Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 355.75 Ft USD 312.6 Ft CHF 385.8 Ft GBP 412.2 Ft

Fórum

Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része)

Létrehozta: Bárány , 2008-11-03 18:52:10

Kedvencekhez Segítség
174126 hozzászólás
Nincs profilkép
#167326 Ares 826
2026-04-15 08:54:24

Válasz Watson #167322. hozzászólásáraNem az orosszal van itt gond hanem a KABZSI NAGYTŐKÉVEL. NEKIK KELL OROSZORSZÁG MINDEN VAGYONA! MIÉRT ADJANAK IS ÉRTE PÉNZT HA ELVEHETIK VALAHOGY ÉS MAJD ŐK ÁRULJÁK AZT MINDENKI MÁSNAK! TÖBB EZER KILÓMÉTERRŐL NEKIK SENKI DE SENKI ÉLETE NEM DRÁGA CSAK ŐK HAD GAZDAGODHASSANAK! EZT TE NEM LÁTOD????????smile whistlingsmile whistlingsmile whistlingsmile whistling

Nincs profilkép
#167325 Ares 826
2026-04-15 08:48:47

Válasz Ohaza63 #167310. hozzászólásáraTalán van egy kis remény a megmaradásra???

#167324 Sanyiii70
2026-04-15 08:31:54

Válasz Watson #167322. hozzászólásáraPersze a te macskádat nem viszik majd el (remélhetőleg az én lányaimat se) de akinek fia van az...

Csaxólok, hogy nem arról van szó, hogy a mostani háborús szándék miatt a front jön ide, hanem, hogy azt akarják, hogy mi menjünk oda.
Aminek pedig egyenes következménye, hogy ide is el fog jönni.

Mint az I. világháborúban.

A prolik lelkesen mentek aztán meghaltak, a tőkések gazdagodtak.

És akik most gazdagodnak azok segítették hatalomra és tartják pórázon Péter Magyart.

Nem bonyolult ez, még ha te nem is akarod érteni...

#167323 Sanyiii70
2026-04-15 08:20:09

Biztos véletlen.
smile lol


Nincs profilkép
#167322 Watson
2026-04-15 08:19:29

Válasz Sanyiii70 #167313. hozzászólásáraSelejt smile lol

Amúgy lehet csak én értem félre, de amíg európa péznt és fegyvert ad az ukrànoknak, hogy a európától távolabb eső határvidékén tartóztassa fel az orosz invàziós haderőt, addig nem jön ide a háború. Vagy máshogy van?

#167321 Törppapa
2026-04-15 08:15:05

Lassan kiderül kinek mennyit ér(t) Orbán.
Putyin után Trump is gyorsan lemondott róla,jó lesz nekik Magyar Péter.
Trump
Közben meg a FÜGGETLEN ügyészség még véletlenül se szólt bele a választásba.
Független??

És még mennyi minden ki fog derülni!
Valamiben képletesen nagyon hasonlít a fidesz kormány a németek II.világháborúban történő visszavonulásához amikor már tudták vereséget szenvednek. Mindent felégettek-leromboltak aláaknáztak.
Meglátjátokjobb lesz ez mint a választási kampány.

Nincs profilkép
#167320 Watson
2026-04-15 08:14:57

Válasz Ohaza63 #167310. hozzászólásáraVagy nem.
Trump többnyire egy héten belül elfelejti azokat, akik már nem hasznosak neki.
De kitudja.

#167319 Sanyiii70
2026-04-15 08:01:08

Válasz Watson #167318. hozzászólásáraAz arány nem mindegy.

Az ha valaki egy-két dologban nem tartja a szavát, az is súlyos.
De ha valaki szinte minden támában 2-3-4 stb. verziót állít teljes átéléssel rövid időn belül, az tragikomikus.

Nincs profilkép
#167318 Watson
2026-04-15 07:51:35

Válasz Sanyiii70 #167298. hozzászólásáraValószinüleg az, mint amikor viktor elkezdte az ellenkezőjét csinàlni, mint amit korábban mondott. Megbukik.

#167317 Törppapa
2026-04-15 07:48:27

Válasz pettendimiklos73 #167294. hozzászólásáraMásképpen írom.
Amikor írtam a posztot,akkor még nem volt vége (még most se) az átjelentkező és a külföldről érkezett szavazatoknak számolásának.
Van pár billegő mandátum ahol elméletileg lehet változás-és elméletileg lehetséges,hogy csökken a tisza székjeinek a száma a parlamentben.
Ha lecsőkken a 2/3 alá akkor jön az MHM...

De ez olyan mint a lottó,egy négyest is nehéz eltalálni az ötösre pedig csak matamatikai esély van.

#167316 Sanyiii70
2026-04-15 07:45:03

Az ózdi proligyerek szerint nem volt itt semmi baj, csak a divat.
És szerencsére ő követte a divatot.smile thumbup

Nincs profilkép
#167315 pettendimiklos73
2026-04-15 07:39:43

Válasz Ohaza63 #167310. hozzászólásáraJa. Orbán direkt bukta a választást! Ennyi. ????

#167314 Sanyiii70
2026-04-15 07:37:36

Válasz MrPoke #167312. hozzászólásáraHaverom panaszkodott, hogy máskor hetekig vetette a kukoricát bérmunkában, most meg pár nap alatt végeztek.
Úgy könnyű.

Csak hogy legyen egy kis szakma...

#167313 Sanyiii70
2026-04-15 07:35:36

Válasz Radocz #167311. hozzászólásáraIgaz.
De mondandóm lényege nem ez lett volna.

Hanem az, hogy a Bibó kollégiumosok tudták, hogy a legrosszabb ami történhet velünk az egy újabb háború.

És a tiszás fiatalok hülye dumái alapján (a zongorista egy hős, fegyvert kell adni nekik, és mi van akkor ha menni kell legfeljebb meghalok, stb.) ők ezt nem tudják.

Nekem ez a legnagyobb félelmem. Nem az, hogy úgy hazavágják a gazdaságot, hogy a sok selejt húsz év múlva is a mai új autójával fog járni. (ja azzal nem, mert az nem bír annyit, mint az én Toyota Hiace-m vagy Suzuki Swift-em és üzemanyag se lesz bele)

Nincs profilkép
#167312 MrPoke
2026-04-15 07:29:12

Válasz Radocz #167308. hozzászólásáraRég el van vetve, minden lekezelve stb... Mi ráérünk :P

#167311 Radocz
2026-04-15 07:28:05

Válasz Sanyiii70 #167304. hozzászólásáraAkik, eddig hatalmon voltak, a “ kollégiumi” szobából kerültek oda.

smile cowboy

#167310 Ohaza63
2026-04-15 07:28:01


Üdv Emberek!

Na erre varrjatok gombot! Alusisakot fel!

Ez még érdekes lenne, de nagyon tetszene!
Orbán az új Ursula a nyugati pletykák és konspirációk szerint???smile thumbupcoolsmile ohmy

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid05wfQf9bHeaUGMwHgnto3aFDh3dTnsK4uTWngH4EQJeEdAuU3VJ8tUXBAfZNyyqkSl&id=61576902021482

#167309 Sanyiii70
2026-04-15 07:27:44

Válasz pettendimiklos73 #167305. hozzászólásáraAkkor hogy lesz meg az ursula bandája által ellopott pénzünk.

Elárulom: sehogy.

Mint a viccben. Járni jár, de nem jut...smile cursing

#167308 Radocz
2026-04-15 07:25:26

Ma nyílik az EK felület.
Egységes Kérelem (EK).

Meg vetni is kell!

Jó beszélgetést !

smile cowboy

Nincs profilkép
#167307 MrPoke
2026-04-15 07:25:00

Válasz pettendimiklos73 #167305. hozzászólásáraAkkor nincs EU-s pénz hazahozatal.

Nincs profilkép
#167305 pettendimiklos73
2026-04-15 07:23:59

Válasz MrPoke #167301. hozzászólásáraVárjunk kicsit ezzel!
Eddigi nyilatkozataik alapján, nem akarnak teljes mértékben változtatni a külpolitikán.

#167304 Sanyiii70
2026-04-15 07:23:18

Válasz Radocz #167299. hozzászólásáraBelpolitikailag igaz az állítás.
És nekem nem fáj a munka, mint pl. Péter Magyarnak aki azt se tudja mi az.

Viszont külpolitikailag más a helyzet.

Ha ursula és gazdái háborúba viszik a zunijót akkor ez már nem csak a munkáról szól, hanem vérről és tragédiákról.
Márpedig ez a terv mert meg kell szerezni az orosz erőforrásokat a gazdái számára.
Hány helyen hallottuk hogy 2030-ra háború lesz. (geci nagy)
És "felelős" eurrópai vezetők mondták nem a kaszaperi kurír írta.smile thumbup

#167303 Ohaza63
2026-04-15 07:22:56

Válasz Radocz #167299. hozzászólásáraÜdv Radocz barátom!

Hogy lehet neked 60 évesen akkora unokád, aki legyártja a dédunokádat???smile confusedsmile smile

Nagyon korán odadörgéltél a Mamának!smile tonguepsmile laugh

Bár ismerve a mai fiatalokat, addig nem gyártanak neked dédunokát, amíg a Tata nem épít neki 200 milliós házat, nem vesz neki 2 autót és elküldi a világ minden pontjára nyaralni.smile sweatdropsmile thumbdown

Úgy hogy vigyázz magadra, mert Matuzsálemi kort kell megélned, ha a dédunokát is megakarod tanítani kaszálni - ismerve a mai fiatalok házasulandó kedvét!! smile laughsmile lol

smile cowboysmile cowboysmile cowboysmile cowboysmile cowboysmile cowboysmile cowboy

#167302 Radocz
2026-04-15 07:20:08

Válasz enro #167273. hozzászólásáraSzerintem egy keresztény demokrata sem hazudik.

Az meg főleg nem!

smile cowboy

Nincs profilkép
#167301 MrPoke
2026-04-15 07:19:37

Válasz Watson #167250. hozzászólásáraMiről beszélsz? Ez tegnapi MP és ursula besuélgetése....
Feketén fehéren le van írva. 27 pont.
Csak ami engem zavar. Melegek házassága, migránsok, külföldiek termőföld vásárlása, orosz olajról levállás stb...

És ki lett jelentve a 2/3 miatt még szigorúbb lesz az eljárás.
Valamint teljesen újra indul. Ami eredmélyeket (enyhítéseket) elérg Orbán viktor az mind megy a kukába....

#167300 Ohaza63
2026-04-15 07:17:02

Válasz kisspeter591 #167293. hozzászólásáraKedves Péter!

Szerinted nem épült semmi ebben a 16 évben az országban, szinte minden fel lett újítva.

2010 ben is 800.000 ember repkedett a Török, Spanyol Olasz tengerpartra, meg Egyiptomba?
1,5 millió ember 1 milláért nyaralt Horvátországban?
Mindenkinek autója van, nem is hanem kettő. Nincs parkoló sehol és folyamatos dugó mindenhol a nagy nyomorban!
Felénk minden út felújítva, kórház SZTK, PolgiHivatal, Járási székhely belváros stb..
Mi a lófaszból, ha nem a Marshall segélyből????
Irdatlan pénzek vannak az embereknél, na az miből van???

Nézz már körül!

Ne legyél már ennyire naiv!!

Ráadásul lecseréltétek az egyik herét a másikra.
Orbán is és Magyar is kikerülve az egyetemről, belecsöppentek a politikába és könyékig nyúlkáltak a közösben.
Egyszer nem lett a kezük koszos a munkától, egy izzadság csepp sem csorgott le a homlokukon.

Az Orbán néha megverte az apja, de Magyar egy felső komcsi családban bársonyban született és az egész élete vigalom volt és ki volt rakva márvánnyal az útja.

Mi a fenét vársz vártok Ti az ilyen elkényeztetett belpesti ficsúrtól, aki még homár is.

Most majd megtudjátok mi a magyarok Istene!

#167299 Radocz
2026-04-15 07:15:45

Válasz Törppapa #167256. hozzászólásáraÉn nyugodt vagyok.

Több ismerősöm összeomlott.

Apukám azt mondta,”nekünk mindegy ki van hatalmon, nekünk így is, úgy is dolgozni kell!

smile cowboy

#167298 Sanyiii70
2026-04-15 07:13:51

Válasz Watson #167281. hozzászólására3 Péter Magyar igazság biztosan van.
Ott a bökkenő, hogy 3 a tzenhatodikon a hazugság.

Amikor egy napon két ellenkezőt állít ugyanabban a témában, akkor melyik az igaz?

És ha van olyan szavazója akinek nem mindegy mit fog tenni, (nem te, mert tőled bármilyen hazaáruló aljasságot tehet, neked nem számít) és konkrét dolog miatt szavazott rá és az ellenkezőjét csinálja, akkor mi van?

#167297 Radocz
2026-04-15 07:07:42

Válasz d-032a #167200. hozzászólásáraSegíts már!

Mikor,
Miben,
És hol hazudtam?

smile cowboy

Nincs profilkép
#167296 pettendimiklos73
2026-04-15 07:03:48


Ez már egyenes út (lett volna) a totális zsarnokság felé.
Ez nagyon durva!

Nincs profilkép
#167295 ..,-:)
2026-04-15 06:57:33

Válasz pettendimiklos73 #167294. hozzászólásáraVárjunk még a külföldi szavazatokkal……bent maradnak-e !?smile sweatdrop

Nincs profilkép
#167294 pettendimiklos73
2026-04-15 06:42:22

Válasz Törppapa #167258. hozzászólásáraNe beszélj butaságot!
Az MHM-é a 2/3!

Nincs profilkép
#167293 kisspeter591
2026-04-15 06:19:55

Válasz kisspeter591 #167289. hozzászólására Két és fél Marshall segélynyi uniós pénzből hozták össze, hogy mi legyünk a legszegényebb és legkorruptabb ország az Unióban!

Nincs profilkép
#167289 kisspeter591
2026-04-14 22:54:38

„Én nem szeretnék visszakanyarodni, és nem szeretném, ha hazám visszakanyarodna a segélyalapú gazdaságnak az időszakába. Mert a segélyezésnek a végén hitelt kell felvenni, abból eladósodás következik. Tehát az én fejemben ez úgy néz ki, hogy van a segélyalapú gazdaság, a segély, alamizsna, leértékelődés és függőség. És a végén az egy kuncsorgó élet. És van a másik útvonal, az a munkaalapú gazdaság, ahol van munka, kereset, önbecsülés, függetlenség és a végén van büszke élet. Hát ezt nem lehet feladni. Ezért nekünk munkahelyeket kell megőrizni és teremteni"
Orbán Viktor

Zseniális ez a Viktor, aztán mi lett a vége eladósította az országot. Még 30 évre is vett fel euro hitelt, talán 7%-os kamatra. Igy kell ezt csinálni a birka magyar nép úgyis pénzügyi analfabéta. A Kossuth rádióban reggel-délben-este kell végezni az agymosást, ha ez kevés, akkor adunk egy kis pénzt is. Amit úgy is visszaveszünk az inflációval...

#167288 Törppapa
2026-04-14 22:27:42

Ohaza63 menekülj,rádtalált a 444 hiába volt rajtad az alusisak.smile tonguep

#167287 Törppapa
2026-04-14 22:21:19

Válasz ..,-:) #167283. hozzászólásáraAz evelinről lehet szó.....
A biztonság kedvéért veszek fel símaszkot és bízok benne,hogy az asszony nem ismer fel a csak ő által ismert "szerszámról"smile love.

Nincs profilkép
#167286 ..,-:)
2026-04-14 22:19:42

Válasz Watson #167285. hozzászólásáraNekem már minden gyanús…….még mindig el tudok képzelni 8-10 féle forgatókönyvet…………oszt lehet van 20 is közben………..smile whistling

Nincs profilkép
#167285 Watson
2026-04-14 22:18:01

Válasz Ohaza63 #167262. hozzászólásáraDeákdani máris folytatja a poloskázást.
Ezigen smile thumbup
Ezért kár volt értelems embert játszania a partizànban

Nincs profilkép
#167284 ..,-:)
2026-04-14 22:17:53

Mellesleg még van egy utolsó bástya a játékban……….smile sweatdrop
Polt Péter úr !smile tongue
Lemásoljuk-e Romániát !?smile w00t

Nincs profilkép
#167283 ..,-:)
2026-04-14 22:15:36

Válasz Törppapa #167280. hozzászólásáraMögbaszod !!!!!!! smile scaredsmile scaredsmile scaredsmile scared
Ott volt egy szoba és nem mentek be a szereplők !?
Nem hiszem, hogy ez nem fog egyszer valahol kikerülni már végre az eredeti verziója !

Nincs profilkép
#167282 enro
2026-04-14 22:15:03

Bocsánatot kértek a Megafon influenszerei.
Hirtelen de más lett a hangnem a gerinctelen férgeknél.
Ezek egy hónap múlva az anyjukat is eladják ha kell.
Én azért hálás vagyok nekik, mert bőven hozzájárultak a kormányváltáshoz. smile thumbupcool

Nincs profilkép
#167281 Watson
2026-04-14 22:14:45

Válasz Ohaza63 #167255. hozzászólásáraNagyon szivesen!
Amúgymeg 3 a Magyar igazsàg! smile lol
És kitudja, ez még akár be is válhat. smile laugh

#167280 Törppapa
2026-04-14 22:08:33

Válasz ..,-:) #167278. hozzászólásáraVége lett a mozinak heppy end nélkül.

Nincs profilkép
#167279 ..,-:)
2026-04-14 22:07:35

Válasz Ohaza63 #167243. hozzászólásáraFt romlása……hagyjuk már ! A világon valszeg dobogós helyen álltunk az inflációval is ! Az is kellett a GDP-hez ! Hiába nőnek a bevételeink, és ezt számtalan ismerős vállalkozó, cégtulajdonos is ezt mondja, ha nem nő a nyereség ! Azért dolgozunk többet, hogy megtartsuk, amit már elértünk ! Gondolom ez teljesen normális…….

Nincs profilkép
#167278 ..,-:)
2026-04-14 22:02:17

Válasz Sanyiii70 #167240. hozzászólásáraAkkor had olvassuk már el azt a szerződést mi is, ha már te olvastad !
Közben azt sem bánnám ha végre valaki elindítaná már a filmet, abból a titokzatos szobából is, mert már se popcornom, se szotyim, se ropim és idegesít, még mielőtt az utolsó lekapcsolná a villanyt !

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Bajban az orosz aratás: hiába a sok kőolaj, kevés az üzemanyag
Bajban az orosz aratás: hiába a sok kőolaj, kevés az üzemanyag
Az orosz üzemanyagpiac súlyos kihívásokkal néz szembe, miután az olajfinomítókat...
Drámai számok Agárdról: olyan folyamat indult el a Velencei-tó medrében, amire kevesen számítottak
Drámai számok Agárdról: olyan folyamat indult el a Velencei-tó medrében, amire kevesen számítottak
52 centiméterre süllyedt a vízszint, és a java még csak most jön.
Vaderstad Carrier 350X
Vaderstad Carrier 350X

3.800.000 Ft

Vietnámi malac
Vietnámi malac

7.000 Ft

Kubota KX 161-3 forgókotró
Kubota KX 161-3 forgókotró

1.000.000 Ft

Bálaszállító pótkocsi, 5 év műszaki vizsgával
Bálaszállító pótkocsi, 5 év műszaki...

1.750.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]