Válasz kisspeter591 #174020. hozzászólásáraDe agyhalott.Azt még a kommunisták is tudták hogy a futballt támogatni kell és érdemes.De majd rájön petike is.Olyan mint a nolimpia,most már gerike azt mondja hogy minde infrastruktúra rendelkezésre áll.Biztos ő épitette a stadionokat.

Nincs profilkép
#174034 Igazi Földönfutó
2026-06-23 18:15:58

Válasz deménycsaba #174026. hozzászólásáraA végén még Harácsonyt is bedobhatta volna.

Nincs profilkép
#174033 Igazi Földönfutó
2026-06-23 18:14:22

Válasz deménycsaba #174027. hozzászólásáraMinden tiszteletem ezé az emberé.

Nincs profilkép
#174032 Igazi Földönfutó
2026-06-23 18:12:57

Válasz Törppapa #174031. hozzászólásáraFeladat teljesitve.De akkor te még igazi cigányt nem láttál.Azok valami temus cigányok akik neked dolgoztak.

#174031 Törppapa
2026-06-23 18:00:29

Válasz Igazi Földönfutó #174003. hozzászólásáraNekem dolgoztak és soha nem volt bajom velük,de írtam is már. Te most csak áztasd a tö...et és legeltesd a szemedet a lányokon.

Nincs profilkép
#174030 deménycsaba
2026-06-23 17:55:20

"GYÖNGYSZEMEK, avagy a valódi munkahely definíciója!
Napról napra elkápráztat minket a jelenlegi miniszterelnök, aki azt találta mondani a Mi Hazánk elnökének és frakcióvezetőjének, Toroczkai Lászlónak, hogy a frakcióvezető úr irigy Kármán Andrásra és Kapitány Istvánra, mert ők valódi munkahelyen dolgoztak, míg Toroczkai sosem.
Idézet MP-től: "Ön irigy, ennek a két embernek, figyeljen elnök úr, ennek a két embernek Önnel szemben volt valódi munkahelye. (Taps a Tisza frakció részéről!) (...) Én értem, hogy Önt ez nagyon érzékenyen érinti frakcióvezető úr, hogy soha életében valódi munkahelyen nem dolgozott, és most ezért olyan embereket gyaláz, akik félmillió embernek a munkáját irányították, de megkérem, hogy türtőztesse magát, mert nem egy kocsmában van."
Ismerős ez a hozzáállás ugye? Mintha pár éve még pontosan ugyanez hangzott volna el MP szájából az EU-s képviselők munkája kapcsán. A gondolat egyszerű és világos: az Országgyűlési képviselők munkája nem valódi munka. Akkor kérdem én, Magyar Péter most munkanélküli? Merthogy ő megválasztott képviselő. Volt 2024-tól az EU-ban és 2026 májusától Magyarországon. Hurrá, a miniszterelnök kimondta, hogy a Parlamentben mindaz, ami történik nem munka. Ha pedig nem munka, akkor, ami ott történik nincs hatással ránk állampolgárokra. Bármilyen döntés születik, bármilyen jogszabályt alkotnak, az semmis, mert nem dolgoztak. Csak forgatták a Tavaszi szél 2.-t. Akkor megnyugodtam. Az egyedüli probléma, hogy mi ezt a nem létező munkát megfizetjük. MP képviselőként is és miniszterelnökként is felveszi a fizetését. Miért is?
Azt is említette (Orseolo) Péter, hogy Kapitány és Kármán miniszter urak félmillió embert irányítottak és az több, mint amennyit Toroczkai az életében valaha. No, a helyzet az, hogy az Országgyűlés és így az abban dolgozó képviselők Magyarország teljes lakosságának életét meghatározzák. Legutolsó ismereteim szerint ez kicsit több, mint a félmillió. De nem gond, a jog és a viselkedéstudomány mellett a matematika sem az erőssége a miniszterelnöknek.
Az pedig, hogy ezt vastapssal helyeselte a Tisza frakció azt jelenti, hogy a Tisza képviselői szerint ők nem végeznek valódi munkát. Kedves képviselők, akkor mit keresnek a Parlamentben? A fizu mire jár?
MP most tudta meg, hogy az Alaptörvény nem jogszabály, ezért indokolni sem kell a változtatásokat. Huh, nagy a gond. A kijelentésével is, hogy jogász és őt is meglepte ez az információ. Mert ha ez igaz lenne, és ő jogász, és miniszterelnök, akkor ezt tudnia kellene. Schiffer András is kommentálta ezt a csodás megszólalást, ezt idézem: "A jogalkotásról szóló 2010. évi CXXX. tv. (Jat.) 1.§ (3) bek. értelmében: 'A IV. Fejezet rendelkezéseit az Alaptörvény és módosítása előkészítésére is alkalmazni kell.".
A Jat. IV. Fejezet 6. A jogszabályok céljának meghatározása és az indokolási kötelezettség 18.§ (5) bek. szerint: 'A jogszabály tervezetéhez a jogszabály előkészítője indokolást csatol, amelyben bemutatja azokat a jogszabály normatív tartalmával összefüggő társadalmi, gazdasági, szakmai okokat, amelyek a javasolt szabályozást szükségessé teszik, továbbá ismerteti a jogi szabályozás várható hatásait, és az álláspontját az indokolás közzétételéről. A jogszabály tervezetéhez tartozó indokolásában a jogszabály előkészítője bemutathatja a szabályozással összefüggő azon részletes körülményeket, amelyek a szabályozás értelmezését segíthetik, továbbá ismertetheti a szabályozás előzményeit.". "
Ilyen gyöngyszemek gurultak elénk tegnap és ma, persze csak kettőt kiragadva, mert nem csak Dunát, de Tiszát is lehetne már rekeszteni a sok-sok okos és lényeglátó megszólalásból, amit MP-től látunk, hallunk."

Nincs profilkép
#174027 deménycsaba
2026-06-23 17:35:19

"Megszólalt a férfi, aki megtisztította az Erzsébet hidat az LMBTQ-zászlóktól:
„Büszke vagyok arra, amit tettem, és holnap is megtenném ugyanezt. Nem kértem ügyvédet sem a rendőri kihallgatáson. Nem volt rá szükségem, mert csak azt tettem, amit a személyes meggyőződésem diktált.
Úgy döntöttem, hogy a gyerekeim és a gyerekeink jövője érdekében bemegyek a városba, és leszedem azokat a zászlókat.
A szándékom nem a rongálásra irányult. Úgy gondolom, azon a helyen a magyar lobogónak kellett volna lennie. Amikor vízbe dobtam a zászlót, ügyeltem rá, hogy azzal a hajóforgalmat ne veszélyeztessem.
Magyarország keresztény állam ezeréves múlttal. Nem zavarnak a melegek, de a szerelmük látványát ne kényszerítsék se rám, se másra. Meggyőződésem, hogy nem követtem el bűncselekményt, hiszem, hogy a szivárványos zászlóknak nincs helye az Erzsébet hídon.”

Ilyen példával kell elöljárni a liberoparazita hordával szemben..

Nincs profilkép
#174026 deménycsaba
2026-06-23 17:26:57

Minden tiszteletet, támogatást megérdemel az a mogyoródi férfi, aki a büdösbuzi zászlókat leszedte az Erzsébet -hídról..

Nincs profilkép
#174025 Gyula.,
2026-06-23 17:16:47

Válasz Ohaza63 #174021. hozzászólására"Neki nincs joga vádolni, ítélkezni, majd ítéletet végrehajtani"

Igazad van..neki az a szerepe,hogy feloldoza azokat a kezeket kiknek az a dolga.
És meg is teszi!



Nincs profilkép
#174024 pettendimiklos73
2026-06-23 17:11:11

Válasz Ohaza63 #174021. hozzászólásáraÉn csak abban bízok, hogy akik mögötte állnak viszik az ügyeket, míg ez celebkedik, lájkot vadász.
Ha nem csinál jó, remélem szarabb helyzetbe se hozza az országot, míg leváltjuk. ha meg megembereli magát, akkor hajrá.

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Az európai almapiacon fokozatosan kifutnak a tárolt készletek. A piaci helyzet...
Hirdetés
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
A Nemzeti KAP-hálózat Zöld Támogató Egysége és a Gazda Kontroll...
Széna eladó
Széna eladó

13.000 Ft

Eladó Limuzin borjak
Eladó Limuzin borjak

590.000 Ft

TONUTTI RCS 12 V csillagkerekes rendsodró
TONUTTI RCS 12 V csillagkerekes...

1.350.000 Ft

Amazone Za-m mérleges műtrágyaszóró
Amazone Za-m mérleges műtrágyaszóró

2.750.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]